Skocz do zawartości


Zdjęcie

*Magiya Chaosu


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
172 odpowiedzi w tym temacie

#31

llokram.
  • Postów: 30
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to strasznie nie dojżałe rozwiązywać swoje problemy przy pomocy magii. Ale to tylko moje zdanie ;p Tak czy inaczej, Internet jest teraz nieźle zaludniony Elfami z Planety Magii, czyli dziećmi które opierają swoją wiedze na kilku stronach internetowych i uważają się już za cudotwórców. Jestem ciekaw czy można naukowo wyjaśnić działanie sigili. Ciekaw jestem czy one naprawdę działają czy to tylko połączenie zbiegów okoliczności i wybujałej wyobraźni :)


Dzialaja - 2 sigile mi zadzialaly, serwitor dziala jak szalony, od ~3 miesiecy nie mialem sytuacji od ktorej Mnie chroni.

#32

Buffalo_Soldier.
  • Postów: 102
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mnie tam bardziej od magi chaosu rajcuje Nekromancja, niestety na internecie nie moge znaleźdź jakiś sensownych stron o tym, jedną jaka przykuła mą uwagę jest strona Jamochłonika. Znacie jakieś? A może jakieś książki?

PS: Jak znalazłeś opiekuna? A te astrale to wywoływane ducy są?

Może i jestem naiwny, ważne żęby dążyćw życiu do jakiegoś celu....

#33

tybysh.
  • Postów: 330
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ktos posiada jakies magiczne zdolnosci to moze mi dzis wieczorem jakos podreperowac moja aure bo jestem chory a jutro strasznie chcialbym pojsc na wf;p

#34

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem to strasznie nie dojżałe rozwiązywać swoje problemy przy pomocy magii. Ale to tylko moje zdanie ;p Tak czy inaczej, Internet jest teraz nieźle zaludniony Elfami z Planety Magii, czyli dziećmi które opierają swoją wiedze na kilku stronach internetowych i uważają się już za cudotwórców. Jestem ciekaw czy można naukowo wyjaśnić działanie sigili. Ciekaw jestem czy one naprawdę działają czy to tylko połączenie zbiegów okoliczności i wybujałej wyobraźni


NIe wytrzymałem... wielki człowieku, panie swojego życia, polecam zaznajomic się z pojęcie autosugestia (apropo singli)

Widać że wogóle nie czytałeś tego topicu, wielki guru:
W tekstcie jest napisane że swoją wiedze biorę od opiekuna i bytów astralnych
CZYTAJCIE TE POSTY!!!!


Aha, taka mała adnotacja- nigdy Was nie zdziwiło, dlaczego interesuje sie magia chaosu?

#35

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Mnie nie zainteresowało :) . Każdy ma jakieś "odchyły", na przykład ja z moją psioniką, nikt mnie nie pyta dlaczego ją praktykuję... a pewnie dlatego, dlaczego alpiniści zdobywają szczyty - bo są...

No ale zapytam, dlaczego się zainteresowałeś magią chaosu ?

#36

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Takie zdziwionko bedzie- prowadze strone internetowa, i zanim dodam jakikolwiek artykuł, musze sam go na sobie wypróbować :)
Powoli kończe chaos i przyjdzie pora na cos innego (a na moich dłoniach wszystko się zapisuje)

#37

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja nie mogę ludzie wy macie ciemnotę w głowie żadna magia ani psonika nie istnieje wytwór urojonych mózgów.

#38

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jakieś argumenty "dlaczego nie istnieje" czy tylko twoje opinie ?

#39

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Powder{_}Keg{_} , jak chcesz żyj w swoim małym świecie, ale komentarze w stylu "to ciemnota i wy macie urojenia, bo to nie prawda skoro ja tak uważam" są już lekko przesadzone, każdy ma prawo wierzyc w co tylko chce, nawet w latające ogórki i nie wmawiaj nikomu, że są ciemni, może są bardziej oświeceni od ciebie?



#40

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poprostu nie ma dowodów i tyle.

#41

Robaczek.
  • Postów: 574
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A ja sądze że jesteś kolejną osobą, która panicznie się tego boi, i dobrze bój się, szzcególnie że masz w avatarku wronę trzeciej rzeszy.

#42

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ej, to już zaczyna robic się offtop, a ty Skrzypu nie uciekaj się do takich sztuczek jak oskarżanie innych userów o to, że mają symbol III rzeszy w avatarze, bo to nie ma nic wspólnego z tematem.

Wracając do tematu.
Powder{_}Keg{_} brak dowodów wcale nie jest dowodem, że coś nie istnieje, uważasz może, że Bóg, albo życie po śmierci nie istnieje, bo też nie ma na to dowodów? to śmieszne. Chociaż fakt, jak ktos poczyta sobie tylko o magii chaosu, lub o jakiejkolwiek magii w internecie nie może uwazać sie od razu za maga...



#43

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja sądze że jesteś kolejną osobą, która panicznie się tego boi, i dobrze bój się, szzcególnie że masz w avatarku wronę trzeciej rzeszy.

Jak się mogę bać czegoś co nie istnieje i nie rozumiem czemu jak jest szansa to udowodnić to wszyscy się wykęcają nie wiadomo czym, aha i na czym ta magia ma polegać ?? umiesz miotać kulami ognia ??

Co do avatara to go wiozłem ze strony głównej tego portalu nie sadze że to jest wrona ||| rzeszy.

#44

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakieś argumenty "dlaczego nie istnieje"


Chociazby prowokacyjny teamt Aquili "atak energetyczny" - jak na razie calkowita porazka...

#45

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie oni go poprostu skrzywdzić nie chcą :devil: :wow:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych