Skocz do zawartości


Zdjęcie

O userach VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#16

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Trzecia - userzy, którzy żyją z "opluwania" wszelakich tematów (w które zapewne nie wierzą). Taki user tylko czeka na pojawienie się tematu "X" i gdy tylko zobaczy co w nim jest włącza mu się światełko i zaczyna "swoją działalność" w "wyśmiewaniu" (może za ostre słowo) teorii jak i ludzi, którzy się tam wypowiadają. Jest to trochę śmiesznę... bo takowe "komentarze" mają się nijak do tematu i przeważnie zajmują takiemu userowi dwa, trzy zdania. I nie ma w nich nic z rzetelnego sceptycyzmu. Ogólnie tacy nic nie robią tylko komentują to i owo co jest zaburzeniem ich światopoglądu..

A nie sądzisz przypadkiem, że ten typ userów mobilizuje. Mobilizuje do sprawniejszego, nie "dziurawego jak ser" argumentowania, analizowania, wyciągania wniosków. Taki rodzaj wymagającego krytyka, który nie pozwala na lenistwo intelektualne. :drink:
  • 0

#17

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taki rodzaj wymagającego krytyka, który nie pozwala na lenistwo intelektualne. drinks.gif

Tylko są tacy, którzy nawet po napisaniu im kilku niepodważalnych dowodów dalej przy swoim się upierają i nie chcą odpuścić ;)
  • 0

#18 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

Skoro mamy temat o userach i dla userów na forum ogólnodostępnym, pozwolę sobie go wykorzystać i złożyć Wszystkim (troszkę wcześniej z pewnych przyczyn) najserdeczniejsze życzenia zdrowych, ciepłych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.
Dużo miłości i wzajemnej serdeczności bez względu na przekonania i wyznania. :) :) :)

Wesołych Świąt Wszystkim!!! :)
  • 0

#19

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LOL... wy wierzycie w takie brednie... hehe... i tak w oguleto masz racjem.
Dobra, dość tych żartów. Wiecie, co by było, gdyby WSZYSCY z ponad PÓŁTORA TYSIĄCA użytkowników zaczeli pisać? Przez trzy dni nie dalibyście rady przeczytać wszystkich postów, to po pierwsze. Po drugie, dzięki temu, że pisze 'jedynie' kilkadziesiąt osób, można sobie wyrobić o nich opinie, poznać poziom kompetencji każdego (większości) z nich. Można 'znać' każdego, wiedzieć, czego się po nim spodziewać. Naprawdę chcielibyście, żeby z tego forum zrobił się taki moloch? Ja nie. Wesołych Świąt :D
  • 0

#20

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No to dlaczego wiele osób się rejestruje na forum, skoro tylko kilka ma zamiar coś pisać ??

A wesołych wesołych :)
  • 0



#21

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmm, no to może zrobić małe porządki i pousuwać profile, które rejestrowały się np od sierpnia wstecz i nie napisały ani jednego postu... po co marnować te kilkanaście kilo na serwerze he he :D .

A ja nie składam życzeń :D .
  • 0

#22

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Takie porządki są robione regularnie ;)
  • 0



#23

tH.
  • Postów: 69
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Druga - userzy pasywni - czyli tacy co wpadają na forum i tylko czytają tematy aby potem zniknąć z horyzontu. Może wiążę się to z ich nie wiedzą w danym temacie (nie mi oceniać) ... lecz nalegałbym aby starać się wypowiadać w tematach jakie was/nas insteresują ... może warto zadać jakieś pytanie odnośnie owego tematu i wtedy dana osoba będzie mogła pociągnąć temat dalej.

Uwierz, wiele tematów na forum to zwykła sensacja bądź "paranormalna" tandeta pisana przez fanatyków. O tym zapewne doskonale wiesz, a powinieneś również wiedzieć że nie są to zbytnio interesujące wątki nadające się do wartościowych rozmów.
Zanim coś napisze (sądzę, że nie tylko ja) wolę to przemyśleć kilka razy oraz podsumować wartość wypowiedzi. Dawno nie udzielałem się na forum Paranormalne.pl, pomimo mojej dosyć częstej obecności. Nie piszę zbyt dużo z kilku ważnych powodów które już w skrócie opisałem. Poprostu niektóre tematy nie są warte rzeczowej dyskusji.
Niestety również spora część wypowiedzi ogranicza się do jednej czy też kilku linijek typu "to bzdura", "Mike, nie zwariował Mike bredzi - są to tylko przykłady, które ostatnio zdążyłem dostrzec jednak takich wypowiedzi jest więcej i o dziwo w większości są tolerowane przez zespół moderatorów. Cóż, sprawa wewnętrznych ustaleń i regulaminu na którego podstawie są usuwane poszczególne wypowiedzi. Sam staram się ograniczać, do takowych bo wg. mnie forum powinno coś sobą prezentować a poszczególny post wnosić coś wartościowego do tematu. Niestety niektóre wątki wyglądają jak lista komentarzy na Onecie, czy też innym dużym serwisie informacyjnym.
  • 0

#24

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe tylko, jak długo jeszcze będziecie komentowac mój nieprzemyślany wpis.
  • 0

#25

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawym typem jest user, który najpierw wpada, pisze kilkanaście postów i nagle oświecony zauważa dział Poznajmy Się... nieszkodliwi mimo wszystko. Ciekaw jestem tylko jak tak można, ja jak wchodzę na nowe forum i postanawiam się zarejestrować to od razu patrzę gdzie mogę się przedstawić :D .
  • 0

#26

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tam się nie przeddstawiałem bo kogo to obchodzi ??
  • 0

#27

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Heh, ciekawe podejście.
  • 0



#28

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawym typem jest user, który najpierw wpada, pisze kilkanaście postów i nagle oświecony zauważa dział Poznajmy Się... nieszkodliwi mimo wszystko. Ciekaw jestem tylko jak tak można, ja jak wchodzę na nowe forum i postanawiam się zarejestrować to od razu patrzę gdzie mogę się przedstawić grin.gif.


Je sie przedstawilem nie po kilkunastu ale po jakichs 1400 psostow :lol , co bylo troche dla zartu przyznam, ale przeciez i tak ludzie sie na forum w innych dzialach dobrze poznaja, wiec nie widze problemu, nawet jesli ktos wogole sie nie wpisze do dzialu "Poznajmy sie".
  • 0

#29

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

No niby problemu nie ma, ale przecież dział ten został stworzony w konkretnym celu :) . A dobrze jest się przedstawić, kultura wymaga :D .
  • 0

#30

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kolejna mała refleksja...

Jak widać są tu userzy, którzy mają nam (przedstawicielom forum) wiele do zarzucenia... , że ogłupiamy, że cos tam... że coś wmawiamy (a my tylko tłumaczymy wszelkie texty związane z tematyką forum i przedstawiamy każdy punkt widzenia w danej sprawie...). Ale nie miało być o tym ... (choć może po części tak)... w gronie tych userów przeważają ludzie (NIE)kulturalni i sceptycy, którzy co rusz mają pretensje do nas, że dostają warny za coś co w ich mniemaniu jest czymś normalnym (przykład - ktoś wyzywał reszte userów wierzących w coś w co wyzywający nie wierzył ... od głupców i życzył im takowej śmierci [jako głupcy]). W czym więc jest problem ? Chyba najlepszym przykładem w tej kwestii jest nasz forumowy sceptyk Aquila - facet nie wierzy w 99% tutaj prezentowanych treści... a stan jego warnów jest ... ZEROWY. Ciekawe dlaczego ? Przecież to sceptyk... "my" (forumowy team) tu takich podobno nie lubimy i mamy to co taki mówi "w d***" (cytat z ostatnich dni). Odpowiedź jest prosta... wszyscy userzy tego pokroju niech biorą przykład z Aquili - swoje zdanie + uszanowanie drugiego usera + kultura = życie w zgodzie z resztą forumowej braci (mimo odmiennych poglądów). Polecam to każdemu... który ma/miał do "nas" jakieś zastrzeżenia... a wtedy wszystko będzie dobrze...

Pozdrawiam...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych