Skocz do zawartości


Zdjęcie

O userach VRP


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
71 odpowiedzi w tym temacie

#61

Grafik NPN.
  • Postów: 71
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wracając do tematu przewodniego
Czasami żałuję ze internet nie jest dozwolony od lat 18
Wszystkie fajne inicjatywy tematy na tym pieknym forum potrafią zepsuć "dzieciaki" - np. system reputacji - fajny bajer, a zmienił sie w kółko wzajemnej adoracji - "ty dasz reputka mi ja dam tobie" , wchodzenie "w tyłek" moderatorom przez dzieciaków - i czasem skrajne przejawy lizusostwa - troche mnie przeraża, że hoduje sie kolejne pokolenie które przez wazeliniarstwo dąży do osiagniecia jakis celów, a po trzecie - skrajne niedouctwo - czasem nieznajomosc podstawowych zwrotów czy pojeć jest przerażająca - ludzie jak czeogs nie wiecie to zaglądnijcie sobie do wikipedii a potem sie wypowiadacie
To byłem ja Jażabek Wacław :D
  • 0

#62 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Tacita napisała:

czy dana osoba jest kulturalna, miła, czy odnosi się z szacunkiem do innych ludzi, jakich słów używa. Taką wiedzę najlepiej byłoby zweryfikować podczas spotkania twarzą w twarz, jeśli jest taka możliwość. Wtedy wszystko staje się jasne

Tacita, jesteś jeszcze młodą osobą, więc wybaczam Tobie, tą naiwność i niedoświadczenie.
Nawet będąc twarzą w twarz nie jesteś w stanie zweryfikować do końca z kim masz do czynienia.
Zakładam, że był to wyłącznie zastosowany przez Ciebie skrót myślowy, iż na żywo można o człowieku się więcej dowiedzieć, co nie oznacza, że wszystko co istotne.
Ludzie i tak potrafią skrywać się za maska wymyślonej postaci (na potrzebę danej chwili), w rzeczywistości są całkiem inni.
Przyjęta poza, czy w internecie, czy na żywo, ma zaspokoić oczekiwania drugiej strony, dla osiągnięcia celu strony pierwszej.
  • 0

#63

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mi się wydaje, że aby nawet stosować metodę "kopiuj - wklej", trzeba wcześniej użyć własnej wiedzy, żeby wiedzieć czego szukać i co skopiować ;) Choć bezmyślne kopiowanie, bez zastanowienia się nad wartością informacji z której czerpiemy swą "wiedzę", jest często karygodne. W ten sposób mamy wielu użytkowników, którzy nie pomyślą sami nad tym, co kopiują, ale wklejają coś, co gdzieś zostało uznane za "prawdę" i teraz ją po prostu bezmyślnie powielają.
  • 0



#64

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najlepsze sa tematy w stylu:

"Tresc

REKLAMA czytaj dalej

tresc"
  • 0

#65 Gość_Nibru

Gość_Nibru.
  • Tematów: 0

Napisano

jedyne co mnie najbardziej rozwala to gdy jakis user wyciaga najprostsze wnioski na dany temat
(najczęsciej tych wniosków jest kilka stron) ale tego że badacze i naukowcy nie są w stanie wyjasnic tego zjawiska
to już do wiadomości nie przyjmuje :lol
pozdrawiam
  • 0

#66

Florek.
  • Postów: 372
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ogólnie rzecz biorąc, użytkownicy tego forum dysponują bogatymi zasobami informacji. Chociaż niestety w przypadku wielu tematów dyskusja ogranicza się do wyśmiewania omawianego zagadnienia. Niektórym poprostu brakuje umiętności poważnego podejścia do sprawy.
  • 0

#67

viatora.
  • Postów: 303
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

o wow temat ma juz 5 stron a ja dopiero go zauwazylam. Userzy - kiedys ktos tutaj bardzo mnie irytowal, ale mi przeszlo :P dziwi mnie pewien fakt dot. tego forum ale nie wiem, czy go zdradzac bo mogloby to zabrzmiec niegrzecznie. :P
  • 0

#68

Sim.
  • Postów: 198
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wal prosto z mostu. MY tu twardzi jesteśmy :))
  • 0



#69 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja viatora chyba wiem doskonale kto cię irytował, ale niech to pozostanie między nami ;)
Jeśli chodzi o userów forum... z przykrością stwierdzam, że głupich tematów jest coraz więcej i coraz bardziej rażą one w oczy- zwłaszcza gdy są doprawione wartymi ich komentarzami.... drażniła mnie też dawna sytuacja wewnętrzna, ale w chwili obecnej stan ten uległ widocznie poprawie :)
Na pocieszenie dodaję jednak, że znaczna grupa użytkowników w dalszym ciągu utrzymuje wysoki, a niekiedy nawet bardzo wysoki poziom i chyba nie pozwala forum na autodestrukcję...
  • 0

#70 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Choć bezmyślne kopiowanie, bez zastanowienia się nad wartością informacji z której czerpiemy swą "wiedzę", jest często karygodne.



No tak jak karygodną rzeczą jest negowanie autora i jego książki, której nawet nigdy się nie przeczytało :>
  • 0

#71

Tacita.

    Ukryty wymiar

  • Postów: 859
  • Tematów: 53
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Zakładam, że był to wyłącznie zastosowany przez Ciebie skrót myślowy, iż na żywo można o człowieku się więcej dowiedzieć, co nie oznacza, że wszystko co istotne.
Ludzie i tak potrafią skrywać się za maska wymyślonej postaci (na potrzebę danej chwili), w rzeczywistości są całkiem inni.

Ależ oczywiście ;) Chodziło mi o to, że łatwiej poznać się na kimś na żywo, niż przez internet, co nie oznacza, że w świecie rzeczywistym ludzie nie noszą masek. Już nie raz sama się sparzyłam :/
  • 0



#72

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak jak karygodną rzeczą jest negowanie autora i jego książki, której nawet nigdy się nie przeczytało


Albo nauki, której się nie zna albo zna z wypaczonych opowieści ;) A co do książek... myślałem, że powtórzenie conajmniej dwukrotne, że się pewne książki pewnych autorów już przeczytało, wystarczy aby dana osoba to zrozumiała, ale chyba jednak nie w tym przypadku ;)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych