Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dominacja Ameryki i walka z terroryzmem [kuluary]


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#16

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mike...z całym szacunkiem....nie wiedziałem, że Twoja żona Ciebie również uważa za niechciane dziecko Twoich rodziców, skoro Ty się tu udzielasz. :/
...no chyba że to był zabieg erystyczny-jednak moim zdaniem na pograniczu dobrego smaku i pewnej przyzwoitości. Mam nadzieję, że w kolejnych postach pomożesz mi się pozbyć tego negatywnego zabarwienia, bo byłbym niepocieszony, jeśli podświadomie miałbym się nim zasugerować przy końcowej ocenie.
(swoją drogą polecam Ci gorąco "Molocha" Karlheinza Deshnera-możesz tam znaleźć baaaardzo ciekawe pomoce historyczno-socjologiczne. Niestety nie wiem co polecić, Aquilo, Tobie-mam nadzieję, że nie odbierzesz tego za rodzaj stronniczości)
  • 0

#17

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Spoko, przyzwyczaiłem się już do pchania się pod górkę ;)
  • 0



#18

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila mam takie pytanie czemu ty bronisz amerykanów ???
  • 0

#19

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo ich zwyczajnie lubię i popieram ich politykę. To normalni ludzie, tacy sami jak i my, mają normalny rząd, taki jak każdy inny kraj na świecie i mają możliwości, jakich wielu nie ma.

Jedni lubią Japończyków, inni czują sympatię do Anglików, a ja akurat szanuję Amerykanów (to raczej jakby tradycja - i mój ojciec w Wietnamie i mój brat w Afganistanie i Iraku pracowali z Jankesami i zawsze bardzo ich chwalili. Nie taki diabeł straszny przy bliższym poznaniu :] )
  • 0



#20

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale amerykanie to też oszuści mistyfikatorzy pełni wiary w siebie nooby ciekawe czy jak USA by leżało w takim miejscu na mapie jak polska to czy coś by w świecie teraz znaczyło ?? A narazie to niech z nimi te bojówki walczą każdy opór przeciwko USA jest sensowny.
  • 0

#21

aph.
  • Postów: 684
  • Tematów: 3
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale amerykanie to też oszuści mistyfikatorzy

bo co... nie byli na ksiezycu? to udowodnij to.

pełni wiary w siebie

to chyba dobrze, nie?

ciekawe czy jak USA by leżało w takim miejscu na mapie jak polska to czy coś by w świecie teraz znaczyło ??

a gdyby polska lezala na srodku sahary?
to chyba oczywiste, ze o potedze danego kraju decyduje w znacznym stopniu jego wielkosc i sytuacja geopolityczna

A narazie to niech z nimi te bojówki walczą każdy opór przeciwko USA jest sensowny.

wez pod uwage to, ze bojowki nie walcza z usa, tylko walcza z zolnierzami. np. atak na amerykansa baze w iraku to nie jest xx ofiar po jednej stronie i yy po drugiej, tylko kilku martwych dwudziestoparolatkow, kilka wdow i kilkoro osieroconych dzieci.
  • 0

#22

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale amerykanie to też oszuści mistyfikatorzy


Hmmm, z moich obserwacji wynika, że Polacy też nie są na tym polu święci. A jeśli chodzi Ci o rzekome spiski, no cóż, każdy ma prawo wierzyć w swoje bajki :)

pełni wiary w siebie


Nawet nie wiesz, jakbym chciał, żeby Polacy tacy byli. Bo jak na razie mamy... no, to co mamy :]

ciekawe czy jak USA by leżało w takim miejscu na mapie jak polska to czy coś by w świecie teraz znaczyło


Gdyby Babcia miała wąsy :P Winisz ich za to, gdzie leżą?

każdy opór przeciwko USA jest sensowny.


Powiedz to mieszkańcom Korei Południowej :P Na pewno wyślą Cię z radością do swoich północnych rodaków :]
  • 0



#23

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo co... nie byli na ksiezycu? to udowodnij to.


Nie chodzi mi tu o Lot na księżyc, łatwiej było tam polecieć niż to fałszować a zawsze jest ryzyko że ktoś dopatrzy się spisku.
  • 0

#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bo ich zwyczajnie lubię i popieram ich politykę. To normalni ludzie, tacy sami jak i my, mają normalny rząd, taki jak każdy inny kraj na świecie i mają możliwości, jakich wielu nie ma.

Heh ale ja czegoś tu nie rozumie... Co do olery ma saympatja zwykłych Amerykanów do polityki rządu i tego co wyczyniają w świecie??
  • 0

#25

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ano np to, że ja ich lubię i jednocześnie popieram ich politykę.
  • 0



#26

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Traktujesz sprawe USA zbyt ogólnikowo i to Ciebie gubi... Żeś nimi zafascynowany i nie widze w tym nic złego ale jeżeli przez fascynacje nie dostrzega się że USA jest krajem który najczęściej łamie prawa człowieka jest to troche przerażające...
  • 0

#27

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Skąd masz dane, że niby USA najczęściej łamie prawa człowieka?
Rozumiem, że Kuba, Korea Północna, Iran, Sudan, nawet tam traktuje się lepiej obywateli?
  • 0

#28

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No Legal, teraz to żeś dowalił. Indoctrine już Ci wytłumaczył czemu.
  • 0



#29

Powder{_}Keg{_}.
  • Postów: 109
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A Guantanamo to co 60 ludzi siedzących tam nie ma nawet wyroku a co tam się dzieje to każdy wie.
  • 0

#30

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

USA wraz z Izraelem na czele są państwami, które najczęściej łamią konstytucje trybunału mięnarodowego przy czym łamią prawa ludzi :)
Myslicie, że w jaki sposób Amerykańce doszli do tego w czym teraz tkwią?? Myślicie, że uczciwie?? Obie wojny, w Afganistanie i Iraku sa nielegalne, a zakichane ONZ nic nie może zrobić - jest bezsilne... A jak ONZ jest bezsilne tzn. że wszystko jest w rękach USA...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych