Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kate (Middleton) Gate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Stary, ja tu mieszkam od 19 lat, moja żona pracuje w szkole, czy uważasz, że nie wiem, kiedy są tutaj ferie świąteczne? 

Masz linka do wszystkich przerw w nauce w 2024 roku w Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Płn. -> https://www.travelod...alf-term-dates/

Jeżeli dalej będziesz bredził, że wiesz lepiej, wyślę Cię na drzewo. Na drugi raz, sprawdź, a nie pisz bez weryfikacji. Coś Ci w głowie znikło i nie wiadomo gdzie tego szukać. 

Ogarnij się, bo jak będziesz łykać takie bzdury, to się kiedyś zakrztusisz...





#17

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Ok, to dlaczego od grudnia ub. r. nikt malców nie widział na oczy? Czemu dziwnie zbiegło to się razem ze zniknięciem Kate? Są plotki, że już dawno zabrano je ze szkoły, nie chodzą do szkoły tylko mają homeschooling w domu, w Pałacu.
Dlaczego jest tylko jedna fotka helikoptera gdy on już jest w powietrzu gdy jest jak na niej widać tyle ludzi? Dlaczego oni nie sfotografowali, nie zrobili filmiku Kate i Williamowi podchodzącym do śmigłowca jeśli ponoć to oni nim lecieli? Skąd wiadomo gdzie leciała maszyna? Mogła przecież lecieć wszędzie. Kto dotarł do planu lotu i celu podróży? Dlaczego nie ma ani fotki ani filmiku z lądowania helikoptera i wysiadania pary książęcej?
Dlaczego jak widać z argumentów podanych przeze mnie wideo rakowe jest spreparowane? Teraz doszedł kolejny. Na zwolnionym tempie widać na niektórych klatkach, że pierścień znika z ręki, z palca.
Kate ponoć jeszcze żyje to czemu już ustanowiono jej zastępczynię - Beatrycze? Po co jej zastępczyni? Karol nie potrzebuje zastępcy mimo, że też ma raka a ona już tak? Kate przechodzi ponoć chemioterapię to dlaczego nie jest łysa? No i dlaczego król też ponoć rakowiec nie bierze chemii?
Teraz jest wiadomość, że Karol pojutrze, w Wlk. Czw. nie pojawi się w kościele osobiście tylko wyemitują filmik wideo notabene nagrany wcześniej. Dziwne, że ostatnio, nikt z RF nie pokazuje się publicznie, na żywo, live, tylko filmiki. Kate od grudnia ub. r. nie widać na żywo, publicznie, ostatnio Karol też pokazuje się filmikami tylko.
Dziwne.
Wyjaśnij mi to wszystko, punkt po punkcie, a uwierzę w raka Kate i przestanę pleść głupoty. Na razie mam 2 wersje, których się trzymam: ewakuacja z Londynu do schronu, bunkra zupełnie zdrowej Kate, zdrowego Karola i maluchów Kate albo ona od dawna nie żyje. Po co oprócz karetki była 28.12.23 w Sandringham POLICJA? Do przewiezienia Kate wystarczyłaby sama karetka. Policja wkracza gdy jest coś kryminalnego dopiero. Poza tym gdy ta abdominal surgery była taką planned to dlaczego przewiezienie karetką? Dlaczego Kate nie została do szpitala zawieziona autem? Na 3 porody jechała zwyczajnie samochodem a teraz na operację karetka potrzebna?
No i co się dzieje z rodziną Kate? Rodzice, brat i Pippa (siostra) jakoś zacichli, też ich nie widać wcale. Nawet nie zareagowali na rakowe oświadczenie Kate. Żadnych słów pociechy, wsparcia, współczucia z ich strony. Zupełna cisza. Jak dla mnie to dziwne. Rodzina i taka cisza w obliczu raka jej członka? Gdyby rak to była prawda to chyba by na X coś skrobnęli, nie byliby obojętni.
  • 0



#18

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sam napisałeś:

 Są plotki...

Właśnie, plotki.

Na BBC News ukazał się artykuł o tym, że wszystkie teorie konspiracyjne i plotki o Kate mają swoje źródło w ruskich trollowniach. 

Poza tym, ciągle w kółko powtarzasz to samo. Poszukaj w necie, to się wyprostujesz. Jeszcze raz zaczniesz pisać to samo, wywalę Ci post do kosza. Nie rozumiesz, że ktoś ma też życie prywatne? Ich rola nie polega na codziennym wystawaniu na balkonie i machaniu do gawiedzi.

 

 Na razie mam 2 wersje, których się trzymam: ewakuacja z Londynu do schronu, bunkra zupełnie zdrowej Kate, zdrowego Karola i maluchów Kate albo ona od dawna nie żyje.

Taaak, napisz jeszcze, że jest kosmitką...  :facepalm:





#19

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Konrad, a Ty zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jesteś bezbarwny w internecie? Pisząc cokolwiek na głowy państwa musisz mieć albo dobrego adwokata albo jesteś niepoważny. Oczywiście jeśli ktokolwiek, abstrahując teraz, by poprosił nas o Twoje dane czy logi od razu udostępniam i mam nadzieję, że kara w kilkunastu tysiącach funtów by skutecznie rozwiała Twoje chore, głupie i płytkie wizje. Temat do zamknięcia bo nikt nawet na Twoje głupoty nie chce odpisywać. Dno i wodorosty. Znajdź sobie coś pożytecznego i przestań zajmować miejsce na serwerze bo następny koszt utrzymania wyślemy Tobie.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych