Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kate (Middleton) Gate


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Co myślicie o tej sprawie? Kate już od miesięcy się nie pojawiła no więc można to zaliczyć do niewyjaśnionych zjawisk. Która wersja do Was przemawia a może macie swoje teorie inne niż podam? Może wg Was jednak była ta operacja brzucha (ja w to nie wierzę)? Co to wg Was znaczy operacja brzucha? To dość pojemne wyrażenie. Kate żyje? Nie żyje? Samobójstwo (nie)udane spowodowane zdradą Williama z Rose? Rozwód spowodowany tym samym? Na yt jest kanał ,,Zielona poświata” gdzie autor Ator mówi, że elita buduje sobie podziemne miasta, schrony i ucieka tam bo coś ma być, bo coś nadciąga (3 wś, promieniowanie kosmiczne etc). Wg Atora Kate została schowana razem z dziećmi do czegoś takiego. Wg mnie to ma nawet sens. Na tym niesławnym zdjęciu z Dnia Matki drzewa są dziwnie już zielone. Wg mnie to technika green screen: drzewa narysowane na materiale, brezencie rozciągniętym by zamaskować schron i by uwiarygodnić, że fota jest robiona na zewnątrz, na dworzu.
Ja w te wszystkie foty nie wierzę. W aucie nie wiadomo kto z matką Kate jechał, tak samo jak z Williamem. Foty nieostre, zaszumione. Dziś pojawiła się plotka, że Kate z Williamem widziano podobno na targu. Kate wyglądała wesoło, szczęśliwie i zdrowo. W tym przypadku działa wg mnie zasada pics or didn’t happen. Tymczasem nie ma ani 1 fotki z targu. Poza tym: księżna i książę robiliby sami zakupy (a nie ich służba) i bez ochrony? Wczoraj w Anglii było święto św. Patryka (Saint Patrick Day) i pierwszy raz od lat nie było ani Kate ani Williama. Kate zdrowa na tyle by hasać po targu ale zbyt chora by być na święcie? Czy to się trzyma? Wg mnie nie.
Przypominam też, że już 28.12. ub. r. widziano pod Sandrigham konwój i karetki. Czyżby Kate już wtedy trafiła do szpitala, o wiele wcześniej niż nam się wmawia?
Miała się pojawić podczas/po Świętach tymczasem The Sun przesuwa to na po 17.04. Teoretycznie to jest po Wielkanocy ale ja po Świętach rozumiem pierwsze dni kwietnia (3.04, 4.04, 5.04 itp) a nie dopiero 17 dni po. Nie wiem jak Wy. Najpierw była informacja o jej udziale w czerwcowych obchodach urodzin króla Karola III (Trooping The Colour). Szybko jednak została usunięta. Czyżby i w czerwcu nie zobaczymy Kate? Która operacja (brzucha?) wymaga tak długiej rekonwalescencji?
W tle też jest ta dziwna śmierć od urazu głowy Kingstone’a. Są plotki, że William się dowiedział, że Kate jest z nim w ciąży i go zastrzelił a Kate wysłał do szpitala na aborcję. Dlaczego też nie był na nabożeństwie ku czci śmierci rok temu swojego ojca chrzestnego, Konstantyna, wymawiając się sprawami osobistymi?
  • 0



#2

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakoś w UK nikt o tym nie gada i nie pisze, poza The Sun (to taki brytyjski Fakt). Wszędzie jest mowa o tym, że Kate wraca powoli do zdrowia i o tym, że The Sun jest innego zdania. Dwór jest zawsze powściągliwy w udzielaniu informacji na temat zdrowia rodziny królewskiej, więc nie dziw się, że nie wiadomo, jakiego rodzaju operację przeszła. Poza tym, jest coś takiego, jak powikłania, które są trudne do przewidzenia, a zdarzają się nawet u tych z końskim zdrowiem, bo często nie mają z jego stanem wiele wspólnego, a są to choćby zakażenia szpitalne lub niepożądane reakcje organizmu na leki. O błędach w sztuce lekarskiej nawet nie wspominam, a rodzina królewska nie jest przed nimi zabezpieczona, bo najlepszemu lekarzowi może się przydarzyć.

 

Tak nawiasem... ->  https://www.pudelek....07406407387872a





#3

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq
Taaa, jakie powikłania pozwalają hasać po targu? No i na targ wylazła a olała ważne święto Dzień Św. Patryka. No i dlaczego tak samo zrobił William? Kto był w aucie z mamą Kate a potem z Williamem?
Mówisz o powściągliwości Pałacu. Ten sam Pałac podał bez trudności, że Karol III ma raka prostaty. W stosunku do króla nie był powściągliwy to czemu nabrał wody w usta wobec Kate? Przyjęcie do szpitala jak i wypis Karola były normalne - są fotki. Dlaczego więc nie ma fotek z przyjazdu Kate i wypisu?
Dzieci Kate też od ostatnich dni grudnia nie widać. Nie wiadomo też czy zwyczajnie chodzą do szkoły. Gdzie one są?!
Co robiły karetki w Sandingham Palace 28.12.23? Na to, że ambulans wtedy tam był są dowody: fotki i filmiki.
No i dlaczego Kate dała tą fotkę, która na pierwszy rzut oka widać, że jest poddana działaniu PS lub SI? Dlaczego do tej pory nie ma jej aktualnego zdjęcia nieprzerobionego i/lub filmiku?
Dziś Ruskie podały nagle info, że Karol III nie żyje. Ambasada UK w Kijowie (zauważ: info jest od Ruskich więc w tej sprawie powinna działać amb. UK w Rosji a nie na Ukrainie, tymczasem ta milczy) zdementowała to, wg niej to fake News. Charakterystyczne też, że Pałac Kensington milczy, nie dementuje śmierci ani nie potwierdza. Nie rozumiem. Czyżby było coś na rzeczy? Może Kate i Karol oboje nie żyją i teraz Pałac nie wie jak logistycznie rozegrać 2 żałoby i 2 pogrzeby. Choćby kwestia transmisji TV. Przecież równocześnie nie można transmitować 2 pogrzebów, więc gdy będzie transmisja z pogrz. Karola to nie będzie z Kate i odwrotnie a oba są przecież ogromnie ważne. Nawet gdyby rozegrać każdy w innym czasie, to który najpierw, który potem?
Kolejna kwestia: jak zaręczysz mi na 100 procent, że ta osoba, która się pokarzże (jeśli kiedyś w co mocno wątpię) to prawdziwa Kate a nie jej klon/sobowtór dobrany, zrobiony idealnie? Anglicy umieją robić rzeźby nie do odróżnienia od żywych ludzi (Muzeum Madame Tussand w Londynie) no więc mogą też idealnie podrobić osobę żywą.
Od wczoraj w polskim i ang. necie jest rumor, że na godzinach/dniach RF ma wydać bardzo ważne ogłoszenie dotyczące właśnie Kate. Ogłoszenie ma się pojawić na BBC. Czekam. Ciekawe co powiedzą gdy na początku mówili, że nie będzie żadnych update’ów chyba, że zajdzie coś bardzo ważnego. Czyżby coś takiego właśnie zaszło? Co to może być?
Edycja: na The Sun jest wideo z wyjścia Kate na targ! Wygląda naprawdę zdrowo i wesoło. No ale kto potwierdzi po tak długim zniknięciu i aferze z przerobioną fotą, że to oryginalna ona a nie klon/sobowtór?!


Użytkownik Staniq edytował ten post 19.03.2024 - 21:11

  • 0



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od początku...

-Jednym z powikłań jest choćby osłabienie, podwyższona temperatura, czy ból. Można z tym pójść na spacer? Można.

-Na św. Patryka nie brała udziału, bo jest rekonwalescentką, po operacji. No, tego chyba nie trzeba tłumaczyć, choć widzę, że Tobie trzeba.

-Powściągliwość Pałacu... Cóż, nie czytasz brytyjskiej prasy, nie oglądasz BBC, więc pewne informacje docierają do Ciebie w innej niż oryginalna formie. O raku prostaty, poinformował Król, a nie biuro prasowe Pałacu. Taka to, mała, ale istotna różnica.

-Książęce dzieci chodzą do szkoły bez przeszkód, w UK dzieci od piątego roku życia podlegają obowiązkowi szkolnemu i bycie księciem czy księżniczką od tego nie zwalnia.

-Temat fotki jest zamknięty, Kate opisała dlaczego to zrobiła.

Tak nawiasem, moja rada dla Ciebie: w przyszłości pogoogluj trochę, poczytaj w necie, zanim zrobisz bzdurny temat...

-No i właśnie, fake news. Ruskie podały, że Król nie żyje...  Pałac nie ma w zwyczaju odpowiadać na każdą bzdurę, którą z siebie wydali ktoś na takim poziomie wiarygodności.

-Dzisiaj Pałac potwierdził, że Kate na targu to Kate, masz więc moje 100%.

 

Tutaj nikt się tematem nie podnieca.





#5

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Staniq
Daj o ile możesz linka do tego potwierdzenia Pałacu, bo ja znaleźć nie mogę. Gdy wpisuję ,,Pałace confirmed that on video is Kate’’ to wynajduje mi np. Forbesa a wg niego ,,Palace wan’t confirm that it is new’’. Czyli Ok, może to i Kate ale nie z ostatniego weekendu, widać nawet ozdoby bożonarodzeniowe. Zagadka Kate Gate jeszcze nie rozwiązana. Cały czas brak AKTUALNEGO filmiku lub nieprzerobionego jej zdjęcia.
Co do maluchów nie zrozumiałeś mnie. Wiem o obowiązku szkolnym. Idzie mi o coś innego. O to, że całej trójki nikt od Bożego Narodzenia ub. r. nikt na oczy nie widział, George, Charlotte i Louise znikły razem z mamą w tym samym czasie. Nikt nie wie gdzie dzieci są, co się z nimi dzieje no więc nie wiadomo czy nadal normalnie chodzą do szkoły czy z tej szkoły ich z jakiś powodów zabrano i np. mają homeschooling w Pałacu. Jak dla mnie to dziwne, że cała 4ka nagle do dziś znikła.

https://www.forbes.c...sh=3c8c03022b21 - i tam jest jasno, że Pałac ani nie potwierdził, ani nie zaprzeczył, że Kate i William byli na targu w ten weekend: ,, Kensington Palace has not confirmed or denied the veracity of the video, or whether William and Kate were present at Windsor Farm Shop this weekend (Forbes has reached out to Kensington Palace for comment).”. Skąd więc wziąłeś potwierdzenie Pałacu?!

Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 19.03.2024 - 22:35

  • 0



#6

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Linków Ci nie podam, bo nie mam subskrypcji i tym samym brak dostępu do archiwalnych numerów The Times. Poza tym, to Ty wysnuwasz tezy o czymś tam więc ja nie muszę nic udowadniać.

Film ze spaceru na bazarek  został potwierdzony przez pałac jako prawdziwy już wczoraj. Źle szukasz, lub czytasz nie to co trzeba.

Dzieci pary książęcej są chronione przed wścibskimi aparatami reporterów. Wiliam, pomny wścibstwa fotoreporterów za jego dzieciństwa stara się, aby sprawy związane z parą książęcą nie były powiązywane z dziećmi.





#7

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Do tej pory jakoś Kate i William nie mieli nic przeciwko pokazywaniu często dzieci. Robili to bardzo często, prawie jak Lewandowska. Różnica tylko taka, że PP. Cambridge pokazują zwyczajnie, z przodu Maluchy, z odkrytymi buziami a Lewą jak wiadomo z tyłu lub buzie zakryte. Tymczasem od grudnia’23 nikt Dzieci jak mówię na oczy nie widział, już 3 miesiące mimo tego, że wcześniej często były pokazywane publicznie.
  • 0



#8

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzieci były "prezentowane" tylko w sposób oficjalny i tak to pozostanie, nawet, jeżeli jakieś ujęcia sugerują coś innego.

Właśnie wpadł mi w oko artykulik o oficjalnym stanowisku Pałacu w sprawie "Kate na bazarku".





#9

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co myślicie o tej sprawie?

 

myslimy, ze trzeba nie miec wlasnego zycia, zeby sie interesowac zyciem jakiejs anonimowej lambadziary z zasyfionej wyspy gdzies na zadupiu europy


  • 1



#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

myslimy, ze trzeba nie miec wlasnego zycia, zeby sie interesowac zyciem jakiejs anonimowej lambadziary

Kurna, aż mnie gile na spodnie spadły... :facepalm:

Masz zakaz takich wypowiedzi na forum, bo to się robi niebezpieczne.  :szczerb:

Tak nawiasem Konrad płodzi takie tematy z teorią konsp. o niczym, tak już ma. 





#11

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja myślę, że jak zawsze Konrad się nudzi i wymyśla teorie konspiracyjne tylko po to aby podnieść nam ciśnienie które tak sukcesywnie zbijam tabletkami.

Nic o tym nie myślę, ich sprawa i nie napiszę koło czego mi to lata. Mogę się interesować swoją rodziną ale co mnie obchodzą obce osoby? Ani mnie to nie ziębi ani grzeje.



#12

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz Konrad -> https://www.pudelek....08416760175488a

teraz będziesz spał spokojnie, prawda?

Dzisiaj Kate oficjalnie ogłosiła, że ma raka. No to po spekulacjach.





#13

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Kate ogłosiła ale czy to prawda ten filmik? Na necie huczy, no i ja jestem zdania, że podróbka. Ławka i postać siedząca na niej są wyraźne, ostre a kwiatki za nimi nieostre, rozmazane. To świadczy o zastosowaniu green screen’a. Przyjrzyjcie się uważnie fotce, kadrze z filmiku. Brązowe paski prawego rękawa białego swetra Kate rzucają zaraz obok cień na ławkę. Niemożliwe jest przecież by wzorek z ubrania odbijał się na ławce a tu paski na ławce są w tych samych miejscach co ba ubraniu. Kolor i odcień brązu pasków jest identyczny z brązem ławki. Nikt przecież nie dobiera ubrania do ławki, na której usiądzie. Poza tym gdzie ta elegancka i strojąca się Kate? Zawsze w sukienkach lub garsonkach, zawsze elegancko a tu nagle biały zwyczajny sweter w brązowe poziome paseczki i zwyczajne granatowe dżinsy. To nie jej styl. Ona nawet do takiego wideo wg mnie ubrałaby się w swoim stylu, elegancko. Makijaż jest więc i ciuchy powinny być eleganckie a nie na luzie, swobodne, zwyczajne.
Tekst. Dziś Pudelek pisze, że Kate sama napisała całe oświadczenie i że William poparł pomysł nagrania tego video i chwali żonę za odwagę. No to widać, już zaczyna się przyznawanie, że jednak to jest odczytana wersja a nie wygłoszona ustnie, Kate sama z siebie. Zresztą na The Sun jest tekst - właśnie identyczny z tym co Kate powiedziała. Nie mamy dowodów, że to ona naprawdę sama pisała. Oświadczenie na The Sun jest napisane na komputerze i wydrukowane a nie pisane ręcznie jej charakterem pisma no więc każdy mógł tekst napisać (np. Pałac zmuszony naciskami spowodowanymi przedłużającą się nieobecnością Kate lub nawet ktoś z Illuminati). Kate może zmuszona została wbrew swojej woli by przeczytać oświadczenie z promptera lub karki trzymanej przez kogoś poza kadrem.
Dlaczego William skoro był od początku bardzo za tym wideo i za nie chwali Kate - nie usiadł razem z nią na tej ławce trzymając ją za rękę by jej dodać w tak trudnym momencie otuchy? Dlaczego Kate siedzi SAMA? To wszystko wg mnie świadczy, że filmik to podróbka, fake.
Skąd wiadomo gdzie poleciał wczoraj helikopter i kto w nim był? Tyle ludzi i tylko jedna fotka gdy śmigłowiec już był w powietrzu? Dlaczego nie ma innych fotek, z innych perspektyw, gdy heli stoi jeszcze na ziemi? Dlaczego nikt nie sfotografował pary książęcej podchodzącej do maszyny i wsiadającej skoro ponoć to oni lecieli?
Niech nie kłamią, że dzieci ze szkoły zabrali dopiero wczoraj z początkiem angielskich ferii świątecznych. Przecież maluchów nie widać na oczy od grudnia ub. r. Znikły razem z Kate, wyparowały.
Kate oświadczyła o swoim raku i od razu że wszystkich stron płyną wszędzie, nawet na X’sie, wyrazy współczucia, troski i życzenia powrotu do zdrowia. Nawet Joe Biden napisał, brakuje tylko reakcji Polski i A. Dudy. Tymczem po takim samym oświadczeniu kr. Karola III nikt nie zareagował z polityków, zupełna cisza. Dla mnie to dziwna różnica. Przecież to do Karola powinny przede wszystkim płynąć wyrazy współczucia (o ile jego rak jest prawdziwy w co mocno wątpię). On jest najważniejszy przecież w Anglii, on jest królem a Kate ,,tylko” księżną, czyli w hierarchii niżej niż Karol.
Dziwne jak dla mnie też jest, że ostatnio Kate jest widziana zawsze SIEDZĄCA (w aucie z mamą, w aucie z Williamem, słynna fotka z ang. Dnia Matki - na fotelu, no i rakowe oświadczenie - na ławce). Pomijam milczeniem targ bo wg mnie mimo wszystko tam to sobowtór. Dlaczego od grudnia ub. r. nie widać jej chodzącej lub stojącej? Dlaczego bez ruchu zawsze, siedząca tylko?
  • -1



#14

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6632
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo jest po operacji?

Co do reakcji polityków... Kate jest ulubienicą poddanych Karola III i do Karola Ci sami poddani nie pałają miłością. Za co? Za Dianę. Tak już pozostanie, a Kate wzbudza sympatię i nawet tego fotoszopa jej odpuścili.

Tu się nie ma w czym grzebać Konradzie.

Co do dzieci... nie wyparowały. Twoja wyobraźnia robi Ci bałagan. Nikt nie kłamie i nie ma powodów ku temu. Ferie świąteczne zaczynają się tutaj w Wielki Piątek i potrwają dwa tygodnie. Jeżeli ktoś podał inaczej, mija się z prawdą.





#15

Konrad_GK.
  • Postów: 425
  • Tematów: 122
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Taaaaaaaaaaaa…. Wielki Piątek dopiero będzie  29 marca. A na Pudełku był artykuł, że para książęca zabrała ze szkoły maluchy już, przedwczoraj, 22 marca i że już w Anglii są ferie świąteczne. 
Wg mnie Twoje, Staniq, ,,bo jest po operacji” nie wyjaśnia wszystkich moich pytań z poprzedniego postu. Nie wyjaśnia nawet żadnych. Bo co ma operacja do zrobienia innych fotek helikopterowi i parze książęcej doń podchodzącej i wchodzącej? Nie wyjaśnia też skąd wiedziano gdzie śmigłowiec leci i kto jest na pokładzie.itp itd.nie chce mi się przepisywać całego postu.

Oto ten artykuł: https://www.pudelek....09341483080576a . I cytat z niego: ,, Jak donosi "Daily Mail", Kate i William zadbali o to, by przekazanie informacji o nowotworze zbiegło się w czasie z przerwą wielkanocną ich pociech. To właśnie w piątek najmłodsi royalsi opuścili szkołę Lambrook School w Bracknell.
Udostępnili nagranie z Kate kilka godzin po zamknięciu szkoły, aby po upublicznieniu wiadomości ich dzieci nie musiały od razu odpowiadać na pytania na placu zabaw - wskazuje tabloid.”. Jak więc widzisz to Ty się mylisz. I poserfuj po necie to się przekonasz, że to, że dzieci znikły to nie tylko jest moje zdanie. Wszyscy piszą, że dzieciaków nikt nie widział na żywo, na oczy, od końca grudnia ub. r. i że znikły razem z Kate, że od wtedy wcale nie chodzą do szkoły, że mają homeschooling w Pałacu.
Wrócę też jednak do oświadczenia wideo. Ubranie. Sweter swetrem ale po tak poważnej operacji brzucha uciskać rany i szwy sztywnymi dżinsami?! Przecież luźniej i wygodniej byłoby jej w sukience. Dla mnie to nadal wszystko dziwne, podejrzane, niejasne i takie jakieś matrixowe.

Użytkownik Konrad_GK edytował ten post 25.03.2024 - 16:53

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych