Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ukraina 2022 konflikt

Ukraina interwencja militarna agresja Rosji wojna Nato konflikt

  • Please log in to reply
2019 replies to this topic

#1816

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 
Ta "pani" (facet przebrany za kobietę, tak dla jasności) w lewym dolnym rogu wygrała konkurs piękności "Miss America"... lewaki :facepalm:

 
 Czyli standardowo. Mamy jakiś fakt. Coś tam pominiemy, coś wyolbrzymimy, i hurr durrr. "Popa jaka ta szczypawka trująca jest. 
 
 Ten koleś nie dostał Tytułu Miss Ameryka, tylko tytuł "Miss Greater Derry 2023" w jakimś lokalnym konkursie, organizowanym przez firmę Miss Ameryka. 
   To całe Derry to takie niewielkie miasto w USA. Dokładnie to robicie w temacie covidowym i wojennym. Czegoś nie rozumiecie, coś tam sobie dopowiecie, jakaś drobna manipulacja, i proszę. Przedstawiam państwu "fakty autentyczne".  :facepalm:

Użytkownik Panjuzek edytował ten post 15.11.2022 - 09:32

  • 2



#1817

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to pięknie moi mili https://wiadomosci.g...ml#s=BoxMMtImg1
  • 0

#1818

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak czy inaczej, to musiało się zdarzyć. Mam nadzieję że to przypadek, powodowany bajzlem jaki ruscy mają w armii. A może posłuchali @Daniela i stwierdzili, że nawet jak zaatakują Polskę, to i tak w to nikt nie uwierzy. Bo to przecież nie jest wojna. Tylko "specjalna operacja wojskowa" 

 

 Co wy na to szury?


  • 1



#1819

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ruscy już wydali oświadczenie że nie mają z tym nic wspólnego.Twierdzą że to prowokacja.
Czyli stara śpiewka i odwracanie kota ogonem.
Obawiam się jednak że NATO zamiecie temat pod dywan bo tak będzie wygodniej.
Ps,1/4 Mołdawii nie ma prądu
  • 1



#1820

Shiver.

    Silent Reaper

  • Postów: 660
  • Tematów: 19
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Idealny moment aby wprowadzić teraz stan wyjątkowy i przesunąć wybory...
  • 3

#1821

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie no, tera to mnie ruskie wkurzyli. Jak to oni to na pełnej wjeżdżamy, trzeba jaja pokazać!
 

Obawiam się jednak że NATO zamiecie temat pod dywan bo tak będzie wygodniej.
Ps,1/4 Mołdawii nie ma prądu

Oczywiście, że NATO nic nie zrobi konkretnego.

Zaczyna się "przepowiadany" przez "szurów" blackout?
 
 
Edycja D.K.
 
wulgaryzmy2.gif


Użytkownik D.K. edytował ten post 04.12.2022 - 13:18

  • 0



#1822

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest potwierdzenie MSW że to ruska rakieta KH-101
Precyzując to pocisk manewrujący
  • -1



#1823

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszyscy już wyrazili zaniepokojenie i potwierdzili, że będą bronić każdego skrawka NATO? To temat zamknięty, można się rozejść. Ale teraz to na pewno Rosja się już nie podniesie.


  • 0



#1824

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6641
  • Tematów: 769
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko wskazuje na to (NATO :szczerb: ), że tragedię w Przewodowie spowodowała Ukraińska rakieta ziemia - powietrze S-300, która z niewiadomych powodów zmieniła trajektorię i nie zadziałały systemy samozniszczenia. Co więcej, są już dowody, że balistyczny lot rakiety zakończył się wybuchem resztek paliwa po kontakcie z ziemią. Eksplozja materiałów wybuchowych zrobiła by większe spustoszenia, dodatkowo siekąc odłamkami, bo to one głównie niszczą obce aparaty latające.

 

Nie dziwi więc pierwotne wskazanie na Rosjan jako sprawców, tym bardziej, że wyciągają z magazynów nawet to, co już powinno być dawno zutylizowane. Ukraińcy też korzystają z postsowieckiego sprzętu, dlatego ja dziwię się, że dotychczas nie było (dzięki Bogu) tego typu wypadków.





#1825

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Nie dziwi więc pierwotne wskazanie na Rosjan jako sprawców, tym bardziej, że wyciągają z magazynów nawet to, co już powinno być dawno zutylizowane. Ukraińcy też korzystają z postsowieckiego sprzętu, dlatego ja dziwię się, że dotychczas nie było (dzięki Bogu) tego typu wypadków.

 

 

 Gdyby rosjanie nie przeprowadzili ataku, to Ukraińcy nie musieli by się bronić i do wypadku by nie doszło. A wypadki ponoć były, tylko w jakichś odludnych miejscach. Coś mi dzisiaj mignęło na ten temat. 


  • 0



#1826

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2574
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To prawda, wypadki się zdarzają. Na nagraniu rosyjska rakieta obrony przeciwlotniczej wraca do właścicieli. 

 

A poprzedni post edytowałem bo byłem jeszcze w szoku i już chciałem ruszać na Moskwę.


  • 0



#1827

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ukraina nabrała takiej pewności siebie, no bo przecież w pojedynkę pokonuje Rosję, że aż postanowiła otworzyć drugi front i zaatakować NATO.

Staniq serio dałeś mi warna za "jaja"? Za napisanie "jaja Wielkanocne" też jest warn? Potem się dziwicie, że forum pada. Warn za napisanie "jaja" to jest jakiś rekord tego forum chyba.

 

 

 

Niepotrzebna dyskusja o decyzji moderatora.

Staniq


  • 0



#1828

Magda72.
  • Postów: 758
  • Tematów: 36
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Odniosę się do pierwszej części Twojej wypowiedzi:
Naprawdę wierzysz w to co napisałeś czy to taki żarcik miał być ?
Mam nadzieję że jednak to drugie...
  • 0



#1829

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To był taki żart jak ten Staniqa z warnem za napisani "jaja". :rotfl: :rotfl: :rotfl: 

Po prostu jaja jak berety panie Ferdku...


Użytkownik Daniel. edytował ten post 17.11.2022 - 00:41

  • 0



#1830

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2574
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Żarcik nie żarcik ale to i tak dziwne że dopiero po takim czasie coś spadło na nasze terytorium. Przy tych tysiącach rakiet co tam lata od początku wojny było to kwestia czasu że w końcu coś spadnie u nas.
  • 1




 


Also tagged with one or more of these keywords: Ukraina, interwencja militarna, agresja Rosji, wojna, Nato, konflikt

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych