Skocz do zawartości


 Ruszyła okolicznościowa Liga Typerów z okazji Euro 2024 - zapraszamy do typowania wyników meczów! 


Zdjęcie

Męskość a XXI wiek


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
518 odpowiedzi w tym temacie

#406

Daniel..
  • Postów: 4138
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Jestem piękny i mam wspaniałe mięśnie".

 

W której minucie on coś mówi?

Chyba mówi skoro dałeś ten cytat? Musiał to powiedzieć, no chyba że sobie kolejny raz coś wymyśliłeś, hmm?


  • 1



#407

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ee... to nawiązanie do skeczu słynnego kabaretu:

Link.


  • 0



#408

Daniel..
  • Postów: 4138
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ee... to nawiązanie do skeczu słynnego kabaretu:

Link.

Ale skąd wiesz, że ten facet tak o sobie myśli? Bo skoro cytowałeś to pod tym filmem to musiałeś tak pomyśleć.


  • 0



#409

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rurki stały się już częścią mody męskiej i nic nie poradzicie. Teraz czas na spódnice.

 

https://okonakulture...ak-najbardziej/manskier21.jpg

 

 

To już się dzieje. Nie tylko na wybiegach. https://www.buzzfeed...irts-for-a-week


  • 0



#410

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

"Jestem piękny i mam wspaniałe mięśnie".
 
W której minucie on coś mówi?

Podobno coś tam mówił do trenera, gdy dostał się do olimpijskiej reprezentacji Anglii w pływaniu i skokach do wody. Coś tam też podobno mówił do sparing-partnerów, gdy trenował kickboxing, capoeirę, kung-fu i boks. Inni w tym czasie byli zajęci malowaniem się do szkoły. I do tego zmierzam - malowanie i strojenie się powinno się zostawić kobietom, facet lepiej jak się spoci na ringu, przynajmniej coś pożytecznego z tego wyniesie.
 
@Ana,

Rurki stały się już częścią mody męskiej i nic nie poradzicie. Teraz czas na spódnice.

Moda męska to mnie tyle obchodzi, co zeszłoroczny śnieg :) Nawet jakby mi zapłacili, to bym się tak nie ubrał. Zresztą moda kobieca też mnie nie obchodzi - gdy widzę, co jest teraz "modne" wśród kobiet na pokazach to mi się słabo robi. Udziwnienie za udziwnieniem, które chyba tylko w swoim towarzystwie nazywa się "modą". Bleee i fuj.
 
Ładne, standardowe, klasyczne, niemodne:
wcAhytm.jpg
 
Nieładne, "modne":
korean-dress-style-2012-for-teenage-tren

Użytkownik szczyglis edytował ten post 06.10.2016 - 23:04

  • 2



#411

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja nie miałbym nic przeciwko zniewieściałym mężczyznom/chłopakom malujący się do szkoły, ubierającym czerwone rurki, mającym mniej krzepy niż przeciętna kobieta itp., ale tylko wtedy, gdy na świecie nie byłoby żadnych konfliktów mniejszych czy większych, i zagrożenia nimi.

 

No sory, ale w sytuacji, w której z jednej strony jesteśmy zagrożeni konfliktem NATO - Rosja, z drugiej napływają do nas imigranci ani myślący się asymilować, to jak możemy promować zniewieściałość wśród mężczyzn? Nie ważne czy to kanał na YT, czy jakaś kampania w TV, cegiełka do cegiełki i obudzimy się z ręką w nocniku jak napisał Daniel.

 

Trzeba sobie zadać pytanie, czy mamy jakieś poczucie tożsamości narodowej, czy chcemy żeby kultura, tradycje i obyczajowość polska przetrwała, czy wisi nam to, czy za 100 lat będzie jeszcze Polska czy już Zjednoczone emiraty polskiej republiki islamskiej.


  • 3

#412

Daniel..
  • Postów: 4138
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moda męska to mnie tyle obchodzi, co zeszłoroczny śnieg :) Nawet jakby mi zapłacili, to bym się tak nie ubrał.

Ja nawet jakbym chciał to bym się tak nie ubrał, bo rurki by mi przez łydki nie przeszły skoro z normalnymi jeansami mam problem. I tak, w moim prywatnym wyimaginowanym świecie uważam to za jeden z punktów dotyczących męskości, choć mało kto się z tym zgodzi, z czego zdaje sobie sprawę.


  • 0



#413

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo, a skąd wy u licha wiecie jak ten chłopaczek mógłby się zachować na wojnie? (poza ocenianiem po wyglądzie) Znacie go? Siłowaliście się z nim na rękę? Konkurowaliście z nim w strzelaniu do tarczy?


  • 0



#414

Daniel..
  • Postów: 4138
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo, a skąd wy u licha wiecie jak ten chłopaczek mógłby się zachować na wojnie? (poza ocenianiem po wyglądzie) Znacie go? Siłowaliście się z nim na rękę? Konkurowaliście z nim w strzelaniu do tarczy?

Nie no to już przechodzi ludzkie pojęcie. Sam zrobiłeś dokładnie to o czym tu piszesz, 2 posty temu, gdy oceniłeś tego gościa na filmie "jestem taki piękny i mam fajne mięśnie".

Edit: Zresztą nie trzeba chyba badań naukowych na temat tego co by się stało, gdybyś skonfrontował tego łysego faceta z Jakubem od malowania się do szkoły w jakiejkolwiek fizycznej robocie. Od mordobicia zaczynając, na przestawianiu pralki kończąc.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 06.10.2016 - 23:09

  • 2



#415

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo, a skąd wy u licha wiecie jak ten chłopaczek mógłby się zachować na wojnie? (poza ocenianiem po wyglądzie) Znacie go? Siłowaliście się z nim na rękę? Konkurowaliście z nim w strzelaniu do tarczy?

 

Pewne rzeczy można wydedukować. 

Licha postura - słaby fizycznie.

Maluje się - zniewieściały, wątpię, żeby udźwignął karabin, nie mówiąc już o oddaniu strzału, bo to wymaga jednak pewnej dozy odwagi. 

Siłował na rękę to ja się z nim nie będę, bo bym mu ją wyrwał z barku bez zbędnego wysiłku ;)


  • 0



#416

Daniel..
  • Postów: 4138
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To mniej więcej tak samo jakby napisać:

"skąd wiecie, że lew jest bardziej niebezpieczny od kota? Polowali razem? Stałeś z nimi oko w oko?"


  • 1



#417

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo, a skąd wy u licha wiecie jak ten chłopaczek mógłby się zachować na wojnie? (poza ocenianiem po wyglądzie) Znacie go? Siłowaliście się z nim na rękę? Konkurowaliście z nim w strzelaniu do tarczy?

Ja bym się wolał z nim nie siłować na rękę, bo nie chcę nikomu płacić renty za połamanie kości.

Nie znam chłopaka, ale przecież on sam siebie przedstawił na tym filmie, no więc jak to po wyglądzie? Tu nie chodzi o wygląd.

Pokazał też swoje zainteresowania, nie jest to typ człowieka zamiłowanego w militariach, co przecież dobitnie pokazuje, więc nietrafne są te Twoje teksty "przecież go nie znasz, nie wiesz jaki jest". Nie wygląda też na takiego, co by mógł dobrze utrzymać broń w momencie odrzutu (a broń kopie i wymaga trochę pary w rękach) - to odnośnie strzelania do tarczy, bo sam o to zapytałeś, więc odpowiadam.


Użytkownik szczyglis edytował ten post 06.10.2016 - 23:16

  • 0



#418

marko895.
  • Postów: 173
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam bardzo, a skąd wy u licha wiecie jak ten chłopaczek mógłby się zachować na wojnie? (poza ocenianiem po wyglądzie) Znacie go? Siłowaliście się z nim na rękę? Konkurowaliście z nim w strzelaniu do tarczy?

Zadałeś takie pytanie, a sam nazwałeś go chłopaczkiem. Bo widzisz, na wojnie z reguły chłopaczki się nie sprawdzają. Sprawdzają się mężczyźni potrafiący unieść karabin i ciężki sprzęt. 

 

Poza tym, nie został oceniony jedynie po wyglądzie. Jego mowa ciała, sposób wypowiadania się również sugerują, że chłopak raczej stroni od używania siły fizycznej i agresji, które na wojnie jednak mimo wszystko się przydają.


  • 0

#419

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

 

 

To już się dzieje. Nie tylko na wybiegach. https://www.buzzfeed...irts-for-a-week

No pewnie!!! to nawet działo się pod Waterloo :) :)

8eFC091.jpg


  • 1



#420

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

nie jest to typ człowieka zamiłowanego w militariach

Bardzo dużo facetów nie interesuje się militariami. Coś w tym złego?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych