Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus Igrzyska Śmierci 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#121

dombro.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A ja widziałam na ulicy człowieka zadziwiająco podobnego do Hitlera.
Może to ma jakiś związek? ;p


A tak poważnie: konflikt z Gruzją wisiał w powietrzu od dawna.
To, że otworzono ogień w dniu rozpoczęcia igrzysk to czysty przypadek.
Chociaż...gdyby było tak mówi gomp i UFOludek, wszystko zaczęłoby układać się w jakąś tam logiczną całość.
Nie, nie. Na pewno nie. To czysty przypadek. To, że ten człowiek był identyczny jak Hitler to też przypadek.
Wszystko jest jednym wielkim przypadkiem. A przepowiednie Nostradamka wcale się nie sprawdzają.
  • 0

#122

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hekatomba to z tego co wiem ofiara ze 100 wołów, tak? Bo tak właśnie mi przyszło do głowy i popatrzyłem ile ludzi mieszka w Oseti południowej.
Demografia 
Liczba ludności w 1990 r. – około 100 tys., z czego 67,5% stanowili Osetyjczycy, 28% – Gruzini, 2,5% – Rosjanie, zaś 1,5% – Ormianie. W wyniku wojny 1990-1992 Osetię opuściła trudna do oszacowania liczba Gruzinów.

No i jest to właśnie ta setka co prawda to info dość leciwe ale tam chyba nie ma jakiegoś galopującego przyrostu lub niżu.
  • 0



#123

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hmmm ciekawe. Ale trzeba by wziąc pod uwage migracje na tych terenach..
  • 0



#124

netfoxx.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich,
Takie skojarzenie odnośnie tych ósemek.

Jeśli popatrzycie na logo olimpiady skladające się z tych 5 kółek i przekrzywicie głowę najpierw w lewo, a potem w prawo to dostrzeżecie te ósemki. Ja widze, że są 3 lub 4 (położenie ósemek \\ /)tak jak w dacie rozpoczęcia igrzysk 8.8.2008. Jeśli ktoś chce się doszukać tych 88 dni od trzęsienia wystarczy przekrzywić głowę tylko w jedną obojętnie jaką stronę.

Ciekawie się złożyło :-)
  • 0

#125

DziewczynkaBezZapalek.
  • Postów: 42
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zaczyna mnie to przerażać

http://wiadomosci.wp...mosc_video.html


  • 0

#126

Khorin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak na razie nie wygląda na to, żeby Rosja zgodziła się na zawieszenie broni. Jeśli się te przepowiednie spełnią będzie nie ciekawie. Co teraz się wydarzy???
  • 0

#127

Swobodne myśli.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ROSJA - GRUZJA to początek TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ, nie siedzę w tym dogłebnie w dokładności danych, ALE:
1)
rosja rozbierala Polske 4 razy,czemu nei mialaby tego zrobic po raz 5, historia tak sie toczy...
2)
ostatnio w mediach podawali ze rosja uchwalila budzet przeznaczony na armię do 2013 - potężne pieniadzę, nie znam dokładnie danych\mozecie zsprawdzic/

3) "Federacja Rosyjska po rozpadzie ZSRR nadal pozostaje ogromnym krajem, który zamieszkuje blisko 150 mln. Ludzi. Jest to więc potencjalnie wielki rynek, zarówno wytwórczy jak i zbytu. Jednak w praktyce sytuacja wygląda znacznie gorzej." PONIEWAŻ nie ma tam dobrych ziem, jest ogromna masa ludu ktora tylko pije, zamiast wykorzystac mialaby rosja ten potencjal na nowych ziemiach, z przejetymi majatkami..

4) nowy prezydent rosyjki wyglada bardzo podejrzanie, putin, premierem, tak jakby te filmy mieli pokyzwac w przyszlych dokumentach w TV o ile swiat przetrwa do takich czasów

5) Kawsniewski i Brzezinski wyrazni ostrzegają, Ci ktorzy mogą sobie na to pozwolic bez konsekwencji politycznych:

BRZEZINSKI: były doradca prezydenta USA Jimmy Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego, dostrzega analogię między inwazją wojsk rosyjskich na Gruzję a napaścią ZSRR na Finlandię w listopadzie 1939 r. i

KWASNIEWSKI: jak nie podpiszemy Traktatu, to skończymy jak Gruzja

może te glupio teraz wyglądające słowa przejdą do historii, dzieci będą się o nich uczyć jak odzyskamy niepodległość, albo będzie Rusyfikacja calego narodu POL i historia bedzie zakazana, tak jak germanizacja...
6) Kaczynski bardzo daje do zrozumienia, że popiera Gruzję.. czemu tak robi? oto ODPOWIEDZ : jezeli by nic nie robil w tej sprawie, albo popierał Rosje, ----- zachodni eksperci wojenni USA szybko by to rozkminili w kierunku napasci zbrojnej rosji, ukrainy, gruzji, polski... na resztę.. jako ZAGROŻENIE

7) BRZEZIŃSKI: Putin kieruje ją na kurs złowrogo przypominający politykę Stalina i Hitlera w latach 30. Carl Bildt słusznie przeprowadził analogię między "usprawiedliwianiem" przez Putina rozczłonkowania Gruzji z powodu Rosjan w Południowej Osetii a taktyką Hitlera wobec Czechosłowacji w celu "wyzwolenia" Niemców sudeckich - powiedział były szef Rady Bezpieczeństwa Narodowego. - Jeszcze bardziej złowroga jest analogia między tym, co robi Putin, a tym, co robił Stalin w stosunku do Finlandii - próbując zniszczyć przez użycie siły suwerenność małego demokratycznego sąsiada. W rezultacie, z moralnego i strategicznego punktu widzenia, Gruzja jest Finlandią naszych czasów - kontynuował Brzeziński.

BRZEZIŃSKI: Ostrzegł, że jeżeli Gruzja zostanie podporządkowana Rosji, ta "użyje tej samej taktyki przeciw Ukrainie". - Putin groził już publiczne Ukrainie - dodał.

9) stratedzy kaczora też go ostrzegają, zeby zrobił ostre kroki w kieruku GRUZJI, zeby swiat nas poparł, dlatego pjany działa ostro zestresowany, przez PISiorków którzy nim rządzą, on nie wie co się dizeje, nie ma własnego zdania hm... ma stres, przerasta go sytuacja w jakies został postawiony PREZYDENT RP, zna historie, wiedział jak czytał o królach POLSKI i póżniejszym ustroju, o chrzcie, bitwie pod Grunwaldem,, teraz wie, że on tworzy historie, jest z niego taki rozkminiacz, że no po prostu nei radzi sobie z tym wszystkim, jest zestresowany jak daje komentarz do TV czy radia, jak dzieko przy mowieniu wierszyka w szkole hmm..

10) dokąd to wszystko w późniejszym okresie czasu doprowadzi aż strach- W ROSJI jest elita na KREMLU i cala szara masa społeczeństwa, oni wiedzą, że nic nie tracą... czują sie mocni, są niespokojni, ich życie nie jest spkojne, są odizolowani do reszty świata... są potegą militarną, są spokojni... ale nie wytrzymają, ruszą na jakieś państwo.. potem kolejne.. zobaczymy jak zachód zareaguje... jak pójdzie bomba na USA to USA wysyla bombe na Rosje,
KONIEC ŚWIATA BĘDZIE kurde, 2012... przepowiedni o ktorych mozecie poczytać na innych postach...

p.s tekst ten napisałem bez przygotowania, nie czytalem go drugi raz, pisałem na szybkosci to co mysle :s
  • 0

#128

neo87.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chciałbym czegoś przeinterpretowywać. Chciałem wtrącić mały wątek z Apokalipsy św. Jana. W związku z wojną w Gruzji, która wg. obecnych informacji przez Rosję zakończyła się - choć nie jestem przekonany o autentyczności tych zapewnień. Ale do konkretów. Czytając pewien fragment Apokalipsy, który przytoczę:

Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu.(...) I inny znak się ukazał na niebie: Oto wielki Smok barwy ognia, mający siedem głów i dziesięć rogów - a na głowach jego siedem diademów.

Jak wiadomo interpretacja tekstu Apokalipsy jest trudna i niezrozumiała. Ale pokuszę się o kilka skojarzeń, które nasunęły mi się w związku z obecną sytuacją na Kaukazie. Ten fragment wg. Pisma Świętego dotyczy losów kościoła, lecz czytając fragment o Niewieście, która nad głową ma wieniec z gwiazd, których jest 12. A jak wszyscy wiedzą, że na fladze UE tych gwiazd również jest 12. Być może to naciągana teoria, bo liczba 12 symbolizuje 'coś perfekcyjnego'. Ale brnąć dalej w tych skojarzeniach, smok barwy ognia to oczywiście Rosja. Wg. Apokalipsy smok prześladuje i atakuje Niewiastę.

Nie chciałbym tutaj naciągać jakichkolwiek informacji, ciekawi mnie dalszy rozwój sytuacji. A skojarzenia, które są z tym związane są może bardzo frywolne.


  • 0

#129

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A może ta niewiasta to Polska?
  • 0



#130

Y2K12.
  • Postów: 79
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze powiedziawszy to niezłe porównanie UE z dwunastoma gwiazdami na fladze do niewiasty z dwunastoma gwiazdami nad głową. Jednak czerwonego smoka porównałbym bardziej do Chin, w których niegdyś czczono smoka\i oraz był i niekiedy pozostał jako herb wielu rodzin. Z kolei głowy, rogi, diademy mogą się odnosić do organizacji władzy chińskiej albo opierając się o wszystkie teorie konspiracyjne, może chodzi o te tajne stowarzyszenia i ich członków jako sterujących tymi wydarzeniami, albo jeszcze chodzi o prawdziwe smoki, czyli draco czy reptilianin, którego rogi czy diademy to sprawujący jego polecenia ludzie na ziemii mający wpływ na te wydarzenia (to z kolei z teorii ufo ;p ). Jak widać do wyboru do koloru :D , poprostu mamy za mało informacji, żeby połączyć to w sensowną całość. Nie ma nawet pewności w jakim stylu pisał autor, czy były to nostradamusowskie metafory i czy posługiwał się specjalnym językiem jak Nostradamus (tzw. zielony język dla wtajemniczonych ezoteryków), czy może jakąś wcześniejszą odmianą związaną z żydowską kabałą, a może opisywał tak jak to "ujrzał"? W każdym razie wszystko to jest pomyślane, tak żebyśmy byli mądrzy po fakcie i mogli powiedzieć... aaaaaaa, to oto chodziło, a ja myślałem...
  • 0

#131

Khorin.
  • Postów: 49
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niewiasta to Polska która stanie na czele państw Unii Europejskiej do walki z Rosją. Tak mi się tylko skojarzyło....
  • 0

#132

rain man.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Według mnie Nostradamus na pewno zmyślił te przepowiednie, ale myślę że to nasza wiara decyduje czy konkretna przepowiednia się spełni czy nie.
  • 0

#133

nekke.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przepowiedni nie zmyślił, najwyżej może być źle zinterpretowana. Najgorsze jest to, że nie ma sposobu, aby zmienić los, bo kiedy spisywał te przepowiednie, wiedział, że ktoś zrozumie o co mu chodzi.
  • 0

#134

Mayk3l.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Osobiście nie wierzę w przepowiednie Nostradamusa.

Moim zdaniem człowiek może zinterpretować z jego wierszami co chce.

Kiedyś przeczytałem inteligenty tekst ( nie pamiętam czy na tym forum ) - brzmiał on mnie więcej tak "człowiek zrobi ducha z mgły na zdjęciu jeśli będzie tego chciał".

Tak samo z utworem pana Nostradamusa


Rok wielkiego siódmego numeru obrócony
Pojawi się w czasie igrzysk hekatomby,
Niedaleko od Wielkiego Tysiąclecia,
Kiedy zmarli opuszczą swoje groby.



Ok, ok...
Igrzyska, Niedaleko Wielkiego Tysiąclecia.

A ostatni wers?? Gdzie są nekromanci z warcrafta którzy powinni teraz łazić po cmentarzach i przywoływać zombiaki ?? No właśnie... najlepiej nie mówić o tym co nie wygodne z własnymi poglądami....

Rozumiem że to jest fascynujące tym bardziej, że temat został założony długo przed igrzyskami. Ale właśnie to, że pan N. pisał takim szyfrem sprawia, że jego dzieła można zinterpretować niemal z każdym wydarzeniem. Gdyby napisał po prostu " W dzień igrzysk w Pekinie ruscy dokopią Gruzinom " to wtedy był bym jego wielkim fanem. Ale nie.... bo prawie wszystko co wydaje się być niezwykłe musi mieć jakiś haczyk, który sprawia że nie można być tego czegoś pewnym. Przykładowo UFO niby istnieje, ale szaraki nigdy nikomu się publicznie nie pokazały, w roku 2012 ma być koniec świata ale.... praktycznie brak dowodów ( nie ma zbliżającej się komety, sygnałów o nadchodzących klęskach żywiołowych ), Nibru - też brak dowodów, można tak wymieniać dalej. Tak samo jest z Nostradamusem.

Wcale nie uważam, że wyżej wymienione prze zemnie rzeczy są bredniami. Fascynuje się nimi ale z dystansem. Nie będę opierał swojego życia na przepowiedniach. Innym też tego odradzam bo życie ma się jedno i szkoda by było je niepotrzebnie zmarnować...

Tyle ode mnie.
  • 0

#135

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście uważam, że tymi zmarłymi jest Federacja Rosyjska i jej chęć do odzyskania terenów dawnego imperium. myślę, że to może chodzić o to.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych