Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus Igrzyska Śmierci 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#106

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Rosyjska ruletka :mrgreen:
  • 0

#107

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyznam, że data 08.08.08 mnie nakręca na oglądniecie tych igrzysk. Będę miał Nostradamusa na oku, choć nie wierzę by cokolwiek się stało.
  • 0

#108

Heweliusz.
  • Postów: 186
  • Tematów: 14
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika

Widać, że ludzie na świecie mają bujną wyobraźnię.
  • 0

#109

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehhh... a ja wam przepowiem, III wojna światowa nastąpi gdy wielki przywódca od władzy odejdzie, a będzie to w wielkim tysiącleciu w roku 4 smoków. Macie tu ładną przepowiednię i niech ktoś powie że ona nie ma się szans spełnić. Jak już III wojna światowa nastąpi to na 100% każdy by znalazł jakieś nawiązanie do mojej historyjki i by było że to przepowiedziałem.
  • 0

#110

irwin.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie olimpiada się zaczęła! Pierwsze konkurencje rozgrywają się pomiędzy drużynami Rosji i Gruzji. Są to m.in. rzut granatem w dal, ostrzał artyleryjski, loty nawigacyjne połączone z rzutem do celu. Także wyścigi czołgów.
Ech kiedyś na czas olimpiady wszelkie wojny zawieszano a dziś... :(
  • 0

#111

kuki.
  • Postów: 198
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

teraz ktos powie ze Nostradamus znowu mial racje i te igrzyska hekatomby to niby ten atak Rosji na Gruzje i ze przepowiednia sie zacznie sprawdzac ;)
  • 0

#112 Gość_CriticalErr0r

Gość_CriticalErr0r.
  • Tematów: 0

Napisano

teraz ktos powie ze Nostradamus znowu mial racje i te igrzyska hekatomby to niby ten atak Rosji na Gruzje i ze przepowiednia sie zacznie sprawdzac ;)


A jesli nawet to co ?
przecież igrzyska olimpijskie to najstarsza międzynarodowa impreza sportowa organizowana pod hasłem współzawodnictwa i braterstwa wszystkich narodów .

przezyłem już pare igrzysk w zyciu i nie mozna zaprzeczyc temu ze akurat "te" są troche inne..
Nikt poprzednio w dniu otwarcia igrzysk, nie atakował innego kraju......


Pierwsze igrzyska olimpijskie odbywały się w Olimpii w Grecji i były rozgrywane co cztery lata. Pierwsze udokumentowane igrzyska odbyły się w roku 776 p.n.e. Na czas igrzysk olimpijskich zaprzestawano wojen. Podczas trwania jakichś konfliktów ogłaszano "święty rozejm" i wojny wstrzymywane były na 2 miesiące.

:(
  • 0

#113

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te igrzyska to największa hipokryzja w dziejach.. zapłonął ogień olimpijski i w Gruzji też zapłonął ogień, a głowy państw siedzą i oglądają rozpoczęcie igrzysk i jakieś propagandowe teksty typu jeden świat jedno marzenie...
Nawet komentatorzy zauważyli Kissingera i przypomnieli jego cyniczną wypowiedź z 89 roku w kwestii masakry na placu Tiananmen : " żaden kraj nie pozwoliłby sobie na tak długie okupowanie centrum miasta " ... (krótko mówiąc cackali się ze studentami).. Wiadomo też, że Kissinger i Bush senior byli autorami polityki urodzeń w Chinach... Chiny to była taka próba generalna przed wprowadzeniem takich metod na globalną skalę.. zaryzykuję stwierdzenie, że ten ogień "olimpijski" zapali zaraz cały świat.. pozdrawiam
  • 0



#114

888.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No niby dokładnie 88 dni temu było to trzęsienie ziemi z 88000 poszkodowanych - zupełnie jak by los pokazywał na tę datę 08.08.08 i na jakieś zdarzenia albo początek jakichś wydarzeń - III wojna światowa ??? i jeszcze w dniu rozpoczecia igrzysk.
  • -1

#115

eLiPe.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Konflikt rosyjsko-gruziński wisiał w powietrzu już kilka lat, to że "ciepła" wojna zaczęła się dopiero dzisiaj to przypadek. Ta wojna nie jest konfilktem na skale globalną i na pewno nie jest początkiem trzeciej wojny światowej... Czysty przypadek...
  • 0

#116

FraBle.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A czemu czystym przypadkiem nie ma być III wojna światowa? Nie znam dobrze konfliktów, ale skoro po jednej stronie stoi USA, a po drugiej Rosja to nie zapowiada się nic wesołego, według mnie.
  • 0

#117

crc.
  • Postów: 712
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Watpie zeby byla wojna, raczej gruzja jest placem manewrowym dla Rosji i USA, duzi chlopcy pobawia sie nowymi zabawkami, a ucierpi na tym tylko i wylacznie gruzja.
  • 0

#118

gomp.
  • Postów: 240
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

hmmm... tak się zastanawiam, teraz Gruzja szuka pomocy w zachodzie i USA ale to oczywiste że NATO nie wypowie wojny Rosji, a co jeżeliby poprosili o pomoc właśnie komunistyczne Chiny? Wtedy spełniło by się to proroctwo o niespodziewanym ataku ,,żółtych twarzy" na Rosje. Kto jak kto ale ChRL to chyba ma do tego wystarczająco przysłowiowych ,,jaj" ;d
  • 0



#119

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale w przepowiedni pisze "Pojawi się W czasie igrzysk hekatomby". Czyli coś pojawi się W czasie igrzysk. Hekatomba to krwawa ofiara. A właśnie wczoraj rozpoczęła się wojna w Gruzji. Może to jest "hekatomba".
Wczoraj na igrzyskach Putin powiedział do Busha, że "zaczęła się wojna". Może właśnie rozpoczęła się III wojna światowa. Ciekawe jest też to, że wczoraj dwa razy słyszałem w telewizji słowo "hekatomba". Raz użył teog słowa komentator w czasie igrzysk, a drugi raz premier komentując sytuację w Gruzji.
  • 0

#120

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i mamy znowu problem: czy przepowiednia się sprawdziła czy też naciągamy pewne fakty? Trzeba poczekać na rozwój wydarzeń, może nawet nie przypuszczamy, że przepowiednia ma się dopiero wypełnić?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych