Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nostradamus Igrzyska Śmierci 2008


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
165 odpowiedzi w tym temacie

#76

Tao.
  • Postów: 118
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Rok wielkiego siódmego numeru obrócony"- Mam pewną teorie na ten temat. Dzisiejsze zaćmienie słońca było 7 dni i ok. 7 godzin od igrzysk w Pekinie. Może to o to chodzi z tą siódemką.

P.S W Chinach można było obserwować całkowite zaćmienie słońca.
  • 0

#77

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Rok wielkiego siódmego numeru obrócony"- Mam pewną teorie na ten temat. Dzisiejsze zaćmienie słońca było 7 dni i ok. 7 godzin od igrzysk w Pekinie. Może to o to chodzi z tą siódemką.

P.S W Chinach można było obserwować całkowite zaćmienie słońca.



Brednie przereklamowanego Nostradamusa jakich wiele. Jeżeli się sprawdzi zjem swoje palce.

P.S. Chociaż może trochę przesadziłem bo po Olimpiadzie jego zwolennicy czegoś się dopatrzą i stwierdzą, że "jak zwykle" miał rację.
  • 0

#78

LeoVinci.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich (mój pierwszy post)

Nie za bardzo mi się chce czytać wszystkie wypowiedzi w tym temacie dlatego jeżeli ktoś już napisał to co zaraz napiszę to najmocniej przepraszam.

Oto moje dwie interpretacje tej przepowiedni:
Pierwsza:
Rok wielkiego siódmego numeru obrócony, (7-szczęśliwa liczba, "obrócenie" szczęścia = nieszczęście - liczba 8 )
Pojawi się w czasie igrzysk hekatomby, (wiele ofiar przez cenzurę (krwawe tłumienie protestów), smog i inne chińskie nienormalności)
Niedaleko od Wielkiego Tysiąclecia, (po roku 2000)
Kiedy zmarli opuszczą swoje groby, (wg mnie chodzi tutaj o Chińczyków, tych biednych, i Tybetańczyków którzy żyją gorzej niż niejeden pies w europie i na dobrą sprawę niewielu ludzi ich los interesował a teraz z okazji igrzysk są na ustach całego świata. Czyli tak jakby się odrodzili.)
Druga:
Wiersze pierwszy i trzeci tak jak wyżej, a drugi i czwarty mówią o krwawym i zwycięskim powstaniu narodu Chińskiego przeciwko tamtejszym rządom lub o krwawych i zwycięskich walkach o wolność Tybetu. Czyli uciśnieni=zmarli, wolni=żywi.

Niestety żadnych demonów, końców świata, zombie,itp wg mnie nie będzie ;]
  • 0

#79

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, że wg. mnie Nostradamus nie był jasnowidzem. Jasnowidz mówi lub pisze co wydarzy się w przyszłości. Nostradamus tego nie zrobił. Zamiast pisać rzetelnie powypisywał jakieś bzdury. Równie dobrze mógł tam narysować swój zadek.

Ujmę to tak, jeżeli napiszecie list ręcznie do jakiegoś urzędu i będzie on niejasny lub nieczytelny - odrzucą go. To samo powinniśmy zrobić z "dziełami" Nostradamusa - niszczarka.
  • 0

#80

herbee.
  • Postów: 187
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Raczej mało kto śle poetyckie petycje do urzędów, można się jedynie zastanawiać czemu pan N. wybrał taką właśnie formę ekspresji. Są wydarzenia, które jednak trafnie przepowiedział ale sam uważam, że zapowiedź tych wydarzeń w czasie igrzysk jest mocno naciągana a sama centuria niejasna.
  • 0

#81

marib.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hekatomba - (z gr. hekaton - sto) to pierwotnie ofiara składana Zeusowi składająca się ze 100 wołów. Później zaczęto tak nazywać wszystkie większe ofiary poświęcone różnym bogom. Przenośnie, hekatomba to wielka liczba ofiar poświęcona w jakiejś sprawie. W przenośni funkcjonuje w znaczeniu poświęcenia wielu istnień ludzkich.

W starożytnej Grecji takie krwawe ofiary składano na otwarcie zawodów atletycznych, rozgrywanych regularnie w Koryncie i w innych miastach. - mozliwe ze podczas altetyki cos sie wydarzy

Jescze trzeba dodac ze te odiary byly skladane publicznie a co to sie dzieje na ulicach chin ze zwierzetami bardzo to wszystko przypomina.


Moze to miec powiazanie z zabijaniem tam wielu bezpanskich psow i kotow. W wizji Nostradamus widzial takie zajscia a pozniej igrzyska dlatego przedstawil to jako hektobomba. To beda pierwsze takie igrzyska ktore nieswiadomie zaczynaja sie jak przed wiekami 0_o
  • 0

#82

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

General napisał:
Mortyr - tobie to juz chyba calkowicie od*** biggrin3.gif


No tak, widzę, że ten co napisał 52 posty od 22.05.2006, znowu się odezwał.
Ja się zastanawiam, czy ty przypadkiem nie pojawiasz się na tym forum tylko ze względu na moją skromną osobę.

Twój komentarz oczywiście całkowicie nie na miejscu, jak zwykle zresztą.

Poinformowałem tylko o tym, o czym zwykle nie informują nas polskie media. Z tego co widziałem, to wszystkie serwisy zagraniczne typu CNN, albo ABC o tym informowały. Ale oczywiście to jest "Polska", a nam do "świata zewnętrznego" bardzo daleko. Zupełnie jakbyśmy byli samotną wyspą pośrodku oceanu.
  • 0

#83

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

a moze chodzi o ten wielki 2012 rok ? Wtedy tez beda igrzyska '-'

tylko z tą siódemką nie pasuje

chociaz jak sie obróci siodemke to troche przypomina 2 '-'
  • 0



#84

LadyCurrant.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytałam o tym w książce "Nostradamus. Wielka Księga Przepowiedni"... Ciekawi mnie ten temat...

Nostradamus przepowiedział w swoich czterowierszach najważniejsze wydarzenia naszej historii- od stracenia króla Anglii Karola I, Przez karierę cesarza francuzów Napoleona I, Po obie wojny swiatowe, Okropności Trzeciej Rzeszy, Zabójstwo Johna F. Kennedy'ego i Wojnę w zatoce Perskiej w 1991 roku.

Źródło: "Nostradamus Wielka Księga Przepowiedni"
  • 0

#85

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

LadyCurrant zależy co nazwiemy przepowiednią. Mam gdzieś przepowiednie jeżeli nie rozumiem o co w nich chodzi...
  • 0

#86

LadyCurrant.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy wierzę czy też nie.. Zobaczymy co się stanie... Obawiam się tylko , że pewnie jak zwykle nic się ni stanie;/ Chociaż chciałabym.. Tylko szkoda..że mogą zginąć przez to wszystko ludzie..
  • 0

#87

888.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A teraz parę analogii
Trzęsienie ziemi miało miejsce 12 maja 2008 do daty rozpoczęcia igrzysk 08.08.2008 dzieli ją dokładnie ! 88 DNI !
- zbieg okoliczności ?
po za tym w tym trzęsieniu zabitych zostało 70 tyś ludzi a 18 tyś zostało zaginonych czyli poszkodowanych 88000 - znowu 88 !
-kolejny zbieg okolicznosci

http://fakty.interia...3892?source=rss

Dalej mają to być 29 igrzyska olimpijskie 2+9 = 11 a 11 były zamachy w 2001 roku

może być gorąco
  • 0

#88

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Wymyślasz na siłę jakieś cyferki, które nic nie znaczą.
  • 0



#89

eLiPe.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zacznijmy od tego, że wg. mnie Nostradamus nie był jasnowidzem. Jasnowidz mówi lub pisze co wydarzy się w przyszłości. Nostradamus tego nie zrobił. Zamiast pisać rzetelnie powypisywał jakieś bzdury. Równie dobrze mógł tam narysować swój zadek.

Ujmę to tak, jeżeli napiszecie list ręcznie do jakiegoś urzędu i będzie on niejasny lub nieczytelny - odrzucą go. To samo powinniśmy zrobić z "dziełami" Nostradamusa - niszczarka


Sto procent poparcia ode mnie! Nostradamus pisał coś w rodzaju poezji, wiele niejasnych zdań. Potem gdy coś się wydarzyło, ludzie czytali Nostradamusa, dwie, trzy linijki fartem się zgadzały i już ogłoszono go wielkim jasnowidzem. Igrzyska będą takie same jak każde, nic się nie wydarzy -_-'

A teraz parę analogii
Trzęsienie ziemi miało miejsce 12 maja 2008 do daty rozpoczęcia igrzysk 08.08.2008 dzieli ją dokładnie ! 88 DNI !
- zbieg okoliczności ?
po za tym w tym trzęsieniu zabitych zostało 70 tyś ludzi a 18 tyś zostało zaginonych czyli poszkodowanych 88000 - znowu 88 !
-kolejny zbieg okolicznosci

http://fakty.interia...3892?source=rss

Dalej mają to być 29 igrzyska olimpijskie 2+9 = 11 a 11 były zamachy w 2001 roku

może być gorąco


Fakt wszystko to daje liczbę 88, ale w całej przepowiedni jest mowa o siódemce, zobaczymy za dwa dni bedzie 08.08.2008 nie można jednak dać się zwariować
  • 0

#90

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fakt wszystko to daje liczbę 88, ale w całej przepowiedni jest mowa o siódemce, zobaczymy za dwa dni bedzie 08.08.2008 nie można jednak dać się zwariować


Rok wielkiego siódmego numeru obrócony, (7-szczęśliwa liczba, "obrócenie" szczęścia = nieszczęście - liczba 8 )


Tak chyba jest w numerologii, że "odwrócona" (tzn. przeciwieństwo) siódemka symboliką nieco przypomina ósemkę. Ogólnie, coś za dużo mi tu tych siódemek i ósemek. Cóż, igrzyska zaczną się w piątek, więc radzę poobserwować co się będzie działo. Jakby się coś działo, to zalecam myślenie samodzielne. Nie przy pomocy mediów.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych