Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Doser


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
541 odpowiedzi w tym temacie

#121

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Sbagen ,czy jakos tak - dzięki niemu da się przekonwertować drg na mp3:]


Wrzucam I Doser'a raz jeszcze ,bo tamte linki już padły.
http://www.speedysha.../170521628.html lub
http://www.zippyshar...23900/file.html
Pozdrawiam :)

  • 0

#122

Fearo.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja mialem na poczatku troche strachu, balem sie. Ale potem sie przemoglem i posluchalem troche marichuany.
Jakie uczucie xD Od tygodnia bylem w zlym humorze, wzialem sobie teraz tego sluchowego ziolka, i jest loco toco xD
A jeszcze w radyjku reagge ; D Nic wiecej nie trzeba do szczescia ; D

@edit po pol minucie xD
Kabanoz sluchasz wu-tang clan ? ; D Swietna muza nie ?

Użytkownik Fearo edytował ten post 30.12.2007 - 14:21

  • 0

#123

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może ktoś kto wie jak przekonwertować drg do mp3 albo wav napisze taki mały tutorial jak to zrobić.
Strona www.i-doser.pl w tej chwili nie działa bo się przeprowadzają więc linki które dajecie nie są zbyt pomocne...
Znalazłem na jakiejś stronie jak to zrobić przy pomocy tego SBaGen-a i zrobiłem wszystko wg. instrukcji ale nic z tego nie wyszło...
Czekam na odpowiedź bo słuchanie z kompa nie jest zbyt wygodne :(
  • 0

#124

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a jest takie cudo na maka?
  • 0

#125

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zrobiłem wszystko wg. instrukcji ale nic z tego nie wyszło...

Okazało się, że instrukcja ma jeszcze dwie strony :mrgreen:
<a href="http://www.associatedcontent.com/article/4...rom_drg_to.html" target="_blank">http://www.associatedcontent.com/article/4...rom_drg_to.html</a>
Napiszę jak to skonwertować bo strona jest po angielsku a nie wszyscy znają ten język ;)

Autor napisał, że koniecznie trzeba mieć oryginalne dose'y ale to raczej nie ma znaczenia bo mi działało z tymi ściągniętymi z pierwszego linku w tym temacie.
Przed rozpoczęciem trzeba ściągnąć program SBaGen.
Sposób ma tą zaletę, że można to zrobić podczas słuchania presetów z programu.
1.Najpierw w folderze z I-Doser'em (standardowo: Start>Mój Komputer>Dysk lokalny>Program Files>IDoser) musimy
znaleźć plik temp.xqp i skopiować go na pulpit.
2.Kiedy już mamy ściągniętego SBaGen'a i temp.xqp skopiowany na pulpit otwieramy I-Doser'a i odpalamy preset, który chcemy skonwertować. Po uruchomieniu można zminimalizować program ale musi on cały czas odtwarzać!
3.Po zakończeniu odtwarzania uruchamiamy notatnik i otwieramy nim temp.xqp (Plik>Otwórz> wpisujemy temp.xqp).
Powinien się pojawić kod dose'a, którego odtwarzaliśmy. Klikamy na początku pierwszej linijki i naciskamy dwukrotnie
enter. Zapisujemy plik jako cokolwiek.sbg, nazwa jest dowolna liczy się tylko rozszerzenie .sbg.
4.Teraz, kiedy mamy plik w formacie SBG, który możemy odtworzyć SBaGen'em klikamy na niego prawym i
wybieramy opcję "Write to WAV".
Gotowe! Teraz plik WAV można dowolnym konwerterem zmienić na mp3 czy cokolwiek innego :)
http://dobreprogramy....php?dz=1&t=112 -konwertery.

Użytkownik Sooly edytował ten post 31.12.2007 - 23:09

  • 0

#126

Eternal Moonshine.
  • Postów: 119
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Blodeuwedd - na tej stronce http://ajo.pl/progra...symulujace.html masz dźwięki z I-Doser`a nagrana w formacie mp3 dzięki czemu nie będziesz potrzebować samego programu i łatwiej przerzucisz to na mp3 playera etc. bo na głośnikach słuchać tego nie polecam ;) Te pliczki są gdzieś przed połową strony, na pewno znajdziesz.

Użytkownik Eternal Moonshine edytował ten post 01.01.2008 - 09:14

  • 0

#127

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki, znalazłam, i choć nienawidzę rapida, to ściągnę :)
  • 0

#128

KriSSnt.
  • Postów: 387
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ekstra program.

Własnie przesłuchalem 70% COCAINE (bez wczesniejszego sprawdzania opisu zeby nie ulec sugestii).
Efekt:
obudziłem sie zbudzony nadzwyczaj głosnym dzwonkiem telefonu, szczególnie szybko mi się mowi, powiekszone oczy, spocone rece, jakby takie łatwiejsze myslenie, skupienie i ogólne pobudzenie do działania.

ogolnie stwierdzam ze fajne :)

Mam pytanie czy ktos miał haluny po jakis lsd albo czyms? Sprobowałbym ale nie chce skonczyc gdzies w kącie chowajac sie przed smokiem, Jezusem albo kosmitami;/

Pozdrawiam!
  • 0



#129

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam pytanie czy ktos miał haluny po jakis lsd albo czyms? Sprobowałbym ale nie chce skonczyc gdzies w kącie chowajac sie przed smokiem, Jezusem albo kosmitami;/

Pozdrawiam!


bez obaw, az takiego efekto to to nie daje
  • 0



#130

Blodeuwedd.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Być może robię coś źle, ale po tych całych doserach jest mi niedobrze, jestem otumaniona i kręci mi się w głowie. Nie pasuje mi ten sposób relaksu :)
  • 0

#131

NIKROY.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ej a mam pytanie czy to LD dziala ? I poprostu bardzo szybko sie idzie w swiadomy sen czy normalnie sie zasypia (ja dlugo proboje zasnac xD )
  • 0

#132

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Być może robię coś źle, ale po tych całych doserach jest mi niedobrze, jestem otumaniona i kręci mi się w głowie. Nie pasuje mi ten sposób relaksu :)



Hehe :P Sproboj moze troche lzejszych na poczatek, a potem przejdz do mocniejszych ;)
  • 0



#133

mathew-1447.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dokładnie kiedy Go urzywacie, zeby dostac LD przed zasnieciem czy tez w czasie dnia?
Prosze o szybką odpowiedz, poniewaz ostatnio za czesto nie miewam LD....i chcialbym znowu Go miec:D
  • 0

#134

NIKROY.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale dokładnie kiedy Go urzywacie, zeby dostac LD przed zasnieciem czy tez w czasie dnia?
Prosze o szybką odpowiedz, poniewaz ostatnio za czesto nie miewam LD....i chcialbym znowu Go miec:D

No dzisiaj proboje , zycz mi szczescia xD LoLz , dobranoc ld na noc :D
  • 0

#135

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o LD to próbowałem dwie noce pod rząd i nic.
W ogóle nie mogę zasnąć z włączonym dosem a jak już wyłączę to zasypiam dość długo i nie ma żadnych efektów.
Jakby ktoś pytał to używałem Lucid Dream 1.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Facebook (1)