Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Doser


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
541 odpowiedzi w tym temacie

#91

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

BTW, moze ktos mi podac jakiegos dosa na rozluznienie sie? Nie chodzi mi tutaj o quickhappy ;)
  • 0



#92

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Lucy Dreams - sprawia że jesteś spiący i , zarazem rozluźniony.
  • 0

#93

Izdeb.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są sposoby na przerzucenie tego na mp3 i słuchać na odtwarzaczu?
  • 0

#94

Mienso.

    Disturbed Mind

  • Postów: 268
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

www.i-doser.pl tam masz wszystko
  • 0



#95

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jestem szczęśliwy że podoba wam się programik :] Jeżeli już "posiedziecie" już w tym to napiszcie wasze ulubione dosy , i dlaczego właśnie ten :]
  • 0

#96

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Przed chwilą słuchałem 'opium' , i mam dreszcze , lakkie halucynacje.Ten program rządzi ! :D
  • 0

#97

wasiu.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przed chwilą przesłuchałem opium. W trakcie słuchania śmiałem się nie wiem z czego, miałem lekkie dreszcze i czułem jakby głowa mi falowała... w połowie słuchania byłem taki odprężony, że zdrzemnąłem się... Obudziłem się przy 90% i tata sie na mnie tak dziwnie patrzyl, spytał z czego się tak smieje i chciał posłuchać... Teraz jestem zrelaksowany i wypoczęty... Zastanawiam się co włączyć przed snem...Co polecacie?
  • 0

#98

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wasiu
Polecam Sleeping Angel:
Sleeping Angel jest idealnym dose'm na wieczór kiedy to chcemy mieć dobry sen. Połóż się, załóż na uszy słuchawki i pozwól wyzwolić się swojemu umysłowi oraz dać mu się ustawić przez fale płynące ze słuchawek. Z początku zostaniesz wprowadzony w stan Thety a następnie powoli w Deltę. Pod koniec sesji przejdziesz ze stanu rozbudzenia w stan bliski zaśnięciu. Gdy zdejmiesz słuchawki zaśniesz i pogrążysz się w cudownym śnie. Będziesz spał niczym z aniołami.

;)
  • 0



#99

wasiu.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki Bomaw, na pewno wypróbuje... :)
  • 0

#100

optyk.
  • Postów: 167
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Przed chwilą słuchałem 'opium' , i mam dreszcze , lakkie halucynacje.Ten program rządzi ! :D


Robercie, przyznaj, że ta nazwa jest niezbyt trafna, bo kto ma halucynacje po normalnym opium (opioidy, np. morfina, kodeina)

Po prawdziwym opium czuje się ogromną euforię, empatie, a człowiek jest mocno "przymulony", co innego opisują ludzie.


W dużej ilości przypadków ten program bazuje na placebo (słyszałem o kolesiu, który nagrał to na telefon w formacie amr i na mono głośniku słuchał na przerwach i mówił, że działa (bez komentarza) :D
  • 0

#101

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

optyk,trudno żeby program oddawał prawdziwe stany narkotyczne, bo to by było niemoralne :) tutaj chodzi o to ,że dzięki dźwiękom możemy odczuwać różne stany świadomości :)
  • 0

#102

specyfik.
  • Postów: 159
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj słuchałem LD leżąc na łóżku. Zasnąłem podczas słuchania. Widziałem jak śpię i się obudziłem. Coś mi się śniło, ale jak zawsze nie mogę sobie przypomnieć. Budziłem się łącznie 3 razy w nocy. Dziś boli mnie głowa.
  • 0

#103

Lich.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wczoraj postanowiłem przetestować Idoser. Zgrałem sobie "LucidDream" do formatu mp3 i wrzuciłem na odtwarzacz mp4. W łóżku chwile słuchałem muzyki, później zapuścilem sobie dosa. Po paru minutach gałki oczne zaczęły dziwnie drgać(miałem zamknięte oczy), potem jednak się to uspokoiło. Po ok.5 minutach ciągły dźwięk, zaczął jakby spowalniać, i wtedy zaczęła się jazda. Czułem się tak, jak bym wychodził z ciała do tyłu, jak bym zapadał się w łóżko. Widziałem też dziwne kształty i kolory. Po pewnym czasie jednak, to coś zaczęło powoli ustępować, i było normalnie. Leżałem i skupiałem się na tym dźwięku i po pewnym czasie... zasnąłem. Rano obudziłem się ze słuchawkami na uszach (oczywiście mp4 było wyłączone, bo ustawilem funkcje sleep, więc muzyka mi w uszach nie grala jak spałem). Jedyne co się zmieniło to to, że nie pamiętałem co mi się śniło:P Dlatego też nie polecam, i nie zamierzam testować tego ponownie.
  • 0

#104

schiz.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czym zgrałes to do mp3?

ktos mial haluny po tym?

Użytkownik schiz edytował ten post 10.12.2007 - 23:49

  • 0

#105

Katon.
  • Postów: 256
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne jest to, że wzięło mnie po przesłuchanie dosa Marihuana, a z kolei gdy odsłuchałem heroin, to nie było mi absolutnie nic. :P Po Acidzie bałem się zgasić światło do spania a gdy już mi się udało to zasnąłem pod pierzyną ze schizami. Więcej dosów na razie nie próbowałem. Ciekawy program. :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych