Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Doser


  • Please log in to reply
541 replies to this topic

#136

stanlej.
  • Postów: 37
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli chodzi o przegrywanie dosów to jest jeszcze prostszy sposób na te pliki, a mianowicie:

1. zostawienie tych plików w spokoju :lol
2. ściągniencie np. programu audacity (wygoglujcie go sobie)
3. podłączenie wyjścia słuchawkowego z wejściem mikrofonowym (kabel kupicie w sklepie komputerowym...góra 3 zeta )
4. rozpoczęcie nagrywania w audacity i zapuszczenie dosa w I-doserze
5. gdy dose sie skończy zatrzymujecie nagrywanie
6. wytnięcie niepotrzebnego początku i końca nagrania (cisze przed i po nagraniu) i...

otrzymacie plik wav i mozecie go w audacity ciąć mixować łączyć z innymi czy przekonwertować na co sie wam podoba... ;)
  • 0

#137

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest jeszcze prostszy sposób na te pliki

Trzeba iść do sklepu ;p

Czy ktoś kto miał LD dzięki I-Doserowi może napisać czy zasypiał z włączonym dosem, czy może szedł spać po odsłuchaniu? Ja jak już napisałem nie mogę zasnąć z włączonym nawet po 1.5h powtarzania... Coś czuję, że w moim przypadku nic z tego nie będzie.
  • 0

#138

Nawra.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja miałem LD dzięki I-doserowi. Przesłuchałem dosa przed snem i potem położyłem się normalnie spać. Usnąłem szybko ale może to dlatego że jestem przyzwyczajony, że słucham muzyki przed snem. Ale ten LD był jakiś taki dziwny. Miewałem już dużo LD ale ten był taki bardzo realny oraz zapamiętałem całego ze wszystkimi szczegółami a to nieczęsto mi się zdarzało. Jeśli kogoś to interesuję to był piękny LD w którym obrabowywałem bank :P Jeśli ktoś chce to mogę go napisać :)
Aha jeszcze jedno słuchałem LucidDream2
  • 0

#139

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nic nie miałem kiedy zasypiałem po odsłuchaniu, nawet zwykłego snu... :grr:
Też spróbuję z LD2. Jak będę miał ciekawe wyniki to będzie znaczyło, że to dobry dose.
  • 0

#140

Nawra.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie wiem akurat ja bardzo często miewam sny i idoser mocno na mnie działa więc może to od tego ale życzę powodzenia
  • 0

#141

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Sciągnąłem dose Lucid Dream w mp3, wgrałem na odtwarzacz i poszedłem spać ze słuchawkami. Niestety, nie ma szans zasnąć przy szumach i buczeniu. Męczyłem się chyba 2 godziny, powtarzając pare razy cały dose. W końcu musiałem zdjąć słuchawki i po kilkunastu minutach udało mi się zasnąć. W nocy mialem zwykły sen, za to na następną noc bardzo długie i intensywne LD. Nie sądze jednak, aby miało to związek z Doserem. Spróbowałem więc przesłuchac go przez zaśnięciem, ale również nie pomogło to w niczym.

Tak więc - presetowi LD podziękuje, pozostane przy autosugestii.

Sooly daj znać, czy inny preset pomógł
  • 0



#142

qwert666.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jezeli nie dziala to znaczy ,ze macie zle "warunki" :P z doserami jest dosc ciezka sprawa tzn chodzi mi o konwertowaniem z jednego formatu na drugi zabardzo nie chce mi sie rozpisywac na jakiej zasadzie dzialaja te dosery (zapewne juz ktos o tym pisal wczesniej) ale chodzi o to ,ze minimalne zmieny w czestotliwosci dzwieku i juz nie bedzie efektu nawet slabej jakosci sluchawki popsuja caly efekt tak wiec ja polecalbym "jak juz cos" zaopatrzyc sie w pliki drg + dobre sluchawki
heh nawet nalozenie lewej sluchawki do prawego ucha i prawej sluchawki do lewego nie da spodziewanego efektu :P
bardziej szczegolowe dane wiki Binaural_beats
  • 0

#143

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[url="http://i-doser.pl/"]http://i-doser.pl/[/url] już działa :mrgreen:
W środę jeszcze raz spróbowałem z LD1 ale tym razem zrobiłem tak jak mówiliście, zamierzałem odsłuchać a potem się położyć spać. Niestety jak na złość tym razem zasnąłem w czasie słuchania... :grr:
Jak wcześniej próbowałem zasnąć to 1,5h się męczyłem aż dałem sobie spokój a teraz jak nie chciałem to oczywiście po jakichś pięciu minutach tych niskich dźwięków film mi się urwał... Obudziłem się o 3 rano ale LD nie miałem...
Dzisiaj chyba wypróbuję LD2 i jutro napiszę co z tego wyszło. Może też jak jutro w ciągu dnia będę miał czas to wypróbuję alpha1(do relaksacji) bo też mam zgrane.

Użytkownik Sooly edytował ten post 10.01.2008 - 19:35

  • 0

#144

Sooly.
  • Postów: 13
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po przeprowadzeniu dogłębnych badań nad dose'ami mogę z całą pewnością powiedzieć, że LD, LD1, LD2 i LD3 to te same dose'y, różnią się tylko nazwą... Serio...
Możecie odsłuchać po 5 min. każdego z nich i zobaczycie, że to to samo. Poza tym sprawdziłem ich zapis i we wszystkich przypadkach jest dokładnie to samo...

musimy znaleźć plik temp.xqp i skopiować go na pulpit.
zminimalizować program ale musi on cały czas odtwarzać!

Mała korekta.
Nowa wersja:
1. Włączamy dose'a, którego chcemy przerobić i wyłączamy od razy wystarczy żeby odtworzyło się nawet 1%, nie musi się odtwarzać do końca, jak wcześniej napisałem.
2. Po uruchomieniu dose'a w pliku z I-Doserem pojawi sie plik temp.xqp, otwieramy go notatnikiem i zapisujemy jako ******.sbg w samym pliku nic nie trzeba zmieniać tylko rozszerzenie ma być inne- .sbg.
3. Teraz klikamy ppm i "write to wav" lub "write to wav(30 min)" w przypadku krótszych dose'ów.

UWAGA!!! Plik temp. xqp trzeba kasować za każdym razem, w przeciwnym wypadku będziemy przerabiać ciągle tego samego dose'a. Po każdym przerabianiu kasujemy temp.xqp i wtedy przy uruchomieniu kolejnego dose'a pojawi się nowy temp.xqp z zapisem tego dose'a a nie poprzedniego.
  • 0

#145

Leni.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://img249.images...1705/wtfwr4.png

WTF???

moze mi ktos powiedziec o co biega??dzieje sie tak z kazdym dosem ;(
  • 0

#146

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja powiem jednio :]
Po dosie Marijhuana (czy jakoś tak) śmiałem się ze wszystkiego co mi kumpel powiedział...
Tylko nie jestem pewien czy to przypadkiem nie jest dzieło auto sugestii :P
  • 0

#147

Leshni@K.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jeżeli chodzi o przegrywanie dosów to jest jeszcze prostszy sposób na te pliki, a mianowicie:
(...)
3. podłączenie wyjścia słuchawkowego z wejściem mikrofonowym (kabel kupicie w sklepie komputerowym...góra 3 zeta )

po co? Zamiast źródła mikrofonu wystarczy wybrać Stereo Mix i zgrywa bezpośrednio z mixera systemowego.
  • 0

#148

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Lenny

Ze strony: http://i-doser.pl/

Error Message: "Error 481: Invalid Picture"

Kroki zaradcze:
1. Zamknij program I-Doser
2. Uruchom Panel Sterowania
3. Kliknij na "Opcje regionalne i językowe"
4. Wybierz kolejno: "English (United States). A poniżej: United States, zaakceptuj zmiany klikając OK.
5. Uruchom program I-Doser.
  • 0



#149

Leni.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up


ale ja mam zmienione caly czas bo gram w gry ;p

zna ktos jeszcze jakis sposob??
  • 0

#150

Amsen.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powstały nowe dosy QuickHits może ktoś je posiada ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych