Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Doser


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
541 odpowiedzi w tym temacie

#496

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W niedługim czasie spróbuję ponownie eksperymentować z dose'ami na sprzęcie studyjnym - Jestem ciekaw rezultatów :)
  • 0

#497

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie najbardziej zniechęca mnie to, że te dosy są dosyć długie a te z serii "quick" raczej nie działają na mnie.
  • 0



#498

ganjastory.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam mam problem z programem idoser niewiem jak dodac piosenki . można je z skądś sciągnąć albo coś w formacie drg?

ORTOGRAFIA!
/Connor

  • -3

#499

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ganja wyjasnij naszej społecznosci o jakich piosenkach mowa..? Nie wiem może się cos zmieniło odkąd ostatni raz miałem idosera na pc ale nie służył on do słuchania "piosenek"?
  • 0

#500

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Connor, mnie zniechęca to, że pomimo przesłuchiwania większości dos'ów, tak naprawdę nie działo się nic dziwnego - żadnych halucynacji, niepokoju - ogólnie rzecz biorąc, czegoś, co powinno mieć miejsce po przesłuchaniu danego dos'a, przynajmniej wg. opisów umieszczonych na niektórych stronach traktujących o owym programie.

Poza tym - nie "piosenki", a tzw. "dosy".
W sieci możesz znaleźć masę tego cholerstwa - wystarczy jedynie dobrze poszukać.
  • 0



#501

Vanlid.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dobre. Tylko te podstawowe co są wgrane nie działają na mnie.
  • 0

#502

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wgrałam sobie kilka miesięcy temu na telefon dwa dosy. Hand of God i Gates of Hades. Wracając autobusem ze spotkania ze znajomymi przesłuchałam tego drugiego. Nie wytrzymałam do końca, bo to co odczuwałam słuchając tych dźwięków nie można było porównać z niczym innym. Po wstaniu z miejsca czułam się przez moment jakbym miała spore problemy z błędnikiem i trudno było mi w ogóle wysiąść z pojazdu. Wcześniej słuchałam jeszcze Cliff Hanger'a, po którym czułam się jakoś wyjątkowo odprężona, ale może to dlatego, że słuchałam go leżąc w wannie :roll:. A co do Hand of God było to przyjemne doświadczenie, działa dobrze na zaśnięcie, na halucynacje też, co prawda nie jakieś wybitne, ale patrząc na sufit widziałam żółte plamki i paski przemieszczające się w stronę okna, byłam wtedy dość zmęczona, więc to też wiele tłumaczy.. Zadziałał ogólnie dość silnie, ale nie mogę powiedzieć, że po przesłuchaniu odczuwałam niepokój czy coś podobnego. Dosy typu First Love, Heroine, LSD czy Opium na mnie nie działają, jakoś nigdy nie mogłam odczuć czegoś konkretnego po ich przesłuchaniu, w sumie nie odczuwałam niczego, może po prostu były za słabe, trudno powiedzieć.

Użytkownik the vampire edytował ten post 01.03.2013 - 12:37

  • 0

#503

sprt.
  • Postów: 43
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy mozna przesluchac dosów bez pobierania programu? Korzystam z czyjegos laptopa i nie moge wgrywac na niego zadnych rzeczy, korzystam jedynie z internetu. A jeśli trzeba pobrac to skad bo kiedys pobralem I-dosera i mial jedynie 2 dosy (sleeping angel i alcohol)? Nie wiedzialem skad pobrac reszte dosow, bo wszystkie podane tutaj linki juz nie dzialaja. Moze jest opcja wysluchania czegos w internecie badz ewentualnie na androidzie, tylko nie bardzo chce placic za ową możliwość, :P Pozdrawiam ;)
  • 0

#504

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up można, ale muszą być w określonym formacie. Zazwyczaj jest to .drg, tak więc musisz ściągać je w .mp3 i wszystko będzie okej ;)
Co do stron, na których można je pobrać zajrzyj tutaj i tu (sporo dosów z opisami).
  • 0

#505

sprt.
  • Postów: 43
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@up można, ale muszą być w określonym formacie. Zazwyczaj jest to .drg, tak więc musisz ściągać je w .mp3 i wszystko będzie okej ;)
Co do stron, na których można je pobrać zajrzyj tutaj i tu (sporo dosów z opisami).


Wielkie dzięki ! :) Zaraz sobie sprawdze :P
  • 0

#506

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy mozna przesluchac dosów bez pobierania programu?

Możesz jeszcze ewentualnie poszukać na YouTube. Wprawdzie, powinno mieć taki sam efekt, ze względu na fakt, ze chodzi tutaj o dźwięk, nie obraz czy cokolwiek innego, ale szczerze powiedziawszy, większość dźwięków nie wywierała na mnie większego wrażenia. Tylko jeden DOS powodował nagłe drętwienie klatki piersiowej.

http://www.youtube.com/watch?v=eRuU-Gy6NOM&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=LULMZRlOKKg
Ciężko jednak znaleźć tego wszystkiego tyle, ile oferuje odtwarzanie w programie.

Programik natomiast znalazłem u siebie w folderze ze śmiec-... zbędnymi plikami.
Po rozpakowaniu archiwum, dostępne powinny być trzy pliki - instalator I-Dosera, dokument tekstowy "Czytaj to" oraz folder z DOSami, w którym znajdziecie kilkaset różnych dźwięków. Nie wszystkie foldery oczywiście zawierają DOSy - jeżeli będziecie chcieli, pousuwajcie to. Ja nawet nie pamiętam skąd wziąłem cały ten pakiet DOSów. Jeszcze bardziej dziwi fakt, że wszystko to było na dysku twardym mojego komputera przez ponad dwa lata - jestem z siebie dumny.

Skan: https://www.virustot...sis/1362144102/
Pobierz: http://hostuje.net/f...60362753742bc57

btw. DOSów nie otwierajcie przez program. Po jego zainstalowaniu, wystarczy kliknąć na dany DOS, żeby otworzyć go w okienku wiersza poleceń systemu Windows.

Użytkownik Yoh edytował ten post 01.03.2013 - 14:31

  • 0



#507

sprt.
  • Postów: 43
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szukalem tego na yt, ale też nie moglem znalezc. :P Pobralem juz sobie dosy na smartfona prosto z chomikuj, ale mimo wszystko dzięki za pomoc :)
Zaraz włączę i sprawdzę, jak to na mnie działa ^^ :)

Edit; Sluchalem z 15 minut Marihuany i efektow nie widzę, moze troszke ale to nie wiem czy naprawde czy sam sobie to probuje wmowic :P :P

Edit; 30 minutowe gates of hades chyba tez nic nie dalo. Moze troche inaczej sie czuje, ale spodziewalem sie zupelneio czegos innego, teraz poczulem sie senny i troche zmienilo mi sie samopoczucie

Użytkownik sprt edytował ten post 01.03.2013 - 15:28

  • 0

#508

dziadzioos.
  • Postów: 14
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witajcie, widzę że potrzebne wam pliki. Nie dawno wgrałem na swojego chomika najlepszej jakości w bezstratnym formacie flac. dosery.
Mam nadzieję że znajdziecie tam wszystkie potrzebne dosery, miłego słuchania :)

http://chomikuj.pl/D...owyFisiek/DOSER

Użytkownik dziadzioos edytował ten post 01.03.2013 - 18:52

  • 0

#509

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Abstrahując od skuteczności programu czy jej braku...

Nie znam się na tym, ale tak sobie myślę, że.... Format mp3 to niestety kompresja stratna. Oznacza to, że niektóre częstotliwości są krótko mówiąc usuwane. Dlatego, jeśli ma to być skuteczne, to ufałabym prędzej plikom oryginalnym... Bo jeśli to ma wpływać na podświadomość, działanie mózgu, to nawet częstotliwości, których nie wyłapujemy "na pierwszy rzut ucha" mogą być istotne.
  • 0

#510

Yoh.
  • Postów: 617
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo jeśli to ma wpływać na podświadomość, działanie mózgu, to nawet częstotliwości, których nie wyłapujemy "na pierwszy rzut ucha" mogą być istotne.

Przesłuchanie większości DOSów, jakie udostępniłem powyżej, nie przyniosło w moim przypadku żadnych efektów – jedynie „Adrenochrome” sprawiał, że klatka piersiowa zaczynała mi drętwieć. Być może niektóre częstotliwości mają jakiś wpływ na to, w jaki sposób funkcjonuje Nasz mózg czy nawet organizm, ale szczerze wątpię by powodowały efekty, jakie opisano na stronach internetowych – chyba, że wmówimy sobie, iż to na pewno będzie działało. Kiedy przesłuchiwałem to wszystko? Kiedy jeszcze w to wierzyłem.

Użytkownik Yoh edytował ten post 02.03.2013 - 14:07

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych