Skocz do zawartości


Zdjęcie

elektrokineza

Elektrokineza Błyskawice PsiBall Magia Pioruny Elektryczność Kineza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#91 Gość_Lamb3rt

Gość_Lamb3rt.
  • Tematów: 0

Napisano

Hrabia Dooku i Imperator z ich piorunkami? Trochę to niedorzeczne :P
  • 0

#92

Bomaw.
  • Postów: 231
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Pierwszy i ostatni raz proszę o powrót do tematu.
Każdy następny OT zostanie nagrodzony warnem.
  • 0



#93

Misterius.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak poza tym nie bój se jest wiele ludzi z IQ na minusie np. ...ty? albo...ty. No nie musze przyznać że jestes wyjątkowy(o głupi)


Kolejny pyskacz do listy. Proszę moderatora o nie warnowanie tego osobnika, nie czuję się obrażany.

Odsyłam to Wikipedia.pl, lub do Słownika Języka Polskiego Hasło: Krytyka, lub Ironia.


Wiem, co to krytyka "urzytkowniku":

Jeżeli ty nie zrozumialeś tego co ja chciałem wytłumaczyć wielu urzytkownikom tego forum to jeszcze nie powód to wyśmiewania i ironi.



Kończę tą dyskusję, idziesz do wora. Niczego sensownego nie wnosisz, a nie chcę dalej ciągnąc tego offtopa.



A to dziwne co do ostatniego, poneważ ty go zaczołeś -.- A Cahir`a nie wiem,chyba tylko tym że bulił za forum go tu wpuścili przykro.pl poprostu

A TAK SZCZERZE TO TE FORUM schodzi na szczury (psy i koty sa cool) dlatego kłonić sie w pas takim niedojdą jak np, Cahir,holi ale cóż przyroda także popełnia błedy...A co do warnów to mi wiża i powiewają kiedyś te forum jeszcze dotyczyło tego co mialo a teraz... to jedno wielkie gówno.Bynajmniej dział Parapsychologii...

Przyznano ostrzeżenie - offtop oraz obraza innych użytkowników.
  • 0

#94

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Za stary jestem żeby kłócić się przez taką tanią próbę obrazy.


Powiedz - przyjdzie ktoś i powie, że siłą umysłu potrafi zmienić orbitę Ziemi [przy tym wymysli sobie jakąś Terrakineze], a my mamy mu wierzyć tylko dlatego bo przecież to forum traktujące o rzeczach paranormalnych? pfft!

Głos rozsądku aż tak boli co? I dlatego forum schodzi na psy? Sytuacja jest taka, a nie inna bo wszyscy posiadający wszelakie umiejętności mają je tylko w teorii, a reszta dzieje się w główkach. To jest jedyny problem, a nie ci brzydcy sceptycy.
  • 0



#95

Misterius.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmmm... to ja powiem inaczej. Po 1. to nawet gdyby jakas osoba perfekt umiała wszystkie kinezy to terrakineza może potrząsła by ziemią z doniczki.A nie z taką siłą heh, nie wiem co wy sobie wyobrażacie(możliwe że teraz rozwiałem marzenia wielu ludzi xD ) ale knezy nie dają takich wielkich efektów. Np. telekineza myśle u szczytu swych mozliwości podniesie duży kamień,pyrokinezą nie spalisz słońca,a może uformujesz ogień w dowolny kształt,a fotokiezą dasz może malutkie światełko w tunelu ;)A poza tym co ty myślisz o tym Cahir, że człowiek wykorzystuje tylko 7-9% mózgu?reszta jest nie znana,reszty nie używamy. A bynajmniej nie oficjalnie?
  • 0

#96

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Głos rozsądku aż tak boli co?


Problemem jest banda dzieciaków nakręcająca się na wzajem. Tym bardziej, że wiara w takie bajki nie przynosi niczego pożytecznego. Mogę się założyc, że do końca istnienia tego forum, nie pojawi się w tym dziale nikt, kto rzeczywiście potrafiłby zrobic coś nadnaturalnego. Śledzę ten dział od bardzo dawna i nie pojawia się tu nic oprócz bełkotu.
  • 0

#97

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

człowiek wykorzystuje tylko 7-9% mózgu?reszta jest nie znana,reszty nie używamy. A bynajmniej nie oficjalnie?


Bujda na resorach nakręcana przez kolejnych psi fanatyków. Nie raz i nie dwa było opisywane jak ma się sprawa z tymi magicznymi procentami. Też mi argument.
  • 0



#98

mimi.
  • Postów: 163
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niektórzy odnoszą się do fizyki, która przeczy takim zjawiskom. Jest tylko taki jeden niuans... Wiemy strasznie mało. Właściwie znamy jedynie krople w morzu, oceanie czy nawet wszystkich wodach na ziemi czy gdzie tam jeszcze. Jest taki powiedzenie "Nauka rozwiązując jeden problem rodzi dziesięć nowych". Im więcej wiemy tym wiemy, że wiemy mniej. Sugerując się więc nauką/fizyką do obszarów niezbadanych jest co najmniej bezsensowne.
Ja wierze w różne rzeczy. Powiedziałbym, że nawet w większość teorii. Staram się udowodnić, że coś nie istnieje, a nie że skoro nie wiemy o czymś to to nie może istnieć.

Więc bezsensownie jest próbować przeczyć temu, bo to naukowo nie jest udowodnione, jak też ogromna wiara poparta drobnymi faktami, a raczej domysłami. Spis "mocy" kinetycznych jest dla mnie równie wiarygodny co obszerny temat ze spisem Ras Obcych.

@Offtop - co kłótni między kilkoma userami w tym temacie to tak jakby nakłonić Jarka K. do poparcia platformy i Donalda do uznania racji Pis(jeżeli jakąś takową mają xD ), po prostu żaden nie uwierzy w drugą wersje na podstawie domysłów każdej ze stron i zbęden offtopowanie przyczynia się do warnów :/
  • 0

#99

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pyrokinezą nie spalisz słońca


Co to znaczy spalić Słońce? :o
  • 0

#100

Frytex.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba forum opisuje zjawiska ''paranormalne''. Osobiscie nie palam wielka wiara do ciskania piorunami... Niektorzy pisza ''niemozliwe'' i na forum ''paranormalne.pl'' udowadniaja to naukowo... ej, cos tu chyba nie gra. Moim zdaniem wszelkie Tk takze hmmm Ek...? nie sa zalezne od naszego ciala fizycznego. Popieram raczej teze, ze nasz mozg jest tylko centrum wymiany pomiedzy nasza ''dusza'', ''duchem'', czy jak kto woli. Wiec to nie mozg wysyla silne fale do otoczenia, tylko nasz umysl, ten niematerialny. Nigdy tego nie iwdzialem, wiec nie moge tego potwierzdzic. Na razie trenuje i mam nadzieje, ze kiedys mi sie uda... ;)

Pozdr. :)
  • 0

#101

Szemat.
  • Postów: 46
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Człowiek wykorzystuje prawie 100% mózgu przecież. Wszystko to jest rozdzielone na pracę mięśni, bicie serca itd itp, po prostu wszystkie procesy w naszym organizmie. Bo przecież wiadomo że bez mózgu daleko nie zajdziemy.

Ale gdyby nasunąć teorię iż można by było zmniejszyć zużycie mózgu(wiem,wiem, głupio zabrzmiało)na pracę organizmu, czyli aby mózg pracował tylko na tyle aby podtrzymać nas przy życiu, a resztę poświęcić na te kinezy.
Moim zdaniem głównie na tym to się opiera, medytujący ludzie zmniejszają prace mózgu, by móc również skupić się na swoich zdolnościach. Takim sposobem ich ciało ma mniej energii, ale za to mogą lepiej rozdysponować swoim mózgiem.

Wiem że to brzmi niedorzecznie, ale czemu nie można postawić takiej tezy?
  • 0

#102

Frytex.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mozna... Przeszkadza mi jednak fakt, ze mozg (wlaczajac bicie serca, zmysly, kontrolowanie pracy miesni) nie zuzywa nawet 20% swoich mozliwosci. Gdyby zuzywal 100%, to czesto mielibysmy zacinki (cos w stylu komputerow), tzn. jesli musielibysmy sie wysilic, oraz skupic na czyms, to stalibysmy w miejscu bez robienia czegokolwiek. Taka moja wlasna fantazjo-teoria... ;) .

Natomiast nawet jesli telekineza ma sie udawac w taki sposob (odlaczanie wiekszosci funkcji zyciowych, aby uzyskac wieksze ''mozliwosci'' mozgu), to dziwilby mnie fakt... po prostu JAK? Mozg to przeciez czesc fizycznego ciala. Wiec jak mozna podniesc sama ''moca obliczeniowa'' mozgu jakis oddalony przedmiot? Moze jakos sie da, po prostu nasza wiedza na ten temat jest za slaba. Jednak zdaje mi sie to malo prawdopodobne.

Takie jest moje zdanie. Ale doceniam takze Wasze :)
  • 0

#103

expert.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

boze ludzie ogarnijcie sie . takie cos jak chronokineza czy tez manipulowanie woda to bajki ;o i nie da sie takich umiejetnosci wyuczyc ... no chyba ze mnisi z tybetu/shaolinu co "trenuja"po 50 lat cos potrafia i nie mam tu na mysli rzucanie piorunami , a np zwiekszenie temp. ciala.
  • 0

#104

Frytex.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie istnieje, nie istnieje... czy wierzysz w zjawiska paranormalne? Nie moge jednoznacznie stwierzdzic ''MOZLIWE'' albo ''NIEMOZLIWE''. Potrenuje 50 lat i zobacze. Jesli mi sie uda, to pospekulujemy nad prawdziwoscia tego zjawiska... W kazdym badz razie ja wierze, trudno, moze sie mocno zawiode, lecz jesli nie bede wierzyc to na pewno mi sie nie uda...
  • 0

#105

Brivion.
  • Postów: 282
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ktoś tu mówił że wykorzystujemy 20% mózgu, potem że 7 - 9%...... ej no ludzie może zaraz 0,0000000000001%...
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Elektrokineza, Błyskawice, PsiBall, Magia, Pioruny, Elektryczność, Kineza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych