Skocz do zawartości


Zdjęcie

elektrokineza

Elektrokineza Błyskawice PsiBall Magia Pioruny Elektryczność Kineza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#76

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

holi, trzeba samemu wyprodukować energię elektryczną, a nie ją pobierać :P
  • 0

#77

Popek.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja sam nie wiem...
  • 0

#78

El3ndil.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Im dłużej czytam te tematy tym bardziej jestem przekonany, że ludzie nie mogą mieć takiej władzy nad światem, a marzenie nad nią dowodzi tylko ich próżności (kontrolowanie otoczenia). Jestem wam wielce wdzięczny, gdyż w końcu poznałem prawdę i jestem nią trochę zawiedziony, ale wolę to niż wieczne okłamywanie siebie o fikcyjnej potędze człowieka wmawianej nam od dziesiątek lat.
  • 0

#79

eliteziomx.
  • Postów: 25
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z pradem przesada!!! jak juz to tylko ogien jeszcze jeszcze ujdzie
  • 0

#80

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego tacy ludzie jak eliteziomx nie dostają bana z miejsca? o.O
  • 0

#81

krakas.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skoro ciepło i zimno jako przekazywana energia jest mozliwa to raczej moim zdaniem wywoływanie spiec badz uruchamianie urządzen elektryczno elektronicznych jest mozliwe. przeciez naukowcy z nasa pracuja nad tym jezeli juz tego nie stworzyli. jezeli telekineza [w co osobiscie nie wierze ze istnieje] istnieje to tak małe spiecie do kilku mili volt mogłoby powstac i uruchomic jakis sprzet. tylko ze to wymagałoby cholernej wprawy zeby posrod dziesiatek tysiecy rezystorkow sciezek diod i innego gowna przekazac własnie w idealnie jeden punkt napiecia ktore by to napedziło. moim zdaniem niemozliwe
  • 0

#82

Misterius.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

OMG... Jestem zszokowany...(waszą((większości)) )nie wiedzą! Na tej liście owszem znajduje sie kilka kinez którym nie daje wiary ale większosc jest jak najbardziej prawdziwa!Pyro,geo,krio,aero,electro,umbro,foto... kinezy jaknajbardziej istnieją!No nie daje wiary takim kinezom jak Chronokineza,moim zdaniem to bujda,ale reszta jaknajbadziej!!Wogóle, nie pojmuje waszego sceptyzmu traktujeecie przykładowo pirokineze jak nie wiem... Czarną Magie!!!Gdyby to był 15wiek to pewnie wzielibyście kogoś kto by sie przyznał to Kriokinezy na stos i spalili? Właśnie dlatego rzadko slyszy sie o rzetelnych "ludziach para" ( xD ). Bo wyobraście sobie jakby to było? Masz świetne wyspecjalizowaną Electrokineze, idziesz do rządu pokazujesz bo chcesz zyskać rozgłos,zarobić a oni cie na stuł i ciach,ciach xD Ale i tak sa tacy ludzie np. nie slyszeliscie o takim gosciu... no nazwiska zapomnialem to mi kolega mówił że o nim czytał,przy wieeeelu ludziach rozwial burze(tornado) i ocalił wielu ludzi.Ja podałem jeden,ale tego jest od groma,tylko teraz niechce mi sie szukać xD .Tak czy inaczej dla ludzi takich jak Scpt i jemu podobnych wyjaśniam: Wierzycie w telekineze,a w Pyro - nie.Dlaczego?Porównajmy.Podchodzisz do kartki i telekinezą popychasz ją.Ok.A teraz podchodzi do kartki i przyspieszasz poruszanie cząsteczek i innych pyrokinezą, aż dochodzi do zapłonu.Tak.Tak działa większość kinez.Poruszanie cząsteczkami siłą woli.Żadna magia,czysta nauka!Dlatego nie wierze w Chronokineze,czas nie składa się z cząsteczek,ale kto go wie,może sa jakieś sposoby?Nie wiem.I naprawde cały internet jest pełen tych wiadomości,a centrum Paranormalne.pl którego uważałem za wyrocznie w tych sprawach xD tak mnie zawiódł...Cóż...A teraz prosze,lawina sceptycznych postów :)

Pozrdowienia! Misterius.

EDIT 17.08.2008 Bomaw
Popraw błędy ortograficzne i używaj spacji po kropach i przecinkach, bo tego się czytać nie da.

  • 0

#83

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A teraz prosze,lawina sceptycznych postów smile2.gif


Ja znam jeszcze jeden potwierdzony rodzaj kinezy: neokineza.
W skrócie musisz dużo cwiczyc, czerpac wiedzę od mędrców, aż pojawi się zielony kolor pod nickiem.
Wtedy skupiasz swoją energię na neokidzie i otrzymuje on czerwonego psiballa pod nickiem (tylko on go widzi!). Gdy potraktujesz go wystarczająco dużą ilością czerwonych psiballi (minimum 5, po miesiącu ich energia sie rozprasza), wtedy delikwent zostanie odesłany w otchłań, a pod jego nickiem pojawi się czerwony kolor.

Pamiętaj, że jest to wiedza tajemna i jedynie wybrańcy mogą z niej korzystac.
  • 0

#84

Misterius.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mmm sprytnie tylko jakbyś nie zauważył,nie dostałem warna -.- a wykorzystanie takiego edyta żeby wyjśc na tego mądrego tez bystre nie jest,więc skończ bo takie coś to tkz. nabijanie postów,słyszałes o tym? A poza tym może byś tak hmmm... no nie wiem... przeczytał post a potem go krytykował?
  • 0

#85

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a wykorzystanie takiego edyta żeby wyjśc na tego mądrego tez bystre nie jest


Nie ja wyedytowałem twojego posta bystrzaku.

nabijanie postów,słyszałes o tym?


Słyszałem. Takich postów, jaki wyprodukowałeś jest już na pęczki, a do tematu tyle to wniosło, ile mój powyższy post.

A poza tym może byś tak hmmm... no nie wiem... przeczytał post a potem go krytykował?


Nie mam czego krytykowac, to jest poniżej krytyki.
  • 0

#86

Argentum.
  • Postów: 198
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chyba tylko w pokemonach...
Dołączona grafika
  • 0

#87

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

- chlorokineza (ksylokineza, aggrokineza)

nie tyle kontrola, co umiejętność "rozmawiania" z roślinami i wpływania na ich rozwój przy pomocy sił umysłu. Osoby, posiadające taką umiejętność to zwykle pasjonaci wszelkiego ogrodnictwa.

- chronokineza

kontrola nad uczuciem upływu czasu. Każdy tą umiejętność posiada, ale niewielu potrafi ją kontrolować. Każdy kiedyś doświadczył bardzo szybkiego upływu czasu albo jego "wleczenia się". Myśle, ze to właśnie to.

- cytokineza - kontrola nad komórkami, tworzenie organów.

Są przypadki odrastania pewnych organów (nawet nerki!), ale są to bardzo rzadkie fenomeny.

- echokineza (sonokineza) - umiejętność wykonywania echolokacji.

Być może niektóre osoby niewidome są w stanie taką umiejętność wykształcić.

- elektrokineza - kontrola nad elektrycznością.

Tu ważne: kontrola nad gromadzeniem się ładunków, a nie nad prądem. Coś jak umiejętność "ładowania się".

- gyrokineza (grawitokineza) - umiejętność kontroli grawitacji.

Lewitacja?

- magnetokineza (magnekineza, ferrokineza) - kontrola nad magnetyzmem i metalami.

Zapewne powiązana z elektrokineza

- fotokineza (lumokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie światła.

Udowodniono, że ludzkie ciało świeci, lecz pozostaje jeszcze kwestia kontroli wydzielania tego światła...

- umbrakineza (nyktokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie cienia lub mroku,

?

Myślę, że tak można próbować wytłumaczyć część z tych "kinez", chociaż przypuszczam, że ten podział nie ma sensu. Wszak to różne przejawy działania tej samej siły umysłu, dostrojonej do konkretnego zjawiska.
  • 0

#88

Misterius.
  • Postów: 17
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Nie ja wyedytowałem twojego posta bystrzaku.


Czytanie ze zrozumieniem sie kłania... ja napisałem wykorzystanie edyta a nie wyedytowanie...

Słyszałem. Takich postów, jaki wyprodukowałeś jest już na pęczki, a do tematu tyle to wniosło, ile mój powyższy post.

Jeżeli ty nie zrozumialeś tego co ja chciałem wytłumaczyć wielu urzytkownikom tego forum to jeszcze nie powód to wyśmiewania i ironi.

Nie mam czego krytykowac, to jest poniżej krytyki.

Odsyłam to Wikipedia.pl, lub do Słownika Języka Polskiego Hasło: Krytyka, lub Ironia.

A tak poza tym nie bój se jest wiele ludzi z IQ na minusie np. ...ty? albo...ty. No nie musze przyznać że jestes wyjątkowy(o głupi)
  • 0

#89

Cahir.
  • Postów: 1195
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jest wyjątkowy bo podchodzi krytycznie do tych pierdół w przeciwieństwie do innych, którzy znajdują się pod działaniem bliżej niepoznanej kinezy lub ciągle odczuwają wpływy na swój umysł wielkiego mistrza Fenixa [należał nawet do leśnych ludków], który działa nawet po śmierci.

Pewnie, że taki człowiek jest głupi. Bo nie traci czasu na nic nie dające fantazje? Mające na celu dowartościowanie się(?).

Kinezy działają, owszem. Tylko w waszych głowach.
  • 0



#90

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tak poza tym nie bój se jest wiele ludzi z IQ na minusie np. ...ty? albo...ty. No nie musze przyznać że jestes wyjątkowy(o głupi)


Kolejny pyskacz do listy. Proszę moderatora o nie warnowanie tego osobnika, nie czuję się obrażany.

Odsyłam to Wikipedia.pl, lub do Słownika Języka Polskiego Hasło: Krytyka, lub Ironia.


Wiem, co to krytyka "urzytkowniku":

Jeżeli ty nie zrozumialeś tego co ja chciałem wytłumaczyć wielu urzytkownikom tego forum to jeszcze nie powód to wyśmiewania i ironi.



Kończę tą dyskusję, idziesz do wora. Niczego sensownego nie wnosisz, a nie chcę dalej ciągnąc tego offtopa.
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Elektrokineza, Błyskawice, PsiBall, Magia, Pioruny, Elektryczność, Kineza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych