Skocz do zawartości


Zdjęcie

elektrokineza

Elektrokineza Błyskawice PsiBall Magia Pioruny Elektryczność Kineza

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
159 odpowiedzi w tym temacie

#61

anonimxD.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeju, ile sceptyków...

Pewnie, że nie można od razu stać się supermanem, dragonballem czy naruto.

ALE

Dla człowieka, który się odpowiednio rozwinie, który będzie miał max energii, który przejdzie nie kilka lat, a raczej kilkadziesiąt lat, może opanować takie zjawiska.
Co do spisu, nie wiem ile z tego wymysłu, choć każde z nich jest możliwe, z tego względu że NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. WIERZYĆ, WIERZYĆ I JESZCZE RAZ WIERZYĆ!!! Sam Chrystus powiedział, że wystarczy ziarenko wiary, by górę przesunąć...

Ktoś prosił o filmik. Proszę bardzo...

http://www.nautilus.org.pl/?i=1310

CHI=PSI


moje mysli ^^, to czego nie chciało mi sie juz pisać :P
thx ze mnie ktos tu popiera i tobie tez maayel dzieki


chce wam sie o tym gadac?
no dobra nie zostawie tego tematu . ja sie ucze electrokinezy a moj kolega uczy sie areokinezy no nie powiem moj kolega se radzi dobrze czego o mnie bym nie powiedział . electrokineza trudna sprawa nauka zajmie mi jeszcze kilka miesiecy/lat a jednak sam nie wiem czy wiezyc w swoje osiągnięcia czy pozostac sceptycznym do tego ze udało mi sie wywołać te wszystkie błyskawice czy jest to tylko nad zwyczajnym zbiegiem okoliczności :/ nie przestane uczyć sie i tak bo wiem że napewno osiągne coś co bedzie przydatne dla ludzi teraz badz dla przyszłości ....

nie zalezy mi juz na tym by w to wiezyli ludzie ktorych nawet nie znam ale ja wieze
  • 0

#62

Rzepa.
  • Postów: 28
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Te dni , miesiące i lata "treningów" doprowadzą was najwyżej do psychiatryka albo nawet do śmierci. Niektórzy z was powinni przestać oglądać X-menów i pouczyć się lepiej ortografii bo z wieży to wy najwyżej kiedyś skoczycie wierząc , że opanowaliście do perfekcji lewitacje.
  • 0

#63

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widzę, że od ponad roku nic się w materii "energii psi" nie zmienia, może oprócz ników "wierzących" w te rewelacje. Nikt z tych aerokinetyków czy telekinetyków nie zaprezentuje swoich zdolności, bo po prostu takowych nie posiada.
Cała sprawa zwykle kończy się argumentami w stylu "nie bo nie", a finał wszyscy znamy z dużym wyprzedzeniem ;) .
  • 0

#64

Mentis.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od kiedy zacząłem zajmować się psioniką moim czołowym zdaniem było "Wiara może przenosić góry", dlatego tez uważam, że elektrokineza jest mozliwa. Jednakże twórcy koła, nie myśleli drugiego dnia o zbudowaniu komputera. O ile pirokineza jest umiejętnością bardzo rzadką gdyż jest tak energożerna, to co dopiero elektrokineza, w której musielibyśmy tworzyć i kontrolować czyste wyładowania. Nawet osobie z wysokimi zdolnościami mogłoby nie starczyć życia.

Jednak nie odtrącam od tego typu prób. Możliwe że jakiemuś wielkiemu talentowi sie kiedyś uda. :)
  • 0

#65

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile pirokineza jest umiejętnością bardzo rzadką gdyż jest tak energożerna(...)

It isn't. W sumie, to pierwszy lepszy z brzegu potrafi wpływać samą myślą na zmienianie się kształtu płomienia.


(..)to co dopiero elektrokineza, w której musielibyśmy tworzyć i kontrolować czyste wyładowania. Nawet osobie z wysokimi zdolnościami mogłoby nie starczyć życia.


Zaufaj mi, nie ma czegoś takiego jak elektrokineza. Tak jak i aerokineza i parę innych tu wymienionych.
  • 0

#66

Mentis.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

It isn't. W sumie, to pierwszy lepszy z brzegu potrafi wpływać samą myślą na zmienianie się kształtu płomienia.


Pirokineza, to nie tylko kontrola ognia (to jest chyba akurat w niej najłatwiejsze), ale również umiejętność wzniecania go. Właśnie do tego potrzeba dużo energii.

Zaufaj mi, nie ma czegoś takiego jak elektrokineza. Tak jak i aerokineza i parę innych tu wymienionych.


Daj mi niezaprzeczalny dowód na to, że z pewnością nikt nie jest w stanie wyuczyć się którejś z tych umiejętności.

Spójrz w górę:
To co dzisiaj jest dowiedzione kiedyś było fantazją. - Wiliam Blake
  • 0

#67

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pirokineza, to nie tylko kontrola ognia (to jest chyba akurat w niej najłatwiejsze), ale również umiejętność wzniecania go. Właśnie do tego potrzeba dużo energii.

To na podstawie wikipedii? Nie twierdze, że nie jest możliwa, ale, że jest może z 5 osób na świecie, które to potrafią.
Zostaję więc przy definicji 'kontrola ognia'.

Daj mi niezaprzeczalny dowód na to, że z pewnością nikt nie jest w stanie wyuczyć się którejś z tych umiejętności.


Bo to jest po prostu głupie? Zapytaj kogokolwiek innego, kto jest dłużej w 'branży'. Powie to samo.
  • 0

#68

Unforgivenable.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli komuś coś pomorze to napiszę że kiedyś zrobili płyn, za pomcą którego fale mózgowe miały zdolność wpływania na komputer, było to robione przy okazji premiery jakiejś gry RTS, gra nigdy nie weszła bodajrze na półki, ale "płyn" ponoć działa. Więc teoretycznie za pomocą tego płynu faktycznie dałoby się kontrolować elektrycznością, bo w komputerze wiele rzeczy działa na zasadzie impulsów elektrycznych (np przesył obrazu z karty grafiki do moniotra) czy wreszcie wszystkie urządzenia peryferyjne. Więc jest to swego rodzaju kontrola elektrycznością.
  • 0

#69

SoulreaperS.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A tu macie mały spis kinez o , których się dowiedziałem:

aerokineza - kontrola nad wiatrem, umiejętność utworzenia tornado,
- atmokineza - umiejętność kontroli pogody,
- audiokineza - manipulowanie falami dźwięku,
- biokineza - witakineza plus kontrola nad kodem DNA,
- chlorokineza (ksylokineza, aggrokineza) - kontrola nad roślinami,
- chronokineza - kontrola nad przepływem czasu, zatrzymywanie go,
- cytokineza - kontrola nad komórkami, tworzenie organów,
- echokineza (sonokineza) - umiejętność wykonywania echolokacji,
- elektrokineza - kontrola nad elektrycznością,
- geokineza (terrakineza) - kontrola nad ziemią, powodowanie trzęsień ziemi,
- gyrokineza (grawitokineza) - umiejętność kontroli grawitacji,
- hydrokineza (akwakineza) - manipulowanie wodą,
- hypnokineza - umiejętność wprowadzania w trans, hipnoza,
- kriokineza - zdolności termokinetyczne, zamrażanie, przemiana wody w lód, zmniejszanie temperatury otoczenia,
- lygokineza (energiakineza) - kontrola energii ciała (nie wiem dokładnie),
- magnetokineza (magnekineza, ferrokineza) - kontrola nad magnetyzmem i metalami,
- molekukineza - kontrola nad molekułami,
- fotokineza (lumokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie światła,
- psychokineza (telekineza) - poruszanie przedmiotami siłą woli,
- pirokineza - kontrola nad ogniem,
- termokineza - manipulowanie temperaturą (kriokineza lub pirokineza),
- toksykineza - kontrola nad toksynami: zarodnikami, ściekami, szlamem i osadem ( xD ),
- umbrakineza (nyktokineza) - kontrola nad fotonami, tworzenie cienialub mroku,
- witakineza - umiejętność panowania nad własnym zdrowiem, spowolnienie procesów starzenia się.



gdyby choć jedna z nich była prawdziwa...
  • 0

#70

Głodomoor.
  • Postów: 38
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Bo to jest po prostu głupie? Zapytaj kogokolwiek innego, kto jest dłużej w 'branży'. Powie to samo.

Spytaj się człowieka pierwotnego czy dbanie o wygląd ma jakiś sens. Nie zdziwi mnie jeśli odpowie: "Po co? przecież to jest głupie." To tylko porównanie, ale zaraz ktoś zacznie wypominać: przecież nie miałbym jak sie zrozumieć z takim człowiekiem, inteligencja takiego jaskiniowca jest równa zeru, etc. To się nazywa zaleta co poniektórych sceptyków. Śmieszny ten twój niezaprzeczalny dowód.
  • 0

#71

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spytaj się człowieka pierwotnego czy dbanie o wygląd ma jakiś sens. Nie zdziwi mnie jeśli odpowie: "Po co? przecież to jest głupie." To tylko porównanie(...)


Porównanie do bólu nietrafione.

Śmieszny ten twój niezaprzeczalny dowód.


Śmieszny jest ten spis "kinez" kilka postów wyżej. Dodam jedną od siebie (chyba jedyna łatwa do potwierdzenia kilkoma oczywistymi przykładami):

wkrętokineza - zdolność wpajania nieświadomym leszczom pseudonaukowych bajek; na wyższych poziomach wtajemniczenia pozwala dodatkowo wyciągnąć od nich kasę
  • 0

#72

spamspam.

    Tytuł

  • Postów: 63
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Śmieszny jest ten spis "kinez" kilka postów wyżej.

holi - Jestem zaskoczony. :) Pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić w 100% Taki podział kinez to po prostu bezsens. Śmiech na sali. Kinezy są dwie i tyle. Makro i Mikro. :)
  • 0

#73

scpt.
  • Postów: 522
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

holi - Jestem zaskoczony. smile2.gif Pierwszy raz muszę się z tobą zgodzić w 100% Taki podział kinez to po prostu bezsens. Śmiech na sali. Kinezy są dwie i tyle. Makro i Mikro. smile2.gif


Makro i mikro kineza? Pomijając tamtą fantastykę, skąd pomysł na takie nazewnictwo?
  • 0

#74

Glowa3.
  • Postów: 111
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak nauczyć się elektrokinezy? W skrócie.. jeden palec musi być w Poza, następnie należy wizualizować sobie elektryczność wokół tego palca. Do reszty sami dojdziecie.
  • 0

#75

holi.
  • Postów: 457
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

stachi

Kinezy są dwie i tyle. Makro i Mikro.


Cóż, podchodzę to sprawy tych wszystkich "zdolności" z dużym dystansem. Nikt na tym forum (a jest ono dość poczytne) jeszcze nie udowodnił prawdziwości takich bajek.

Glowa3

W skrócie.. jeden palec musi być w Poza, następnie należy wizualizować sobie elektryczność wokół tego palca.


A czy nie byłoby prościej po prostu włożyć palec do kontaktu? Wtedy szybciej i bardziej efektywnie naładujesz się elektrycznością. Sądzę jednak, że po takim wspomaganym chargingu (tak to się nazywa?), delikwent obudziłby się w innym, lepszym świecie.
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Elektrokineza, Błyskawice, PsiBall, Magia, Pioruny, Elektryczność, Kineza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych