Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieprawdopodobny dowód na życie po śmierci?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#76

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dobrze, a czy udowodniono że po śmierci jest pustka? nicość?  
Jak dotąd są przynajmniej dwie opcje, dwa poglądy czyli mamy pat.
Natomiast, jeśli prawdą jest iż istnienie coś takiego jak wędrówka dusz to najwyższy czas by się z tego zagajnika wyplatać^^, 

 

To tak nie działa Aidil. Jak nie ma na coś dowodu, to nie możemy zakładać, że coś jest. To sfera fantazji. I znowu za chwilę zobaczymy argument - udowodnijcie, że niczego nie ma :D i znowu będziemy musieli odpisać, że udowadnia się coś co istnieje a nie coś czego nie ma - to absurd.

 

Skoro istnieje życie po życiu, a tak jest wg Universe24, to dlaczego nikt tego nigdy nie udowodnił, mimo, że zabierali się za to ludzie bardziej ogarnięci i mądrzejsi niż 3 amerykanów z kamerką? O czym to świadczy?


  • 0



#77

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygraliście i jak się z tym czujecie?  heh ...


  • 0



#78

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygraliście i jak się z tym czujecie?  heh ...

 

Tu nie chodzi o to, kto wygra - chodzi o to, żeby pustej dyskusji nie prowadzić, a ta taka jest, bo jedna ze stron nie ma żadnego argumentu, oprócz swoich odczuć i wiary w duchy.

Uwierz mi, że ja byłbym pierwszym nawróconym sceptykiem, gdyby ktoś udowodnił istnienie duchów, wampirów, yeti, ludzi-cieni etc etc. Ja uwielbiam te tematy, zaczytuję się nimi i lubię taki klimat, dlatego tu jestem, ale trzeba patrzeć realnie na sprawy a nie przez pryzmat swoich chęci i pragnień czy fantazji.


  • 0



#79

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

No dobrze, a czy udowodniono że po śmierci jest pustka? nicość?  
Jak dotąd są przynajmniej dwie opcje, dwa poglądy czyli mamy pat.
Natomiast, jeśli prawdą jest iż istnienie coś takiego jak wędrówka dusz to najwyższy czas by się z tego zagajnika wyplatać^^, 

 

To tak nie działa Aidil. Jak nie ma na coś dowodu, to nie możemy zakładać, że coś jest. To sfera fantazji. I znowu za chwilę zobaczymy argument - udowodnijcie, że niczego nie ma :D i znowu będziemy musieli odpisać, że udowadnia się coś co istnieje a nie coś czego nie ma - to absurd.

 

Skoro istnieje życie po życiu, a tak jest wg Universe24, to dlaczego nikt tego nigdy nie udowodnił, mimo, że zabierali się za to ludzie bardziej ogarnięci i mądrzejsi niż 3 amerykanów z kamerką? O czym to świadczy?

 

 

 

A jak twoim zdaniem działa?  opowiedz mam. 


  • 0



#80

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co wygrali? Nic nie wygrali. Ave tylko obraża GH, nic pozatym. Oblał wymiocinami absolutnie wiarygodną kamere SLS . Z drugiej strony, szkoda że nie wykonali zdjęć, albo infradzwięków, robili to w innych odcinkach. A co do życia po śmierci - skończcie ten temat, bo będzie znowu lała się woda. Było wałkowane milion razy. A kronikarz przedwiecznych - prowadziło sie dyskusje na yt, czy na reddicie, poszukaj wlasnie o tym filmie. 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 15:02

  • -1



#81

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Wygraliście i jak się z tym czujecie?  heh ...

 

Tu nie chodzi o to, kto wygra - chodzi o to, żeby pustej dyskusji nie prowadzić, a ta taka jest, bo jedna ze stron nie ma żadnego argumentu, oprócz swoich odczuć i wiary w duchy.

Uwierz mi, że ja byłbym pierwszym nawróconym sceptykiem, gdyby ktoś udowodnił istnienie duchów, wampirów, yeti, ludzi-cieni etc etc. Ja uwielbiam te tematy, zaczytuję się nimi i lubię taki klimat, dlatego tu jestem, ale trzeba patrzeć realnie na sprawy a nie przez pryzmat swoich chęci i pragnień czy fantazji.

 

 

Wiernych szukaj w kościele nie we mnie. 
Trzymaj się tematu nie duchów czy wampirów które maja więcej kultury i ikry o kulturze nie wspomnę bo i po co.

Zapewniam cię iż nie jesteś pierwszym nawróconym jesteś jednym z wielu i tylko tle, a świadczy to o tym że twoja wiara jest zmienna.

Lubisz wygrywać więc wygrałeś. Ot co.   


  • 0



#82

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Działa tak jak Ci napisałem - stawiasz jakąś tezę i masz ją udowodnić a my obalić - my dajemy taki dowód, taki dowód, a Ty piszesz - nie zgadzam się i koniec. To nie jest dyskusja tylko farsa. Miał pokazane, jak łatwo zmanipulować takie nagranie i nie obalił tego, bo nie można obalić prawdy. I tyle. Dalej będzie szedł w zaparte, to dalej będzie się pogrążał w oparach absurdu. Chyba, że kiedyś w końcu dotrze do niego, że dał się zrobić w jajo i spurpurowieje przed ekranem monitora a potem poprosi o zagrzebanie tematu głęboko pod rabatkami na tyłach domu.

 

@ Aidil

Co Ty bredzisz w tym poście powyżej? - pisz po polsku, bo nie kumam :D


  • 0



#83

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Działa tak jak Ci napisałem - stawiasz jakąś tezę i masz ją udowodnić a my obalić - my dajemy taki dowód, taki dowód, a Ty piszesz - nie zgadzam się i koniec. To nie jest dyskusja tylko farsa. Miał pokazane, jak łatwo zmanipulować takie nagranie i nie obalił tego, bo nie można obalić prawdy. I tyle. Dalej będzie szedł w zaparte, to dalej będzie się pogrążał w oparach absurdu. Chyba, że kiedyś w końcu dotrze do niego, że dał się zrobić w jajo i spurpurowieje przed ekranem monitora a potem poprosi o zagrzebanie tematu głęboko pod rabatkami na tyłach domu.

Ale przecież tego nie wykluczyłem, napisalem wprost że opieram się na swojej intuicji. Po prostu oglądałem tysiąc takich programow, a tu mnie to uderzyło, pojawiły się nawet łzy dziwnym trafem. Coś w tym jest, i to ponad manipulacje. Nie czujecie tematu, bo nie oglądacie GA regularnie. PO 10 nudnych odcinkach, nadchodzi taka perełka. 

 

P.S Nie mam nic wspólnego z Aidilem :wtf:


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 15:10

  • 0



#84

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czego nie wykluczyłeś? Bo jak na razie, nawet w tym poście, zapierasz się rękami i nogami, że to co widzisz to nie manipulacja - to jakie jest w końcu Twoje zdanie, bo już się gubię...

Nie czujemy tematu, bo nie oglądaliśmy 20 odcinków tej amerykańskiej sieczki? :D może własnie DLATEGO myślimy racjonalnie, bo nie daliśmy się wkręcić, tak jak Ty. Oglądając tego typu filmiki, wiesz czego się spodziewać i czekasz na to, a jak się to pojawia to już masz zakodowane, że to na pewno prawda i WOW DUCHY!


  • 0



#85

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czego nie wykluczyłeś? Bo jak na razie, nawet w tym poście, zapierasz się rękami i nogami, że to co widzisz to nie manipulacja - to jakie jest w końcu Twoje zdanie, bo już się gubię...

Nie czujemy tematu, bo nie oglądaliśmy 20 odcinków tej amerykańskiej sieczki? :D może własnie DLATEGO myślimy racjonalnie, bo nie daliśmy się wkręcić, tak jak Ty. Oglądając tego typu filmiki, wiesz czego się spodziewać i czekasz na to, a jak się to pojawia to już masz zakodowane, że to na pewno prawda i WOW DUCHY!

 

Nie, po prostu ta kamera nie uchwyciła takiej sekwencji ruchów. Coś wyjątkowego. Możesz założyć że akurat w tym odcinku chcieli podbić bębenek i zrobili fajną fabułe. Ale ja im ufam, ufam kamerze SLS i to co uchwyciła jest fascynujące. Nikt z was tego nie obalił w żaden sposób. Nie da się tego obalić. I uwierz mi - jestem twardym sceptykiem.


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 15:15

  • 0



#86

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co my tu mamy:

 

Obalacz: słusznej budowy. 

 

Wygrałeś jak się z tym czujesz?

 

( to do skarbówki?) 
Ja też nie mam nic wspólnego z Uniwerse24

 

Jeszcze jeden taki post nie na temat i będzie 3 warn.

 

KP


  • 0



#87

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Zakładasz, że kamera SLS jest super-wykrywaczem duchów nie rozumiejąc, jak ona działa, i że to, co o niej opowiadają w programie telew3izyjnym to kryptoreklama. Kamera "widzi" duchy, bo została zaprogramowana w ten sposób. Właściwie nie sama kamera, ale program na tablecie przyczepionym do Kinecta. Ten sam efekt możesz uzyskać sam łącząc RaspberryPi z modułem kamery i pisząc odpowiedni program z użyciem biblioteki OpenCV...
  • 0



#88

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Duch w kształcie biurka, krzesła i statywu równocześnie. I tańczy kamerującemu na ręce:

 

A jego podrygi są dziwnie skoordynowane z ruchami kamery. Cały zestaw jest bowiem tak skonstruowany że można go tylko trzymać w ręce.


  • 0



#89

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jesteś twardym sceptykiem co widać po tym temacie. Zresztą mogę poszukać poprzednie tematy gdzie równie łatwo w inne rzeczy wierzyłeś.
Koleś na filmie krzyczy że jeden z nich na gitarze gra. Gdzie on w tym patyczaku widzi gitare to nie mam pojęcia.
A ta kamera tworzy te patyczaki gdzie się da nawet na drzewie. No ale dla potrzeb własnej teori lepiej jest przyjąć że to duch drzewny.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 11.09.2016 - 16:34

  • 0



#90

Herudin.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Czego nie wykluczyłeś? Bo jak na razie, nawet w tym poście, zapierasz się rękami i nogami, że to co widzisz to nie manipulacja - to jakie jest w końcu Twoje zdanie, bo już się gubię...

Nie czujemy tematu, bo nie oglądaliśmy 20 odcinków tej amerykańskiej sieczki? :D może własnie DLATEGO myślimy racjonalnie, bo nie daliśmy się wkręcić, tak jak Ty. Oglądając tego typu filmiki, wiesz czego się spodziewać i czekasz na to, a jak się to pojawia to już masz zakodowane, że to na pewno prawda i WOW DUCHY!

 

Nie, po prostu ta kamera nie uchwyciła takiej sekwencji ruchów. Coś wyjątkowego. Możesz założyć że akurat w tym odcinku chcieli podbić bębenek i zrobili fajną fabułe. Ale ja im ufam, ufam kamerze SLS i to co uchwyciła jest fascynujące. Nikt z was tego nie obalił w żaden sposób. Nie da się tego obalić. I uwierz mi - jestem twardym sceptykiem.

 

Ufasz im choć jeden z nich przyznał, ze jak producenci chcą to oszukują. Taki z ciebie twardy sceptyk, że do uwierzenia w ducha z programu rozrywkowego wystarczyła ci sama intuicja. Intuicja na zasadzie "bo tak i już". Faktycznie twardy sceptyk

 

Edit.: Z ciekawości zacząłem sobie oglądać odcinek specjalny z Rumunii (Interesuje się postacią Palownika) i w zasadzie do momentu szukania duchów wszystko było ok. Jednakże... Jak zeszli do ruin dworu hospodarów w Targoviste i pojawiło się hasło "sceptyków informujemy, że znajdujemy się głęboko pod ziemią i nie odbieramy sygnałów z zew. Nawet nie mamy tu kontaktu nawet z X (nie pamiętam imienia)" to buchnąłem śmiechem :P Sam byłem tam w tym roku i te podziemia wcale nie są jakieś głęboko, a spokojnie mogłem tam odebrać telefon od ojca :P Czyli jednak sygnały tam docierają. No ale łowcy wykorzystują ludzką niewiedzę. Wciskają byle kit, bo wiedzą, że i tak większość tego nie sprawdzi.


Użytkownik Herudin edytował ten post 11.09.2016 - 17:50

  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych