Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nieprawdopodobny dowód na życie po śmierci?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
105 odpowiedzi w tym temacie

#61

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tutaj masz patyczaka, który tańczy po stole.

 

A masz 4 postacie? Tańczy - nawet blisko do tego co widzimy na filmie GA nie jest. postaraj się lepiej.


  • 0



#62

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Masz 3 duchy


To się liczy czy nie? Jednego brakuje do kwartetu.
A na tańcach się nie znam, ale wiem, że są różne style. Napisz do
Egurroli z pytaniem jakie to style na tych filmach.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 11.09.2016 - 12:54

  • 0



#63

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Masz 3 duchy


To się liczy czy nie? Jednego brakuje do kwartetu.

 

Ale czemu to nie mogą być duchy. Czemu to wykluczasz? To jedno - drugie, na filmie GA duch pojawia się z boku, a te co stoją na scenie wykonują polecenia kamerzystów i wykonują ruchy zupełnie nieproporcjonalne do tego co jest powyżej. 


  • 0



#64

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Universe, to zrobmy inaczej, skoro nasze wytlumaczenia Ciebie nie przekonuja, to teraz Ty przedstaw nam dowody. Tylko nie takie typu: no przeciez widac ze to duchy patyczaki, slepi jestescie? Tylko konkretne, poparte badaniami nad temperatura dowody, pokazujace, ze to duchy a nie cieplo rur czy ludzi, ktorzy tam biegali w kolko 5min przed nagraniem. Moze damy sie przekonac wtedy.
  • 0



#65

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Universe, to zrobmy inaczej, skoro nasze wytlumaczenia Ciebie nie przekonuja, to teraz Ty przedstaw nam dowody. Tylko nie takie typu: no przeciez widac ze to duchy patyczaki, slepi jestescie? Tylko konkretne, poparte badaniami nad temperatura dowody, pokazujace, ze to duchy a nie cieplo rur czy ludzi, ktorzy tam biegali w kolko 5min przed nagraniem. Moze damy sie przekonac wtedy.

 

Intuicja - tyle powiem. I nie ma tutaj zamazanych zdjęć postaci, tylko nagrane na profesjonalnym sprzęcie : dzwięk fortepianu, migająca kontrolka która nakierowuje ich na zespoł muzyczny i koncert. Tak jakby coś chciało im pokazać - hej, zobaczcie nasz koncert. Mogło być wyreżyserowane. Ale ja wierze, po ich reakcji np - że nie jest. Takiej reakcji nigdy nie widziałem z ich strony. 


  • -2



#66

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Wgryzłem się w temat, i te "patyczaki" są generowane przez oprogramowanie Kinecta, z którego ta "kamera" jest zrobiona. Algorytm widzi z grubsza człekokształtny kształt i dodaje "patyczaka" by śledzić ruchy rąk, nóg i ogólnie całego ciała, dokładnie tak, jak to robi Kinect podłączony do xBoxa. Dlatego też te plamy są malowane na różne kolory przez software - by frajer, który wydał ciężki szmal na tę zabawkę nie zorientował się, że duchem jest plama na ścianie albo cień rzucony przez użytkownika tego sprzętu.

Aha, nie muszę oglądać epizodu programu o łowcach duchów, by wiedzieć, że jest pełen kłamstw i złudzeń. Tak to wygląda w rzeczywistości, i trzeba być idiotą, by się nie zorientować, jaka to lipa:


Użytkownik Urgon edytował ten post 11.09.2016 - 13:21

  • 2



#67

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AVE...

Wgryzłem się w temat, i te "patyczaki" są generowane przez oprogramowanie Kinecta, z którego ta "kamera" jest zrobiona. Algorytm widzi z grubsza człekokształtny kształt i dodaje "patyczaka" by śledzić ruchy rąk, nóg i ogólnie całego ciała, dokładnie tak, jak to robi Kinect podłączony do X-Boxa. Dlatego też te plamy są malowane na różne kolory przez software - by frajer, który wydał ciężki szmal na tę zabawkę nie zorientował się, że duchem jest plama na ścianie albo cień rzucony przez użytkownika tego sprzętu.

Aha, nie muszę oglądać epizodu programu o łowcach duchów, by wiedzieć, że jest pełen kłamstw i złudzeń. Tak to wygląda w rzeczywistości, i trzeba być idiotą, by się nie zorientować, jaka to lipa:

 

Plama na ścianie? To czemu duchów nie ma wszędzie? Czemu nie ma ich zawsze? Wszędzie są plamy. 


  • 0



#68

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A co za problem tak zmodyfikować program, by rozpoznawał "duszne" okoliczności i reagował na plamy tylko wtedy, gdy jest w miarę ciemno i cicho? Gdybym produkował takie urządzenia dla baranów, to właśnie tak bym zrobił, by nie widziały duchów w biały dzień albo w jasno oświetlonym pomieszczeniu. Gdy ciemno wkoło, gdy cisza wzbudza niepokój, wtedy łatwiej uwierzyć, że "magiczny dynks" wykrył ducha...

Dałeś link do badziewnego programu dla amerykańskich matołów i wyszedłeś z założenia, że oni akurat nie kłamią. A ja mówię, że albo kłamią, albo są sami matołami i wkręcają siebie na równi z widzami w widzenie duchów tam, gdzie ich wcale nie ma. To widać po ich zachowaniu w trakcie kręcenia, co South Park świetnie sparodiował. To są programy robione dla kasy, dlatego ci łowcy używają masy dziwacznego sprzętu, sprzedawanego w ich własnym e-sklepiku. Te sprzęty będą widzieć duchy i wykrywać widma w piwnicy dowolnego bloku w Polsce, nie dlatego, ze każda taka piwnica jest nawiedzona, ale dlatego, że będą odpowiednie warunki optyczne. Magiczny Kinect znajdzie ducha nawet w świeżo wymurowanej piwnicy, bo tak to jest zrobione, by klient nie czuł się oszukany...
Myśl bardziej krytycznie i nie łykaj każdej bzdury "na słowo gwiazdy telewizji dla idiotów"...
  • 0



#69

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie temat nie ma sensu, Universe24 ma swój universe i widzę, że od realizmu woli fantazje - ok, jego sprawa :) żąda od nas argumentów, a jego jedynym jest - "to moja intuicja" :facepalm: ja kończę.


  • 0



#70

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamy słowo przeciwko słowu. Mamy wiec pogląd przeciwko poglądowi. Teorie przeciwko teorii.
Jak zwykle wygra (ta teoria) która ma więcej zwolenników bardziej zmotywowana grupę wsparcia.
Tak zdycha dyskusja. 


  • 0



#71

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

AVE...

A co za problem tak zmodyfikować program, by rozpoznawał "duszne" okoliczności i reagował na plamy tylko wtedy, gdy jest w miarę ciemno i cicho? Gdybym produkował takie urządzenia dla baranów, to właśnie tak bym zrobił, by nie widziały duchów w biały dzień albo w jasno oświetlonym pomieszczeniu. Gdy ciemno wkoło, gdy cisza wzbudza niepokój, wtedy łatwiej uwierzyć, że "magiczny dynks" wykrył ducha...

Dałeś link do badziewnego programu dla amerykańskich matołów i wyszedłeś z założenia, że oni akurat nie kłamią. A ja mówię, że albo kłamią, albo są sami matołami i wkręcają siebie na równi z widzami w widzenie duchów tam, gdzie ich wcale nie ma. To widać po ich zachowaniu w trakcie kręcenia, co South Park świetnie sparodiował. To są programy robione dla kasy, dlatego ci łowcy używają masy dziwacznego sprzętu, sprzedawanego w ich własnym e-sklepiku. Te sprzęty będą widzieć duchy i wykrywać widma w piwnicy dowolnego bloku w Polsce, nie dlatego, ze każda taka piwnica jest nawiedzona, ale dlatego, że będą odpowiednie warunki optyczne. Magiczny Kinect znajdzie ducha nawet w świeżo wymurowanej piwnicy, bo tak to jest zrobione, by klient nie czuł się oszukany...
Myśl bardziej krytycznie i nie łykaj każdej bzdury "na słowo gwiazdy telewizji dla idiotów"...

 

Nie rozumiesz, prawdopodobnieństwo tego, że w pomieszczeniu muzycznym na filmi słychać dzwięk fortepianu, migające bez powodu światło sprowadza badających i obrazuje im jakiś rodzaj muzycznego zespołu z lat 50, a potem na scenie widać 4 postacie, które nigdy nie pojawiły sie jako "plamy" w innych odcinkach, daje do myślenia. Twoja arogancja mnie przytłacza, poczytaj troche o tych ludziach - mimo to że robią show, to tym zjawiskom poświęcili życie. Czy jak nagram 6 świetnych kawałków na gitarze, nie zrobie tego produktu? Czy jeśli zrobie produkt, jest mniej wiarygodny? Dla mnie nie obaliliście tego filmu. Wynik - 1-0 dla GA. 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 11.09.2016 - 13:53

  • -6



#72

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

A myślisz, że twórcy programu są głupsi od Uwe Bolla i nie umieją bawić się włącznikiem światła, albo że ktoś z nich będzie miał opory przed puszczeniem nagrania fortepianu z ajfona? To są, za przeproszeniem, medialne dziwki robiące program o duchach, gdzie zawsze, ale to zawsze znajdują coś paranormalnego, bo inaczej nikt by ich nie oglądał. I faktycznie GA wygrywają, bo mają o jednego naiwniaka więcej po swojej stronie.
Na płonące jaja Belzebuba, czy tak ciężko pomyśleć przez chwilę krytycznie?!
  • 0



#73

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Universe, dla Ciebie żaden argument nie będzie dobry, bo jesteś zwyczajnie naiwnym, zapartym młodzieńcem. Najgorszy rodzaj dyskutanta. Moja prawda jest najmojsza i choćby na mnie pluli, to ja powiem, że deszcz pada. Tzw. grochem o ścianę. 

 

A możesz mi odpowiedzieć na pytanie, które Ci zadałem ze dwie strony temu - DLACZEGO nikt nie prowadzi badań w tym temacie, skoro istnieje ogólnodostępny film, na którym udowodniono życie po śmierci? Dlaczego na żadnym forum nie podniosło się larum, że coś takiego się dzieje? Chyba, że o tym nie wiem a Ty masz więcej informacji, to podaj jakieś linki. 

Nie wydaje Ci się, że jeśli to byłaby prawda, ktoś by się tym szerzej zajął i analizował? Przecież to wieczna sława dla takiego kogoś - nieprawdaż?

 

@Aidil

 

To nie jest słowo przeciwko słowu, bo my, sceptycy, pokazujemy mu możliwe rozwiązania, analizujemy i pokazujemy jakieś dowody, a on pitoli tylko - "tak czuję", "to musi byc prawda" - litości - gdzie te jego argumenty? Opiera się na nagraniu, które można dowolnie zmanipulować oraz na kamerze, której budowa została wyjaśniona. Każdy trzeźwo myślący człowiek i facet z jajami, napisałby już dawno - ok, macie rację, mój błąd - a on idzie w zaparte jak dziecko, które loda w parku nie dostało. Dziecinada.


  • 0



#74

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No dobrze, a czy udowodniono że po śmierci jest pustka? nicość?  
Jak dotąd są przynajmniej dwie opcje, dwa poglądy czyli mamy pat.
Natomiast, jeśli prawdą jest iż istnienie coś takiego jak wędrówka dusz to najwyższy czas by się z tego zagajnika wyplatać^^, 


  • -1



#75

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Brak dowodów na życie po życiu dowodzi braku życia po życiu...
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych