Skocz do zawartości


Zdjęcie

EURO 2016 - FRANCJA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#151

Simba.

    Simbarosa

  • Postów: 441
  • Tematów: 290
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 51
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda :(
Chciałam zobaczyć żelka jak płacze.
  • 1



#152

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trzeba przyznać, że Portugalia dzisiaj była lepsza. Po awansie do dalszej rundy morale musiały podskoczyć.

Typuje Bale jako zawodnika meczu tego półfinału. Walka, ciekawe strzały z dystansów, kilka bomb z 30m i chyba celne. Był dzisiaj wojownikiem i zostawił sporo  zdrowia.


  • 1



#153

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jedyny mecz jaki wyszedł Portugalii na tym Euro :D Szykuje się znowu, że nie ważne co się dzieje, na końcu i tak wygrywają Niemcy :/


  • 0



#154

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda :(
Chciałam zobaczyć żelka jak płacze.

Zobaczysz 10go lipca jak będzie płakał ze szczęście, poczekaj te 3 dni.

 

Typuje Bale jako zawodnika meczu tego półfinału.

UEFA już wytypowała oficjalnie, MOTM : Cristiano Ronaldo.
 


  • 0



#155

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i w finale dwie drużyny, których nie chciałem. Jak dla mnie Francja wygra te mistrzostwa jak już Niemców pokonali. Szkoda, że te Niemiaszki nie mogły wykończyć tych akcji co mieli, najczęściej brakowało tego ostatniego podania.

Jak tak patrzę na szybkości na nasz ranking to wydaje mi się, że Edric to wygra, a to dzięki dodatkowym punktom za pudło, a z naszej czołówki tylko Ty dałeś na Francję, że wygra złoto, drugi powinien być Tati, ja liczę na trzecie miejsce. Chociaż nie mogę się doczytać pudła Mastera, bo jak dałeś na Francję to masz szansę się wybić, ale to taka analiza na szybkości, może gdzieś coś policzyłem.


  • 3



#156

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepiękny mecz. Ten Griezmann jest rewelacyjny. Piękna analiza The Truth Is Out There ;) Niemcy najprawdopodobniej zabrali mi majstra ;p


  • 0



#157

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szkoda, że w finale ME wystąpi drużyna Kamerunu, no ale cóż, trudno. Teraz całym sercem za Portugalią, oby Cristiano miał dzień i zrobił porządek. To co im piłkarski bóg zabrał w 2004, niech odda w 2016. Wtedy też Grecja ograła ich jako gospodarza, niech oni teraz zrobią to samo w drugą stronę.


  • 0



#158

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeśli o ten temat chodzi, to dzisiaj na interia przeczytałem jak wygląda miasto, w którym odbył się dzisiejszy półfinał - Marsylia:

 

więcej: http://sport.interia...kim,nId,2232608


  • 0



#159

Self-Luminous Red.

    Kolor chimeryczny

  • Postów: 90
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pan z filmiku powyżej chyba nie wie skąd pochodzi nazwa "Marsylianka", ale na pewno nie od wielkiego znaczenia tego miasta dla Francji. :D

Niemcy od kilku lat to samo: "zagraj szybciej to Niemiec się gubi", było to widać, chociaż Francuzi mało co potrafili zrobić w takich szybkich rajdach.
Dojcze z kolei brak wykończenia, to też ich bolączka... Mecz ładny, nie było jakiejś typowej dominacji na boisku ze strony Francuzów, ale koniec końców zasłużyli na tę wygraną.

Typerowa sytuacja dla mnie jak z zeszłego mundialu. :P Zwycięstwo mogą mi zagwarantować tylko punkty z pudła, wtedy nie pykło. "Marszczę Rano" nie było, a Karzełek nie błyszczał jakoś szczególnie w tym meczu. Zobaczymy co mi teraz fortuna zgotuje. :D


  • 0



#160

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I jak tam? Chyba nie zobaczycie płaczącego Ronaldo ze smutku ;)


Brawo Portugalia, brawo Ronaldo! Należało im się to jak nikomu innemu, należało się to Cristiano! Wygrał już wszystko w piłce, jest najlepszy.


No i w typerze dałem Portugalię, a w pudle jako drugie miejsce, ale cóż, to nie ważne.

PIĘKNY DZIEŃ!!


  • 0



#161

spooner.
  • Postów: 318
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to wychodzi na to, że przegraliśmy ćwierćfinał po karnych z mistrzami europy.
Portugalii przede wszystkim sprzyjało dużo szczęścia na tym turnieju i to do samego końca skoro uratował ich słupek już w doliczonym czasie gry.
Sissoko albo Rui Patricio piłkarzem meczu. Nie zdziwie się, jak Edera wybiorą za te piękną bramke.
Portugalii dziękuję, dzięki waszemu zwycięstwu wygrałem lige Euro2016 ;)


Zapomniałem napisać... właśnie po tym słupku Francji w doliczonym czasie gry już wiedziałem, że Portugalia wygra. Czułem, że to się zemści czy to w dogrywce czy w karnych. Do takich sytuacji mam już wyczulony nos.


  • 0



#162

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednemu nie można odebrać Ronaldo, że było widać u niego pasje. Jak w doliczonym czasie gry stał przy linii  dla trenera i motywował kolegów.  Futbol nigdy nie był sprawiedliwym sportem, ale dlatego tyle ludzi go kocha :)

 

Wygrał już wszystko w piłce, jest najlepszy.

 

A Mistrzostwo Świata ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Użytkownik Last Sicarius edytował ten post 10.07.2016 - 22:59

  • 1



#163

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

MVP meczu został PEPE.


  • 0



#164

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

MVP meczu został PEPE.

Giniac go na raz zrobił w dogrywce ale ma nazwisko. Rui Patricio uratował Portugalię parę razy, MOTM dla mnie.


  • 1



#165

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla mnie też Rui Patricio.

Sorry Edric, prawie :D

Brawo Tati ;)


Użytkownik The Truth Is Out There edytował ten post 11.07.2016 - 00:52

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych