Skocz do zawartości


Z winy Monsanto 50% dzieci będzie miało autyzm


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
86 odpowiedzi w tym temacie

#61 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Ci blogerzy często podają konkretne źródła które można sprawdzić. Czepiłeś się tego bo nie chcesz być konfrontowany z treścią linkowanych wpisów

Rozmawiasz z samym sobą kolego. Mógłbyś dokładnie to samo powiedzieć do siebie.

 

 

Zamiast odnieść się do obalenia bzdur informatyczki z MIT czepiłeś się, że źródło nie takie. Tymczasem sam w innych tematach powołujesz się na blogi i portale z anonimowymi autoram

To jest wasza taktyka. Wasze mizerne źrodła określacie mianem wiarygodnych a inne krytykujecie. Nie oceniaj mnie swoją miarą.


 


 

Które i co było zapisane w decyzji o zakazie sprzedaży?

 

To będzie ostatnia rzecz jaką dla ciebie wygogluje, przecież googlowanie idzie ci po mistrzowsku, czemu non stop prosisz o to mnie?

 

http://www.srodowisk...n-kukurydzy-gmo

 

Istnieje jeszcze lista zakazanyh prodkuktów w całej europie ale już trwają prace w tajemnicy nad TTIP, która ma obchodzić zakazy.

 

https://en.wikipedia..._European_Union


  • 0

#62

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie od zawsze szukają sensacji w wypowiedziach ludzi nie związanych z daną dziedziną. Co ma informatyka do autyzmu? Ważna że przed imieniem ma sie profesor lub doktor...
A już najlepsi są ci co szukają autorytetów w celebrytach...

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
  • 1



#63 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Ludzie od zawsze szukają sensacji w wypowiedziach ludzi nie związanych z daną dziedziną. Co ma informatyka do autyzmu? Ważna że przed imieniem ma sie profesor lub doktor...
A już najlepsi są ci co szukają autorytetów w celebrytach...

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

A ci, którzy szukają autorytetów w blogerach? To są ci lepsi czy gorsi? Bo starciłęm rachubę. Dla mnie profesor czy doktor to i tak rzetelniejsze źródło niż bloger.


  • 0

#64

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To będzie ostatnia rzecz jaką dla ciebie wygogluje, przecież googlowanie idzie ci po mistrzowsku, czemu non stop prosisz o to mnie?

 

No i przeczytałeś te przytoczone przez siebie linki? Przypomnę, w jednym z ostatnich postów pisałeś coś takiego:

 

Do tego można dołożyc wpływ róznego rodzaju toksyn na człowieka, glebę itd. Jest tego naprawdę dużo. Dlatego też niektóre produkty GMO są w Europie zabronione.

 

Tzn. że GMO w Europie jest zabronione ze względu na wpływ toksyn na człowieka, glebę itp. Tymczasem w linku, który sam podesłałeś, jak byk stoi, że jest zabroniona, bo istnieje obawa, że kukurydza ta mogłaby być trująca dla niektórych owadów prócz omacnicy i że jej pylek mógłby dostać się do miodów, przez co nie mogłyby zostać uznane za tradycyjne.

 

Właśnie z takich powodów GMO jest z reguły zakazywane. Nie dlatego, że jest toksyczne dla ludzi, dla gleby czy niesie jakieś śmiertelne zagrożenie. Z reguły to jest po prostu obawa, najczęściej niczym nie potwierdzona, że może się stać coś w stylu zabrudzenia pyłkiem (jak najbardziej nieszkodliwym) miodu...

 

 

A ci, którzy szukają autorytetów w blogerach? To są ci lepsi czy gorsi? Bo starciłęm rachubę. Dla mnie profesor czy doktor to i tak rzetelniejsze źródło niż bloger.

 

Powtórzę się. Po 1 - autorzy wielu blogów to w istocie naukowcy, najczęściej doktorzy choć nie tylko. Nie jest to jakoś specjalnie trudne do sprawdzenia.

Po 2 - doktor czy profesor nie jest żadnym autorytetem w nie swojej dziedzinie.


  • 3



#65

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Skittles

Pewnie nie czytał.


  • 0



#66 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

 

To będzie ostatnia rzecz jaką dla ciebie wygogluje, przecież googlowanie idzie ci po mistrzowsku, czemu non stop prosisz o to mnie?

 

No i przeczytałeś te przytoczone przez siebie linki? Przypomnę, w jednym z ostatnich postów pisałeś coś takiego:

 

Do tego można dołożyc wpływ róznego rodzaju toksyn na człowieka, glebę itd. Jest tego naprawdę dużo. Dlatego też niektóre produkty GMO są w Europie zabronione.

 

Tzn. że GMO w Europie jest zabronione ze względu na wpływ toksyn na człowieka, glebę itp. Tymczasem w linku, który sam podesłałeś, jak byk stoi, że jest zabroniona, bo istnieje obawa, że kukurydza ta mogłaby być trująca dla niektórych owadów prócz omacnicy i że jej pylek mógłby dostać się do miodów, przez co nie mogłyby zostać uznane za tradycyjne.

 

Właśnie z takich powodów GMO jest z reguły zakazywane. Nie dlatego, że jest toksyczne dla ludzi, dla gleby czy niesie jakieś śmiertelne zagrożenie. Z reguły to jest po prostu obawa, najczęściej niczym nie potwierdzona, że może się stać coś w stylu zabrudzenia pyłkiem (jak najbardziej nieszkodliwym) miodu...

 

 

A ci, którzy szukają autorytetów w blogerach? To są ci lepsi czy gorsi? Bo starciłęm rachubę. Dla mnie profesor czy doktor to i tak rzetelniejsze źródło niż bloger.

 

Powtórzę się. Po 1 - autorzy wielu blogów to w istocie naukowcy, najczęściej doktorzy choć nie tylko. Nie jest to jakoś specjalnie trudne do sprawdzenia.

Po 2 - doktor czy profesor nie jest żadnym autorytetem w nie swojej dziedzinie.

 

GMO jest zabornione z wielu powodów :) czy to toksyny, czy to wpływ późniejszy na człowieka co podkreślałem. Próbujcie dalej.

Zaciekawiony zrób to co umiesz najlepiej, wygogluj sobie szkodliwości GMO i przeczytaj w jaki sposób modyfikacja żywności wpływa potem na ludzi, którzy ją jedzą. Bo się kompromitujesz razem z kolegami.


  • 0

#67

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś przytaczaliśmy opinie naukowców i ich artykuły. Wtedy twój zarzut wyglądał tak że ci naukowcy są na usługach koncernów farmaceutycznych i innych. Teraz nie pasuje ci, że podałem linka do jednego bloga. Będziesz zadowolony dopiero wtedy gdy zaczniemy podpierać się opiniami z którymi ty się zgadzasz. A skoro tak się nie stanie to pozostaje ci dalsze narzekanie.
  • 0



#68 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Kiedyś przytaczaliśmy opinie naukowców i ich artykuły. Wtedy twój zarzut wyglądał tak że ci naukowcy są na usługach koncernów farmaceutycznych i innych. Teraz nie pasuje ci, że podałem linka do jednego bloga. Będziesz zadowolony dopiero wtedy gdy zaczniemy podpierać się opiniami z którymi ty się zgadzasz. A skoro tak się nie stanie to pozostaje ci dalsze narzekanie.

Odbijam piłeczkę, jeśli ja podam jakiegokolwiek naukowca to albo niezwiązany z dziedziną albo niewiarygodny z jakiegokolwiek powodu. Jeśli ktoś nie chce przyjąć prawdy bo godzi to w jego światopogląd - jak wy, to żadne argumenty nie pomogą. Taka to się nam klika hipokrytów na stronce zrobiła.

 

Możemy się spierać czy GMO wywołuje autyzm, w tej kwestii jestem otwarty. Ponad to opinia np. Staniqa, który ewidentnie w temacie autyzmu siedzi, jest w stanie do mnie dotrzeć acz stawianie się ponad tym czy tamtym naukowcem jest zastanawiające. Ale fakt, że GMO może szkodzić ludziom jest niepodważalny i wasze próby są na nic, faktów nie zmienicie tylko dlatego, że są dla was niewygodne.


  • 0

#69

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie od zawsze szukają sensacji w wypowiedziach ludzi nie związanych z daną dziedziną. Co ma informatyka do autyzmu? Ważna że przed imieniem ma sie profesor lub doktor...
A już najlepsi są ci co szukają autorytetów w celebrytach...

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

A ci, którzy szukają autorytetów w blogerach? To są ci lepsi czy gorsi? Bo starciłęm rachubę. Dla mnie profesor czy doktor to i tak rzetelniejsze źródło niż bloger.
Bloger który popiera swoje zdania linkami źródłowymi jest dla mnie bardziej wiarygodny niż ktoś kto wypowiada się o czymś w czym sie nie zagłębial.

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
  • 0



#70 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

 

Ludzie od zawsze szukają sensacji w wypowiedziach ludzi nie związanych z daną dziedziną. Co ma informatyka do autyzmu? Ważna że przed imieniem ma sie profesor lub doktor...
A już najlepsi są ci co szukają autorytetów w celebrytach...

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

A ci, którzy szukają autorytetów w blogerach? To są ci lepsi czy gorsi? Bo starciłęm rachubę. Dla mnie profesor czy doktor to i tak rzetelniejsze źródło niż bloger.
Bloger który popiera swoje zdania linkami źródłowymi jest dla mnie bardziej wiarygodny niż ktoś kto wypowiada się o czymś w czym sie nie zagłębial.

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

 

Lewacy promujący GMO nie próżnują czy to w TV czy to w necie. Linków znajdziesz wiele do blogerów, którzy myślą podobnie, ale jak ktoś tutaj to powiedział, rzetelnych źródeł jest mało a syfu dużo toteż znaleźć linki do waszych rewelacji też jest nietrudno.  Dlatego tak dobrze wam idzie ;)


  • -1

#71

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Odbijam piłeczkę, jeśli ja podam jakiegokolwiek naukowca to albo niezwiązany z dziedziną albo niewiarygodny z jakiegokolwiek powodu. Jeśli ktoś nie chce przyjąć prawdy bo godzi to w jego światopogląd - jak wy, to żadne argumenty nie pomogą. Taka to się nam klika hipokrytów na stronce zrobiła.

 

critter, napisałeś coś ważnego. Czy to nie jest właśnie chwila, żeby zastanowić się nad własnymi poglądami? Podsumujmy:

naukowcy związani z dziedziną - mają zdanie przeciwne do twojego

 

naukowcy specjalizujący się w innych dziedzinach, niewiarygodni ze względu na udokumentowane oszustwa (w pracy naukowej) jakich się niegdyś dopuszczali itp. - mają zdanie takie jak ty

 

Nie sądzisz, że coś tu jest nie halo? Może zacznij wreszcie brać pod uwagę, że to Ty możesz się mylić...


Użytkownik skittles edytował ten post 14.05.2016 - 15:41

  • 1



#72

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gmo nie szkodzi ludziom. Wielu ludzi dało się nabrać że gmo jest szkodliwe dla zdrowia.

Co się stało? Możesz przyjąć że staniq ma rację z autyzmem? Przecież to anonimowy forumowicz jest a nie naukowiec z MIT.
  • 0



#73 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

 

Odbijam piłeczkę, jeśli ja podam jakiegokolwiek naukowca to albo niezwiązany z dziedziną albo niewiarygodny z jakiegokolwiek powodu. Jeśli ktoś nie chce przyjąć prawdy bo godzi to w jego światopogląd - jak wy, to żadne argumenty nie pomogą. Taka to się nam klika hipokrytów na stronce zrobiła.

 

critter, napisałeś coś ważnego. Czy to nie jest właśnie chwila, żeby zastanowić się nad własnymi poglądami? Podsumujmy:

naukowcy związani z dziedziną - mają zdanie przeciwne do twojego

 

naukowcy specjalizujący się w innych dziedzinach, niewiarygodni ze względu na udokumentowane oszustwa (w pracy naukowej) jakich się niegdyś dopuszczali itp. - mają zdanie takie jak ty

 

Nie sądzisz, że coś tu jest nie halo? Może zacznij wreszcie brać pod uwagę, że to Ty możesz się mylić...

 

A kiedy ty się odwołujesz do blogerów to jest to ok czy nie? Bo na tej stronie doszło do tego, że krytykuje się naukowców, czy doktorów a w zamian daje się blogi czy strony o podejrzanej wiarygodności.

 

Ponad to powiem coś więcej.

 

Staniq powiedział wyraźnie, że z uwagi na doświadczenie można zdobyć wiedzę na temat autyzmu wystarczającą aby pokonać naukowców z wykształceniem. W dużym skrócie. Więc jeśli jakiś naukowiec zajmował się autyzmem czy biologią od nastu lat to możę oznaczać, że jest wystarczająco kompetentny aby w temacie się udzielać nawet nie mając wykształcenia z danej dziedziny.

 

Wybiórczo cytujecie, raz jeden raz drugi bo macie za mało pary w gaciach żeby dać radę indywidualnie. Tak to jest kiedy próbujecie obalać fakty.


  • 0

#74

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niewiem dlaczego dalej bronisz tego co piszesz bo akurat sie do tego autyzmu a nie gmo od nosze... Jak widać łatwo się zamotac w tych wszystkich teoriach. Autyzm,gmo, chemtrails

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka
  • 0



#75 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Niewiem dlaczego dalej bronisz tego co piszesz bo akurat sie do tego autyzmu a nie gmo od nosze... Jak widać łatwo się zamotac w tych wszystkich teoriach. Autyzm,gmo, chemtrails

Wysłane z mojego CHM-U01 przy użyciu Tapatalka

Wybacz, tyle osób tutaj wciska kit, że jeśli wyraźnie nie podkreślisz o co chodzi to mogę coś źle zrozumieć. Aczkolwiek jeśli jakiś naukowiec, podobnie jak ta pani, zasugeruje, że coś może wpływać na autyzm to niektórzy przywitają ją tekstem "ale przecież nie wiadomo co go wywołuje" a jakikolwiek argument będzie krytykowany.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych