Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2015!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#166

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra. Widzę, że nikt się kwapi, to ja będę ten pierwszy.

Eury - witaj na (swoich) starych śmieciach.

Mam jedno pytanie - jak znajdujesz kondycję forum, po Twoim odejściu?


  • 0



#167

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No jak to nikt się nie kwapi? Cytuję:

Eury, wracasz na stałe na forum?

:P


  • -1



#168

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3025
  • Tematów: 2598
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ekhm... Dziękuję D.K. za zaproszenie, bez niego nie byłoby mnie tutaj - brzmi jak tekst z typowej gali ;)

Zaproszenie zaproszeniem, z mojego punktu widzenia znacznie ważniejsze jest to, że je przyjąłeś i pojawiłeś się tutaj! :)
 

i... o... widzę nowa ranga ;) Grupa weteranów... przeczuwam, że to będzie liczna grupa :) Wiele osób na to zasługuje.

Ktoś musiał jako pierwszy dostać nową belkę :) Od dziś wszyscy użytkownicy, którzy będą mogli się pochwalić 10 latami stażu na forum otrzymują awans do grupy specjalnej o nazwie weteran.png.

Na chwilę obecną w skład tej elitarnej grupy wchodzą, w kolejności alfabetycznej ciemność, Eury, Ivellios, Jarecki, Traper oraz Veckas

Sami przyznajcie, że dyszka na karku to nie w kij dmuchał... :)
  • 0



#169

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To pewnie matrioszka jest a nie Eury, D.K. się postarała i znalazła sobowtóra.

A w ogóle ja przepraszam, ale kiedy przypinane były odznaczenia to ja żem... ekhem, do kibelka wyskoczył, bo już nie mogłem wytrzymać tego napięcia. I mnie ominęło ukłucie Pani Admin...
  • 0



#170

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dajcie spokój z blaskami, widzę, że forum w świetnej kondycji - także owacje należą się wszystkim, którzy tworzą to miejsce dzisiaj.

 

 

a może... może go trzeba o coś zapytać?

Eury - można jedno pytanko?

 

Śmiało ;)

 

A to na pewno nie jest jakiś sobowtór? :D

Eury, wracasz na stałe na forum? :P

 

Nie :)


  • 0



#171

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No jak to nikt się nie kwapi? Cytuję:

Eury, wracasz na stałe na forum?

:P

oj tam - kartofelki :D


  • 0



#172 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Na chwilę obecną w skład tej elitarnej grupy wchodzą, w kolejności alfabetycznej ciemność, Eury, Ivellios, Jarecki, Traper oraz [b]Veckas

 

 

Też bym się kwalifikował. Moje konto "Xca" z 2006 roku widzę nadal jest. (http://www.paranorma.../user/4448-xca/)

I jestem czytelnikiem od 10 lat. Chociaż nie jestem pewien czy znam dane do maila z tego konta, hasła na pewno nie znam.

 

Co ciekawe lol. 700 tyś, odwiedzin profilu.


  • 0

#173

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3025
  • Tematów: 2598
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A w ogóle ja przepraszam, ale kiedy przypinane były odznaczenia to ja żem... ekhem, do kibelka wyskoczył, bo już nie mogłem wytrzymać tego napięcia. I mnie ominęło ukłucie Pani Admin...


To wszystko przez tych sobowtórów i kropki... ;)
  • 0



#174

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj, to było nieoczekiwane :) A mnie ciekawi czy nastąpiła przez ten czas jakaś zmiana zdania u Ciebie odnośnie teorii spiskowych i alternatywnych. Nie wiem czy udzielasz się gdzieś indziej czy też nie, więc i nie znam aktualnego zdania na ten temat.


  • 0



#175

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3025
  • Tematów: 2598
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też bym się kwalifikował. Moje konto "Xca" z 2006 roku widzę nadal jest. (http://www.paranorma.../user/4448-xca/)
I jestem czytelnikiem od 10 lat. Chociaż nie jestem pewien czy znam dane do maila z tego konta, hasła na pewno nie znam.


Brałam pod uwagę jedynie aktywnych użytkowników, kryterium ustalone zostało na 10 lat stażu oraz co najmniej jeden post napisany w roku poprzednim (czyli w 2015 biorąc pod uwagę bieżącą datę). Szczegóły dotyczące nowej grupy i kwalifikacji podam wkrótce.
Twój przypadek przeanalizuję na spokojnie w ciągu kilku dni. Cierpliwości :)
  • 0



#176

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na chwilę obecną w skład tej elitarnej grupy wchodzą, w kolejności alfabetycznej ciemność, Eury, Ivellios, Jarecki, Traper oraz Veckas

Przyznam, że ciemność i Traper to nie widziałem.


  • 0



#177

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3025
  • Tematów: 2598
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wygląda na to, że się wszyscy na Eury'ego rzucili i raczej nie dadzą mu dojść do głosu, ani tym bardziej do mikrofonu... cóż, można było się tego spodziewać. Zapewne rozmowy kontynuowane będą w kuluarach ;)

Ale właśnie ujrzeliście na własne oczy i na żywo legendę tego forum. Myślę moi Państwo, że wszelkie dodatkowe komentarze są w tym momencie zupełnie zbędne. :)
 

ognie1.gif


Właściwie na tym kończymy część oficjalną naszej gali -- chciałam w tym momencie jeszcze raz pogratulować wszystkim zwycięzcom i wyróżnionym, podziękować pełnej zapału grupie konferansjerów, a także wszystkim głosującym.
 

dzieki.png


A teraz zapraszam wszystkich na imprezę do białego rana, na której mnie nie będzie, a modzi mają zakaz interweniowania -- czyli hulaj dusza, piekła nie ma.
 

bufet2.gif


I na zakończenie jeszcze, jako że mamy jeszcze kilkadziesiąt minut Walentynek, to specjalne życzenia walentynkowe od forum paranormalne.pl dla wszystkich użytkowników i gości :)


https://www.facebook...53916568824555/


  • 0



#178

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie :)

Ale odwiedzaj nas czasem :D


  • 0



#179

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj, to było nieoczekiwane :) A mnie ciekawi czy nastąpiła przez ten czas jakaś zmiana zdania u Ciebie odnośnie teorii spiskowych i alternatywnych. Nie wiem czy udzielasz się gdzieś indziej czy też nie, więc i nie znam aktualnego zdania na ten temat.

To dobre pytanie :) Oczywiście wiele teorii zweryfikował czas, na część na pewno patrzę teraz sceptycznie. Obecnie zajmują mnie bardziej tematy geopolityczne niż stricte 'paranormalne' - może przez to, że mają one większy / bezpośredni wpływ na nasze życie. Aktualnie nie udzielam się na żadnym forum :) Na Paranormalne bywam jako gość, dość sporadycznie niestety.


  • 0



#180

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


A teraz zapraszam wszystkich na imprezę do białego rana, na której mnie nie będzie, a modzi mają zakaz interweniowania -- czyli hulaj dusza, piekła nie ma.

 

Dzięki.

To teraz podaj jeszcze tylko namiary na lokalizację.

Tak jak w zeszłym roku - od Hydeparku skręcić w lewo i kierować się na Teorie Konspiracyjne, a później prosto przez Dziwny Świat? Czy coś się zmieniło?


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych