Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2015!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#196

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zawsze była tą brzydszą :P

 

No to teraz mnie załatwiłaś - ze spania nici :D

(tu powinien być gif takiego smyranego pieska, co mu nóżka tak tupie rytmicznie o podłoże- ale nie będzie, bo KTOŚ mi limit ograniczył na pliki załączane :/)

 

A za pozdrowienia dla żony dziękuję - o tej porze na bankiet to ona się nie nadaje.

Wystarczy, że całą galę śledziła z moich relacji :D


  • 0



#197

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Walka z zaspami jest wyczerpująca


"Pomożecie? Pomożemy."
 

snow-throw.gif


  • 0



#198

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było mi bardzo miło choć przez chwilę popisać w tym temacie, choć dzisiaj jako gość jestem na forum już od dłuższego czasu.
 

Pewnie nie tak samo jak nam, mogącym przekonać się na własne oczy, że Eury jednak nie na Kanarach :D i choć delikatnie dotknąć Legendy tego forum (bez kropki ;D)

Ale przecież - nie będziemy się licytować :D


  • 0



#199 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Przede wszystkim nagroda dla Eurego należy się za sprzedaż forum osobie, która jak tutaj nam Pani Kurka utrzymuje jednostajną line rozwoju. Dlatego jesteśmy tutaj razem już od 10 lat i miejmy nadzieje, że forum będzie regularnie i zgodnie z jej społecznością rozwijać się kolejne 10.


  • 0

#200

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Było mi bardzo miło choć przez chwilę popisać w tym temacie, choć dzisiaj jako gość jestem na forum już od dłuższego czasu. Życzę wszystkim dobrej zabawy! :)


Cieszę się, że znalazłeś czas, żeby do nas zajrzeć -- naprawdę to doceniam i dziękuję. Życzę wszystkiego dobrego i wpadaj może częściej. Czuj się tutaj jak u siebie :)
 

chuck-norris-thumbs-up-dodgeball-gif.gif


  • 0



#201

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale przede wszystkim chciałbym podziękować mojej Żonie - bez której pewnie by mnie tu nie było w niektórych aspektach...ona wie o co chodzi ;)

I tu nam Kronikarz zrobił "Wstyd przed Ryśkiem" :D

Tylko on pomyślał,żeby żonie podziękować. Nawet Staniq tylko babci się czepił :D

Albo grubszy cwaniak i nabija sobie punkty :D albo musi ją bardzo kochać (Kronikarz żonę, a nie Staniq babcię :D)


  • 0



#202

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Było mi bardzo miło choć przez chwilę popisać w tym temacie, choć dzisiaj jako gość jestem na forum już od dłuższego czasu.
 

Pewnie nie tak samo jak nam, mogącym przekonać się na własne oczy, że Eury jednak nie na Kanarach :D i choć delikatnie dotknąć Legendy tego forum (bez kropki ;D)

Ale przecież - nie będziemy się licytować :D

 

 

Na kanarach jeszcze nie ;) Najbliższe plany to wychować dwójkę maluchów i pozostać przy tym w pełni zdrowia ;)

 

Przede wszystkim nagroda dla Eurego należy się za sprzedaż forum osobie, która jak tutaj nam Pani Kurka utrzymuje jednostajną line rozwoju. Dlatego jesteśmy tutaj razem już od 10 lat i miejmy nadzieje, że forum będzie regularnie i zgodnie z jej społecznością rozwijać się kolejne 10.

 

O to, to :)

 

 

Było mi bardzo miło choć przez chwilę popisać w tym temacie, choć dzisiaj jako gość jestem na forum już od dłuższego czasu. Życzę wszystkim dobrej zabawy! :)


Cieszę się, że znalazłeś czas, żeby do nas zajrzeć -- naprawdę to doceniam i dziękuję. Życzę wszystkiego dobrego i wpadaj może częściej. Czuj się tutaj jak u siebie :)

 

Dzięki! Czuję się tutaj bardzo dobrze :)

 

Raz jeszcze dziękuję za ciepłe przyjęcie!


  • 0



#203

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj Eury. Byłem w takim szoku, że zaniemówiłem :D A później zadano pytania, które miałem w głowie. I tak sobie siedzę przez ten cały czas i czytam. Uznałem jednak, że głupio byłoby się nie przywitać :)

 

PS: swego czasu próbowaliśmy nazwać jakąś kometę, planetę (czy co to właściwie było), prawie Twoim imieniem (dostępna była opcja Eurydice, podobna do Twojego dawnego Eurycide), ale niestety reszta Ziemian przegłosowała inną opcję. Kiedyś jednak dopniemy swego i wyślemy Cię w kosmos! Dzięki, że wpadłeś.


  • 0



#204

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No to skoro gala dobiegła już końca, chciałbym jeszcze raz pogratulować zwycięzcom i wyróżnionym, a także podziękować tym, którzy na mnie głosowali (pishor, Zaciekawiony) ;)

Z  okazji 10. urodzin życzę wszystkim przynajmniej kolejnych 10 lat na forum :P

A Ciebie, Eury, miło było tu zobaczyć, mam nadzieję, że pokażesz się od czasu do czasu :)


  • 0



#205

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Swoją drogą jak podliczałem punkty to wcale nie wychodziło mi że będę pierwszy, tak że wynik nieco mnie zaskoczył.

AH9E11a.jpg


  • 0



#206

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No, w końcu nikt nie pilnuje tego mikrofonu. A zatem taka mała anegdotka:

 

Rozmawiają 2 ślepe konie. Jeden pyta drugiego:
- Stary, organizują wyścig, bierzemy udział?
- Nie widzę przeszkód.

 

Hahahaaa...aaa... hmm. Ale gdzie się wszyscy podziali?

Załączone grafiki

  • tumblr_nyif73BwkH1v096cfo1_500.gif

  • 0



#207

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdzieś w głębi sali...

XOXjhmn.gif
O kurka, sam zostałem na widowni!? Ehh no dobra, czas się zbierać.


  • 1



#208 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Od 6 rano sala bankietowa Paranormalne jest ponownie gotowa na nową galę i specjalne wydarzenia.

 

giphy.gif


  • 1

#209

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziękuję serdecznie wszystkim za te spontaniczne głosy oddane na mnie w kategorii "Najwyższa kultura wypowiedzi". To zaszczytne wyróżnienie zaskoczyło mnie prawie tak samo jak pojawienie się Ojca Założyciela (pozdrawiam).

...

mvkirn.jpg
Nie publikowane nigdy wcześniej foto z reakcją publiczności na przemówienie/podziękowania Pisha.


Btw. Ta berbelucha co Szeryf serwował w saloonie paliła jak diabli, ale rano człowiek zdrowy - trzeba przyznać.
  • 0



#210

Dr Röck.
  • Postów: 136
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Szkoda ze nie wiedzialem wczesniej, bo fajnie byloby poczytac Euryego na zywo jak kiedys. ale jedno musze przyznac - ze jak nigdy adminki specjalnie nie lubilem bo jak kiedys robila moderke to bylo mi troche z nia nie po drodze, jeszcze gorzej niz z tym zidiocialym przemem, to jednak zaproszenie Euryego na rocznice to bylo cos. kurakowa, pokazalas duza klase.

 

I gratki dla tych co wygrali! Sa jakies nagrody za rekord minusowej repy? bo mam szanse :D

 

Btw. Ta berbelucha co Szeryf serwował w saloonie paliła jak diabli, ale rano człowiek zdrowy - trzeba przyznać.

 

Polakow nic nie powali, nawet czysty spiryt albo błekit Paryża lany przez chleb


Użytkownik Dr Röck edytował ten post 15.02.2016 - 13:20

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych