Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdanie nagród w konkursie Złote Szaraki 2015!


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
213 odpowiedzi w tym temacie

#181 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Twój przypadek przeanalizuję na spokojnie w ciągu kilku dni. Cierpliwości :)

 

 

Heh. Ja się ostatnio zastanawiałem czy można te konta zwyczajnie połączyć. Może będzie większy fejm z taką datą rejestracji.

 

Przyznam, że ciemność i Traper to nie widziałem.

 

 

Też ich nie pamiętam.

 

Wiem tyle, że wiele ciekawych użytkowników przewinęło się przez forum. I szkoda też, że niektórzy wnosili o kasację swoich kont. Jak nawet taki "radoslaw".


  • 0

#182

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A teraz zapraszam wszystkich na imprezę do białego rana, na której mnie nie będzie, a modzi mają zakaz interweniowania -- czyli hulaj dusza, piekła nie ma.

Dzięki.
To teraz podaj jeszcze tylko namiary na lokalizację.
Tak jak w zeszłym roku - od Hydeparku skręcić w lewo i kierować się na Teorie Konspiracyjne, a później prosto przez Dziwny Świat? Czy coś się zmieniło?

 
Nie ma tak łatwo, jak rok temu, zmieniłam mapkę -- teraz jeszcze musisz przebrnąć przez Militaria i survival zaraz po Teoriach Konspiracyjnych, a przed wejściem na bankiet portier odpyta Cię z dowodów na Chemtrails :P
 
I gdy tylko uda Ci się perfekcyjnie powtórzyć tajne kroki taneczne na wycieraczce:
 

0094.gif


to wejdziesz do środka.
  • 0



#183

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hwcnsusvsht7.jpg
  • 0



#184

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Korzystając z faktu, że mi córcia zasnęła, a tu widzę wszyscy już się rozglądają za kieliszkami - chciałem podziękować za wszystkie głosy na mnie oddane, za 3 super ważne dla mnie wyróżnienia - jak, nieskromnie powiem, Szaraka za Moderatora się spodziewałem, tak zwycięstwa w pozostałych dwóch kategoriach, są dla mnie szczerym zaskoczeniem.

Dziękuję także wszystkim rywalom, poziom był bardzo wysoki i życzę Wam sukcesów w przyszłorocznych Szarakach - nie zniechęcajcie się :)

 

Ale przede wszystkim chciałbym podziękować mojej Żonie - bez której pewnie by mnie tu nie było w niektórych aspektach...ona wie o co chodzi ;)

 

Mam nadzieję, że nasze forum w tym i każdym następnym roku będzie kwitło, rozrastało się w Użytkowników i fajne tematy oraz zajadłe i merytoryczne dyskusje. Ja ze swojej strony obiecuję nadal czuwać na całością (ku marsowym minom niektórych) oraz dodawać newsy i tematy, aby forum stało się kompendium wszelkiej paranormalnej wiedzy.


  • 0



#185

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra. Widzę, że nikt się kwapi, to ja będę ten pierwszy.

Eury - witaj na (swoich) starych śmieciach.

Mam jedno pytanie - jak znajdujesz kondycję forum, po Twoim odejściu?

Patrząc po ilości odwiedzających - forum ma się świetnie. Patrząc na tematy - wydaje mi się, że to miejsce nieco spoważniało, ale to pewnie dlatego, że sporo tematów zostało wyczerpanych już dawno temu. Widziałem, że zniknęła też polityka - w aktualnej rzeczywistości może i słusznie ;) Co bym zmienił dzisiaj, z perspektywy czasu. Myślę, że zacząłbym od logotypu :)


  • 0



#186

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja Ciemność kojarzę jeszcze z czasów moich początków jakieś trzy lata wstecz) - miał taki avatar jakby twarz z wiatrem, czy coś koło tego.

Okej - widzę, że temat umiera śmiercią naturalną, więc na dobranoc, moje podsumowanie wizyty Eurego pt "Eury jest we wiosce",,, tzn - na forum oczywiście :D (oczywiście nieśmiertelny Bareja :D) - to było miłe zaskoczenie.

 

 

A za kolejną galę dziękuję organizatorom.

Jak co roku, zaskoczyliście profesjonalnym tekstem nominacji / ogłaszania zwycięzców - widać kawał przygotowań.

Oskary by się nie powstydziły.

Jeżeli można jednak małą sugestię, to w przyszłym roku oddzieliłbym moment wstępu pisanego do danej kategorii, od momentu ogłoszenia wyników (zrobiłbym to w drugim wpisie).

Raz - zbuduje to napięcie (chociaż wiem, że duża część użytkowników i tak podlicza głosy wcześniej).

A dwa - pozwoli nasycić oczy treścią wstępu (a warto) i nie pominąć ogłoszenia właściwych wyników (co mi się znów przytrafiło przy pierwszej kategorii :D).

Ale to tylko takie drobne uwagi, których nie trzeba brać do serca.

Za dziś - dziękuję i czekamy na przyszły rok.


a przed wejściem na bankiet portier odpyta Cię z dowodów na Chemtrails

No tośmy się i napili i najedli :/

To może od razu mam oddać którąś nerkę?


  • 1



#187 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Eury jak była polityka to był krzyk i płacz głównie. Regulamin łamany co 2 posty. No i jakoś tak w tych latach i UFO nie nawiedza, duchy gdzieś poleciały, demony przeszły na emeryturę. No nie chcą nic paranormalnego robić te strachy i inne upiory.


  • 0

#188

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tośmy się i napili i najedli :/
To może od razu mam oddać którąś nerkę?

 
No dobra, niech będzie -- zwycięzców wprowadzę sama głównym wejściem, po tym samym dywanie, który rozwinęliśmy specjalnie dla Eury'ego. Tylko to cztery kilometry są... ;)
 
 

dywan.jpg


  • 0



#189

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ostatni zwijają dywan...

 

Idę zamiatać zaspy.


  • 0



#190

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patrząc po ilości odwiedzających - forum ma się świetnie. Patrząc na tematy - wydaje mi się, że to miejsce nieco spoważniało, ale to pewnie dlatego, że sporo tematów zostało wyczerpanych już dawno temu. Widziałem, że zniknęła też polityka - w aktualnej rzeczywistości może i słusznie ;) Co bym zmienił dzisiaj, z perspektywy czasu. Myślę, że zacząłbym od logotypu :)

Wiesz - ilość nie zawsze przekłada się na jakość.

Pytałem głównie dlatego, że dość często słyszę, że "za czasów Eurego, to forum było lepsze".

Coś w ten deseń mniej więcej.

Ja akurat trafiłem na nie raptem trzy lata temu (za hakiem) - akurat w momencie kiedy odchodziłeś, więc nie mam skali porównania (chociaż co jakiś czas wertuję archiwalia).

Wiem też, z czego te "żale" wynikają. No - domyślam się :D

Ciekaw byłem Twojej opinii na ten temat - nawet z poprawką na "polityczność" wypowiedzi.

A to, ze forum spoważniało, to chyba normalne.

Starzy userzy podrośli i inaczej patrzą na świat, a nowi skupiają się na ciut innych problemach.

Teraz "szczekająca firanka" nie miałaby szansy utrzymać się nawet pół godziny :D


Tylko to cztery kilometry są...

Jedno Ci muszę oddać - zachęcić to Ty człowieka potrafisz :D

Dobrze, że to przewidziałem :D


  • 0



#191

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Tylko to cztery kilometry są...

Jedno Ci muszę oddać - zachęcić to Ty człowieka potrafisz :D
Dobrze, że to przewidziałem :D

 


Ja bym powiedziała, że to TYLKO cztery kilometry są.. w końcu ze mną idziesz.
 

2883.gif


:P


  • 0



#192

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Walka z zaspami jest wyczerpująca

giphy.gif


  • 1



#193

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


Ja bym powiedziała, że to TYLKO cztery kilometry są.. w końcu ze mną idziesz.
 

2883.gif


:P

 

Proszę mnie tu nie wabić, bo po pierwsze - moja żona jeszcze nie śpi, a po drugie - wiem, że to nie Ty, tylko Twoja siostra :D


Użytkownik pishor edytował ten post 15.02.2016 - 00:01

  • 0



#194

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę mnie tu nie wabić, bo po pierwsze - moja żona jeszcze nie śpi,


Pozdrowienia dla żony i zaproś ją na bankiet :)

a po drugie - wiem, że to nie Ty, tylko Twoja siostra :D


Zawsze była tą brzydszą :P
  • 0



#195

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eury jak była polityka to był krzyk i płacz głównie. Regulamin łamany co 2 posty. No i jakoś tak w tych latach i UFO nie nawiedza, duchy gdzieś poleciały, demony przeszły na emeryturę. No nie chcą nic paranormalnego robić te strachy i inne upiory.

 

Rzeczywiście. Paranormalna co najwyżej robi się sytuacja w Europie i na wschodzie, a że to polityka to... cóż ;)

 

Wiesz - ilość nie zawsze przekłada się na jakość.


 

Pytałem głównie dlatego, że dość często słyszę, że "za czasów Eurego, to forum było lepsze".

Coś w ten deseń mniej więcej.

Ja akurat trafiłem na nie raptem trzy lata temu (za hakiem) - akurat w momencie kiedy odchodziłeś, więc nie mam skali porównania (chociaż co jakiś czas wertuję archiwalia).

Wiem też, z czego te "żale" wynikają. No - domyślam się :D

Ciekaw byłem Twojej opinii na ten temat - nawet z poprawką na "polityczność" wypowiedzi.

A to, ze forum spoważniało, to chyba normalne.

Starzy userzy podrośli i inaczej patrzą na świat, a nowi skupiają się na ciut innych problemach.

Teraz "szczekająca firanka" nie miałaby szansy utrzymać się nawet pół godziny :D
 

 

Ciężko mi się odnieść do tego jakie to forum jest dzisiaj, jako, że bywam tu aktualnie zbyt rzadko. Co do starych i nowych userów - pełna zgoda. Duch, będący lusterkiem od traktora też by nie przeszedł ;)

 

Jako, że główna część gali już za nami, to teraz bez scenicznego blichtru chciałbym bardzo podziękować D.K. za to, że dzielnie prowadzi, rozwija i ulepsza to miejsce. Pamiętam, że moja decyzja o tym, aby została administratorem była odbierana różnie :) Naprawdę fajnie wracać pod ten adres i widzieć stare dobre forum a nie np. portal o... kurczakach ;) Dziękuję moderatorom za zaangażowanie i wszystkim użytkownikom - fajnie widzieć wiele znajomych nicków (aktywnych). Było mi bardzo miło choć przez chwilę popisać w tym temacie, choć dzisiaj jako gość jestem na forum już od dłuższego czasu. Życzę wszystkim dobrej zabawy! :)


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych