Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podatność kosmitów na używki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#16

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli jest życie poza Ziemią (a zakładam, że jest), to na pewno rozwijało się w kompletnie inny sposób i szansa na to, że używki ziemskie, lub jakiekolwiek inne substancje wywołają jakiś wpływ na te organizmy jest znikoma. Na dodatek szansa na samo odkrycie ich jest bardzo niska. Obliczyłeś jaka jest szansa na przetrwanie naszego gatunku po podaniu im mefedronu?  :facepalm:


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 03.01.2016 - 19:52

  • 0



#17

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z moich obliczeń wynika, że szaraki dysponują mniejszą masą od przeciętnego człowieka, więc porobić ich mefą byłoby znacznie łatwiej

 

prowokacja2.gif

 

Kronikarz


  • 0



#18

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jednocześnie możesz dać im mleko i nie wiadomo jak na nie zareagują. Dlaczego akurat mefedron?


  • 0



#19

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kosmici jeśli istnieją mają zupełnie inną biologię i to na poziomie molekularnym. Może się okazać, że metamfetamina jest dla nich słodzikiem bez działania psychoaktywnego, kofeina trucizną, a narkotykiem aromat waniliowy. Zresztą - wystarczy porównać człowieka ze zwierzętami. Kakao jest trujące dla psów, aspiryna zmniejsza płodność szczurów.


  • 1



#20

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bo mefedron wywołuje ogromną miłość do ludzi, świata i nie ma osoby, której by się nie spodobał. Poza tym jest stosunkowo tani patrząc np. na koks czy piko, już nie mówiąc o braniu na hurtowe ilości specjalnie dla kosmitów.

W sumie piguły byłyby też warte przetestowania, ale bardziej byłbym pewny mefedronu, bałbym się kosmity powykręcanego pigułami
  • -3



#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bo mefedron wywołuje ogromną miłość do ludzi, świata ...

Jak na razie opisujesz swoje własne doznania po zażyciu. Namawianie i propagowanie ćpania jest karalne. Jest to bzdura do kwadratu, nawet jeżeli dotyczy kosmitów. W przypadku zwierząt, dostałbyś z paragrafu za znęcanie, ale w przypadku kosmitów, mogą Ci dołożyć jak za zwykłego człowieka.





#22

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nikogo nie namawiam, więc trochę zluzuj koleżko mamy 2016


  • 0



#23

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ojce wiedzą ze ćpasz?

Wydaje mi się że twoje życie kręci się głównie koło palenia i brania używek.


Użytkownik Wszystko edytował ten post 03.01.2016 - 20:51

  • 0



#24

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nikogo nie namawiam, więc trochę zluzuj koleżko mamy 2016

Koleżką mym nie jesteś i nie będziesz, a luz będziesz miał. Nie wiem tylko na jak długo modowie Ci go dadzą.

Skoro 2016 to ćpać można?





#25

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Trochę się chyba zapędziliście w swoich gdybaniach, bo temat moich "doznań" jest dla was całkowicie nieznany i za przeproszeniem *****  wam do tego, więc nie oczerniajcie.

 

wulgaryzmy2.gif

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 03.01.2016 - 21:01

  • 0



#26

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A skąd masz taką wiedzę, co konkretnie, jak i na kogo działa? Bo chyba nie z książek?


  • 0



#27

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie musi to być wiedza praktyczna ;)

 

W każdym razie jestem zdania, że temat mojej osoby jest znacznie mniej ciekawy od tytułowego, więc jeśli dyskusja ma brnąć w tym kierunku proszę osoby odpowiedzialne za to by zamknęły ten temat yo


  • 0



#28

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niekoniecznie musi to być wiedza praktyczna ;)

 

W każdym razie jestem zdania, że temat mojej osoby jest znacznie mniej ciekawy od tytułowego, więc jeśli dyskusja ma brnąć w tym kierunku proszę osoby odpowiedzialne za to by zamknęły ten temat yo

 

Może byś zaczął odpowiadać na pytania, które Ci się zadaje, bo to kolejne bez odpowiedzi. Więc skąd masz tą wiedzę? Bo jeśli opierasz się w tych swoich wywodach na jakichś książkach i jesteś pewny, że tym i tamtym kosmitów odurzysz, to wyjdzie na to, żeś niepoważny.


  • 0



#29

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hehe... Myślę że ziemskie wirusy i bakterie bylby bardziej szkodliwe dla szaraków niż narkotyki.
  • 0



#30 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Odstaw mefedron bo to silnie uzależniająca substancja psychoaktywna. W dodatku wpadłeś w ciąg i masz aktualnie w głowie koncepcje, że to jest coś to zbawia świat, ale sprytny rząd szatana zdelegalizował środek, który otwiera umysł na niewyobrażalne koncepcje. Mam nadzieje, że zostało Ci już tego mało i odstawisz środek nie kupując nowej dostawy. Aby wejść na paranormalne i wyjść z taką koncepcją wydaje mi się, że już trzeci raz okrążasz internet. 


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych