Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podatność kosmitów na używki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#31

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ileż to ja znam ludzi gadających podobne bzdury bo dzień w dzień tylko kreska albo co innego, którzy skończyli pod budką z piwem. Mimo mojego młodego wieku (22, dzis urodziny mam, dzięki za życzenia, nie trzeba było) proszę mi wierzyć, że niemało :szczerb:


  • 0



#32

Cadavera.
  • Postów: 337
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Faktycznie.Niewykluczone że metabolizm obcych 9gdyby istnieli) różniłby się na tyle że substancje odurzajace mogłyby wywolywac na ich organizmy zupelnie odmienne efekty. Nawet w obrębie rasy ludzkiej występują pewne istotne odmienności w metabolizmie i pewnych skłonnosciach genetycznych do chorób oraz różnych predyspozycji. Nie wiem tez o ile to jest prawda ale slyszalam kiedys ze u azjatow opium działa np. pobudzajaco inaczej niż dziala na inne ludzkie odmiany


  • 0

#33

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kronikarz zagłosowałem na Ciebie jako najlepszego moderatora z nadzieją, że będziesz banował takich prowokatorów. A w ogóle to zgłosiłbym tego ćpuna gdzieś, bo zachwala narkotyki twarde i zachęca do ich brania. Eh, że też nie zostałem policjantem.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 04.01.2016 - 00:37

  • 0



#34

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daniel, czekałem na jakieś większe uzewnętrznienie autora, zbieram materiał. Ale się spłoszyła kruszynka, jak dostał konkretne pytania, więc zamykam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych