Skocz do zawartości


Zdjęcie

Podatność kosmitów na używki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zakładając, że kosmici dysponują o wiele lepszą technologią niż my w razie inwazji na naszą planetę szanse na obrone przed nimi wynoszą wg, moich obliczeń około 1,785884 %, tak więc wydaje się niemożliwe, by ocalić Naszą Rasę, jednakże jest pewien sposób, by sie przed nimi uchronić, a mianowicie...mefedron. Jak wiadomo jest to substancja wywołująca ogromną empatię, euforię, ogołem miłość do świata. Śmiem twierdzić, że jakby nafaszerować tą używką obce formy życia odstąpiły by ataku, w słowotoku wiele by nam o sobie zdradzili, a nawet moglibyśmy ich uzależnić i kosmici nie stanowili by dla nas zagrożenia, a wręcz podbilibyśmy ich w ten sposób, trzeba byłoby tylko obżerać ich mefistem, co o tym sądzicie?

PROSZE JEDYNIE O TO BY POTRAKTOWAC TEN TEMAT POWAZNIE, NIE WIADOMO KIEDY KOSMICI NAS ZAATAKUJA A TRZEBA BRAC POD UWAGE KAZDA OPCJE NAWET TA NAJBARDZIEJ ABSURDALNA!!!
  • -5



#2

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Słaby trolling. Aż tak Ci się nudzi?


  • 1



#3

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak z czystej ciekawości - w jaki sposób chcesz im podawać ten specyfik?

Oficjalnie, próbując im wmówić, że to miejscowy przysmak, którego koniecznie powinni spróbować, czy może ukradkiem, podrzucając, go do drinków - tak jak pigułkę gwałtu?


  • 3



#4

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Sposobów jest mnóstwo przecież. Np. schwytałbym paru kosmitów, naćpał porządnie i odesłał spowrotem i by się samo potoczyło tzw. Snowball effect.

@ Lupus28 jak Pani w szkole się pyta czy jeste$ obecny, to ze zdegustowaną miną również oskarżasz ją o trolling?

Użytkownik Blancik edytował ten post 03.01.2016 - 15:36

  • -4



#5

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak? To słucham kilku propozycji - w końcu to twój pomysł. Zakładam więc, że kwestię sposobu podania używki kosmitom przemyślałeś.


  • 0



#6

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Również gdyby rabowali ziemskie dobra, gdyby to odpowiednio podkręcić sami by się naćpali, bez kitu przecież mnóstwo tego jest
  • -2



#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A nie lepiej dać im polskiej wódki i kiełbasy?
  • 0



#8

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wódka by ich tylko otępiła, a tak można by ich używać do własnych celów. Dodam też, że mef jest bezwonny, co jeszcze ułatwia zadanie naćpania obcych
  • -3



#9

Szarak.
  • Postów: 20
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szczerze? Lepiej sam odstaw mefedron bo takie bzdury piszesz, że zaczynam się bać o przyszłość ludzkości..


  • 0

#10

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Człowiek chory wstaje, a tu taki temacik :D

 

A skąd wiesz, że oni byliby podatni na nasze narkotyki? Albo, że nie zadziałają na nich zupełnie inaczej, np. wzbudzając natychmiastową agresję? I taki naćpany przez Ciebie ufok, wraca na statek matkę, wbija na mostek, odpycha kapitana, mamrocząc coś tam pod nosem, otwiera tajemniczą skrzynkę a tam wielki czerwony guzik. Robi "KLIK" i w kierunku Ziemi leci 12.000 rakiet z bombami termonuklearnymi...to nie byłoby dla nas dobre.

 

Poza tym wątpię, żeby cywilizacja postawiona dużo wyżej od naszej, dała się nabrać na ciasteczka babci ze środkiem odurzającym czy wsypaniu im czegoś do herbaty - jeśli już byś się oczywiście z nimi jakoś dogadał, i zmieściliby się na kanapie u Ciebie. Bo przecież mogą wyglądać jak Jabba, albo mieć 10 m wzrostu - ileż to narkotyków trzeba by wtedy użyć, żeby ich tak otumanić...każdy szanujący się ćpun powiedziałby Ci, że to straszne marnotrawstwo, bo taka ilość dla jednego kosmity, zapewniła by miesięczny pobyt w krainie jednorożców dla całej jego ekipy.


  • 0



#11

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Blancik.

Tak jak się spodziewałem, nie poświęciłeś zbyt wiele czasu na przemyślenie tego problemu.

Nie mówię, że jest on zły (w końcu nie można wykluczyć, że napadnie na nas banda kosmicznych miłośników używek) ale póki go troszkę nie dopracujesz - choć odrobinę, to nie bardzo jest o czym rozmawiać.

 

Sugeruję też,  żebyś się na razie wstrzymał z wychodzeniem z tym pomysłem w szerokie internety (szczególnie w ich niemoderowane rejony) - przynajmniej do czasu, do kiedy nie przemyślisz detali.

Tu, na Paranormalne, nie grozi ci wiele więcej poza kilkoma minusami (podziękuj moderacji) - tam, niestety może być dużo gorzej.

 

A co do samego pomysłu - nie sądzisz, że jodłowanie byłoby bardziej skuteczne?


Użytkownik pishor edytował ten post 03.01.2016 - 19:22

  • 2



#12

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak na poważnie, to wielce prawdopodobnym jest, że mefedron w zupełnie odmienny sposób oddziaływałby (jeśli w ogóle oddziaływałby) na pozaziemski organizm.  ;)


  • 0



#13

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@ Lupus28 jak Pani w szkole się pyta czy jeste$ obecny, to ze zdegustowaną miną również oskarżasz ją o trolling?

No rzeczywiście, bardzo analogiczna sytuacja, nawet gdybym jeszcze do szkoły chodził :facepalm:

Swoją drogą zastanawia mnie w jaki sposób wykonywałeś te obliczenia, oświecisz nas może? I dlaczego z góry zakładasz, że kosmici byliby do nas wrogo nastawieni?


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 03.01.2016 - 19:17

  • 0



#14

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@ Kronikarz Przedwiecznych - mój plan jest na razie niedopracowany i dopiero "kiełkuje", więc poki co brałem pod uwagę jeden typ kosmity statystycznego szaraka, więc wg. mnie odpowiednia dawka dla niego nie różniłaby się za bardzo od tej dla normalnego człowieka.

Oczywistym jest, że mefisto mógłby na nich inaczej działać, jednakże jest tak jak mówię - plan jest dopiero w pierwszej fazie i póki co to zwykłe hipotetyczne gdybanie yo
  • 0



#15

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Kronikarz Przedwiecznych - mój plan jest na razie niedopracowany i dopiero "kiełkuje", więc poki co brałem pod uwagę jeden typ kosmity statystycznego szaraka, więc wg. mnie odpowiednia dawka dla niego nie różniłaby się za bardzo od tej dla normalnego człowieka.

Oczywistym jest, że mefisto mógłby na nich inaczej działać, jednakże jest tak jak mówię - plan jest dopiero w pierwszej fazie i póki co to zwykłe hipotetyczne gdybanie yo

 

A mógłbyś mi przybliżyć fizjologię tych Twoich kosmitów? No bo skoro zakładasz, że tyle samo wystarczy dla człowieka i ufoka, to mam rozumieć, że znasz budowę ich ciał, wytrzymałość, chemię etc etc? Chętnie poczytam.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych