Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy III Wojna Światowa oficjalnie wybuchnie w 2016?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#16

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takiej to nie chcę bo wtedy była by anarchia i nic by nie funkcjonowało by normalnie. To było by piekło.
  • 0

#17

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

"chcę by wybuchła 3 wojna światowa"? "by było jak w Falloucie"? Ludzie, ile wy macie lat? Wiem, ze to puste słowa i nic nie zmieni to, że tego chcecie ale i tak zabrakło mi słów.


Użytkownik Phoenixowy edytował ten post 19.12.2015 - 14:10

  • 6



#18

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

phoenixowy 

 

Takie marzenia to domena ludzi zniewolonych przez okrutny socjalistyczny system, bez dzieci, żon eTC. Wolnych ludzi, którzy rozumieją że ten system kontrolują wielkie firmy i marzycieli, którzy nigdy nie osiągną sukcesu, bo rynek i konkurencja już nie istnieje, a zniewolenie się pogłębia. Wolność to zagrożenie, a zagrożenie to adrenalina. Jakże pięknym jest świadomość tego, że sam ze spluwami wędrujesz ciemnym miastem, i żaden urzędnik czy "funkcjonariusz" nie może cię zamknąć za przyzwoleniem chorego spoleczenstwa, jeśli jesteś wystarczająco twardy, to idziesz dalej zdmuchując ich ze swojej drogi, jeśli za słaby giniesz. piękne


Użytkownik Universe24 edytował ten post 19.12.2015 - 19:50

  • -4



#19

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takie marzenia to domena ludzi zniewolonych przez okrutny socjalistyczny system, bez dzieci, żon eTC. Wolnych ludzi, którzy rozumieją że ten system kontrolują wielkie firmy i marzycieli, którzy nigdy nie osiągną sukcesu, bo rynek i konkurencja już nie istnieje, a zniewolenie się pogłębia.

Nie mam żony, dzieci, a wielu swoich marzeń nie spełnię i jakoś moją domeną nie jest wyczekiwanie na III wojnę światową. To raczej domena wariatów, ale na szczęście dla takich jest sposób - zamiast prosić i marzyć o wojnie, skończcie sami z sobą i już.


  • 3



#20

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

phoenixowy 

 

Takie marzenia to domena ludzi zniewolonych przez okrutny socjalistyczny system, bez dzieci, żon eTC. Wolnych ludzi, którzy rozumieją że ten system kontrolują wielkie firmy i marzycieli, którzy nigdy nie osiągną sukcesu, bo rynek i konkurencja już nie istnieje, a zniewolenie się pogłębia. Wolność to zagrożenie, a zagrożenie to adrenalina.

Ta - jasne. Wolni ludzie.

Tyle tylko, że "wolni ludzie" nie mogą być zniewoleni - nawet przez "okrutny, socjalistyczny system" (cokolwiek to znaczy).

Bo albo jesteś wolny albo zniewolony.

Jedno drugie wyklucza.

 

 

Jakże pięknym jest świadomość tego, że sam ze spluwami wędrujesz ciemnym miastem, i żaden urzędnik czy "funkcjonariusz" nie może cię zamknąć za przyzwoleniem chorego spoleczenstwa, jeśli jesteś wystarczająco twardy, to idziesz dalej zdmuchując ich ze swojej drogi, jeśli za słaby giniesz. piękne

 

Jak ta świadomość jest taka piękna, to co stoi na przeszkodzie, żeby spakować plecak i ruszyć przed siebie (hej, przygodo!) na przykład na taką Alaskę, gdzie można samemu, "ze spluwami", ruszyć w dzikie ostępy i podrażnić np. niedźwiedzia Grizzly?

Tam przecież nie ma żadnych "urzędników i funkcjonariuszy", co to wyznaczają, co wolno, a czego nie.

 

Na wypadek braku środków płatniczych, polecam nasze, swojskie Bieszczady. Dużo bliżej, dużo taniej i, chociaż Grizzly w nich nie uświadczysz, to sprawdzić się też można.

 

W końcu, jak "jesteś wystarczająco twardy, to idziesz dalej zdmuchując ich ze swojej drogi, jeśli za słaby giniesz".

 

Chociaż w Bieszczadach to trudno raczej zginąć (ale już po 4 literach spokojnie dostać można).

 

Bo siedzieć w ciepłym domu i klepać w klawiaturę, czekając na ogólnoświatowy konflikt, który ZMUSI do ruszenia tyłka, żeby udowodnić swoją... "twardość", to mi dość słabo wygląda. Chociaż przyznaję - na filmach typu Mad Max wygląda to nieźle.

 

Tym bardziej, że ja na ten przykład nie bardzo chciałbym żeby ktoś moim kosztem mógł się sprawdzić w kategorii swojej... "twardości". I może dlatego nie wypatruję z niecierpliwością wojny światowej.

 

Ale ja pewnie zbyt miękki jestem.


  • 3



#21

poranek.
  • Postów: 62
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Mam nadzieję że wybuchnie, wojna to tragedia i jest zła, ale może wyniknąć z niej coś dobrego. Po II wojnie światowej świat w POŁOWIE się zjednoczył (Blok wschodni i zachodni) i był spokój. Po III wojnie światowej świat wyciągnie wnioski co zrobił źle i będzie potem już lepiej.

Na przykład rządy bestii?? :diabel:


  • 0

#22

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chopakiii... wy tak poważnie z tą III wojną? Wiecie że np. dostępu do netu by nie było a to już w pewnym sensie koniec świata dla niektorych o śmierci niewinnych ludzi nie wspominając.
A do gościa co chce żyć jak w Falloutcie, na początek niech jedzie do lasu na miesiąc, bez niczego niech poluje i żywi się wiewiórkami i jeżami przez miesiąc, niech zbuduje sobie schronienie z badyli i rozpali ognisko bez zapałek a dopiero później niech lapie się za survival w świecie postapo.

Użytkownik Sebastian. edytował ten post 19.12.2015 - 22:35

  • 4



#23

Morningstar.

    לוציפר

  • Postów: 412
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


  • 1



#24

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

phoenixowy 

 

Takie marzenia to domena ludzi zniewolonych przez okrutny socjalistyczny system, bez dzieci, żon eTC. Wolnych ludzi, którzy rozumieją że ten system kontrolują wielkie firmy i marzycieli, którzy nigdy nie osiągną sukcesu, bo rynek i konkurencja już nie istnieje, a zniewolenie się pogłębia. Wolność to zagrożenie, a zagrożenie to adrenalina. Jakże pięknym jest świadomość tego, że sam ze spluwami wędrujesz ciemnym miastem, i żaden urzędnik czy "funkcjonariusz" nie może cię zamknąć za przyzwoleniem chorego spoleczenstwa, jeśli jesteś wystarczająco twardy, to idziesz dalej zdmuchując ich ze swojej drogi, jeśli za słaby giniesz. piękne

 

A Ty jesteś ten "wystarczająco twardy" czy ten "za słaby" wg ciebie? Trzymałeś kiedyś broń w ręku? Mierzyłeś do kogoś, że takie pierdoły wypisujesz?


  • 0



#25

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@スパイ

Ciekawe co takiego znajduje się w tamtej okolicy, że jest warte zachodu? Może suwalskie złoża warte więcej niż złoto całego świata?

Użytkownik Ill edytował ten post 20.12.2015 - 14:49

  • 0

#26

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po pierwsze, nie chcę anarchii. Po drugie, III wojna światowa NIE MUSI się zakończyć wojną jądrową. NIE MUSI.
Ja chcę III wojny światowej nie po to by ginęli ludzie (mimo że niestety parę milionów zginie) tylko by w końcu ktoś zajął Polskę i wprowadził tu porządek. Mam swoje (poważne) powody aby być przeciwko temu antyludzkiemu państwu (pomimo że szanuję patriotów za to że jeszcze mają nadzieję na uratowanie tego kraju) Nie chcę aby zniszczyć kraj, miasta, infrastruktura... to wszystko niech będzie, tylko na terenie innego państwa. Czas Polski dobiegł końca i dla dobra ogółu powinniśmy stać się częścią większego kraju.
I nie, to nie jest trolling! Jestem inny i proszę to uszanować. Ale jak chcecie to minusujcie.

Użytkownik Snaker edytował ten post 20.12.2015 - 18:12

  • -6

#27

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A co Ci zawinil kraj? Niszcza go ludzie i to ich nalezy eliminowac a nie oddawac ziemie, zabytki, historie innemu panstwu. Glupszego pomyslu dawno nie slyszalem. Tylko ktos o bardzo waskich horyzontach mogl cos takiego wymyslic. Dramat :facepalm:
Czas Polski dobiegl konca? A kto tak twierdzi? Ciekawe co by ci powiedzieli ludzie ktorzy za Polske walczyli i gineli. Dostalbys w gebe za takie teksty. Nie podoba sie to wsiadaj w tego swojego paskudnego Civica i jedz gdzie indziej, irytowac innych.
  • 0



#28

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Owszem, dostalbym, i to jak. Ale czy to cos zmienia?
Ci co walczyli za Polske nie wiedzieli co bedzie teraz. Jak juz wspomnialem mam powazne powody aby tak twierdzic. Na prawde powazne.
A tak wgl to przejecie naszych zabytkow i kultury przez inny kraj nie rowna sie z niszczeniem.

PS co Ty masz do Civicow jesli moge wiedziec ?

Użytkownik Snaker edytował ten post 20.12.2015 - 18:52

  • -1

#29

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właśnie, pogadajcie o Civicach, mądrzejsze to niż dotychczasowa dyskusja internetowych kozaków co im się zachciało wojny światowej, upadku cywilizacji i "wolności", bo się nagrali w Fallouty i naoglądali Mad Maksa :facepalm: .
  • 4



#30

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No to napisz te swoje powody, chetnie poczytam na czym opierasz te glupoty, ktore wypisujesz.

@Legendarny, to do mnie ten postulat?
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych