Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy III Wojna Światowa oficjalnie wybuchnie w 2016?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
126 odpowiedzi w tym temacie

#46

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A kto ci każe słuchać Biebera? Ja nie słucham, nikt mi niczego nie narzuca, nie oglądam polityki, czytam co chcę. Nie przesadzaj. Nie zmienisz świata pod siebie. A jak zakładasz firmę, to przez 2 lata masz preferencyjny ZUS, więc zakasz rękawy i zarabiaj. Widzisz kogoś z talentem, spróbuj go wypromować, chodź po firmach, reklamuj go. Bo peplaniem w internecie nikomu nie pomożesz.

A jak nie przestaniesz lobbować tu za wysadzeniem świata, to rozmowę odbędziesz na komisariacie w rodzinnym mieście. Bo zaczynasz przeginać.


  • 0



#47

Universe24.
  • Postów: 831
  • Tematów: 54
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A kto ci każe słuchać Biebera? Ja nie słucham, nikt mi niczego nie narzuca, nie oglądam polityki, czytam co chcę. Nie przesadzaj. Nie zmienisz świata pod siebie. A jak zakładasz firmę, to przez 2 lata masz preferencyjny ZUS, więc zakasz rękawy i zarabiaj. Widzisz kogoś z talentem, spróbuj go wypromować, chodź po firmach, reklamuj go. Bo od peplaniem w internecie nikomu nie pomożesz.

A jak nie przestaniesz lobbować tu za wysadzeniem świata, to rozmowę odbędziesz na komisariacie w rodzinnym mieście. Bo zaczynasz przeginać.

 

Rozbijasz mnie kronikarz, nie mogę już nic napisać. Nawet swojej opinie wyrazić o świecie i jego niesprawiedliwości. To tylko potwierdza moją teorię. Bez odbioru. 


Użytkownik Universe24 edytował ten post 20.12.2015 - 21:47

  • 0



#48

Alucard.

    Unhuman


  • Postów: 260
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Universe zapewne i chciałby ze sobą skończyć, tylko szkoda mu tego, że świat dalej będzie żył swoim życiem, a o nim nawet nie wspomni. Wojna atomowa, czy wielki kataklizm dotknąłby w większym lub mniejszym stopniu każdego, a on chce zemsty. Cóż, moim zdaniem to po prostu ból tyłka, a nie "zemsta". Strasznie egoistyczne podejście swoją drogą.


  • 3



#49

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest skrajny egoizm i narcyzm, nic więcej, żadne pobudki idealistyczne. Universe24 zapewne sam się ma za tego lepszego, który powinien być u władzy, a jest na dnie (tak mu się wydaje, dna to on pewnie w życiu nie widział), więc najlepiej by było siłą to zmienić. A żeby usprawiedliwić to, że siłą będzie samemu sobie i wszystkim wmawiał, że inaczej się nie da, bo przecież urzędasy z US trzymają na wszystkim rękę. A jeśli on i inni "lepsi" i silniejsi nie mogą mieć dobrze, to nikt nie powinien mieć. Dlatego atomówka albo Yellowstone i po sprawie. Klasyczny narcyzm.
  • 3



#50

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2572
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chopakiii... Wiecie co? mam kolejny pomysł dla was.
Jak chcecie żyć z dala od korpracji i innych repitalian a nie stać was na podróż na Syberię lub sawannę w Afryce, to możecie wyjechać w Bieszczady autostopem. W miarę tanio i z dala od cywilizacji. tam możecie w zgodzie z naturą biegać nago jak Adam z Ewa po haszczach wraz z zającami unikając niedzwiedzi. Uważajcie jedynie na turystów na szlakach bo wezmą was za nienormalnych, ale jeśli są częścią swiatowego sadożydogejokomunistycznego kondominium nie bedziecie się nimi przejmować.
Heh... Co za ludzie.

Użytkownik Sebastian. edytował ten post 20.12.2015 - 22:23

  • 2



#51

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie, to Bieszczady już proponowałem w tym temacie, a tak poza tym to, z tego co wiem, to na korporacje obecnie się mówi Mordor :D


  • 1



#52 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie będzie żadnej IIIWŚ. Ani USA, ani Rosja ani Turcja nie są głupcami. Kolejna WŚ oznaczała by tyle co wojnę atomową (zakładając, że konflikt na Bliskim Wschodzie nie jest w pewnym sensie Wojną Światową) a to doprowadziło by do wzajemnego zniszczenia się wszystkich stron konfliktu. Więc takowa wojna nie idzie na rękę żadnej ze stron. Bo jakie ma korzyści USA ze zniszczenia Rosji (choć zniszczenie całej Rosji wymagało by takiej ilości ładunków, że 3/4 ludzkości wymarło by z powodu promieniowania, które by się pewnie rozchodziło na wszystkie strony) skoro sami zostali by zniszczeni? 

 

Rosja i USA powinny dostrzec, że mają wspólnego wroga, który atakuje i jednych i drugich. A Turcja handluje z ISIS i wspiera terroryzm, powinna zostać wyrzucona z NATO. A póki co Angela chce im dać łapówkę 3mld € żeby tylko nie przepuszczali islamistów do Europy. Wszytko jest do góry nogami...


  • 0

#53

Przemek12345.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nigdy nie rozumiałem tego, dlaczego ludzie myślą, że jak już III Wojna Światowa to z automatu wcześniej czy później atomowa.

 

Skąd takie wnioski?  :szczerb:  Ja jakoś nie widzę tego jako opcji... Oczywiście, detonacja taktycznego ładunku jądrowego o niewielkim promieniu rażenia jest prawdopodobna (bardzo nisko prawdopodobna) ale że od razu all-out nuclear war? Proszę was.

 

Co do samego tematu - zauważyłem tam wzmiankę o "przesmyku suwalskim". Swojego czasu był tu incydent związany z rosyjskimi dronami, bodajże gdzieś w wakacje tego roku. Wojsko patrolowało tereny a i sam ujrzałem ciężarówkę pełną wojskowych po raz pierwszy w okolicy.  :szczerb:

 

Co do bliskiego wschodu to to jest już istny clusterfuck. Incydent z Su-24 był do przewidzenia i jestem prawie pewny, że mało osób było tym zaskoczonych. Przynajmniej na tym forum.  :>

Poza tym, były pogłoski o 10 000 żołnierzy z USA rzekomo lecących do Iraku wspomóc 90 000 armię iracką w walce z IS... Ile w tym prawdy to jak na razie widać całkiem wyraźnie.  :szczerb:

 

 

Pozdrawiam!


  • 0

#54

GBZP.

    Chrześcijanin

  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Gdy któraś ze strn konfliktu zacznie przegrywać, zdecyduje na osłabienie przeciwnika poprzez zmasakrowanie jego terytoriów. Ten przeciwnik nie pozostanie mu z pewnością dłużny.
  • 0

#55 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Prędzej czy później strona która by mocniej dostawała z pewnością zdecydowała by się po użycie najsilniejszej broni. Nie wiem czy wedle zasady "jak przegramy to weźmiemy was ze sobą", czy z desperacji czy to z głupoty lub jakiegokolwiek innej przyczyny. Powiedział bym, że nie wiem jak takie rozwiązanie można wykluczać.


  • 1

#56

GBZP.

    Chrześcijanin

  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Z wszystkich tych powodów po trochu... ale zniszczenie kilku miast przeciwnika bardzo go osłabi. Poza tym będzie musiał dodatkowo zająć się pomocą rannym i napromieniowanym, których będą po wybuch bomby atomowej setki tysięcy. Ponadto prawdopodobnie zginęłoby wielu członków rodzin żołnierzy. Armia miałaby słabe morale, gorszą pomoc medyczną, ze względu na oddelegowanie wielu lekarzy do zniszczonych miast. Nie wspominając o wprost przeciwnych skutkach u przeciwnika. Żeby wyrównać szanse, druga strona musiałaby dokonać odwetu, za króry znowu wziętoby odwet itd. aż do wyczerpania bomb, ale wtedy to już niewielu ludzi będzie żyło, jeśli w ogóle ktoś ocaleje, by te bomby wystrzelić.
  • 0

#57

Przemek12345.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem o co wam chodzi z tymi bombami atomowymi, ale bądźmy szczerzy - kto tak na prawdę byłby skłonny ich użyć?

Strona która pierwsza dokonała by ataku byłaby z góry naznaczona jako agresor który użył broni nuklearnej na cywilizowanym państwe we współczesnych czasach.

Taka strona automatycznie ma wtedy problemy na swoim karku, ba. Setki problemów. W tym atak odwetowy, jeśli takowe państwo chcące odwetu będzie posiadać broń nuklearną.

 

Z drugiej strony jest też kwestia reakcji sojuszników na taki atak.

Wielu by się przeraziło takim faktem i wycofywało z działań wojennych, sporo by deklarowało neutralność itd itp.

 

Największą siłą bomby atomowej jest to, jaki wywołuje ona efekt psychologiczny.

Przed i po ataku.

 

Przynajmniej taka moja opinia.


  • 0

#58

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie ludzie rządzący światem, nie są na tyle głupi aby bawić się w wojnę totalną z atomówkami na czele. Przecież jak udało im się dojść do władzy prawie totalnej(na terenie państwa powiedzmy) to cała zabawa z atomówkami skończyła by ich "władzę". Dzisiaj lepiej toczyć wojnę z dala od swoich granic i tam gdzie można coś ugrać jak na przykład w ostatnich latach walka o ropę.


  • 0



#59

GBZP.

    Chrześcijanin

  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Właśnie dlatego, że boją się utracić władzę, mogą użyć atomówki. Władze i tak mają schrony. Jeśli wróg będzie blisko nich, to nie będą myśleć o poprawności politycznej czy moralności, tylko o ratowaniu własnej skóry przed nadciągającą armią wroga.

Użytkownik GBZP edytował ten post 22.12.2015 - 19:41

  • 0

#60 Gość_.Uzurpator.

Gość_.Uzurpator..
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem jak tutaj się podchodzi do ludzi od władzy, ale wiem tyle, że ludzie co mają już ustawione życie i pieniądze nie będą bombardować świata tam gdzie to jest zupełnie niepotrzebne. Co Putin będzie miał gdyby zajął Polskę? Co my tu w ogóle mamy? Oprócz tego, że okupowany kraj sprawia wiele kłopotów. Od zamachów po wieczny strajk i opór. Lepiej sobie założyć kilka firm w Rosji na kluczowe elementy gospodarcze i wejść nimi poprzez polaków, ustawić ich i dać na dyrektorów spółek na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. Nikt w tych czasach nie będzie wchodził z uwalonymi butami na nie swoje salony. Ludzie chcecie wojny i gadacie o niej jak maniacy a jakaś realna ocena sytuacji i mechanizmów dzisiejszego punktu cywilizacji jest wam obca jak film Sci-Fi.

 

Od II Wojny Światowej prawdopodobnie już ustalono, że różnice kulturowe i pokolenia rodzin w danych krajach jest zbyt zakorzeniona by stworzyć jeden system w formule NWO. Podział federacyjny państw będzie zawsze. Będą Polacy, będą Niemcy, będą Francuzi. Każdy będzie miał dostęp do kraju sąsiada i odwrotnie jak dzisiaj z Schengen. Ludzie, którzy tworzą teorie o III WŚ i ogólnie o jednym rządzie światowym chyba zapomina o Kolumbii i Meksyku gdzie życie codzienne opiera się na przemocy, prostytucji i narkotykach. Na pewno USA będzie chciało do nowoczesnego państwa wpuścić spelunę. Tak samo jak Rosja z ustawionym systemem propagandy czy Chiny będą chciały kogoś masowo wpuszczać na swoje tereny. Polacy tak szanowani przez Chińczyków w telewizji mówią a jednak wizę potrzeba. Bo po co im 1000 polaków z j. chińskim co stwierdzili by, że zaczną uświadamiać ludziom jak żyją ludzie w Europie i jak tu was oszukują.

 

To wszystko nie ma sensu. Nikt nie jest już upośledzony w myśleniu jak Hitler czy Stalin, którzy myślą, że będą siedzieć na złotym tronie a wszyscy dookoła będą jeść ich gówno.


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych