Skocz do zawartości


Zdjęcie

W jaki sposób Polska powinna przygotować się na przyjęcie nowej fali imigrantów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

aidil, czy chcesz, aby na polskich ulicach dochodziło do takich scen jak w tym filmiku / film z Szwecji / ?

 

 

Muzułmanie, kiedy się tylko usadowią w danej miejscowości, to nie tylko są roszczeniowi, ale i agresywni.

 

 

Przytocz moją wypowiedź w której napisałam że o takich sytuacjach marzę i do takich sytuacji dążę. W którym miejscu i kiedy w taki sposób pisałam?  Dlaczego napadasz na mnie.

 

Szwecja jest więc w tej grupie krajów która nie przygotowała się na przyjecie imigrantów.

 

Cały czas piszę o rozmowie wymianie poglądów i to w sposób konstruktywny polegającej na tym żebyśmy spróbowali stworzyć zarys - karty imigranta.

Praw jakie ma spełniać imigrant itd. 


Użytkownik Aidil edytował ten post 05.09.2015 - 11:13

  • 0



#17

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Postawić mur i zaktywizować wojsko do pomocy przy pilnowaniu granicy abyśmy nie oglądali scen jakie są teraz w Węgrzech gdzie policja musi radzić sobie sama.

 

Bardzo mądre, jakże przemyślane.

 

Wydaje się, że będziemy musieli przyjąć część tych ludzi. Oni i tak dotrą do nas, pewnie w niedużej ilości. Lepiej ich gdzieś ulokować po ośrodkach dla uchodźców, niż patrzeć jak będą koczować na placach w centach większych miast.


  • 0



#18

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może bardziej ustalmy, kto przyjmuje imigrantów : rządy danych krajów czy obywatele. W Niemczech już zarejestrowano ok. 360 przypadków ataków na obozy dla uchodźców, czyli przecietny Niemiec nie kwapi się mieć za sąsiada Araba, Tym bardziej, że oficjele jednego z landów zaproponowali, konfiskatę mieszkań Niemców, którzy mają więcej niż jedno mieszkanie. Na szczęście , jak na razie pomysł nie przeszedł.

 

Natomiast wariant australijski jest jak najbardziej do przyjęcia, ale znając nasz rząd, nigdy nie zostanie zrealizowany.

 

http://www.tvn24.pl/...tow,536396.html


  • 1



#19 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Postawić mur i zaktywizować wojsko do pomocy przy pilnowaniu granicy abyśmy nie oglądali scen jakie są teraz w Węgrzech gdzie policja musi radzić sobie sama.

 

Bardzo mądre, jakże przemyślane.

 

Wydaje się, że będziemy musieli przyjąć część tych ludzi. Oni i tak dotrą do nas, pewnie w niedużej ilości. Lepiej ich gdzieś ulokować po ośrodkach dla uchodźców, niż patrzeć jak będą koczować na placach w centach większych miast.

 

Niekoniecznie gdyż jeśli ulokujemy tych to istnieje szansa, że i inni jak to zobaczą będą się potem do nas dobijać jak z Węgier i Czech przegoni ich armia. Musimy ich wywalić, niestety. Rząd będzie musiał ten jeden raz przestać, chociaż na jeden dzień, być niewolnikiem UE.

 

A do zwolenników przyjmowania migrantów, chcielibyście aby takie sceny stały się rzeczywistością w Polsce?:

 

 

Tak się kończy akceptowanie żydów w Europie. Mój język może i jest ofensywny i sugestywny ale to stwierdzanie faktów a nie żaden rasizm czy antysemityzm bo tu nie chodzi o nienawiść. Tu chodzi o uczenie się na czyichś błędach i nie popełnianie ich samemu a Polska właśnie zamierza zrobić dokładnie odwrotnie czego się boję.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.09.2015 - 11:02

  • 0

#20

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

 

 


 

Tak się kończy akceptowanie żydów w Europie.

Nie zagalopowałeś się troszkę? :szczerb:


  • 0

#21

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem Wam jedno, Ci co pluli na narodowców, kiboli, czy katolików jeszcze szybko ich przeproszą jak trzeba będzie bronić polskich ulic, tak jak to miało miejsce w 2011 w Londynie.

 

Małe przypomnienie:

 

W Londynie od kilku dni mówi się o stworzeniu komitetów obywatelskich. Najskuteczniejszy mogą stworzyć kibice Millwall, którzy postanowili bronić swoją dzielnicę przed wandalami plądrującymi od kilku dni sklepy i kamienice stolicy Anglii. Dom "Lwów" znajduje się w południowo-wschodniej części Londynu, w dzielnicy Lewisham. Na ochronę liczą też mieszkańcy sąsiednich jednostek administracyjnych, takich jak np. Southwark.

"Policja nie może sobie dać rady z wandalami, nasi chłopcy nas obronią" - to powszechna opinia mieszkańców Lewisham. Paradoksalnie może więc dojść do sytuacji, że kibice, którzy jeszcze kilka lat temu uchodzili za hańbę narodu angielskiego, teraz staną się bohaterami. Czy wzorem Millwall pójdzie West Ham, Tottenham, Arsenal i Chelsea Londyn? Jeśli tak, to policja zyska nieoczekiwanego i bardzo skutecznego sojusznika...

 

 

Chwilę później zamieszki ucichły...

 

Polacy nie są (l) jak np. Francuzi.

 

edit Aidil dlaczego na siłę próbujesz nas "uszczęśliwiać" na swój sposób? My ich tu nie chcemy - proste?

 

Btw. Czekam na odp. do tego posta.


Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 05.09.2015 - 11:48

  • 1



#22

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przywoływanie przykładów agresji może jest istotne ale istotniejsza w chwili obecnej jest próba utworzenia kryteriów jakie ma spełnić osoba ubiegająca się o pobyt czasowy i chcąca się u nas osiedlić. 

Wydaje mi się że mamy jakieś kilka lat by się przygotować. Może sześć, chociaż nie cieszy mnie ta perspektywa. Ale od nas zależy kogo i w jaki sposób przyjmiemy.


  • 0



#23 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Przywoływanie przykładów agresji może jest istotne ale istotniejsza w chwili obecnej jest próba utworzenia kryteriów jakie ma spełnić osoba ubiegająca się o pobyt czasowy i chcąca się u nas osiedlić. 

Wydaje mi się że mamy jakieś kilka lat by się przygotować. Może sześć, chociaż nie cieszy mnie ta perspektywa. Ale od nas zależy kogo i w jaki sposób przyjmiemy.

Ja nie bardzo wiem o czym ty mówisz. Przywoływanie przykładów agresji jest po to aby uświadomić co się dzieje po pewnym czasie kiedy muzułmanie zadomowią się w jakimś kraju. I przykładów agresji można by dać tyle, że znowu mielibysmy temat na 1000 postów....

 

I nie, nie mamy 6 lat, my nawet nie mamy 2 lat bo fala imigrantów idzie TERAZ i już musimy reagować. Bo potem sami będziemy musieli na ulice wychodzić walczyć o własne ziemie. I to nie jest gadka paranoika tylko obrazki z sąsiednich krajów.

 

Zrozum Lidio, że jeśli już ich przyjmiemy to nic nie będzie od nas zależało bo oni będą robić co chcą. W tym właśnie rzecz. Oni oczekują tylko wpuszczenie i niczego więcej, resztę wzemą sobie sami.

 

 

Ciekawe jest to, że Niemcy tak naprawdę dopiero teraz płącą cenę swojego antysemityzmu z czasów II WŚ.

 

Po wojnie muzułmanie wiedzieli, że w Niemczech będzie im dobrze i że zostaną przyjęci bo w przeciwnym wypadku dalej nazywano by Niemców nazistami. Więc żydzi wykorzystali okazję i zadomowili się w Niemczech. Genialne.

 

A teraz co piąty Niemiec w rzeczystości nie jest Niemcem, a co czwarty, czy tam nawet co trzeci, jest Niemcem ale tylko częściowo. Kiedy we własnym kraju stajesz się mniejszością to twój naród i kultura powoli zaczyna umierać. Nie ma innej drogi.

 

Teraz już niestety nic nie da się z tym zrobić bo muzułmanie napędzają gospodarkę Niemiec więc wyrzucić ich już tez nie można. Jednym słowem Niemcy są w bardzo trudnej sytuacji.

 


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.09.2015 - 12:33

  • 1

#24

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Lepiej ich gdzieś ulokować po ośrodkach dla uchodźców, niż patrzeć jak będą koczować na placach w centach większych miast

 Powiedz to naszym rządzącym, którzy chcą dać arabom pierwszeństwo do mieszkań komunalnych.

Karta imigranta? To by musiało zawierać sporo rzeczy na które na bank żaden z arabów się nie zgodzi:

-nauka Polskiego

-mieszkanie w obozie dla uchodźców dopóki nie będzie szans na powrót do Syrii(no ale jak ktoś chce to może taką rodzinkę sobie wypożyczyć do domu, ciekawe czy takie coś by nauczyło tych miłosiernych ludzi...)

-za jakiekolwiek naruszenia zasad natychmiastowa deportacja i to jest najważniejsze, żadnych łagodnych działań!

- W ogóle przyjęcie tylko kobiet i dzieci, a wysłanie mężczyzn do odbicia swojego kraju..

Ale o takich rzeczach można po marzyć, jak już tą dzicz wpuścimy to oni po pewnym czasie zaczną dyktować nam warunki...


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 05.09.2015 - 11:39

  • 2



#25

Silm4ril.

    Głos rozsądku

  • Postów: 94
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Tak się kończy akceptowanie żydów w Europie. Mój język może i jest ofensywny i sugestywny ale to stwierdzanie faktów a nie żaden rasizm czy antysemityzm bo tu nie chodzi o nienawiść.


Dyskusja tyczy się żydów czy arabów, bo już się pogubiłem?

Użytkownik Silm4ril edytował ten post 05.09.2015 - 12:23

  • 0

#26 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

 

Tak się kończy akceptowanie żydów w Europie. Mój język może i jest ofensywny i sugestywny ale to stwierdzanie faktów a nie żaden rasizm czy antysemityzm bo tu nie chodzi o nienawiść.


Dyskusja tyczy się żydów czy arabów, bo już się pogubiłem?

 

Oczywiście muzułmanów, poprawiłem żeby w błąd nie wprowadzać, w pośpiechu pisałem. Ale ogólnego sensu to nie traci tak czy siak, chodzi o tzw. "uchodźców", imigrantów, migrujących czy jakkolwiek ich nazwiemy. Wiadomo o co chodzi.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.09.2015 - 12:34

  • 0

#27

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@✪Critter

Napisałeś to co myślałeś. Już się nie wymiguj. xD

 

Co do antysemityzmu, to idealnie to pojęcie obrazuje następujące stwierdzenie:

"Zgodnie z poprawnością polityczną antesymitą nie jest ten, który nienawidzi Żydów ale ten, którego nienawidzą Żydzi!"

 

Tak się kończy akceptowanie żydów w Europie. Mój język może i jest ofensywny i sugestywny ale to stwierdzanie faktów a nie żaden rasizm czy antysemityzm bo tu nie chodzi o nienawiść.

 

 

Sądzisz, że Twój język jest ofensywny i sugestywny?

Taki oto wpis z forum Niezależnej.pl:

 

 

XTX | 24.08.2015 [17:30]

Tragedią jest to ze Wojownicy z Krainy kóz umieją posługiwać się bronią i potrafią konstruować ładunki wybuchowe domowej roboty, do tego są notorycznymi gwałcicielami i za nic w świecie nie chcą pracować, ale socjal w wysokości 750 eur na osobnika zachęca ich do przyjazdu. Tragedią jest to ze 90% Polaków i Polek nie ma pojęcia jak obsługuje się AK czy PM. Pytam się kto i w jakim celu zorganizował Inwazję Kozowatych na tereny Słowian i białego człowieka, dlaczego ci ktosie chcą zniszczyć naszą nację? Jak zniszczą Białą ludność europy kto na nich będzie pracował? Muslimy? Negroidy? Sorry, ale te nacje nie są stworzone do pracy. Przemoc, mafia, gwałty, wymuszenia, ale praca? Sorry zniszczycie Nas, a później Oni zniszczą Was..Zastanówcie się, czy warto?

 

 

Zbyt dosadnie?


Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 05.09.2015 - 12:58

  • 3



#28 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Odbiegając z lekka od tematu fali imigrantów, nasuwa mi się pewna (bardzo widoczna) dygresja.

 

Ci, którzy pierwsi widzieli zawsze "HOLOKAUST" w działaniach państwa Izrael wobec Palestyńczyków (obozy, budowa murów, próba <czasem nawet brutalnej> kontroli środowisk arabsko-palestyńskich) teraz sami postulują za stosowaniem podobnych środków wobec zalewającej nas fali przybyszów z Afryki. 

 

Hipokryzja level expert


  • 0

#29

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak bo budowanie muru, a walenie bombami po domach to to samo. Z resztą kto mieszkał w Palestynie i w tych rejonie pierwszy? No właśnie. To jest doskonałe miejsce dla rabów, niech tam sobie siedzą. Takie działania europejskie mogą się skończyć tym, że za jakiś czas araby będą robić obozy dla nas(coś podobnego).

Logic level expert


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 05.09.2015 - 13:20

  • 0



#30

skiper^.
  • Postów: 24
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas g..., walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę" - relacjonuje na Facebooku Kamil Bulonis, autor bloga podróżniczego.

 

"Półtorej godziny temu na granicy Włoch i Austrii na własne oczy widziałem ogromne zastępy imigrantów... Przy całej solidarności z ludźmi znajdującymi się w ciężkiej sytuacji życiowej muszę powiedzieć, że to, co widziałem, budzi grozę...

 

Ta potężna masa ludzi - przepraszam, że to napiszę - ale to absolutna dzicz... Wulgaryzmy, rzucanie butelkami, głośne okrzyki "Chcemy do Niemiec" - czy Niemcy to obecnie jakiś raj? Widziałem, jak otoczyli samochód starszej Włoszki, wyciągnęli ją za włosy z samochodu i chcieli tym samochodem odjechać. Autokar, w którym się znajdowałem z grupą, próbowano rozhuśtać. Rzucano w nas gównem, walili w drzwi, żeby je kierowca otworzył, pluli na szybę... Pytam się, w jakim celu? Jak ta dzicz ma się zasymilować w Niemczech? Czułem się przez chwilę jak na wojnie...

 

Naprawdę tym ludziom współczuję, ale gdyby dotarli do Polski - nie sądzę, by otrzymali u nas jakiekolwiek zrozumienie... Staliśmy trzy godziny na granicy, przez którą ostatecznie nie przejechaliśmy. Cała grupa w kordonie policji została przetransportowana z powrotem do Włoch. Autokar jest zmasakrowany, pomazany fekaliami, porysowany, wybite szyby. I to ma być pomysł na demografię? Te wielkie potężne zastępy dzikusów? Wśród nich właściwie nie było kobiet, nie było dzieci - w przeważającej większości byli to młodzi agresywni mężczyźni...

 

Jeszcze wczoraj, czytając newsy na wszystkich stronach internetowych. podświadomie litowałem się, martwiłem ich losem, a dzisiaj po tym, co zobaczyłem, zwyczajnie się boję, a zarazem cieszę, że nie wybierają naszej ojczyzny jako celu swojej podróży. My Polacy zwyczajnie nie jesteśmy gotowi na przyjęcie tych ludzi - ani kulturowo, ani finansowo. Nie wiem, czy ktokolwiek jest gotowy. Do UE kroczy patologia, jakiej dotychczas nie mieliśmy okazji nigdy oglądać. I wybaczcie, jeśli kogokolwiek obraziłem swoim wpisem...

 

Dodam jeszcze, że podjechały auta z pomocą humanitarną - przede wszystkim z jedzeniem i wodą, a oni te auta zwyczajnie przewracali... Z megafonów Austriacy nadawali komunikat, że jest zgoda, by przeszli przez granicę - chcieli ich zarejestrować i puścić dalej - ale oni tych komunikatów nie rozumieli. Nic nie rozumieli. I to było w tym wszystkim największym horrorem... Na tych kilka tysięcy osób nikt nie rozumiał ani po włosku, ani po angielksu, ani po niemiecku, ani po rosyjsku, ani hiszpańsku... Liczyło się prawo pięści... Walczyli o zgodę na przejście dalej i tą zgodę mieli - ale nie rozumieli, że ją mają! W autokarze grupy francuskiej pootwierali luki bagażowe - wszystko, co znajdowało się w środku, w ciągu krótkiej chwili zostało rozkradzione, część rzeczy leżała na ziemi... Jeszcze nigdy w swoim krótkim życiu nie miałem okazji oglądać podobnych scen i mam poczucie, że to dopiero początek. Na koniec dodam, że warto pomagać, ale nie za wszelką cenę."


  • 4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych