Skocz do zawartości


Zdjęcie

W jaki sposób Polska powinna przygotować się na przyjęcie nowej fali imigrantów.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
92 odpowiedzi w tym temacie

#1

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jakie kryteria powinni spełniać ci którzy chcą zamieszkać na stałe w naszym kraju.
Czy jest to wykształcenie?
Czy są to określone zawody?
Czy chcemy przyjmować całe rodziny?
A może wyznacznikiem ma być wiek starającego się?
Ile ma trwać okres próbny i czy ma być jakiś.

Pytania możemy dopisywać ale i tak najważniejsze żebyśmy na ten temat zaczęli rozmawiać.
To się już dzieje a minusowanie nie jest konstruktywną rozmową.


  • 0



#2 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

A wcale się nie powinna przygotowywać. Polska nie zaoferuje imigrantom lepszego życia gdyż nie stać ją nawet na polepszenie życia Polaków. Imigranci może zechcą przez Polskę przejść, ale pójdą dalej. A my powinniśmy dołożyć wszelkich starań aby nikt ich nie zatrzymywał w drodze na zachód.


  • 14

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A wcale się nie powinna przygotowywać. Polska nie zaoferuje imigrantom lepszego życia gdyż nie stać ją nawet na polepszenie życia Polaków. Imigranci może zechcą przez Polskę przejść, ale pójdą dalej. A my powinniśmy dołożyć wszelkich starań aby nikt ich nie zatrzymywał w drodze na zachód.

 

Pisałam o drugiej fali której już będziemy celem.  
Będziemy potrzebowali ludzi ponieważ jesteśmy krajem o bardzo małej liczbie urodzin,
Jesteśmy krajem który nie wyraża zgody na metodę in vitro, a przecież wiadomo że wielu mężczyzn ma problem z małą ilością silnych plemników. To dotyczy nie tylko panów w naszym kraju, 

Jesteśmy krajem szybko starzejącym się,

Dlatego jesteśmy skazani na przyjęcie innych na nasz teren. Musimy się do tego przygotować.


  • -11



#4

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Rozumiem, że odstąpisz swoje mieszkanie rodzinie arabskiej ? A może chcesz wymieszać swoją krew z arabską, aby mieć zdrowe dzieci, które w przyszłości nie będą miały problemu z zajściem w ciążę ?


  • 9



#5

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozumiem, że odstąpisz swoje mieszkanie rodzinie arabskiej ? A może chcesz wymieszać swoją krew z arabską, aby mieć zdrowe dzieci, które w przyszłości nie będą miały problemu z zajściem w ciążę ?

 

Czy ja Ci ubliżam? Czy nie potrafisz myśleć inaczej niż ubliżając? Pisałam o fali uchodźców która nas nie ominie a Ty widzisz tylko mieszanie krwi i to mojej? Jesteś chory? masz obsesje? nie potrafisz inaczej myśleć?


 

Rozumiem, że odstąpisz swoje mieszkanie rodzinie arabskiej ? A może chcesz wymieszać swoją krew z arabską, aby mieć zdrowe dzieci, które w przyszłości nie będą miały problemu z zajściem w ciążę ?

 

Czy ja Ci ubliżam? Czy nie potrafisz myśleć inaczej niż ubliżając? Pisałam o fali uchodźców która nas nie ominie a Ty widzisz tylko mieszanie krwi i to mojej? Jesteś chory? masz obsesje? nie potrafisz inaczej myśleć?

 

 

 

Wycofuję się z tego tematu.


  • -1



#6

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Sorry, ale jestem przeciwna przyjmowaniu arabskich emigrantów do Polski. Wszędzie tam, gdzie islamiści mieszkają, wzrasta ilość przestępstw i gwałtów. Ci ludzie mają inną kulturę i zwyczaje. Uważają europejskie dziewczyny na prostytutki i nie mają względów moralnych w zwabieniu naiwnej dziewczyny i brutalnego jej wykorzystania. Arabowie wiedzą, ze policja krajów europejskich jest wyjątkowo niemrawa w znalezieniu i ukaraniu sprawców. Najlepszy dowód jest w przykładzie Szwecji, ilość gwałtów natychmiast wzrasta, jeśli w danej miejscowości zamieszkują islamiści.

Jak wiesz, 80% uchodźców są to młodzi mężczyźni, w wieku od 18-40 lat, którzy wcześniej czy później zaczną szukać sobie kobiety.


  • 10



#7 Gość_critter☆

Gość_critter☆.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie będę wyciągał po raz setny argumentów czemu nie powinniśmy akceptować imigrantów w naszym kraju. Wystarczy spojrzeć na Francje czy Niemcy. U nas z czasem będzie podobnie.

 

Musimy się trzymać z Czechami i Węgrami i wypierać muzułmanów na zachód. Nawet za pomocą wojska.

 

Koniec z naciągniem ludzi na współczucie itd bo żydzi grają na emocjach. Już to wszyscy znamy.

 

Przyjdą do Polski, zobaczą jaka tu bieda i pójdą w cholerę a my powinniśmy od razu wskazywać im kierunek - zachód.

 

PS. Droga Lidio. jeżeli masz taką chęć to nie ma problemu abyś przyjęła kilku migrantów w swoim domu. Ale to nie znaczy, że inni też powinni.
 

Wolna Polska to Polska bez muzłumanów. Może to brzmi źle, rasistowsko ale taka jest niestety prawda. Żydzi zbyt wiele krzywd wyrządzili już w innych krajach. Nie czekajmy aż przytrafi się to nam.


Użytkownik ✪Critter edytował ten post 05.09.2015 - 09:06

  • 4

#8

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ej, ja nie po to łączę tematy i porządkuję, żeby teraz powstał nowy o tym samym...piszmy w jednym temacie o imigrantach, bo jest to tak rozległa kwestia, że za chwilę ktoś tu zacznie inny wątek i znowu będzie pisanie w kilku miejscach o tym samym.


  • 0



#9

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pisałam o fali uchodźców która nas nie ominie

 

To jest problem o jakim powinniśmy rozmawiać, co trzeba zrobić aby jak najbrzydziej zbrzydzić nasz kraj dla Arabów, którzy będą chcieli tu przyjechać. W sumie same warunki ekonomiczne wystarczają. No ale jeśli dalej będzie łykać wszystko co powiedzą Niemcy...tfu... Unia to się skończy źle dla wszystkich....


  • 0



#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ej, ja nie po to łączę tematy i porządkuję, żeby teraz powstał nowy o tym samym...piszmy w jednym temacie o imigrantach, bo jest to tak rozległa kwestia, że za chwilę ktoś tu zacznie inny wątek i znowu będzie pisanie w kilku miejscach o tym samym.

 

Temat dotyczy przyszłości a nie obecnej sytuacji. Ale jak widać nie istnieje dobra wola by to chcieć dostrzec.

 

Dotychczas wymiana poglądów dotyczy obecnie trafiających imigracji i te powinno się łączyć.

Chciałam w tym temacie skupić się na przyszłej fali uchodźców która zbiegnie się z naszym kryzysem braku ludzi w naszym kraju spowodowanym starzeniem się społeczeństwa i brakiem urodzin.

 

 

Nie będę wyciągał po raz setny argumentów czemu nie powinniśmy akceptować imigrantów w naszym kraju. Wystarczy spojrzeć na Francje czy Niemcy. U nas z czasem będzie podobnie.

 

Musimy się trzymać z Czechami i Węgrami i wypierać muzułmanów na zachód. Nawet za pomocą wojska.

 

Koniec z naciągniem ludzi na współczucie itd bo żydzi grają na emocjach. Już to wszyscy znamy.

 

Przyjdą do Polski, zobaczą jaka tu bieda i pójdą w cholerę a my powinniśmy od razu wskazywać im kierunek - zachód.

 

PS. Droga Lidio. jeżeli masz taką chęć to nie ma problemu abyś przyjęła kilku migrantów w swoim domu. Ale to nie znaczy, że inni też powinni.
 

Wolna Polska to Polska bez muzłumanów. Może to brzmi źle, rasistowsko ale taka jest niestety prawda. Żydzi zbyt wiele krzywd wyrządzili już w innych krajach. Nie czekajmy aż przytrafi się to nam.

 

 

Odpuść sobie ten protekcjonalny ton. Skup się na treści.  Nie jest to temat dotyczący tego czy jestem dla Ciebie droga czy za droga.

 

 

Nie pisałam o tym co zobaczą czy nie zobaczą obecni imigranci. Nie pisałam o ich pragnieniach i oczekiwaniach.

Pisałam jak my powinniśmy się do tego przygotować, ponieważ to się już dzieje. To co obecnie się obserwujemy w małym zakresie
ale przybliża nam problem który za kilka lat będzie dotyczył także nas i warto byśmy się zaczęli z nim mierzyć.


Użytkownik Aidil edytował ten post 05.09.2015 - 10:08

  • 0



#11

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pisałam jak my powinniśmy się do tego przygotować, ponieważ to się już dzieje. To co obecnie się obserwujemy w małym zakresie
ale przybliża nam problem który za kilka lat będzie dotyczył także nas i warto byśmy się zaczęli z nim mierzyć.

 

Jak to jak? Karabin maszynowy ckm na podwórku, a nie jednak zapomniałem, że my żyjemy w tej rozbrojonej Polsce...

Po co mamy się mierzyć z tym problem, jak teraz możemy uniknąć tego problemu... Węgrzy już wprowadzili stosowne ustawy, że ich kraj imigranci zaczną omijać, moglibyśmy pójść w ich ślady ale z tym rządem to awykonalne...


  • 1



#12

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

aidil, czy chcesz, aby na polskich ulicach dochodziło do takich scen jak w tym filmiku / film z Szwecji / ?

 

 

Muzułmanie, kiedy się tylko usadowią w danej miejscowości, to nie tylko są roszczeniowi, ale i agresywni.


  • 0



#13

Gaiuss.
  • Postów: 203
  • Tematów: 10
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W jaki sposób Polska powinna się przygotować?

Postawić mur i zaktywizować wojsko do pomocy przy pilnowaniu granicy abyśmy nie oglądali scen jakie są teraz w Węgrzech gdzie policja musi radzić sobie sama.


  • 0

#14

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W jaki sposób Polska powinna się przygotować?

Postawić mur i zaktywizować wojsko do pomocy przy pilnowaniu granicy abyśmy nie oglądali scen jakie są teraz w Węgrzech gdzie policja musi radzić sobie sama.

 

Dlatego założyłam ten temat żeby spróbować się nad tym zastanowić.

Znamy kraje które bez głębokiej analizy przyjęły imigrantów na swój teren - Niemcy, Francja ... ale są też kraje którym się udało Australia.


  • 0



#15

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OT

 

Ile jeszcze powstanie tematów o imigrantach? Sam się już zaczynam gubić, w którym się udzielałem, w którym nie.

Równie dobrze można było poruszyć ten wątek w już istniejących!

 

:/


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych