Skocz do zawartości


Zdjęcie

Energia Psi - dylemat

Energia Psi Czakra

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1

Logistpsycho.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam,

 

Jestem na tym forum od kilku minut, lecz temat energii nie jest mi obcy...

 

Od paru lat umiem sie posługiwać energią zapewnę w stopniu minimalnym ale potarfie ją przesyłać, uwalniać i pobierać.

Od zawsze czułem się osobą z wysokim pokładem energetycznym, jestem pozytywny i optymistyczny, pokazywałem wielu ludziom i dawałem im poczuć moją energie, zawsze byli w szoku ale chcieli więcej, czego nie ma sie co dziwić bo moja energia jest pozytywna, dobra i orzeźwiająca z tego co mi mówili. Potrafie tworzyć PSI balle, wizualizować energie a także pobierać ją od osób. Lecz nie wiem co dalej, nie wiem czy powinienem to rozwijać w jakiś sposób, piszcze tutaj bo stalo sie to dla mnie dylematem czy robić coś z tym czy może mam talent, dar itp.

Na koniec wypowiedzi dodam, że nigdy nie uczyłem sie używać energii w sensie, że po prostu pewnego dnia czułem, ze moge komus dać troche mojej energii i wtedy pierwszy raz udało mi sie to zrobić, następnie zacząłem o tym czytać i tak dalej i tak dalej.

Czekam na jakieś wskazówki.

 

Pozdrawiam :)

 

 

Zauważyłem, że od razu temat został zniżony do poziomu " to nie istnieje" dlatego jeżeli znowu ktoś ma coś napisać w takim stylu to prosze darujcie sobie, szukam kompetetnej i rzetelnej odpowiedzi.

 

Wszystkie sprostowania odnośnie postu zawarte niżej !.


Użytkownik Logistpsycho edytował ten post 05.07.2015 - 01:33

  • 0

#2

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potrafie tworzyć PSI balle, wizualizować energie a

 

Oho, video or didnt happend.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 05.07.2015 - 00:49

  • 2



#3

Logistpsycho.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Potrafie tworzyć PSI balle, wizualizować energie a

 

Oho, video or didnt happend.

 

tutaj chodzi o to, że potarfie wizualizować jej przepływ przez co mogę ją skupiac pomiędzy dłońmi oraz np podczas przekazywania, a to o PSI Ball to chodziło mi właśnie o to skupienie jej pomiędzy dłońmi w taki sposób, że kiedy osoba włoży swoją dłoń to czuje też tą energie.


  • 0

#4

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Potrafie tworzyć PSI balle, wizualizować energie

nagraj video.


  • 0



#5

Logistpsycho.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Potrafie tworzyć PSI balle, wizualizować energie

nagraj video.

 

odpowiedź up


  • 0

#6

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wizualizacja przepływu oznacza, że ten przepływ powinno być widać. Jeśli go nie widać to nic nie wizualizujesz, chyba że w swojej wyobraźni.


  • 0



#7

Logistpsycho.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wizualizacja przepływu oznacza, że ten przepływ powinno być widać. Jeśli go nie widać to nic nie wizualizujesz, chyba że w swojej wyobraźni.

"Wizualizacja lub twórcza wizualizacja - wyobrażanie sobie pożądanych przedmiotów, sytuacji, zdolności, stanów psychicznych itp., stosowane jako metoda do ich osiągnięcia.

Wykorzystywanie wyobraźni, myśli i woli do spowodowania zmian w sobie i w otoczeniu."

 

chodziło mi dokładnie o wizualizacje dla siebie , jest to podstawa odnośnie kontrolowania energii więc nie wiem po co w ogóle pytanie o jakieś nagranie filmiku... jeszcze sprostuje, wizualizacja jako odczuwanie przepływu i możliwość ukierunkowania go. Mam nadzieje ze już nie będzie zbędnych pytan.


Użytkownik Logistpsycho edytował ten post 05.07.2015 - 00:59

  • 0

#8

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czyli mówiąc krótko, nie ma żadnego dowodu na to co piszesz.


  • 0



#9

Logistpsycho.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czyli mówiąc krótko, nie ma żadnego dowodu na to co piszesz.

Od kiedy energie widać ? energia nie jest potwierdzona naukowo, i nie ma na nią dowodów, stąd pisze na tym forum i w tej kategorii, jeżeli nie jesteś kompetentny to nie komentuj. Osoba która będzie wiedziała o co mi chodzi na pewno potraktuje to odpowiednio i mi odpowie :)


  • 0

#10

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu to o czym piszesz nie istnieje. A co do energii, to widać po prostu jej skutki, masz jakiś dowód na działanie tej energii? Zresztą to same wymysły i nic więcej. Setny temat o "potrafię tworzyć energię blabla". Po 2 stronach zostanie zamknięty.


  • 0



#11

Logistpsycho.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po prostu to o czym piszesz nie istnieje. A co do energii, to widać po prostu jej skutki, masz jakiś dowód na działanie tej energii? Zresztą to same wymysły i nic więcej. Setny temat o "potrafię tworzyć energię blabla". Po 2 stronach zostanie zamknięty.

Jeżeli już czepiasz sie dowodów, to tak jak napisałem wiele osób z mojego otoczenia poczuło tą energie :) nadal czekam na kogoś kompetentnego prosze pisac na priv lub tutaj., tak btw jest coś takiego jak bioterapia.

 

A jeżeli temat zostanie zamknięty, bez uzyskania satysfakcjonujacej odpowiedzi a tylko z samymi przekonaniami, że to nie istnieje itp. to dla mnie to forum jest bez sensu, napisałem tutaj po coś i naprawdę długo myślałem czy w końcu gdzieś o tym napisać dlatego oczekuje kompetencji w tym temacie.


Użytkownik Logistpsycho edytował ten post 05.07.2015 - 01:30

  • 0

#12

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ale jakie satysfakcjonujące wiadomości? Jakbym Ci napisał "O super, to niesamowite, jak Ty to robisz!" to by była satysfakcjonująca odpowiedź? Nikt Ci nie da wskazówek dotyczących czegoś co nie istnieje. Ale poczekaj, w dzień na pewno coś rzetelnego napiszę Ci Wszystko.

A forum jest bardzo z sensem, bo tutaj przynajmniej większość ludzi potrafi przesiać ciekawe rzeczy od kompletnych bzdur.


  • 0



#13

szoferzdz.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czepiacie się człowieka. Prądu też nie widać, tylko skutki jego działania. Z jego energia jest to samo, czuc efekty, można przesyłać, a bezpośredno nie widać siły sprawczej...
  • -2

#14

Legendarny..

    King of Nothing, Slave to No One

  • Postów: 964
  • Tematów: 187
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No chyba nie twierdzisz, że energii elektrycznej nie da się zobaczyć? Niebo podczas burzy, cewki Tesli albo czasem w chwili wkładania wtyczki w gniazdko...

 

Co do energii PSI to ja nie wiem czy to istnieje - nie ma naukowych dowodów, ale też nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, bo czemu nie? Więc nie wiem, tak samo jak nie wiem czy Bóg istnieje i jego istnienia nie wykluczę. Dlatego jestem agnostykiem. Ale rzeczywiście Daniel. się czepiasz, jeśli on jest przekonany, że energia PSI istnieje i umie ją kontrolować, to co Ci to przeszkadza? Napisał w odpowiednim dziale (który po to został stworzony), a pisze po to, żeby otrzymać jakieś rady i wskazówki od kogoś innego kto wierzy, że umie kontrolować energię PSI, nie po to żeby kogokolwiek przekonywać kręceniem filmów.

 

szoferzdz, jeśli rzeczywiście w tym celu ten temat zamieściłeś to się po prostu nie wdawaj w takie dyskusje i się nie denerwuj, bo to się mija z sensem. Poczekaj aż otrzymasz jakąś satysfakcjonującą Cię odpowiedź, pewnie jakiś inny entuzjasta tych tematów się znajdzie.

 

A w ogóle to z tego co przeczytałem tutaj http://www.paranorma...-o-psi-ballach/ to da się tworzyć widzialne PSI-balle.


Użytkownik Legend@rny edytował ten post 05.07.2015 - 03:29

  • 0



#15

PWU.
  • Postów: 93
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wizualizacja przepływu oznacza, że ten przepływ powinno być widać. Jeśli go nie widać to nic nie wizualizujesz, chyba że w swojej wyobraźni.

"Wizualizacja lub twórcza wizualizacja - wyobrażanie sobie pożądanych przedmiotów, sytuacji, zdolności, stanów psychicznych itp., stosowane jako metoda do ich osiągnięcia.
Wykorzystywanie wyobraźni, myśli i woli do spowodowania zmian w sobie i w otoczeniu."
 
chodziło mi dokładnie o wizualizacje dla siebie , jest to podstawa odnośnie kontrolowania energii więc nie wiem po co w ogóle pytanie o jakieś nagranie filmiku... jeszcze sprostuje, wizualizacja jako odczuwanie przepływu i możliwość ukierunkowania go. Mam nadzieje ze już nie będzie zbędnych pytan.
To pomyśl o Ukrainie i zaprowadz pokój.
  • 0


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: Energia, Psi, Czakra

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych