Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wszystko o PSI BALL'ach


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
134 odpowiedzi w tym temacie

#1

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widoczność
Czy kiedykolwiek stworzyłeś widzialnego PSI-Ball’a?
Tak. Ale kiedy chciałem stworzyć takiego nic nie wychodziło, a kiedy o tym nie myślałem – uwidaczniał się samemu! Wszystko odbywa się naturalnie, więc nie skupiajcie się na myślach typu „Ten będzie widzialny”.

Jak w ogóle powinien wyglądać PSI-Ball?
Tak jak chcesz – widziałem małe, lśniące kropki (dokładnie takie jak po uderzeniu głową w mur, tylko trochę bardziej lśniące xD ), niebieskie falujące wężo-podobne kształty. Znam przypadki, gdzie ludzie tworzyli iskierki albo mgłę…

Czy mogę stworzyć PSI-Ball’a widocznego dla innych ludzi?
Nie jestem pewien. Kiedy stworzyłem widzialnego PSI-Ball’a nie było nikogo w pobliżu, kto mógłby to potwierdzić. Aczkolwiek dostawałem e-maile od przyjaciół, którzy widzieli PSI-Ball’e innych – więc wnioskuje, iż jest to możliwe.

Czy PSI-Ball’e mogą być tak jasne, że rozświetlą ciemne pomieszczenie?
Nigdy nie słyszałem, że ktoś stworzył tak jasnego PSI-Ball’a, aby oświetlił cokolwiek, ale sądzę, że jest to możliwe. Słyszałem, że łatwiej jest dostrzec PSI-Ball’a w ciemności – może to dlatego, że emituje więcej światła, niż go odbija? Nie wiem do końca..

Jak oglądać PSI-Balla’a?
Tak samo jak piłkę od koszykówki albo od baseball’a. Po prostu patrz! xD

Jak długo tworzy się widzialnego PSI-Ball’a?
Zabiera to około 2 minut. Ale nigdy nie myśli się, że ma być widoczny. Zazwyczaj spędzam 1 lub 2 minuty kreując PSI-Ball’a i tylko część staje się widoczna. Sądzę jednak, że czas jaki poświęcamy na kreowanie energii nie ma nic do rzeczy w przeciwieństwie do emocji. Słyszałem, że pewna osoba, kiedy jest w stanie euforii i radości kreowała widoczne PSI-Ball’e jak szalona! Różne emocje powodują różne rzeczy i trudno wyczuć co pomaga w czym…

Czy istnieją prawdziwe zdjęcia PSI-Ball’i?
Tak.
- http://www.psipog.ne...dia-evan-1.html
- http://www.psipog.ne...dia-evan-2.html
- http://www.psipog.ne...dia-evan-3.html

Jak wyraźny powinien być widzialny PSI-Ball?
Czasami widzę tak wyraźnie, jak monitor na który ty patrzysz teraz, a czasami trzeba się go długo dopatrywać by zobaczyć drobne mignięcie…

Czy możliwe jest „pokolorowanie” PSI-Ball’a i pokazanie go w ustalonym kolorze innym?
Nie jestem pewien, czy w ogóle można „kolorować” PSI-Ball’e. Wieżę, że się da, ale nie mam dowodu. Jedynymi
kolorami jakie ja widziałem to niebieski i biały. (niebieskie wężo-krztałty i białe gwiazdki)

Czy możliwe jest obserwowanie PSI-Ball’a bez umiejętności widzenia aury?
Tak. Sam nie potrafię dobrze widzieć aury, a mimo to nie mam problemów z dostrzeganiem PSI-Ball’i.

Widoczność - Podsumowanie
Nie złośćcie się, jeżeli nie widzicie od razu swoich PSI-Ball’i. To jest możliwe o ile je czujecie! Jeżeli chcesz je zobaczyć, żeby następnie pochwalić się znajomym i przekonać ich, że to istnieje – nie rób tego. Niech wieżą w co chcą. Jeżeli chcesz zobaczyć je, aby przekonać się, że istnieją – kreowałeś już je i czułeś? Po co ci następne dowody?

Wizualizacja
Czy wyobrażam sobie poprawną rzecz?
Możesz wyobrażać sobie COKOLWIEK chcesz! Nie ma wyznaczonego sposobu na to, żeby „to wszystko działało”. Tak długo, jak zdefiniowane to jest w twoim umyśle jako„energia”, tak długo będzie szło ci dobrze! Dla przykładu, jeżeli powiem „samochód” to co sobie wyobrażasz? Doge Viper’a, albo Forda Model-T, a może Fiata 126-p, a może ogrom innych rzeczy – łapiesz o co mi chodzi? Jeżeli mówię „energia” to wyobraź sobie cokolwiek – osobiście wyobrażam sobie elektryczność albo dym. Ale ty możesz wyobrazić sobie cokolwiek tylko chcesz – wodę, motylki, szklane kulki, ciała niebieskie, wiatr… Ważne jest tylko, aby słowo „energia” było gdzieś w umyśle – nie ważne co wizualizujesz.

Nie potrafię wizualizować/poczuć „energii” – co mam robić?
Może i jej nie czujesz, ale to przyjdzie wraz z praktyką. Co do wizualizacji – odsyłam cię do poprzedniego punktu.

Co dokładnie wizualizować?
Co chcesz… Ja dla przykładu na początku wyobrażam siebie stojącego na ziemi i to jak cała energia z wnętrza ziemi wlatuje przez moje nogi. Potem energia przechodzi przez moje ciało i kieruje ją do ramion. Wizualizuje jak energia oplata moje ręce i wychodzi z dłoni i tworzy się PSI-Ball – wyobrażam sobie jak w środku niego energia kręci się, obraca, krąży bardzo szybko i jednocześnie dodaje tej energii, a kula robi się gęstsza i gęstsza… Ale to wychodzi mi – może ty znajdziesz swój własny, lepszy sposób?

Czym jest wizualizacja?
To po prostu wyobrażanie sobie czegoś – takie udawanie. Jeżeli słuchasz jakiejś historyjki to tworzysz w głowie jej obraz. Skup się właśnie na tym obrazie i nie rozpraszaj.

Wizualizacja - Podsumowanie
Nie ma określonego sposobu jak i co robić. Każdy ma swoje metody. Wymyśl własną i nie martw się, czy robisz to poprawnie – jeśli coś ma zadziałać, to zadziała, kogo obchodzi jak? Mam tylko kilka porad: jeśli wizualizujesz coś konkretnego, staraj się używać jak najwięcej zmysłów. Dla przykładu, kiedy wyobrażam sobie energię, czuje ją jak przepływa przez moje ramiona i słyszę syk temu towarzyszący. Naprawdę tego nie słyszę i nie czuję, ale tylko to sobie wyobrażam i to mi pomaga!

Rzucanie
Jak rzucić PSI-Ball’em?
Naprawdę łatwo to zrobić, a jedyną rzeczą, która to utrudnia tylko upewnienie się, czy rzucony PSI-Ball zachował swój kolisty kształt i czy nie rozpłynął się w powietrzu. Bądź cały czas na nim skoncentrowany, wypuść go z rąk i kieruj nim wizualizując. Myślisz po prostu: „Ta kulka jest teraz tam, a teraz tu, a teraz będzie tam”. To moja metoda i na pewno są inne…

PSI-Ball’em rzuca się fizycznie czy mentalnie?
Rzut fizyczny pomaga w wizualizacji, ale i tak wszystko odbywa się mentalnie.

Jeśli rzucę w kogoś to co będzie czuć?
Próbowałem rzucić PSI-Ball’a w mamę i tate – mama „coś” poczuła. Myślę, że zależy to od rodzaju PSI-Ball’a. Ludzie na pewno mogą go „poczuć”: jeśli szybko rzucasz dużo PSI-Balli w jakąś osobę czuje ona ukłucia. Jeśli zaś rzucisz dużym – poczuje łaskotanie.

Rzucanie - Podsumowanie
Rzucać PSI-Ball’ami próbowałem będąc samemu w pokoju – wypuszczałem je z ręki, a potem nakazywałem wrócić tak, abym znów je poczuł. To było proste, aczkolwiek nigdzie nie czytałem o podobnych przypadkach – wszystko wiem z własnego doświadczenia.

Źródła energii
Jakie są główne źródła energii?
Ja używam Ziemi, ale można próbować czerpać energię ze Słońca, Księżyca, tłumu ludzi, pojedynczej osoby, kamienia, trawy, drzewa, nieba, otoczenia, powietrza, samego siebie – z wszystkiego! Ja osobiście lubię Ziemię, bo jest duża i mam pewność, że wystarczy energii i dla mnie… No i jest blisko! xD Nie liczy się skąd czerpiesz energię.

Skąd pobierać energię Ziemi?
Skądkolwiek chcesz… Ja „wysysam” ją z samego jądra i przekazuje bezpośrednio do ciała.

Jak gromadzić/zbierać energię?
Ja robię tak:
1. Wyobraź sobie źródło (przykład: Ziemia)
2. Wyobraź sobie siebie
3. Wyobraź sobie jak energia wychodzi ze źródła i wlatuje w twoje ciało
4. Wyobraź sobie, że energia w ciebie wchodząca formuje się w cokolwiek tylko chcesz (przykład: tarcza, PSI-Ball)

To wszystko! Pamiętaj tylko: pozwól energii płyyyyynnnnąąąććć… Nie PCHAJ jej nigdzie, tylko KIERUJ i pozwól jej lecieć jej własnym sposobem. To jest coś jak taniec – nie PRÓBUJESZ tańczyć (przez co wyglądasz jak głupek), tylko to ROBISZ (od tłumacza: i wyglądasz jak nawalony)…

Jak dokładnie wyciągać energię ze źródła?
Wyciąganie energii to po prostu wizualizacja tej energii, przechodzącej ze źródła do twojego ciała.

Źródła energii - Podsumowanie
Pamiętaj – wyobraź sobie źródło, ciebie, ruch energii. Nie pchaj energii tylko ją pokieruj. Źródłem jest wszystko! Tylko upewnij się, że masz pozwolenie – twoja mama będzie zła, jeśli dowie się, że jej dziecko wyciągnęło z niej troszkę energii i jest przez to osłabiona…

Technika
Czy napinać mięśnie, kiedy przypływa energia?
Nie. Ani napinanie mięśni, ani pocieranie dłońmi nie wyzwala energii (tej o jaką nam chodzi) – rób wszystko mentalnie i będzie OK!

Czy po prostu rozluźnić ciało?
Czasami. Bo właśnie czasami pracuję z energią po głębokiej relaksacji, a czasem kiedy jestem pobudzony. Nastrój ma znaczenie przy tworzeniu PSI-Ball’i! Będąc rozluźnionym i zrelaksowanym kreuje się pewien rodzaj PSI-Ball’a, a będąc pobudzonym – jeszcze inny rodzaj… Oczywiście, w miarę praktyki, opracujesz swoje sposoby i nastrój nie będzie aż tak ważny.

Jak bardzo powinienem się skupić?
Oczywiście rozproszonemu umysłowi trudno będzie skupić energię, a ty powinieneś skoncentrować się na tworzeniu PSI-Ball’a. Jak wspominałem wcześniej nastrój wpływa na PSI-Ball’a – bujający w obłokach umysł „zmotywuje” energię do przemieszczania się i nie będzie ona skupiona w jednym miejscu. Skoncentrowany umysł tworzy skoncentrowanego PSI-Ball’a – proste.

Powinno się robić przerwy i dni „bez tego typu rzeczy”?
Nom... Czasami próbując stworzyć PSI-Ball’a po prostu nie wychodzi. Tak samo jest z graczami futbolu – czasem grają jak napaleni, jest w nich rozpierająca energia, a czasami potrafią nieźle schrzanić sprawę… Jeżeli coś ci nie wychodzi – trudno, przecież to nic ważnego. Odpocznij…

Technika - Podsumowanie
Twój nastrój odbija się na tym jak i jakiego tworzysz PSI-Ball’a. Mając zły dzień i beznadziejny humor stworzysz beznadziejnego PSI-Ball’a. Tylko nie myśl wtedy, że straciłeś wszystko to, nad czym tak ciężko pracowałeś… To powróci razem z twoim nastrojem!

Jak zrobić...
Jak ścisnąć/sprężyć PSI-Ball’a?
Wizualizuj jak staje się mniejszy, ale nie słabszy. Wyobraź sobie jak staje się coraz gęstszy. Zazwyczaj nie ściskam PSI-Ball’i tak mocno, tylko kiedy doładuje je energią, automatycznie staram się, żeby były gęstsze, a przez to nie muszę ich ściskać.

Jak wtłoczyć więcej energii do PSI-Ball’a?
Absorbuj energię i cały czas kieruj ją do rąk. Niektórzy nawet rozsuwają ręce, by zrobić miejsce na więcej energii, a potem ją zagęszczają, ale tu możesz robić co chcesz… xD

Jak zmusić energię, by płynęła?
Pomyśl, że energia faluje albo tańczy lub wizualizuj wodospad, albo potok. Tylko nie pchaj jej – zrelaksuj się i „samo się zrobi”: pozwól jej płynąć samemu. Pracuj z energią, a nie zmuszaj energię do pracy – to duża różnica.

Jak utrzymać PSI-Ball’a?
Utrzymuj go koncentracją. Możesz też stworzyć naokoło PSI-Ball’a barierę z energii, tak by go tam uszczelnić. Potem go po prostu zostaw, a będzie tam, póki bariera „nie puści”…

Jak przenieść energię z mojego ciała do rąk?
Wizualizuj jak energia rusza się i wychodzi z rąk. Wszystko zależy od tego, skąd ją absorbujesz: jeśli pomyślisz o sobie, jako o pojemniku, to musisz utworzyć „dziurki” w rękach. Jeśli natomiast kumulujesz energię z otoczenia (tak jak robię to ja) to najlepiej jest porostu pokierować ją z otoczenia do ciała tak, by gromadziła się w rękach…

Jak zrobić... - Podsumowanie
Wizualizuj, skoncentruj się i pozwól temu płynąć… Niezłe podsumowanie, nie? xD

Czas
Jaki jest najlepszy czas, aby zacząć zabawę z PSI-Ball’ami?
Ogólnie rzecz ujmując – nie ma określonej granicy. Osobiście sadzę, że każdy poniżej wieku 14 lat powinien skupić się na byciu dzieckiem i korzystać z dzieciństwa: niektórzy nie mieli tej możliwości…

Jak długo zajmuje tobie stworzenie PSI-Ball’a?
Mogę stworzyć malutką kulkę nawet w pół sekundy. Zazwyczaj poświęcam od 1 do 2 minut na pojedynczego PSI-Ball’a.

Jak długo zajęło ci stworzenie PSI-Ball’a, którego można było poczuć?
Zabrało mi to 3 dni hardcorowego treningu, zanim cokolwiek poczułem. Ale to nie było jak pstryknięcie światłem, jak wybuch – wszystko działo się stopniowo. Ale to tylko ja – tobie może zająć to 2 minuty, dni, tygodnie, miesiące, lata… xD

Ile czasu dziennie powinienem poświęcać na praktykowanie tworzenia PSI-Ball’i?
Tak długo ile chcesz. Pamiętaj tylko, że praktyka czyni mistrza…

Czas - Podsumowanie
Wkurzają mnie pytania typu: „Ile to zajmie?”. Zapomnij o tym! Kogo to obchodzi! To zabierze tyle, ile ma trwać – i tyle...

Uczucia
Kiedy gromadzisz energię to czujesz (rękoma) takie jakby dwa magnetyczne siły odpychające się nawzajem?
Czasami. Czułem już masę różnych rzeczy. Myślę, że zależy to głównie od nastroju i jak długo i jak mocno się koncentruję. Jest wiele rzeczy, które możesz poczuć…

Bla, bla, bla – czy to normalne?
Kogo to obchodzi? Teoretycznie wszystko co dotyczy PSI-Ball’i według powszechnych przekonań jest dziwne. Poza tym, dlaczego porównujesz swoje doświadczenia z doświadczeniami innych osób? To wszystko zależy od ciebie, więc po co ci zdanie innych?

Moje ręce płoną i parzą, czy zdarzyło się to tobie?
Hehe, tak… Słyszałem, że ludzie dostawali bombli od PSI-Ball’i. Każdy zna swoje granice – jeśli je przekroczysz, odczekaj minutkę. [od tłumacza: bombe? *pff* złe ukierunkowanie energii, a nie efekt pośredni stworzenia PSI-Ball’a]

Jakie w dotyku są PSI-Ball’e?
W około 90% prób czuję ciepło. Czasem pojawia się też zimno płynące z palców, czuć też bryzę… Tak w ogóle to nie „uczucie”, którego nie ma w rzeczywistości, które odbieramy pozazmysłowo. Rzeczywiście czuję ciepło, a ręce naprawdę robią się ciepłe. (oczywiście tak jest u mnie, nie wiem jak to będzie u ciebie…)

Uczucia - Podsumowanie
Wielu ludzi czuje wiele różnych rzeczy. Nie porównuj siebie z innymi, bo to nie ma sensu. Zaufaj sobie i temu co czujesz.

Uziemianie/Skupianie energii
Czy powinienem uziemiać energię przed tworzeniem PSI-Ball’a?
Rób co chcesz – obie drogi są dobre. Nie ma zasad – wszystko zależy od ciebie.

Czy ty uziemiasz energię przed pracą z nią?
Nie.. Czasami uziemiam energię przed pracą z energią tylko po to, żeby się zrównoważyć. Zazwyczaj jednak tego nie robię.

Czy skupiasz dużo energii?
To pomaga, ale ja tego nie robię…


PSI-Ball’e i inne obiekty
Czy PSI-Ball może oddziaływać na fizyczne przedmioty?
Ale przecież PSI-Balle to tylko energia! Czyli oczywiście, że mogą oddziaływać na przedmioty fizyczne! xD

Czy można przewrócić stojący ołówek PSI-Ball’em?
Pewnie. Raz mój kolega przewrócił tak butelkę Coli! Polecam poczytać o psychokinezie.

Co robią PSI-Ball’e, gdy już przewrócą obiekt?
To, do czego je stworzyłeś. Zmieniają nastrój, poruszają obiekty albo robią cokolwiek. xD

Czy PSI-Ball’e mogą spowodować spięcie elektryczne?
Niektóre tak, niektóre nie. Zazwyczaj tylko te bardziej potężne mogą, o ile nie są zaprogramowane w inny sposób.

Czy można stworzyć PSI-Ball’a tak potężnego, aby spowodować wyładowanie elektryczne, wywołać ogień, a nawet dźwięk.
Na pewno tak, ale trzeba być naprawdę potężnym, żeby dokonać czegoś takiego.

Czy można używać PSI-Ball’i jako broni jak w DBZ (Dragon Ball Z)?
Nie polecam używać tego jako broni [od tłumacza: z wypowiedzi jasno wynika, że da się xD ]. To co widziałeś w kreskówkach… Jest tylko kreskówką… Chwytasz?

Czy tworzenie PSI-Ball’i, jak i one same jest niebezpieczne?
Mogą być niebezpieczne, ale nie bój się ich. Słyszałem o ludziach dostających blizn od tych super-gorących. Jeśli jesteś bystry – sam się nie skrzywdzisz, póki nikt cię nie zaatakuje. Atakuje się losowych przechodniów, ale i tak zazwyczaj „dostaje się” tym, którzy o to prosili… Zachowaj rozsądek!

Inne
Jak mogę powstrzymać mój umysł i myśli od losowych „podróży” (niechcianego „bujania w obłokach”)?
Trening… Za każdym razem kiedy zaczniesz rozmyślać – spokojnie wróć do tego, na czym skupiałeś się przed chwilą, a z czasem będzie szło ci coraz lepiej…

Co można zrobić z PSI-Ball’ami oprócz zabawy?
Cokolwiek tylko chcesz. Mówiąc ogólnie, PSI-Ball’e to forma trenowania manipulacji energią, a jeśli ją opanujesz – możesz łatwiej wykorzystywać inne psioniczne umiejętności. PSI-Ball’e mogą być zaprogramowane do niezwykłych rzeczy…

Jakie są dobre strony internetowe o PSI-Ball’ach?
Jedyną jaką znam to ta: http://www.tadma.net/psychic - ale na pewno jest więcej. xD

Autor: Peebrain
Tłumaczenie: Ashwalker
Źródło: http://www.psipog.ne...siball-faq.html
  • 0

#2

Megumi.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok ale jak np zrobic tak zeby ten psi ball poruszyl przedmiot? jak pisalam o tym jak mozna cwiczyc telekineze to powiedzieli zacznij od robienia psiballa i na tym sie skonczylo...a co dalej?
  • 0

#3

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok ale jak np zrobic tak zeby ten psi ball poruszyl przedmiot? jak pisalam o tym jak mozna cwiczyc telekineze to powiedzieli zacznij od robienia psiballa i na tym sie skonczylo...a co dalej?


Spróbuj skumulować jak najwięcej energii w PSI BALL’u i wyobraź sobie że kieruje on się w stronę tego przedmioty i porostu w go przesuwa… Wszystko stoi na wyobraźni…
Wyobraź sobie że PSI BALL leci w str. przedmiotu i go przesuwa.
  • 0

#4

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kilka miesiecy temu postanowilem ze sprobuje stworzyc psi balla. No i juz za pierwszym razem poczulem energie, ktora delikatnie odpychala moje rece, gdy je przyblizalem. Robilem to kilka razy dziennie przez tydzien. I oto moje pytanie. Czy sa jakies naukowe dowody na istnienie takiej energii? Czy moze jest to wytwor wyobrazni, a odpychanie rak, itp. efekty to tylko nasza sugestia?
  • 0



#5

Pyziak.
  • Postów: 703
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

jak by były już dowody, to by Marcin Lachowicz nie wymyślił testu, który zabił Fenixa... :(
  • 0

#6

Azure.
  • Postów: 223
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozwól, że spytam: jak długo 'praktykujesz' psi?
  • 0

#7

Olbrzym.
  • Postów: 273
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

To chodzi o to?
ciach

Edit: Asieńka 20.12.2007. Co to ma wspólnego z tematem? Ostrzeżenie za złamanie regulaminu paragraf 7.8
  • 0

#8

_MajoR_.
  • Postów: 196
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To chodzi o to?
Dobreprogramy.pl -> 77.253.142.178 (127.0.0.1) -> www.megaupload.com


Wiesz... napisz to troche jaśniej bo nie czaje :/
  • 0

#9

Wildens.
  • Postów: 321
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na mój gust to jakiś program/dowód?:E [url="http://"http://www.paranormalne.pl/index.php?act=boardrules""]klik[/url]

Edit: Przemo 20.12..2007 Kolejny raz wklejasz linki i robisz OT. Więc kolejny warn. Link oczywiście zmieniłem na znacznie ciekawszy. :)
  • 0

#10

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

;-) są przecież dowody na istnienie energii np. prąd. Dowodem na istnienie energii subtelnej są np. zdjęcia kirianowskie. Właśnie te zdjęcia udowadniają istnienie bioenergii, energii z której nie którzy już robią kule astralne inni zaś próbują ;-).
  • 0



#11

Adryan.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Są dowody na istnienie takich energii i się ją wykorzystuje w celach naukowych. Naukowiec który znalazł sposób na ujarzmienie tej energii został wyklęty ze środowiska naukowego, ale i tak wszyscy, nawet profesorowie pchają się na jego wykłady drzwiami i oknami.
  • 0

#12

Kropek.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To na serio dziala :)
To najlepszy zbior wiadomosci... :D Bardzo mi pomogles, najbardziej z wizualizacja.
Dzieki ;)
  • 0

#13

Deus.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli szukacie naprawdę skarbnicy wiedzy w dziedzinie technik psionicznych zapraszam na moją stronę - Ciach - jest tam prawie wszystko czego chcecie i stale powiększam jej zbiory. I jeszcze nie żebym się czepiał, ale te zdjęcia niby kul psi - te takie czerwone i niebieskie szumy to nie prawdziwe fotki, wspólpracowałem kiedyś (bardzo dawno temu) z twórcami tamtej strony, ale nasza współpraca trwała tylko 2 tygodnie, bo nie chcieli by ich teksty zostały przełożone na polski :P Tak więc zapraszam na mojego**** ;]

Edit: Asieńka 07.01.2008
7.8 Na forum nie można reklamować innych stron internetowych, za wyjątkiem specjalnie przeznaczonego do tego celu pola "Strona WWW" w profilu użytkownika (nie dotyczy grup VIP, Adept, Moderatorzy). Za recydywę ostrzeżenie o wartości 2.

  • 0

#14

Mayk3l.
  • Postów: 19
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Genialnie napisany artykuł :)

Trenuje tego psiballa dwa tygodnie i coś mi ciągle nie wychodzi.

Za energię obrałem sobie burzę bo uwielbiam błyskawice. Może jak będzie jakaś burza to mi się uda ;)
  • 0

#15

grzyman.
  • Postów: 72
  • Tematów: 37
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim sposobem jest wyobrarzanie sobiejak wiele ogromnych piorunów uderza we mnie a dokładniej między moje ręce
i muszę przyznać że to działa to mój własny sposób który niedawno wymyśliłem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych