Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kręgi zbożowe / Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#166

incredible.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Chodzi ci o ten niby z cyfrowa pieczatka jak na zdjeciu do legitymacji ? przeciez to jest krag z serii "robienie sobie jaj z tych co mysla ze to kosmici" ale widze ze jestes jednym z tych co lykneli haczyk" to jest tekst Tiamata.

Otoz.. ogladalem film zawarty we ktoryms z postow... i oni ten krąz z "alien face" odczytali... to byl pewnego rodzaju przekaz ktory mowil o "przebudzeniu sie wiedzy w wężu" a wąz jest uzywany we Fladze MEKSYKU...

pewnie mnie znegujesz ale ok.

sorka ze pewnie nie na temat.. ale nie moglem wytrzymac
  • 0

#167

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O przekazie binarnym w pieczatce legitymacji wiedzialem, ale o tym wezu to pierwsze slysze, z tego co pamietam to byl tam tekst w stylu "strzezcie sie falszywych obiietnic, bedzie dobrze" itd. zadnego weza nie pamietam.
  • 0

#168

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

incredible:

mowil o "przebudzeniu sie wiedzy w wężu" a wąz jest uzywany we Fladze MEKSYKU...

No i co w związku z tym ??? Flaga meksyku na przestrzeni lat zmieniała się.
  • 0

#169

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Patrząc na wpisy z różnych tematów dochodzę do wniosku, że przydałoby się nam inne spojrzenie w tej sprawie. Mianowicie... jedni mówią o UFO inni o ludziach. Według mnie obie wersje mogą być prawdziwe... nie od dziś wiemy, że ludzie tworzą to i owo, jak i również mamy wszelkie realcje o kulach nad polami i kręgami powstającymi w ciągu kilku godzin, jednej nocy itd. (przykłady Wylatowo - kamery, itd. i powstają piktogramy bez zarejestrowania ludzi itd.)... ale może wypadałoby zastanowić się nad tym co/kto zapoczątkował to zjawisko ?

Może dwie strony mają ziarnko prawdy... trzeba zacząć patrzec na to pod takim względem... bo ja np. nie odważyłbym się powiedzieć , że "100% piktogramów robi UFO" lub "100% piktogramów robią ludzie" - tego nikt nie wie...

Może prawda leży po środku...
  • 0



#170

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może dwie strony mają ziarnko prawdy... trzeba zacząć patrzec na to pod takim względem... bo ja np. nie odważyłbym się powiedzieć , że "100% piktogramów robi UFO" lub "100% piktogramów robią ludzie" - tego nikt nie wie...

Może prawda leży po środku...

Zgadzam się i już wcześniej o tym wspominałem ;)

Rozumiem, że człowiek potrafi robić rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydaja się być niemożliwe, nie przeczę więc, że nawet część tych najlepszych jest dziełem specjalistów. Ja tylko zasugerowałem, że człowiek nie stworzył wszystkich tych kręgów. Nawet jeżeli 99% z nich zrobiono ludzka ręką, to zawsze jest ten 1%, który jest zagadką.


  • 0

#171

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

DJ CINEX:
Patrząc na wpisy z różnych tematów dochodzę do wniosku, że przydałoby się nam inne spojrzenie w tej sprawie. Mianowicie... jedni mówią o UFO inni o ludziach....

Wiadomo, nic nowego tym razem nie wniosłeś ;)
  • 0

#172

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piegi ... według mnie są tu osoby, które są święcie przekonane, że wszystkie piktogramy to dzieło ludzi... i chciałem tylko takim zwykłym swoim szarym przemyśleniem wnieść to i owo co na ten temat sądzę...
  • 0



#173

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

A ja mam nadal nieodparte wrażenie, że Oni chcą nas po prostu wziąć głodem depcząc nam zboże...
  • 0

#174

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Oooo ... a tego typu wypowiedzi to powinny być od razu usuwane. Zero w nich logiki itd. i jak tu traktować tego typu rozmowy na poważnie. Teoria konkretna i najlepsza ze wszystkich...
  • 0



#175

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Piegi ... według mnie są tu osoby, które są święcie przekonane, że wszystkie piktogramy to dzieło ludzi

No nie...a osób święcie przekonanych że zjawisko piktogramów to nie wynik działań ludzkich to już nie ma ?
  • 0

#176

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja tylko przedstawiłem swój punkt widzenia ... mimo, iż wierze, że "coś nieznanego" robi te wzory to również wiem, że robią je również ludzie. A znajdą się tacy co przystają tylko przy jednej teorii... :)

Teraz chyba będzie to bardziej zrozumiałe :)

Nikt nie musi się zgadzać z moimi przemyśleniami...
  • 0



#177

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja np. jestem przekonany ze czesc z tych doskonalych kregow, ktore sa uznawane przez zwyklego zjadacza chleba za niemozliwe do zrobienia przez czlowieka - zrobili ludzie, bo widzialem na Discovery itd. (sam bylem w szoku, ze to tak sprawnie im szlo), widzialem takze kregi z ludzkimi twarzami, napisami, reklamami itd. co chyba logiczne ze zrobione ludzka reka (chyba ze ludzie i firmy zamawiaja kregi u kosmitow) To wszystko mi tylko podpowiada droga dedukcji jak wyglada sprawa z innymi kregami, ktorych stworzenia i tworcy nie widzialem. Skoro mogli zrobic te co widzialem ze zrobili, to czemu nie mogliby zrobic reszty ?. Ale zeby nikt sie nie przyczepial, to powiem - nie wiem kto zrobil pozostale, bo nie widzialem :) ale tez nie bede zmyslal.
  • 0

#178

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oooo ... a tego typu wypowiedzi to powinny być od razu usuwane. Zero w nich logiki itd. i jak tu traktować tego typu rozmowy na poważnie. Teoria konkretna i najlepsza ze wszystkich...

Alez jest w niej sporo logiki. Skoro dopuszczamy za prawdopodobne, utworzenie wzmiankowanych kręgów "rękami Obcych" - mając przy tym mało dowodów materialnych, a jednocześnie wiele dowodów świadczących iż wykonanie podobnych tworów jest możliwe przy czynnym udziale człowieka. Przypomina sie mi w tym momencie "sławna" kometa, która miała w tym roku uderzyć w Ziemie. Czy przypadkiem nie pojawiły się w okresie szczególnego natężenia "paniki" tajemnicze kręgi obrazujące układ planet pokrywający się z "przepowiadanym" dniem uderzenia? O ile dobrze pamiętam to miał być jeden z mocniejszych dowodów w tej sprawie.
  • 0

#179

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do twojej niezwykłej teorii "wzięcia nas głodem depcząc nasze pola". Po co się trudzić ... wystarczy użycie jakiegoś "laser beam" i po kłopocie... po co takie prymitywne metody ... :D
  • 0



#180

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wracając do twojej niezwykłej teorii "wzięcia nas głodem depcząc nasze pola". Po co się trudzić ... wystarczy użycie jakiegoś "laser beam" i po kłopocie... po co takie prymitywne metody ... :D

Ponieważ - może to zabrzmi dziwacznie, ale nie przekonuje mnie materiał. Dlaczego jest wybierany taki właśnie? Skoro juz pojawiają się znaki (tutaj kwestia dyskusji w jakim celu) to czemu coś tak rozpaczliwe nietrwałego?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych