Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kręgi zbożowe / Piktogramy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

#151

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A czy nie jest Waszym zdaniem dziwne że piktogramy najpierw miały proste kształty a z czasem zaczęły być coraz bardziej skomplikowane?

To akurat dziwne nie jest :D od czegoś zacząć trzeba
  • 0

#152

Raziel.
  • Postów: 405
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To akurat dziwne nie jest grin.gif od czegoś zacząć trzeba



Dokładnie bo jeśli to jest sprawka kosmitów to musieli zacząc od prostych znakow a z czasem roic coraz to trudniejsze żeby nam było łatwiej je "rozszyfrowac" ;p
  • 0

#153

Chessman.
  • Postów: 1031
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czymkolwiek by piktogramy nie były jest jedna bardzo ciekawa rzecz która je łączy, niezależnie od tego czy zrobił je człowiek czy nie. We wszystkich(przynajmniej kręgach) występują anomalie magnetyczne i hmm czasowe(?). bardzo drobne, ale jednak. Więc materiał do badań tak czy inaczej jest. Swoją drogą nie wiem czy wiecie, ale piktogramy można robić za pomocą bodajże infradźwięków(albo ultra, sorki ale muszę sobie odświeżyć tą informację) i otrzymuje się idealnie taki efekt jak przy domniemanych autentykach(przypalone zboże, ziemia itp). Swojego czasu był o tym bardzo ciekawy artykuł w Nexusie. Jak znajdę to postaram się zamieścić.
  • 0

#154

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chessman napewno nie we wszystkich sam widzialem program w którym badano wiele kręgów ... w niektórych padały kamery , aparaty a w innych zupełnie nic sie nie działo , ja myśle ze te anomalie to po czesci potwierdzaja autentycznośc (czyt pochodzenie pozaziemskie) kregów ... jesli to komus nie wystarcza to jest jeszcze jedna kwestia otworkow w kłosach zboża ... tylko w obrebie kręgu
  • 0

#155

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czemu zaraz pozaziemskie ? a nie jakas nieznana energia ziemska ? pozatym takie kregi robia tez ludzie z takimi samymi efektami :) widzialem program o tym, przed kamerami zrobiono krag razem z "anomaliami" :)
  • 0

#156

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wyniki analiz i testów można sfałszować
  • 0

#157

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No wlasnie o to chodzi :D
  • 0

#158

mojo.
  • Postów: 355
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

A czy nie jest Waszym zdaniem dziwne że piktogramy najpierw miały proste kształty a z czasem zaczęły być coraz bardziej skomplikowane?


No to oczywiste...przeciez czlowiek nie mogl odrazu wyskoczyc z deska na pole i machnac jakis zarabisty skomplikowany piktogram. Od czegos trzeba zaczac.......... teraz juz nie wiadomo co nalezy do kosmitow a co do roboty ludzkiej;
  • 0

#159

luk.
  • Postów: 59
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To akurat dziwne nie jest :D od czegoś zacząć trzeba



To było pytanie retoryczne.
  • 0

#160

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

luk, mojo nie przesadzajcie, aby stworzyć te wszystkie kręgi, trzeba by było setki specjalistów, którzy tylko tym musieliby sie zajmować :lol Niektóre to oczywiście sprawka ludzi, ale nie można wszystkich włożyć do jednej szufladki. Najlepszym przykładem jest sprawa Wylatowa - tam człowiek do tego dzieła nie przyłożył ręki :P
  • 0

#161

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

reaper nie ma podstaw zeby twierdzic ze czlowiek nie potrafilby zrobic najlepszych kregow z tych, jakie tylko sfotografowano, ci ludzie to sa artysci i zawodowcy, a nie rolnicy i wlasciciele pola. Dla mnie to jest takie samo gadanie, ze iluzjonisci napewno posiadaja tajemne moce, bo to niemozliwe zeby robili to co robili, a niektorzy mowia ze sa czarodziejami, zeby przyciagac ludzi. To ze dla nas to trudna sztuka, nie oznacza ze dla nich tez. Malo tego ! to samo, analogicznie jest zalozycielem strony circlemakers.org, tworca najlepszych kregow na zamowienie. W wywiadach twierdzi ze czestowidzi latajace kule nad polami, cygara itd. po co ? moglby przeciez powiedziec ze on sam to robi ze swoja ekipa, a on tak samo jak iluzjonisci dorabia do tego ideologie :P A teraz sie zastanowmy. Co bardziej przyciaga ludzi, kregi zrobione przez czlowieka czy przez kulki nad polem (ufo itd.) ? Nie wydaje ostatecznej opinii, ale dla mnie to jest wszystko tak sprytnie i komercyjnie wykombinowane ze glowa boli. Kiedys tam pojade i sam sie przekonam, napewno przed 2012 :D
  • 0

#162

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

reaper

Oj przyłożył ręke, i to nawet nie jeden a grupka dzieciaków, nie będe Ci szukał teraz raportu z pobytu ekipy nautilusa w wylatowie bo prawdopodobnie byś się roześmiał. Ale jeden koleś od nich pisał że po pierwszym piktogramie na polu i to w drugi dzień, dwoje ze sprawców przyznało się gdy tylko zrobił się większy szum wogół cropsa...są nawet fotki z tej nieudolnej mistyfikacji, ale nie o tym teraz.
  • 0

#163

reaper.
  • Postów: 532
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

reaper nie ma podstaw zeby twierdzic ze czlowiek nie potrafilby zrobic najlepszych kregow z tych, jakie tylko sfotografowano

To ty powiedziałeś :P
Rozumiem, że człowiek potrafi robić rzeczy, które na pierwszy rzut oka wydaja się być niemożliwe, nie przeczę więc, że nawet część tych najlepszych jest dziełem specjalistów. Ja tylko zasugerowałem, że człowiek nie stworzył wszystkich tych kręgów. Nawet jeżeli 99% z nich zrobiono ludzka ręką, to zawsze jest ten 1%, który jest zagadką.

nie będe Ci szukał teraz raportu z pobytu ekipy nautilusa w wylatowie bo prawdopodobnie byś się roześmiał.

Dlaczego :hmm: Chętnie bym sie pośmiał :D
  • 0

#164

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Znowu zaczynamy rozmowę, która była toczona kilka razy... :/
  • 0

#165

michalp.
  • Postów: 1792
  • Tematów: 98
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dlaczego Chętnie bym sie pośmiał

Mam za mało czasu i chęci żeby obszukiwać te ich archiwa, ale znalazłem coś pokrewnego też z Wylatowa
Dołączona grafika
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych