Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem (sprawa) imigrantów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2397 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Problem (sprawa) imigrantów (146 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś ZA przyjęciem imigrantów do Polski?

  1. Głosowano TAK (9 głosów [6.16%])

    Procent z głosów: 6.16%

  2. Głosowano NIE (131 głosów [89.73%])

    Procent z głosów: 89.73%

  3. JEST MI OBOJĘTNE (6 głosów [4.11%])

    Procent z głosów: 4.11%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2131

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

To prawda że obcokrajowcy po publikacji tego zdjęcia są zszokowani jak to wygląda u nas,

Internauci robili sobie jaja, że niesamowity widok, coś niebywałego w tej Polsce, tylko czemuś niektórzy bardzo chcą brać to na poważne. W tej samej dyskusji pod zdjęciem internauci pisali że facet po lewej to sobowtór Hitlera.

 

Ja w metrze często widuję kobiety w burkach.


  • 0



#2132

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Gazeta Wyborcza rozumiem, że też jedynie robiła sobie jaja?

 

P0GB3T2.png


  • 6



#2133

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

To jest przykre, że dożyliśmy takich czasów że bycie białym Polakiem jest faszyzmem i rasizmem. Co będzie kolejnym krokiem lewaków? Obozy koncentracyjne dla białych? Bez wątpienia, dzisiaj największymi rasistami są właśnie te postępowe środowiska.

18620195_660783800793737_669534047525216

A media dalej urabiają publikę.


Użytkownik CzłowiekSarna edytował ten post 24.05.2017 - 17:01

  • 11



#2134

Profesor Proton.
  • Postów: 140
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

CzłowiekSarna dobrze prawicie. Natknąłem się na pewną stronę, którą zapewne znasz, jednak przytoczę tu fragment zatytułowany ironicznie ,,Incydent w Manchesterze"

 

Zawsze po wybrykach sympatycznych brodaczy – mainstreamowe media korzystają z trzypunktowych wytycznych w kwestii „zarządzania kryzysem”:

1.Zignorować temat, aby nikt się o tym nie dowiedział, lub dowiedział się jak najpóźniej (tzw. „blokada medialna”) – zasada z powodzeniem stosowana przez kilkaset lat, jednak w epoce internetu ludzie coraz częściej wymieniają się informacjami między sobą na portalach społecznościowych i komunikatorach, z pominięciem głównych ośrodków medialnych. Dlatego uparte stosowanie tej zasady jest po pierwsze nieskuteczne, a po drugie – uderza w (i tak fatalną) wiarygodność dużych mediów (patrz: cisza medialna po sylwestrze w Kolonii). Jeżeli więc o zamachach wyznawców „religii pokoju” wszyscy mówią (mimo ‚blokady’) – duże media mimowolnie muszą chwilowo zatrzymać propagandę pro-uchodźczą (aby nie przyniosła skutku odwrotnego) oraz przejść do punktu drugiego.

 

2.Zbagatelizować temat i odwrócić podejrzenia od islamu i „uchodźców” – mile widziane następujące frazy kluczowe: „panika”, „incydent”, „Belg”, „Francuz”, „choroba psychiczna”, „nieszczęśliwie zakochany”, „w wypadkach drogowych ginie więcej ludzi, niż w zamachach”, „terrorystom przecież o to właśnie chodzi, aby wywołać nastroje antyislamskie”, „fanatycy katoliccy i kibole są jeszcze gorsi”, „w Polsce palą kukły żydów i sztyletują właścicieli kebabów” oraz inne wyświechtane slogany, doskonale każdemu znane. Następnie media przechodzą do punktu kolejnego.

 

3.Przesłonić temat czymś chwytliwym – Misiewicz, Kaczyński, Magdalena Żuk, Trybunał Konstytucyjny, pijany ksiądz, zdechły koń żony perkusisty Rolling Stones, sałatka Krystyny Pawłowicz, pomazańcy, Nocne Wilki, najnowszy apel Krystyny Jandy o przywrócenie demokracji itd.

 

całość tu

https://bialyrasizm....w-manchesterze/


Użytkownik Profesor Proton edytował ten post 24.05.2017 - 17:56

  • 3

#2135

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba trochę przesadzacie. Co prawda nie czytałem relacji z samego rana, a dopiero wczoraj po południu, ale nigdzie nie natknąłem się na "incydent" (mimo, że mówię o stricte mainstreamowych mediach), wszędzie była mowa o zamachu. W każdym wydaniu wiadomości na każdej stacji telewizyjnej jaką oglądałem były również reportaże o "zamachu terrorystycznym" i to bynajmniej nie krótkie. Oglądałem właśnie Fakty na TVN i reportaż o zamachu był chyba najdłuższy w całym wydaniu, pokazano zdjęcie sprawcy, jego personalia, fakt że był wcześniej w Libii i być może Syrii itp. itd.

 

Nie zgłębiałem jakoś bardzo tematu, ograniczyłem się do chyba wp., onetu, a w telewizji polsatu, tvn, tvp, ale wszędzie była mowa o zamachu, Gdyby nie to forum, to w ogóle o żadnym "incydencie" bym nie słyszał...


  • 0



#2136

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W pierwszych doniesieniach była mowa że na koncercie wydarzył się groźny incydent, ale jeszcze nie ma oficjalnych informacji co się zdarzyło. To pewnie kwestia tłumaczenia, bo angielskie "incident" oznacza też po prostu wydarzenie, w języku polskim to raczej "nie znaczący wypadek".


  • 0



#2137

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A tak nawiasem mówiąc, enty raz już widzę na Trumpa fanpageu tego typu memy.

18581875_1212127208914107_34477102659908

Polan stronk!

 


Użytkownik CzłowiekSarna edytował ten post 25.05.2017 - 07:27

  • 3



#2138

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sorry za post pod postem, ale co powiecie na to?

TVN... czy to wymaga to jakiegoś komentarza? znowu oni sieją nienawiść wobec Polaków.


Użytkownik CzłowiekSarna edytował ten post 27.05.2017 - 21:54

  • 3



#2139

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W pierwszych doniesieniach była mowa że na koncercie wydarzył się groźny incydent, ale jeszcze nie ma oficjalnych informacji co się zdarzyło. To pewnie kwestia tłumaczenia, bo angielskie "incident" oznacza też po prostu wydarzenie, w języku polskim to raczej "nie znaczący wypadek".

Żadna tam kwestia tłumaczenia. W lewackich mediach tuszuje się takie sprawy na potęgę. Jak wysadzi się muslim, to mówią, że rodowity obywatel i najpewniej chory psychicznie. Jak ciężarówka wjeżdża w tłum, to okazuje się, że kierował chyba duch, bo sprawcą okazuje się sam samochód, a gdy dochodzi do gwałtów i rozbojów na ulicach, to tematu nie ma w ogóle, tudzież następuje zmiana tematu na biedne, uciekające przed wojną "kobiety i dzieci".

 

PS. A kobitkę powyżej na początku aż musiałem zapuścić dwa razy, bo za pierwszym razem nie dowierzałem w to co usłyszałem...


Użytkownik szczyglis edytował ten post 27.05.2017 - 23:02

  • 1



#2140

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

TVN... czy to wymaga to jakiegoś komentarza? znowu oni sieją nienawiść wobec Polaków.

 

Bez przesady - z tego co widziałem, to reszta ludzi przy stole była nie mniej zszokowana jej wynurzeniami. Umówmy się, głupich nie sieją i wszędzie się jakiś trafi.

 

 

Żadna tam kwestia tłumaczenia. W lewackich mediach tuszuje się takie sprawy na potęgę.

 

I znów bez przesady - tak jak pisałem wcześniej, czytałem te "lewackie media" od "incydentów" kilka godzin po pierwszych wieściach o zamachu i nigdzie nie było słowa o incydencie, wszędzie jak wół stało "zamach". Nie widziałem żeby ktokolwiek gdziekolwiek próbował tuszować - zaraz znana i podawana była narodowość zamachowcy, fakt że miał na bliskim wschodzie kontakty z radykałami itp. itd.

 

Ja się poniekąd zgadzam z Zaciekawionym. W dobie internetu i natychmiastowego dostępu do informacji jedyną kartą przetargową największych portali z wiadomościami jest szybkość podania informacji. Przy czym ta informacja jest z reguły podawana z drugiej ręki, za mediami zachodnimi. Podobnie pewnie było w tym przypadku - nikt "od nas" nie wiedział jeszcze, co się tam naprawdę stało, zachodnie media również nie do końca - stąd pierwsze anglojęzyczne artykuły miały w nagłówkach enigmatyczne słowo "incydent", a Polacy, sami nie mając pojęcia co zaszło, zrobili po prostu kalkę. Kilka godzin później wszyscy już pisali o zamachu.

 

Nie dajmy się zwariować.


  • 0



#2141

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta kobieta powinna zostać zamknięta, albo deportowana z kraju. Jeszcze mówi o tych 10 Polakach z takim uśmiechem na twarzy, ale mi się słowa cisną na język, ale nie chce bana. Mam nadzieje tylko, że spotka ją w życiu coś co ją bardzo zaboli. Tak, wiem że człowiekowi nie życzy się źle, ale to nie jest dla mnie człowiek.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 28.05.2017 - 02:15

  • 3



#2142

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wierzę w to co usłyszałam, wróć jeszcze raz, że co? Czy ta kobieta jest normalna? Lepiej stracić 90 rodaków ale uratować życie 7 tyś uchodźców?

Niech sobie ich weźmie do domu a nie wypowiada się za resztę. Brawo Beata tak trzymać!





#2143

set.
  • Postów: 121
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby głupota była najmniejszą istotką i mogła wyrazić jedną myśl, w mgnieniu oka zapanowałaby nad całym wszechświatem... Masakra.

 

Panią- do więzienia na długie lata za te słowa...


  • 0

#2144

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

18740600_271661519908384_908666734977425

Terroryści właśnie zaczęli uciekać w popłochu...


  • 5



#2145

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@up

Myślałam że bransoletki-niedotykajki były szczytem głupoty, a tu proszę.

-Tatuaż-pszczoła przeciw bombowa

Co to ma niby symbolizować? Że jak znowu coś wysadzą, zaczniemy na nich bzyczeć i odetniemy od miodu?

;_;

 

Po namyśle, można by w sumie powiedzieć że skoro pszczoły umierają po ukąszeniu, to oznaczałoby że za zamachy zostaną wyciągnięte konsekwencje, ale w takim razie należałoby tatuować imigrantów, zamiast samemu utożsamiać się z pszczołą.

W takim układzie brzmi to bardziej jak "jestem pracowitą pszczółką, będę zaiwaniać żebyście mieli miodek, kiedy już rozwalicie ul, kochane nasze misie"

To akurat jest oczywiste. Wystarczy popatrzeć na całą sprawę podnoszenia wieku emerytalnego w krajach skażonych imigrantami, po co to jeszcze tatuować?


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych