Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem (sprawa) imigrantów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2397 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Problem (sprawa) imigrantów (146 użytkowników oddało głos)

Czy jesteś ZA przyjęciem imigrantów do Polski?

  1. Głosowano TAK (9 głosów [6.16%])

    Procent z głosów: 6.16%

  2. Głosowano NIE (131 głosów [89.73%])

    Procent z głosów: 89.73%

  3. JEST MI OBOJĘTNE (6 głosów [4.11%])

    Procent z głosów: 4.11%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#2101

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pytanie tylko jak wyglądał ten tekst? Może to być paszkwil w stylu "skoro po każdej strzelaninie politycy chcą nam zabrać broń, to może teraz zakażmy samochodów?". Były już takie sytuacje, że ludzie na serio brali doniesienia z portali satyrycznych.


  • 0



#2102

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niemiecka policja "zbroi się" w odpowiedzi na coraz częstsze ataki na funkcjonariuszy. Właśnie zakupiono "maski przeciwko opluwaniu" za 40 tysięcy euro dla policji w Nadrenii - podaje Rhein Neckar Zeitung.

 

1.jpg


  • 0



#2103

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@ Alis powiedz mi, że to jakiś żart.

 

Maski przeciw opluwaniu za 40 tyś euro? :o Pięknie się sąsiady zbroją nie ma co, brawo.





#2104

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To to nic, najlepsze były szwedzkie opaski-antygwałty.


  • 1



#2105

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak wyglądają wieczory w Niemczech

 


  • 0



#2106

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja to się serio dziwię - czy oni tam nie mają kiboli piłkarskich? W każdym mieście jest klub, który ma grupę "zagorzałych" fanów na sterydach - wysłać panów na ulice, skoro policja sobie z tym nie radzi. W Polsce porządek byłby po 10 minutach. I mówię zupełnie serio. Miękkie faje.


  • 0



#2107

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W krajach zachodnich wielu kibiców, to także muzułmanie. Poza tym akurat Ci przedstawieni na filmie przybysze z krajów islamskich (i nie tylko) są zdziczali, używają ostrych narzędzi i nie cofną się przed zabijaniem.


  • 1

#2108

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No właśnie, nie do końca się zgodzę. Takie łebki jak ci z filmiku, to raczej lecą na fali tolerancji. To jakieś chude dresiki a nie islamscy radykaliści - widzą, że nikt nic nie robi, to pozwalają sobie - jakby tak kilka razy ich oklepali do odcięcia, to uwierz mi, więcej, a na pewno szybko, by nie wyszli. To nie to samo, co goście, którzy porywają samochód, żeby zabić jak najwięcej osób, to nie to samo, co goście wysadzający się w centrum handlowym - bo ci są faktycznie niebezpieczni i nie wiadomo co zrobią. Ci, jestem pewny, dostaliby solidny wpierdziel raz i drugi i byłby spokój na dzielnicy. Pewnie i u nas z czasem pojawią się takie sytuacje i jestem pewny, że damy sobie z takim bydłem radę. Tylko trzeba mieć jaja, a nie rodzynki w cieście.


  • 0



#2109

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

No może i masz rację, ale należy też pamiętać, że właśnie z takiego dna społecznego rekrutuje się terrorystów. O ile wszędzie dno społeczne jest zdolne do różnych zachowań, to jednak to muzułmańskie wiąże się jakoś z większym barbarzyństwem. Ludzie się trochę boją i Ja ich rozumiem, aczkolwiek nie usprawiedliwia to bierności na zachodzie, trzeba jednak jako państwo i jego instytucje, ale również, a może i przede wszystkim jako społeczeństwo przeciwstawić się takim zjawiskom.


  • 1

#2110

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja to się serio dziwię - czy oni tam nie mają kiboli piłkarskich?

 

Mają, ale w Niemczech jest trochę inaczej niż u nas. W Polsce kibice są prawicowi a w Niemczech prawicowi i lewicowi a jak lewica to wiadomo tolerancja ponad wszystko.


  • 1



#2111

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może nie do końca prawicowi, ale narodowcami już są na pewno. A imigranci jak dla mnie mogą sobie tu siedzieć, tylko żadnego socjalu dla nich i tyle, bo polskie społeczeństwo i tak sobie z nimi poradzi trzymając ich pod butem, tak żeby cały czas czuli presje i wiedzieli co mogą a czego nie mogą


  • 0



#2112

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

^ A narodowcy to nie prawica? :D


  • 0



#2113

Książe Zła.
  • Postów: 683
  • Tematów: 77
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Taaa, ale nie każdy narodowiec utożsamia się z ogólnie pojętą prawicą. Tutaj bardziej chodzi o światopogląd i lokalny patriotyzm


  • 0



#2114

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

heh... po części prawda, ale to nie temat o polskiej prawicy. oddzielny temat na taką dyskusję byłby odpowiedni.


Użytkownik CzłowiekSarna edytował ten post 23.04.2017 - 21:54

  • 0



#2115

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wy naprawdę uważacie, że kibole to recepta, na problem z którym zmaga się Europa??  Te chude leszcze przyjechały tutaj z miejsc, gdzie często toczy się krwawa wojna. Wielu z nich widziało, śmierć zadaną na rożne sposoby. Dla wielu z nich życie nie ma większego znaczenia. Zwłaszcza życie niewiernych.  Karki wpadną, oklepią dziesięciu dwudziestu, trzydziestu, i co?? Do Europy przyjechało kilkaset tysięcy chudych leszczy.  Oklepiesz jednego, w jego imieniu wstawi się dwóch. a za tymi dwoma będzie dziesięciu.  To nie ustawka, gdzie można umówić się co do zasad.  Na szczęście póki co, w Polsce socjal jest na tyle niski, że ci niby uchodźcy spieprzają z naszego kraju jeszcze szybciej niż z Afryki.


  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych