Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest z Putinem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#121 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Monolith dlaczego jestes taki glupi i popierasz wyznawcow Bandery? Stalina czza tylko komuchy.

 

obraza2.gif

/Connor


  • -1

#122

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 

Monolith dlaczego jestes taki glupi i popierasz wyznawcow Bandery? Stalina czza tylko komuchy.

Generalizuj dalej. Potwierdza się reguła, że dla rusofili wszyscy Ukraińcy to banderowcy. meh ale już u Ruskich nie wszyscy to komuchy. Hipokryzja dalej...


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 17.03.2015 - 16:45

  • 5



#123

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moltenlair, ale akurat rosyjskie "trolle" to prawda i zostało to potwierdzone. Poza tym kogo Ty pytałeś czy Ci będzie płacił? Władze na Kremlu?


  • 0



#124 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Kto to potwierdził niby? Wyborcza? 

 

Ja popieram separatystów i nie chcę z nikim kłócić się. Nikogo nie zmuszam do popierania Rosji ale uszanujcie to że wolę Rosjan od Ukraińców, ok? Czy tak trudno zrozumieć że wolę taką a nie inną stronę konfliktu? Interesuję się rosyjską armią, popieram separatystów którzy DLA MNIE są dzielnymi powstańcami, ale NIKOGO DO TEGO NIE ZMUSZAM!


Użytkownik MrTank edytował ten post 17.03.2015 - 17:05

  • -1

#125

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moltenlair, ale akurat rosyjskie "trolle" to prawda i zostało to potwierdzone.


Myślę, że @MrTank jest jednym z nich. Widać, że nie wie co to jest wolność słowa, pewnie dla niego każdy kto stoi po stronie Ukrainy musi mieć związek z Banderą i być płatnym komentatorem czyli trollem. Ja nawet nie odpowiadam na jego zaczepki, przecież od razu widać jego celem jest wywołanie kłótni, wysłałem raport, jak dostanie bana, to może się uspokoi.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 17:04

  • 0



#126

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

W dalszym ciągu mam przekonanie że coś się jednak działo. Sami zobaczycie, zresztą wszyscy zobaczymy.

 

po Putinie przyszedłby na 90 % ktoś gorszy

 

Zabawa w dobrego i złego policjanta.

 


  • 0

#127 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

No i widzisz Miłosz? Ja pisze nie chcę kłótnię ale ty nie... Mam inne poglądy to od razu musisz mnie atakować! Zostałem zmuszony wysłać na ciebie report. 


  • -1

#128

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

muchomor co masz na myśli?


  • 0



#129

muchomor.
  • Postów: 84
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ze coś się działo? Może miał udar, albo jest inaczej poważnie chory. Może był jakiś bunt ostrzegawczy. Wystarczyło "ewakuować Putina do bezpiecznej kryjówki" z powodu "groźby zamachu". Putin siedział w jakiejś dziurze 10 dni, może odcięty od świata, a służby "szukały bomby" na Kremlu. Wystarczające ostrzeżenie. Albo była próba pozbawienia go władzy, tylko się nie powiodła, i musieli się wycofać.

 

Zabawa w dobrego i złego policjanta? To całe straszenie, szanuj Putina swego bo możesz mieć Zyrinowskiego. Przecież to działa w obie strony, jak Rosjanie zaczną przeginać, to na zachodzie też będą wybierać bardziej stanowczych liderów. Ale wiem, zachodowi nie wolno, bo "wariaci" na kremlu widzą białe myszki i trzymają palec na guziku, więc mamy się do nich mizdrzyć jak pies do kija. Zachód musi być odpowiedzialny, Rosja może być nieobliczalna. Takie zgrywanie nieobliczalnych radykałów i straszenie świata świadczy tylko o nich i o sytuacji ich kraju, nic więcej. Ci ludzie też chcą żyć, mają do stracenia więcej niż przeciętni ludzie w Polsce czy nawet na zachodzie, i nawet gdyby mieli przetrwać nuklearną wojnę w posiadłościach poukrywanych na Syberii, to dla nich żaden interes. To oni mają pilnować swojego arsenału i swoich radykałów a nie my.


  • 0

#130 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Cieszcie się właśnie że Putin rządzi a nie Żyrinowski taki! 


  • -1

#131

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy to jest przedszkole, że muszę ci wyjaśniać za co dostałeś minusa? Tak cie to boli, zniszczyłem ci dzień? To masz drugiego za marudzenie i płacz. Napisz coś mądrego to nadrobisz plusy.

Mnie interesuje tylko twój brak tolerancji a nie minus. Nie, to nie jest przedszkole, ale tacy ludzie jak ty robią z tego forum przedszkole. Bo on uważa inaczej, więc dam mu po głowie - twoja logika. Nie zniszczyłeś mi dnia, tylko pokazałeś że jesteś nietolerancyjny. To nie jest marudzenie, wyrażam po prostu swoje zdanie o twoim niedojrzałym zachowaniu. Nie mam powodu żeby płakać. Dziękuję za minusa, za "marudzenie" a fakt jest taki, że dałeś mi go w ramach zemsty - żałosne. Jeżeli nie chciałeś, to nie musiałeś mi niczego wyjaśniać, bo już wcześniej wiedziałem za co dostałem, za nic, bo jesteś nietolerancyjny, naucz się jej bo będziesz miał kiepsko w życiu.

Podobno nie toleruje się życzenia ludziom śmierci, a ty jej życzyłeś.

Gdyby Hitler żył, a ja życzyłbym mu śmierci, to też byś pisał to samo? Pytam bo według mnie nie bez powodu ludzie mówią na Putina, Putler. Ten człowiek ma krew na rękach, i jest najgorszym zagrożeniem dla pokoju w naszej części świata od czasów zimnej wojny.

Na dodatek jak słusznie ostrze zauważył po Putinie przyszedłby na 90 % ktoś gorszy, kto by chciał przebić starego wodza.

Możesz mi wyjaśnić skąd taka pewność, ja nie widzę w Rosji człowieka który mógłby go zastąpić, człowieka który umie tak jak Putin porywać tłum, zmuszać go do posłuszeństwa. Obecna Rosja to Putin, bez Putina Rosja nie byłaby takim samym krajem, tak mówią sami
Rosjanie.

I niestety, ale rosyjskie trolle w internecie (polskim) to fikcja. Szukałem ofert pracy, nie znalazłem, nikt nie chcial mi płacić za popieranie Rosji.

Szukałeś w złym miejscu, trzeba było pojechać do Rosji, do Sankt Petersburga, tam jest jaskinia trolli.
http://niewygodne.in...-w-natarciu.htm
Rosyjskie trolle również grasują w zachodnim Internecie, w Polsce również.

Nie wiem na jakich forach się udzielasz, ale może czas zmienić środowisko z gimnazjalnego na chociaż licealne, to nie będziesz musiał tylu bzdur czytać. Z drugiej strony mrTank jest w wieku licealnym więc też nie jestem do końca przekonany.

Udzielam się na wielu zagranicznych forach i nie czytam bzdur. Wejdź sobie na mój profil i zobacz ile mam lat, jestem dawno po studiach, nie pisz bzdur o jakiś środowiskach.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 18:13

  • 0



#132

Przemek12345.
  • Postów: 21
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@MRTank Jakby było się czym cieszyć. Dwóch ekstremistów, jeden tylko trochę bardziej rozważny.

 

Tank, na prawdę, jakiś % poglądów swoich to zachowaj dla siebie, to co tu zaczynasz wypisywać to na prawdę podchodzi już pod totalną głupotę.

 

 

 

_________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Co do Putina, to faktycznie, dziwnie się dzieje. Po tej jego nieobecności nagle ruszają takie ilości 'ćwiczeń' masowe, że tylko stać i patrzeć jak coś się przypadkiem stanie.

Myślę, że przyszło nam żyć w czasach w których niestety może nastać 3 Wojna Światowa.

Ale oczywiście to tylko moje zdanie. Miejmy nadzieję, że żadna ale to żadna wojna nie nastanie. Nie jest to nikomu do szczęścia potrzebne.

Tym bardziej takiemu 'ja' żyjącemu kilka kilometrów od Sovietskoj Rasiji, haha. 

 

Pozdrawiam! :)


Użytkownik Przemek12345 edytował ten post 17.03.2015 - 18:02

  • 0

#133 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Oj Miłosz, wiesz co jest zagrożeniem dla świata? Korea Północna i Izrael. Kocham Polskę i Rosję, nic nie zmienisz Miłoszu.


Użytkownik MrTank edytował ten post 17.03.2015 - 18:04

  • 0

#134

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Taaa, kochana Rosja, która nie jest zagrożeniem testuje od miesięcy całe swoje wojsko, a teraz jeszcze ciągną Iskandery i ustawiają je pod Polską granicą, a Wy się boicie Korei Płn, która ma kilka samolotów i z 5 bomb atomowych, których nawet nie ma jak użyć, no chyba, że odpalą u siebie. Brawo za podejście do tematu.


  • 0



#135

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No i widzisz Miłosz? Ja pisze nie chcę kłótnię ale ty nie... Mam inne poglądy to od razu musisz mnie atakować! Zostałem zmuszony wysłać na ciebie report.

Najpierw wyzywasz mnie od banderowskich trolli z tego powodu, że stoję po stronie Ukrainy w tym konflikcie, a teraz twierdzisz, że to ja ciebie atakuje i robisz z siebie ofiarę. To jest tak żenujące, że nie mogę znaleźć słowa żeby to określić. Ciesze się, że wysłałeś raport, ja zrobiłem to wcześniej.

Oj Miłosz, wiesz co jest zagrożeniem dla świata? Korea Północna i Izrael. Kocham Polskę i Rosję, nic nie zmienisz Miłoszu.

Nie, zagrożeniem dla świata są źli ludzie, dokładnie tacy jak ty. Kochasz, ale chyba tylko drażnić ludzi.
Nie należysz do osób które mogą się zmienić, więc nawet nie mam ochoty u ciebie czegoś zmieniać.
Lądujesz u mnie na liście ignorowanych, niepotrzebnie się z tym ociągałem.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 19:05

  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych