Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest z Putinem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#106

ajscha.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jak przyjacielu wytłumaczysz podwyższenie poziomów gotowości bojowej sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych z DEFCON 5 na DEFCON 3 a to już jest gotowość bojowa powyżej normalnej

 

 

Ten czerwony alarm to akurat w USA norma. Od dnia  9/11 Amerykanski rzad wyznaje zasade, " Gdy ludzie sie boja sa posluszni"

 

 

 

Warto ogladnac calosc, film pokazuje polityke Busha przed 9/11 i po.

 

 

CD2

 

 

 

 


  • 1

#107

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To w końcu było to spotkanie, czy to był hoax (odgrzane nagranie)?


  • 0

#108

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To w końcu było to spotkanie, czy to był hoax (odgrzane nagranie)?


Ja myślę, że było to spotkanie. Ale dodam, że każdy kto oglądał spotkanie Putina z prezydentem Kirgistanu mógł zauważyć, że to nie jest ten wysportowany Putin. Sposób w jaki siadał w fotelu mógł tylko oznaczać jedno - Putin ma problemy ze zdrowiem. Brak wyczucia dystansu do siedliska jak i ''klapnięcie'' na nie świadczy o jego dolegliwościach ortopedycznych. W następstwie tego klapnięcia wiercił się by przyjąć wygodną dla siebie pozycję siedzącą.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 00:27

  • 0



#109

Pionier.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 

Sposób w jaki siadał w fotelu mógł tylko oznaczać jedno - Putin ma problemy ze zdrowiem. Brak wyczucia dystansu do siedliska jak i ''klapnięcie'' na nie świadczy o jego dolegliwościach ortopedycznych. W następstwie tego klapnięcia wiercił się by przyjąć wygodną dla siebie pozycję siedzącą.

 A może po prostu siadł na swoje siedlisko^^ nie wygodnie i  sie poprawił ?. Nie zdażyło ci się nigdy zle usiąść i poprawić sie  ?,  naprawdę nie widzę w jego ruchu  czegoś co może w dużej mierze świadczyć o tym że jest chory i ma problemy ortopedyczne.


Użytkownik Pionier edytował ten post 17.03.2015 - 02:29

  • 0

#110

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może po prostu siadł na swoje siedlisko^^ nie wygodnie i  sie poprawił?. Nie zdażyło ci się nigdy zle usiąść i poprawić sie?,  naprawdę nie widzę w jego ruchu  czegoś co może w dużej mierze świadczyć o tym że jest chory i ma problemy ortopedyczne.


Może, ale dla mnie to nie ten sam Putler ( Putin ). Dodam, że ludzie piszą na innych forach, że wygląda blado.
Mam nadzieję, że wkrótce będzie wąchać kwiatki od spodu.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 13:57

  • -1



#111

ordynus24.
  • Postów: 95
  • Tematów: 11
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja słyszałem wersje,że Putin sie ukrywa-ponieważ Rosyjskie Mocarstwo-chce powiększyć swoje terytorium o ukraine i inne kraje.

 

Polska też jest zagrożona.

 

Myślcie LOGICZNIE-gdzie by Putin znikną i w jaki sposób-skoro ma całodobową ochrone-której bardzo dobrze płaci. 


  • 0

#112 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Milosz ogarnij sie! Jak mozna zyczyc smierci czlowiekowi ktory nic zlego Polsce nie zrobil!?
Jak go nie lubisz to chociaz pisz Putin a nie Putler, rozumiesz?

Użytkownik MrTank edytował ten post 17.03.2015 - 14:40

  • -3

#113

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A ja słyszałem, że Putin odbył jakieś mistyczne wyprawy na szczyty gór przeznaczenia by posiąść nieskończoną wiedzę i siłę i teraz w zaciszu Kremla współpracuje wraz z nekromantami by dokonać rytuału przemiany w Licza. Cała planeta jest zagrożona! :facepalm:

Ludzie, opamiętajcie się troche


  • -1

#114

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie, opamiętajcie się trochę

 
Ogarnianie zacznij od siebie. Możesz mi powiedzieć za co przyznałeś mi minusa? :facepalm: Czy ja napisałem coś równie chorego do tego co ty napisałeś w swoim przykładzie? O jakieś mistycznej wyprawie, itd. Nie, przeanalizowałem film ze spotkania Putina z prezydentem Kirgistanu, można zauważyć, że to nie jest ten sam Putin. Oczywiście to tylko domysły, gdybanie, ale chyba mam do tego prawo prawda? A może nie podoba ci się, że chcę żeby ten bandyta z kompleksem Napoleona poszedł do piachu? Jeżeli tak, to naucz się co to jest wolność słowa, tutaj nie jest Rosja tylko Polska.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 15:55

  • 0



#115 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Po poziomie twojej rusofobii zgaduję że młody jesteś. Próbujesz się dowartościować obrażając prezydenta Rosji? Bandyci to banderowcy są.


Użytkownik MrTank edytował ten post 17.03.2015 - 15:01

  • 0

#116

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bandyci to banderowcy są

Hipokryzja pełną gębą D:

Po poziomie twojej rusofobii zgaduję że młody jesteś

 

Oho znów wiek jako argument w dyskusji. Gratki.  Ty to pewnie czasy PRL pamiętasz i dlatego ruskich tak lubisz.

 

Co do Putina, z jednej strony dobrze, że nic mu nie jest, bo po nim mógłby wejść ktoś gorszy, a u ruskich różnie bywa. Ale z drugiej strony sami nie wiemy co mu po głowie chodzi i co planuje.


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 17.03.2015 - 15:42

  • 4



#117

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Ostrzewtlumie, a ja się nawet nie wypowiadam, przecież od razu widać, że @MrTank to jakiś prowokator, warto by sprawdzić czy czasem nie posiada mutikonta. A to dlatego, że rosyjscy agenci, inaczej trolle, na innych forach na których się udzielam często takie mają i sami sobie podnoszą reputację dając łapki, albo rozmawiają sami ze sobą na różnych kontach a to jest już choroba. 

Co do Putina, z jednej strony dobrze, że nic mu nie jest, bo po nim mógłby wejść ktoś gorszy, a u ruskich różnie bywa.


Myślę, że jego śmierć mogłaby rozwiązać wiele problemów, ale to tylko moje zdanie.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 15:53

  • 0



#118

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy to jest przedszkole, że muszę ci wyjaśniać za co dostałeś minusa? Tak cie to boli, zniszczyłem ci dzień? To masz drugiego za marudzenie i płacz. Napisz coś mądrego to nadrobisz plusy. Podobno nie toleruje się życzenia ludziom śmierci, a ty jej życzyłeś. Na dodatek jak słusznie ostrze zauważył po Putinie przyszedłby na 90 % ktoś gorszy, kto by chciał przebić starego wodza.

I niestety, ale rosyjskie trolle w internecie (polskim) to fikcja. Szukałem ofert pracy, nie znalazłem, nikt nie chcial mi płacić za popieranie Rosji. Nie wiem na jakich forach się udzielasz, ale może czas zmienić środowisko z gimnazjalnego na chociaż licealne, to nie będziesz musiał tylu bzdur czytać. Z drugiej strony mrTank jest w wieku licealnym więc też nie jestem do końca przekonany.

 

Wracając do tematu, został on już chyba wyczerpany. Co z Putinem? Nic, jest cały, zdrowy, radosny i gotowy by odpłacić Polsce za jej idiotyczną politykę względem Rosji. Polacy już płacą za konflikt na Ukrainie i zapowiada się, że spadnie na nas jeszcze więcej ciosów. Warto było tak się wychylać? Nie lepiej było stać za kurtyną Unii Europejskiej, której stanowisko jakie by nie było przynajmniej nie ściągałoby na nas bezpośrednio gniewu Rosji? Czy naprawdę musimy dostawać po tyłku za Ukrainę, której nic nie zawdzięczamy i nic nie jesteśmy winni?


  • 2

#119 Gość_Tankson

Gość_Tankson.
  • Tematów: 0

Napisano

Fakt, ruscy agenci to urojenie.

Miłosz, nie zapominaj że bandyci z Euromajdanu cczą parszywego Banderę - kata Polaków. 

Ukrainiec nie jest moim bratem. Nie zasługują na Polską pomoc Miłoszu.

Miłosz, jesteś nadętym banderowskim trollem. 

 

obraza2.gif

 

Troll? I kto to mówi? :D

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 17.03.2015 - 20:01

  • -1

#120

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@MrTank -> aha, a Rosjanie czczą Stalina, kata Polaków. I co? Kto lepszy, kto gorszy? Nikt, bo tylko Ty jesteś na tyle głupi, by generalizować. Należy Ci się mały ban na ochłodę.


  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych