Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co jest z Putinem?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
142 odpowiedzi w tym temacie

#136

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A ja tytułem podsumowania...

 

a) na początku ludzie tacy, jak @MrTank zaprzeczali istnieniu "zielonych ludzików"

b) po potwierdzeniu ich bytności na Ukrainie bodajże przez OBWE wypierali, jakoby to w ogóle byli Rosjanie

c) konwój humanitarny z Rosji to był konwój humanitarny, nieważne, że tysiąc źródeł potwierdziło, że były tam czołgi czy amunicja

d) w obliczu masy dowodów na ostrzeliwanie cywilnych celów oraz dosłownie zrównanie z ziemią własnego kraju ludzie Ci nadal utrzymują, że tam walczą jacyś "powstańcy", którzy się "bronią"

e) wskazywali na to, że Krym był dłużej w ZSRR, niż w ramach państwa ukraińskiego, i że Rosjanie byli tam ostracyzowani oraz poniżani, nawet mimo dowodów prorosyjskich mediów, że większość tych "powstańców" chce z powrotem na Ukrainę po roku rządów sowieckich rosyjskich

f) w obliczu mnogości manewrów i tupania nóżką przez Rosję, która w te i we w tę macha czołgami, bombami, atomem, wyrzutniami rakiet ludzie Ci wskazują na zagrożenie nie ze strony tejże, ale... banderowców, którzy są na Ukrainie (niszczonej przez Rosję!) mniejszością

 

Ja tam nie wiem, czy ktoś im płaci. I mało mnie to obchodzi. Ja też byłem sceptyczny, ja też nie do końca wierzyłem mass mediom, że to ta zła szalona imperialistyczna Rosja, że separatyści to naprawdę w większości najemnicy, że kolejne postanowienia pokojowe łamią właśnie Ci "powstańcy" strzelając z ruskich rakiet we własnych rodaków... ale w obliczu tylu dowodów z przeróżnych, niezależnych źródeł zdanie zmieniłem. Skoro ktoś nadal twierdzi, że to nie Rosja, tylko Ukraina jest zagrożeniem ("junta kijowska", śmiechu warte) to ma naprawdę duży problem. Tyle ode mnie.

 

 

Dobra, tu wkleję jako cytat, bo post bardziej pasuje to tematu o Ukrainie, stricte.

 

Co do Putina - ja myślę, że jego lakoniczne skwitowanie jego nieobecności jest właśnie kwintesencją cynizmu, a nie szaleństwa. To takie zagranie na nosie Zachodu. 


Użytkownik Monolith edytował ten post 17.03.2015 - 20:12

  • 1

#137

StatystycznyPolak.
  • Postów: 2570
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 Ja bym jeszcze dodał coś takiego. Putin w czasie gdy na Krymie pokazały się zielone ludziki twierdził że to nie Rosyjskie jednostki tylko samoobrona Krymu, która nabyła czołgi i uzbrojenie w Castoramie. Teraz w filmie ''Krym droga do ojczyzny" otwarcie przyznaje że jednak to były rosyjskie wojska.

http://www.polityka....przejmowal.read

Dlatego ja nigdy nie będę ufał Putinowi, robi jedno a mówi zupełnie co innego.


  • 0



#138

ajscha.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

(..) USA otoczyly caly kontynent okolo 1000 baz wojskowych.

 

Wiec jesli chcemy, zeby ktos podpisywal jakies traktaty, np. konwencja o broni jadrowej, musimy zrozumiec, ze maja nas w gasci. 

USA otoczyly bazami caly kontynent i narzucaja innym, co robic a czego nie.

Moim zdaniem NATO uleglo globalizacji.

 

Bron jadrowa rozstawiona jest na 8 lodziach podwodnych Trident, ktore bezustannie patroluja caly swiat. 

Tez maja nas w garsci.

 

Kolejna rzecz na ktora nalezy zwrocic uwage: USA podpisaly z Kolumbia umowe na budowe na terenie Kolumbii 7 nowych baz. 

Po co?

Bo boja sie Wenezueli, ekwadoru i Boliwii i narastajacej tam swiadomosci lewicowej.

USA sie to nie podoba....

 

Musimy wiec byc swiadomi calego obrazka i tego, ze wszystkie te bazy sluza tez do wojny kosmicznej. ....(...)

 

 Agneta Norberg, wiceprzewodniczaca Szwedzkiej Rady Pokoju..... 

 

 

 


Użytkownik ajscha edytował ten post 17.03.2015 - 20:45

  • -1

#139

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co to jest wojna kosmiczna? To coś takiego jak kosmiczny mecz?


  • 1



#140

ajscha.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Co to jest wojna kosmiczna? To coś takiego jak kosmiczny mecz?

 

Tia, rozgrywany bedzie w bikini z DARPA 

 

Dzizus.


  • 0

#141

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moltenlair, ale akurat rosyjskie "trolle" to prawda i zostało to potwierdzone. Poza tym kogo Ty pytałeś czy Ci będzie płacił? Władze na Kremlu?

 

A raczej "potwierdzone" bo same potwierdzenie było trollem :) Z resztą, same stawki za komentarz śmierdziały podpuchą albo desperacją.

 

 

Mnie interesuje tylko twój brak tolerancji a nie minus. Nie, to nie jest przedszkole, ale tacy ludzie jak ty robią z tego forum przedszkole. Bo on uważa inaczej, więc dam mu po głowie - twoja logika. Nie zniszczyłeś mi dnia, tylko pokazałeś że jesteś nietolerancyjny. To nie jest marudzenie, wyrażam po prostu swoje zdanie o twoim niedojrzałym zachowaniu.

 

Brak tolerancji mówisz. Ja już zebrałem pewnie dobre 100 minusów za bycie przeciwko pewnej partii oraz deklarowanie, że nie jestem patriotą, czyli ktoś mnie nie toleruje, czy robie z tego aferę? W głębokim poważaniu mam jakieś tam gwiazdki na jakimś tam forum. Jakby się dało to bym wyłączył ;)


Użytkownik Moltenlair edytował ten post 17.03.2015 - 21:52

  • 0

#142

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Brak tolerancji mówisz. Ja już zebrałem pewnie dobre 100 minusów za bycie przeciwko pewnej partii oraz deklarowanie, że nie jestem patriotą, czyli ktoś mnie nie toleruje, czy robie z tego aferę?


Ja już na ten temat napisałem wszystko co miałem do napisania i myślę że wystarczy.

W głębokim poważaniu mam jakieś tam gwiazdki na jakimś tam forum. Jakby się dało to bym wyłączył ;)


Przynajmniej w tej kwestii jesteśmy jednomyślni :)

Użytkownik Miłosz edytował ten post 17.03.2015 - 23:29

  • 0



#143

ajscha.
  • Postów: 77
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Niemcy i Rosjanie będą razem produkować sprzęt wojskowy?

Kmisja Europejska zatwierdziła „joint venture” niemieckiej firmy motoryzacyjnej Daimler AG i rosyjskiej Kamaz OJSC, produkującą ciężarówki, ale także pojazdy opancerzone między innymi te, używane w ukraińskim konflikcie – donosi unijny portal „euractiv.com”, który nie kryje zdziwienia tą decyzją.
Wspólna działalność niemieckiej i rosyjskiej spółki ma obejmować głównie produkcję ciężarówek małej i średniej ładowności oraz ich części. Faktem jest jednak, że duża część produkcji Kamaz OJSC to wozy opancerzone dla rosyjskich sił zbrojnych. Nie da się także zaprzeczyć, że wozy te stanowią część wyposażenia rosyjskich sił w Donbasie. Komisja Europejska zresztą wcale nie usiłuje temu zaprzeczyć. Tylko zwyczajnie udaje, że nic się nie stało."

 

http://wpolityce.pl/...imlera-i-kamazu


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych