Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uzbrojony mężczyzna zaatakował w australijskim Sydney.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#31

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak samo żydzi, jehowi, prawosławni itd. Po co więc zaprzątać sobie głowę "jakimiś wybrykami muzułmanów"...

 

 

W związku z ostatnim nasileniem aktywności Talibów w Pakistanie straconych (przez rząd) zostanie 500 osób. Tak, muzułmanie zabiją 500 terrorystów. Według was zapewne na pokaz? Albo walka o dominację, kto będzie miał większe prawo do zabijania dzieci, gwałcenia kobiet i brania socjalu na Wyspach? Naprawdę któryś z Was tak uważa?


Użytkownik Monolith edytował ten post 23.12.2014 - 15:06

  • 0

#32

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A więc po co do nas przybywają? Bo zbyt mało im miejsca?  Bo chcą się zintegrować? Też ciekawe jak muzułmanie traktują przyjezdnych u siebie. "Z miłością".

Niech sobie żyją dalej u siebie.

 

W związku z ostatnim nasileniem aktywności Talibów w Pakistanie straconych (przez rząd) zostanie 500 osób. Tak, muzułmanie zabiją 500 terrorystów.

W interesie rządu powinno być obrona ludności zamieszkujących ich państwo. Dla mnie dobry ruch. U nas w Europie idzie rządzącym pod tym względem troszeczkę gorzej.

 

Albo walka o dominację, kto będzie miał większe prawo do zabijania dzieci, gwałcenia kobiet i brania socjalu na Wyspach?

Przyjechali i co? Dokładnie to co napisałeś. Ja staram się nie generalizować(jak chyba sądzisz po postach innych) ale w Europie muzułmanie jakoś nie dają nic dobrego, a jeszcze starają się wymuszać dodatkowe prawa dla siebie. Przyjezdni powinni się podporządkować prawom stosowanym na miejscu ich przybycia, a nie jeszcze stawiać swoje i się burzyć...


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 23.12.2014 - 15:30

  • 0



#33

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W interesie rządu powinno być obrona ludności zamieszkujących ich państwo. Dla mnie dobry ruch. U nas w Europie idzie rządzącym pod tym względem troszeczkę gorzej.

 

 

Ależ mi chodzi o co innego. Chodzi o to, że wbrew poglądom @Tenhana muzułmanie walczą z terroryzmem. Bo Ci ludzie to muzułmanie, jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości. 

 

Przyjechali i co? Dokładnie to co napisałeś. Ja staram się nie generalizować(jak chyba sądzisz po postach innych) ale w Europie muzułmanie jakoś nie dają nic dobrego, a jeszcze starają się wymuszać dodatkowe prawa dla siebie. Przyjezdni powinni się podporządkować prawom stosowanym na miejscu ich przybycia, a nie jeszcze stawiać swoje i się burzyć...

 

 

I znów, ja nie o tym. Chodzi o to, że nie każdy przyjeżdża, że są muzułmanie, którzy mają trochę oleju w głowie, którzy walczą z ekstremistami i nie chcą doić naiwnych Europejczyków. Ta hołota, która jest w Niemczech, na Wyspach, w Szwecji - to margines.

 

Niech sobie żyją dalej u siebie.

 

 

No i żyją. Na Zachodzie Polacy to złodzieje albo nieroby. Każdy?


  • 1

#34

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ależ mi chodzi o co innego. Chodzi o to, że wbrew poglądom @Tenhana muzułmanie walczą z terroryzmem. Bo Ci ludzie to muzułmanie, jakby ktoś jeszcze miał wątpliwości.

 

W Europie muzułmanie nie będą walczyć z terroryzmem. Jak przyjdzie co do czego to wszystkim muzułmanom będzie bliżej do tego "0,0000000000001% radykałów spośród miliardów porządnych muzułmanów" niż do nas. Albo my ich albo oni nas, mam nadzieję że to szybko pojmiesz a nie niepotrzebnie się rozdrabniasz i działasz na naszą szkode. Nikt Cię nie pogłaszcze za to po głowie i nie powie o jak dzielnie walczyłeś o zniszczenie swojego kraju i kontynentu tylko tacy jak ty pierwsi pójdą pod nóż (chociaż to marne pocieszenie).


  • 1

#35

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W Europie muzułmanie nie będą walczyć z terroryzmem.

 

 

Kiedy ostatnio w Europie muzułmanie zabili ponad 100 dzieci? Data, godzina, prasa, reakcje poszczególnych mniejszości itd. Dowody (paralelne) albo przestań rzucać słowa na wiatr.

 

Jak przyjdzie co do czego to wszystkim muzułmanom będzie bliżej do tego "0,0000000000001% radykałów spośród miliardów porządnych muzułmanów" niż do nas.

 

 

Jak przyjdzie co do czego, to rozsądek stanie przeciw głupocie. To jedyny podział. Po której stronie będziesz?

 

Albo my ich albo oni nas,

 

 

Według Ciebie "oni" to wszyscy muzułmanie, a "my"? Europejczycy, ale jacy? Biali? Do którego pokolenia wstecz? Jakiego wyznania? Opcji politycznej? Tak łatwo przychodzi Ci uogólnianie jednej strony, mimo jawnych różnic, a co z "Twoim własnym" podwórkiem? Kto swój, a kto nie swój? Dlaczego Tatarzy mieliby Ci podrzynać gardło? Albo znajomy @pana jurka? Mają lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się Twoją mrzonką.

 

Tworzysz rzeczywistość, która nie istnieje i która nie ma prawda istnieć. Jesteś ograniczony myśląc o dwóch stronach konfliktu. Odnieś się do historii ludzkości - tej ludzkości, której część tak kochasz, a częścią pogardzasz - odnieś się doń i pokaż mi wojnę w którym są tylko dwie strony, od początku do końca. Twoje słowa to fikcja i demagogia. W dodatku nielogiczna.

 

działasz na naszą szkode. Nikt Cię nie pogłaszcze za to po głowie i nie powie o jak dzielnie walczyłeś o zniszczenie swojego kraju i kontynentu tylko tacy jak ty pierwsi pójdą pod nóż (chociaż to marne pocieszenie).

 

 

Hej, chłopczyku, nie pamiętam, żebym się do wojska zapisywał. Odpuść sobie dziecinne zagrywki. Takimi tekstami możesz zyskać jedynie śmieszność. Trącisz pozerskim futuryzmem, podszytym pseudopatriotyzmem. 


Użytkownik Monolith edytował ten post 23.12.2014 - 22:35

  • 1

#36

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi się wydaje, że marginesem można określić tatarów u nas, niż muzułmanów którzy przybyli do europy(najbardziej Anglia/Francji/Niemcy).


  • 0



#37

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedy ostatnio w Europie muzułmanie zabili ponad 100 dzieci? Data, godzina, prasa, reakcje poszczególnych mniejszości itd. Dowody (paralelne) albo przestań rzucać słowa na wiatr.

 

Wiadomo, trzeba czekać aż muzułmanie tak urosną w siłę w Europie że będą mogli pozwalać sobie na takie ataki.

 

Jak przyjdzie co do czego, to rozsądek stanie przeciw głupocie. To jedyny podział. Po której stronie będziesz?

 

Po stronie rozsądku czyli po stronie oczyszczenia Europy ze wszystkich przybyszów i popleczników przybyszów rujnujących osiągnięcia naszej cywilizacji.

 

Według Ciebie "oni" to wszyscy muzułmanie, a "my"? Europejczycy, ale jacy? Biali? Do którego pokolenia wstecz? Jakiego wyznania? Opcji politycznej? Tak łatwo przychodzi Ci uogólnianie jednej strony, mimo jawnych różnic, a co z "Twoim własnym" podwórkiem? Kto swój, a kto nie swój? Dlaczego Tatarzy mieliby Ci podrzynać gardło? Albo znajomy @pana jurka? Mają lepsze rzeczy do roboty niż zajmowanie się Twoją mrzonką.

 

Gdyby nasze podwórko było jednolite to w ogóle tematu islamizacji Europy by nie było no a że oprócz porządnych ludzi istnieją jeszcze szumowiny to takie widmo nad nas nadciągnęło. Doskonale zdaje sobie sprawe z różnic dlatego muszą być trzy fazy oczyszczania Europy. Mają lepsze rzeczy do roboty póki jest względna ekonomiczna stabilizacja, jak poczują że nie mają nic do stracenia albo dżihad nabierze odpowiedniego rozpędu to wtedy złapią za maczety.

 

Hej, chłopczyku, nie pamiętam, żebym się do wojska zapisywał. Odpuść sobie dziecinne zagrywki. Takimi tekstami możesz zyskać jedynie śmieszność. Trącisz pozerskim futuryzmem, podszytym pseudopatriotyzmem.

 

Kto powiedział że zapisywałeś się do wojska, walczysz o zniszczenie naszej cywilizacji propagandą i dezinformacją a pewnie jakby było referendum w sprawie imigracji to poszedłbyś zagłosować na tak. I nie mów do mnie chłopczyku bo to ty pozbawiasz siebie godności będąc za obcymi i wyzbywając się instynktu przetrwania. 


  • 0

#38

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytałem ostatnio trafny artykuł zauważający, że określenie "muzułmanin" staje się podobne do określenia "żyd" - osobom nim objętym przypisuje się pewne cechy ogólne, mające uzasadniać nienawiść. Niby jeden konkretny muzułmanim może być dobrym człowiekiem, ale przecież wiadomo że WSZYSCY MUZUŁMANIE to oni są tacy a tacy...


  • 0



#39

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czytałem ostatnio trafny artykuł zauważający, że określenie "muzułmanin" staje się podobne do określenia "żyd" - osobom nim objętym przypisuje się pewne cechy ogólne, mające uzasadniać nienawiść. Niby jeden konkretny muzułmanim może być dobrym człowiekiem, ale przecież wiadomo że WSZYSCY MUZUŁMANIE to oni są tacy a tacy...

 

Niszczyciele cywilizacji niedopuszczający do siebie myśli że eksperyment społeczny zwany multi-kulti jest klęską jakoś muszą podtrzymywać iluzje że ich utopia ma racje bytu i również oni przypisują cechy i slogany ludziom którzy nie mają ochoty opłacać kolonizowania własnego kraju przez element z trzeciego świata. Tacy dobrzy ci muzułmanie czy żydzi... znikąd ten stosunek do nich się nie wziął. Oni nas nienawidzą, są wrogami naszej wolności a my jeszcze mamy głaskać ich po główkach. Tolerancja nie jest żadną cnotą tylko narzędziem do uczynienia nas słabymi i naiwnymi.


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 25.12.2014 - 13:48

  • -1

#40

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Znasz każdego z osobna że wiesz jacy oni wszyscy są?


  • 0



#41

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś też nie wszyscy Niemcy popierali Hitlera a wystarczyło żeby doprowadzić do II WŚ. Teraz też nigdy nie masz pewności czy kiedyś nie pojawi się taki muzułmański Hitler i nie porwie takiej ilości muzułmanów że wystarczy aby europejskie miasta płonęły.


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 25.12.2014 - 14:17

  • 0

#42

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardziej bym się obawiał antymuzułmańskich pogromów.


  • 1



#43

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie będzie żadnych antymuzułmańskich pogromów. Europejczycy to cioty i jedyne co mogą zrobić to pisać na internecie jak chcą walczyć z islamem. Islam natomiast walczy w rzeczywistości o przestrzeń życiową dla siebie i dlatego wygra, a nie jakaś chora europa ( specjalnie z małej )


  • 0

#44

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Bardziej bym się obawiał antymuzułmańskich pogromów.

 

A to jesteś muzułmaninem że się obawiasz?

 

Owerfull już tyle razy ci odpowiadałem na tego typu posty że nie chce mi się w kółko powtarzać tego samego. Masz po prostu żałosne myślenie.


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 25.12.2014 - 20:37

  • -1

#45

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakie żałosne, w Niemczech masz marsze antyislamskie i równie wielkie kontrmarsze, które urządzają nawet chrześcijanie. Pewnie sobie myślą, że muzułmańska młodzież nie urządzi sobie imprezy w Watykanie polegającej na łamaniu krzyży, to tak w przyszłości, taka moja mała fanaberia ze względu na fakt, że Włochy to wymierające staruchy.


  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych