Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uzbrojony mężczyzna zaatakował w australijskim Sydney.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#16

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie pisałem nic o islamizacji Europy, tylko o zamachach. Trzymaj się tematu. Odpowiedz mi, dlaczego jedni ludzie walczący z terrorystami są dla Ciebie bohaterami, a drudzy, ekhem, "szmatogłowymi"?


Użytkownik Monolith edytował ten post 17.12.2014 - 21:52

  • 0

#17

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

 

pamiętajcie ,że wy dostawaliście na komunie zegarki i comodore a oni kałachy

 

 

To muzułmanie mają komunię?

chodziło mi o wiek dziecka ,które ledwo stojąc opierają się o kałacha tatusia,to że nie mają komuni jest chyba oczywiste więc mogłes sobie darować pytanko

 


Ja też bym ich wszystkich pogonił z Europy,żle im tu to niech jadą do siebie a nie afery,że w chustach do szkoły nie mogą chodzić,to jak uważacie ,ze są tacy w porzo to proszę jechac do nich i przejść się z biblią po ulicy...a tu przyjadą to żle,to nie dobrze ,chcemy tego tamtego.Ja się ciesze,że nasz kraj jest katolicki i wiem,ze ludzie prędko im tu nie dadzą tak hulać jak na zachodzie THIS IS POLSKA :szczerb:


  • 0

#18

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie pisałem nic o islamizacji Europy, tylko o zamachach. Trzymaj się tematu. Odpowiedz mi, dlaczego jedni ludzie walczący z terrorystami są dla Ciebie bohaterami, a drudzy, ekhem, "szmatogłowymi"?

 

Pozabijali dzieci wojskowych to żołnierze z nimi walczą. To że ja jestem lojalny wobec Polski nie oznacza że jak mi Polak wyrządzi krzywdę to go nie zniszcze.


  • 0

#19

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Za słabo się zintegrował. Trzeba wydawać więcej pieniędzy na integrację


  • 0

#20

razzish.
  • Postów: 90
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Francja: mężczyzna wjeżdżał autem w przechodniów, krzyczał "Allah Akbar"

 

http://wiadomosci.on...lah-akbar/wxc34

 

Tak tak wiem, Islam to religia pokoju, a oni urządzili sobie Tour de France w centrum miasta.


  • 4

#21

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Nie wiadomo, jaki był motyw jego działania. Według AFP, mężczyzna ma 40 lat i cierpi na zaburzenia psychiczne.

 

Chyba znam tę chorobę - islam.


  • 6



#22

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Teraz to już naprawdę nie ma dnia żeby nie było jakiegoś newsa że muzułmanin kogoś zabił/ranił w imię religii. Jakieś 2 dni temu czytałem że właśnie we Francji jeden muslim ranił nożem 3 osoby wykrzykując allah akbar, teraz następny wjechał w ludzi samochodem krzycząc to samo. I to wyobraźcie sobie że to jest dopiero początek a co będzie kiedyś jeżeli Europa dalej będzie tak spać? To sytuacje takie jak z obcięciem głowy żołnierza w UK będą codziennością. Ale co tam, np. taki Monolith dzielnie walczy o islamizacje naszego kontynentu minusując każdy mój komentarz :D Na pewno muzułmanie kiedyś odwdzięczą się za tolerancje tak jak żydzi odwdzięczają się Polakom za wpuszczenie ich do kraju kiedy wszyscy ich wywalali i ratowanie przed Niemcami w czasie II WŚ.


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 22.12.2014 - 12:46

  • 5

#23

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jeszcze nic, u nas codziennie morderstwa popełniają katolicy.
  • 0



#24

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jeszcze nic, u nas codziennie morderstwa popełniają katolicy.

 

W imię Jezusa Chrystusa? Poza tym skoro u nas bandziorów nie brakuje to mamy sobie dołożyć następnych?


  • 1

#25

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie stosujcie podwójnych standardów. Jeśli u nas chory psychicznie zaatakuje kogoś, to uznacie "no tak, to przez chorobę"; a jak we francji chory psychicznie muzułmanin kogoś zaatakuje, to uznajecie "no tak, to był islamista, zrobił to z powodów religijnych"


  • 0



#26

razzish.
  • Postów: 90
  • Tematów: 4
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie stosujcie podwójnych standardów. Jeśli u nas chory psychicznie zaatakuje kogoś, to uznacie "no tak, to przez chorobę"; a jak we francji chory psychicznie muzułmanin kogoś zaatakuje, to uznajecie "no tak, to był islamista, zrobił to z powodów religijnych"

 

Jeszcze nie słyszałem aby Chrześcijanie ucinali głowę i przy tym krzyczeli Chrystus jest wielki!

Zabójstwo religijne to zabójstwo religijne, co do choroby psychicznej, to czego nie zrobią poprawnie politycznie media aby nie złagodzić konfliktu...


  • 2

#27

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Choroba psychiczna to też wiara w powodzenie multi-kulti. Obrońcy islamizacji Europy już mają coraz głupsze wymówki. Człowiek jest zwierzęciem stadnym i tego nie zmienicie.


  • 0

#28

Monolith.

    ótta

  • Postów: 1248
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeszcze nie słyszałem aby Chrześcijanie ucinali głowę i przy tym krzyczeli Chrystus jest wielki!

 

 

Jeszcze nie tak dawno niektórzy mieli coś podobnego wypisane na pasach. Ale o tym się teraz nie pamięta... demagogia.


  • -5

#29

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oni to zrobili, bo zostali do tego wezwani, a czy chorzy psychicznie, czy nie, to już ma mniejsze znaczenie. Tutaj członek Państwa Islamskiego wzywa francuskich muzułmanów do mordowania innych: http://www.liveleak....=b5f_1419188850 Zresztą to nie są jedyne przypadki i niekoniecznie muszą być nagłaśniane, bo nie różnią się od zwykłego usiłowania zabójstwa, potrącenia kogoś itp. Takie właśnie problemy wynikną w przyszłości ze sprowadzenia tego tałajtajstwa do Europy, nie wiadomo co będzie czym, a zwykli obywatele będą się bać i pojawią się samosądy. 


  • 0

#30

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiadomo, jaki był motyw jego działania. Według AFP, mężczyzna ma 40 lat i cierpi na zaburzenia psychiczne.

 

Kurde, ja od zawsze myślałem, że żaden zdrowy na umyśle człowiek nie zrobi takiego czegoś... A tu widzę kolejną drogę do usprawiedliwiania takich ludzi ale po co?

1377642354_yo1uei_600.jpg

fot: demotywatory.pl

Nie wiem dlaczego nie którym trudno zrozumieć logikę muzułmanów.

 

 

To jeszcze nic, u nas codziennie morderstwa popełniają katolicy.

Tak samo żydzi, jehowi, prawosławni itd. Po co więc zaprzątać sobie głowę "jakimiś wybrykami muzułmanów"...


  • 2




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych