Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ojciec przyłapał pedofila - co byście zrobili na jego miejscu?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

#61

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kara śmierci jest kara odstraszającą po to by żywi potencjalni przestępcy bali się unicestwienia.

 

Najdotkliwsza karą jest okaleczenie lub długotrwałe więzienie w ciężkich warunkach.  Ale te kary pozostawiają przy życiu. W zwiazku z tym nie wydaja się wystarczająco dotkliwe.
Najstraszniejszą karą wydaje się być kara śmierci ale ona właśnie ma wyłącznie działanie odstraszające. Ponieważ skazany umiera i w związku z tym już nie cierpi.

 

Natomiast żywi pobudzani przez pierwotny instynkt przetrwania boją się kary śmierci. I  jak napisałam jest ona odstraszającą kara dla żywych potencjalnych przestępców.


  • 0



#62

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może nie do końca w temacie, aczkolwiek...

 

Oscary 2016: Spotlight, czyli film o księżach pedofilach, faworytem gali

 

Gala wręczenia Oscarów 2016 odbędzie się 28 lutego 2016 roku. Na faworyta tegorocznej gali typuje się obraz pt. Spotlight - film o pedofilii w kościele katolickim.

Faworytem tegorocznej gali wręczenia Oscarów jest film Spotlight. Jest to opowieść o największym w historii Kościoła katolickiego w USA skandalu związanego z molestowaniem seksulanym dzieci. Do dymisji podało się czterech biskupów oraz metropolita Bostonu, którzy ukrywali księży pedofilów w swoich szeregach. Ofiary molestowania po wygranym procesie otrzymały ogromne odszkodowania. Dramat w reżyserii Toma McCarthy'ego przedstawia, dochodzienie dziennikarzy "Boston Globe", którzy zmusili Kościół do przyznania się do haniebnych czynów. Teraz historia pedofilskiego skandalu doczekała się ekranizacji właśnie w postaci filmu Spotlight.
Dlaczego Spotlight nazywany jest największym kandydatem do Oscara 2016? Od swojej światowej premiery (3 września 2015 roku) film otrzymał wiele nagród oraz nominacji. W pierwszy weekend stycznia 2016 roku thriller Toma McCarthy'ego otrzymał nagrodę Amerykańskiego Narodowego Stowarzyszenia Krytyków Filmowych. To jeden z głównych wskaźników, sugerujących, że to właśnie Spotlight będzie głównym rozgrywających tegorocznej gali.
Czy Spotlight, film o księżach pedofilach, zdobędzie Oscara? O tym przekonamy się dopiero podczas uroczystej gali, czyli 28 lutego 2016 roku.

 

http://www.se.pl/roz...ali_759657.html

 

Cieszę się, że takie filmy powstają i są popularyzowane chociażby poprzez nominacje do jednak prestiżowych jakby nie było nagród. Trzeba o sprawie mówić, piętnować tych ludzi i cały czas o nich pamiętać, bo oni o tych dzieciach nie zapominają...


  • 0



#63

BassKat.
  • Postów: 172
  • Tematów: 50
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czytam te ''wypowiedzi''LayneStaleyRIP i złapałem się za łeb. Jak można wypisywać bezczelnie takie bzdury?
Człowieku, jeśli jesteś niepełnosprawny jak sam twierdzisz, to daruj sobie forum i nie denerwuj ludzi którzy mają normalny pogląd na sprawę pedofilii. Że już o tym twoich szczeniackim, gimbusiarskim wpisie że pedofilia to domena księży nie wspomnę...

Przepraszam że znowu wracam do tematu tego ale musiałem.

Użytkownik Snaker edytował ten post 15.02.2016 - 13:51

  • 1

#64

wariat_prawdziwy.

    deaktywowany na własne życzenie

  • Postów: 126
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Temacior widzę. Coś dla mnie. Akurat tak się składa że w mojej byłej organizacji do której należałem to ponoć norma z tą pedofilią i właśnie przez pedofilię dałem na luz... z organizacją.

http://chnnews.pl/in...a-zeznania.html

 

Osobiście gdybym mógł to:

 

1. odciąć co trzeba (kastracja)

2. dożywocie

3. wrzucić do celi chłopcom od "chłopców..."

 

ale to tylko moje zdanie które w dzisiejszych czasach liczy się tak samo jak każde inne czyli wcale. Do więzienia musi iść niewinny by była z tego kasa. Tylko niewinny się broni więc generuje zyski. Co bym zrobił gdybym spotkał jakiegoś frajera gwałcącego moje dziecko??  Oj, lepiej nie pisać!  Zaraz paragrafy się posypią...

i wiecie co??

Najśmieszniejsze w Polsce jest to, że .... siedzisz w internecie od początku istnienia internetu w tym kraju, wiesz dużo, surfujesz po www i trafiasz na stronkę z pedo-po-waleńcami!!  Zgłaszasz internetowo na KOMENDĘ a oni w odpowiedzi piszą:

"Prosimy zgłosić sprawę indywidualnie na najbliższym posterunku" czyli co? Mam się przespacerować by, coooo zrobić???   Przecież właśnie to robię!!!

Takich sytuacji miałem w czasie ostatnich 10lat kilka i już nigdy w życiu nic nie będę zgłaszał. Jeszcze czego. Podsuwasz mailowo pod "mordy" linki stron, flagfox wskazuje serwery w Polsce a oni nie raczą nawet d... ruszyć???

Tyle jest warta ta cała uczciwość!!

Pójdę do nich zgłosić pedofilii a oni mi zabiorą kompa i później napiszą w papierach że na moim komputerze były przeglądane strony???

Porąbany kraj...


Użytkownik wariat edytował ten post 08.03.2016 - 14:20

  • 0

#65

Alis.

    "Zielony" uspokaja ;)

  • Postów: 690
  • Tematów: 171
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny kraj po Rosji podjął konkretne kroki w karaniu pedofilów.

 

Prezydent Kazachstanu Nursułtan Nazarbajew podpisał ustawę która umożliwi chemiczną kastrację pedofilów.

 

Kazachscy parlamentarzyści uznali, że najlepszym sposobem będzie kastracja chemiczna bez konieczności operacji chirurgicznej. Skazanym przez sąd pedofilom wstrzykiwana będzie substancja, która na jakiś czas ma obniżyć ich popęd płciowy. Podpisana przez prezydenta ustawa daje tylko sądom prawo do orzekania kastracji jako kary dodatkowej.


  • 0



#66

Joshua.
  • Postów: 36
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem za przemoca, jestem spokojnym facetem. Tyle ze jesli nakrylbym pedofila podczas krzywdzenia mojego, czy jakiego kolwiek innego dziecka - mysle ze nie reczylbym za siebie. Przemoc nic nie zalatwia, lecz w takich sytuacjach sie nie mysli racjonalnie. Tym bardziej nie bierze sie takiego delikwenta na kawe aby dyplomatycznie wyjasnic sytuacje.
  • 0

#67

Kolorowa wiedźma.
  • Postów: 238
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

jak dla mnie, pedofil, po 3 latach znęcania się nad chłopczykiem, został potraktowany przez tego ojca, bardzo, bardzo, ale to bardzo delikatnie i subtelnie.

 

nie wiem czy na miejscu ojca byłabym w stanie typa nie zabić,

nawet gdyby pokrzywdzone dziecko się za tym gościem wstawiło.

szczególnie jeśli by się za nim wstawiło.
pewnie jakby zaczęło go bronić, dostałabym kolejnej furii, wiedząc że to dziecko było przez niego zmanipulowane tak bardzo że aż broni oprawcy.

albo że jest tak dobre i wybaczające, a zostało skrzywdzone na całe życie, przez takiego..... nawet nie wiem jak go nazwać.

wszystkie określenia jakie przychodzą mi do głowy wydają się niedopowiedzeniami.


Użytkownik Enetra edytował ten post 23.04.2016 - 00:08

  • 0



#68

Endinajla.

    Empatyczny Demon

  • Postów: 2169
  • Tematów: 162
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdybym zobaczyła, że ktoś molestuje mi dzieciaka i nie daj Boże gwałci.

Pierwsza reakcja to typowy spontan. Wtedy wyłącza się całkowicie logiczne myślenie.

Włącza się alarm w umyśle " zlikwiduj zagrożenie - uratuj życie!"

Pewnie bym zdzieliła go czymś w łeb

Nie tak by zabić ale ogłuszyć.

Dopiero wtedy włączyło by sie racjonalne myślenie.

" Co zrobić? Zadzwonić na gliny czy wykastrować go jak leci?"

Gdybym była chirurgiem to wykastrowałabym go.

A że nie jestem to bym wzięła pręta i przylałabym mu w jego " męski honor"

Wezwała bym policję.

Ratowałam siebie i dziecko , co nie ? :D


Użytkownik Shadow Of Angel edytował ten post 28.04.2016 - 20:08

  • 1



#69

stary dziad.
  • Postów: 103
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Łapię

2. PIwnica.

3. Trzy lata katowania.

4. Wypuszczam.

5. Powrót do pkt 1. (nigdy takich się nie nauczy, trzeba cały czas edukować)


  • 1

#70

TheToxic.

    Faber est quisque suae fortunae

  • Postów: 1627
  • Tematów: 59
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Zabijam

2. Mrożę

3. Ćwiartuję

4. Mielę

 

6JPG.JPG
 

5. Wypuszczam do rzeki

6. Czekam na wyrok

 

Pomysł ? " Noc zbrodni " który leciał kiedyś co czwartek na Discovery ;)





#71

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

1. Zabijam

2. Zwłoki wrzucam do wanny

3. Żebram u Zaciekawionego o kwas fluorowodorowy

4. Modlę się o niepowtórzenie się sceny z Breaking Bad:

 

 

Pomysł ? by Jessie Pinkman.


  • 1



#72

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wyslalbym go do zakladu zamknietego a na plecach przykleil kartke z opisem za co tam trafil. Chlopaki by go odpowiednio obrobili.
Aczkolwiek odkad jestem ojcem, to moje spojrzenie na wiele spraw dotykajacych dzieci i ogolnie zwiazanych z dziecmi bardzo sie zmienilo. Prawdopodobnie bym go skatowal. Potem zadzeonil na policje i spokojnie poczekal.
  • 0



#73

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Się festiwal nienawiści raczył zacząć. 

 

 To prawda większość z nas zareagowała by słuszną agresją. Łącznie ze mną.

Ale jest parę niewiadomych.

 Gdyby dany pedofil, był niezły kozak? Nie każde z was, dało by sobie radę pięścią.

 

 Co do grubszych rozważań na temat na temat cięcia i solenia ran, i innych szatkowaniach i rozpuszczaniach ciał.

 

 Przyszło mi do głowy, że przecież dziecko w takim momencie będzie potrzebowało rodzica...

 

Wymuszona zmiana rysów twarzy gwałciciela, połączona ze zmianą struktury kośćca jak najbardziej.  To się da wytłumaczyć w sądzie emocjami. Ale wszystko ponadto, czyli: ćwiartowanie, katowanie, i tego typu pomysły, są trochę bez sensu. Będąc w więzieniu nie pomożesz swojemu dziecku. A w takim momencie, będziesz mu, najbardziej potrzebny.

 

 Emocje i fantazja, generują czasem niesamowite obrazy. Ale życie to coś więcej niż tylko wyobrażenia.

 

ps.

 

@Aidil

 

 Jakoś mi to umknęło:

 

Kara śmierci jest kara odstraszającą po to by żywi potencjalni przestępcy bali się unicestwienia.

 

 Kara śmierci nikogo nie odstraszy. To tylko sposób (w moim mniemaniu, jak najbardziej słuszny) na pozbycie się jednostek potencjalnie niebezpiecznych.

 Przestępcy, mają to do siebie, że wydaje im się ze są na tyle cwani, że im się uda.

 Prawie nikt,  nie dokonuje gwałtów, i mordów, ze świadomością, iż zostanie stracony z swoje zbrodnie. Tym psycholom, wydaje się że są wyjątkowi, i sprawiedliwość ich  nie dopadnie.

 

Może dobrym pomysłem było by zastąpienie nazwy "kara śmierci" nazwą "eliminacja".  Mniej ludzi miało by z tym humanitarny problem, a i nazwa, bardziej precyzyjna.


Użytkownik Panjuzek edytował ten post 19.10.2016 - 22:37

  • 1



#74

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe ilu z was byłoby w ogóle w stanie dźgnąć człowieka nożem powiedzmy w udo, nie mówiąc w ogóle o jakimś ćwiartowaniu, polewaniu kwasem i innych tych bzdetach. Ale rozumiem, że to po prostu emocje w połączeniu z wyobraźnią.

Zlać, obezwładnić i zadzwonić na policję to najrozsądniejsze wyjście.


  • 1



#75

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jasne, że fantazja Danielu, szkoda by mi było wanny na takie coś.
 
Nie wiem, czy wiecie, ale to, że pedofil ma w więzieniu jesień średniowiecza to tylko mit. Tzn. może gdzieś w Brazylii tak jest, czy równie egzotycznych krajach, ale w polskich więzieniach pedofile są szczególnie chronieni.
Mały przykład:
 

Pedofile w więzieniach mieszkają w specjalnie chronionych pawilonach i celach. Mają także wydzielone spacerniaki. Jednym z ważniejszych zadań służb penitencjarnych jest niedopuszczenie do pedofilów więźniów skazanych za inne przestępstwa. Bo byłoby to niehumanitarne. - Na pewno doszłoby do ciężkiego pobicia, znęcania się - tłumaczy ppłk Franciszek Tarasewicz, dyrektor Zakładu Karnego w Czarnem. - A nie można wykluczyć i zabójstwa.
(...)

 

To prawda, w więziennej hierarchii pedofile są na samym dnie. Niżej już nie można. - Nawet były policjant będzie miał w więzieniu więcej u nas szacunku niż pedofil - mówi grypsujący więzień Marek, który odsiaduje 12-letni wyrok za zabójstwo. Nagle w jego oczach pojawia się nienawiść:
- Macie dzieci? - pyta retorycznie.
 Ja mam córkę. Jak sobie wyobrażę, że taki pedofil mógłby ją zgwałcić, to - chwilę się zastanawia. - Gdybym go dorwał, może nie zatłukłbym go na śmierć, ale na pewno porządnie skopał.

Marek nie potrafi zrozumieć, dlaczego pedofile w więzieniach mają zapewnioną specjalną ochronę.
- Ja siedzę już dziesięć lat i pedofila na oczy nie widziałem - skarży się więzień.

 
http://www.gk24.pl/m...roski,id,t.html


  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych