Skocz do zawartości


Zdjęcie

Woodstock 2014


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
95 odpowiedzi w tym temacie

#61

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE...

Ostatnio przechwycono transport kokainy w bananach dla Lidla. To pewno bohaterska akcja nenufara...
Bywałem w teatrach, filharmonii, operze, a nawet widziałem "Człowieka, papieża, który został Karolem", jakoś nie wydaje mi się, by to miało oznaczać, iż jestem lepszy od innych, bo bardziej "kulturny"...



#62

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ta, ty bywałeś. Ty za tatową stodołą może byłeś, a nie w operze.

 

I proszę nie rozpoczynać każdego wypowiedzenia od satanistycznego pozdrowienia. To obraża moje uczucia religijne.

 

obraza.gif

 

Proszę odnosić się do innych użytkowników z szacunkiem. Następnym razem będę mniej pobłażliwy.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 13.07.2014 - 17:00


#63

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nenufarze byłeś też wszędzie? Jeśli jesteś wierzący pamiętaj o miłości bliźniego to podstawa i nie tylko takiego, który myśli i czyni jak ty. A zwrot Ave znaczy chwała i ma tyle wspólnego z satanizmem co twoje pisanie z chrześcijaństwem, pozdrawiam





#64

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ave znaczy tyle, co witaj. Zresztą obojętnie, co znaczy; kto normalny tak mówi? Jak rozmawiasz z przyjaciółmi, to też przed każdą wypowiedzią wołasz "witaj" czy tam "chwała"? Bez sęsu.


Użytkownik NenufarKoult edytował ten post 13.07.2014 - 10:39


#65

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kto tu mówi o powadze? Powaga to nie to samo, co zachowanie podstaw przyzwoitości. Ja i na Juwenaliach byłem, i w filharmonii, i wszędzie, i na Lednicy. Ale Woodstock to bym napalmem zbombardował, a Owsiaka zamknął.

Tutaj strona spotkania w Lednicy:

 

http://www.lednica2000.pl/

A czy twoja tajna komórka zorientowała się już że uprawiasz na forach groźby karalne?

 

Ave to satanistyczne pozdrowienie? To ty chyba kościelnych hymnów nie słyszałeś...


Użytkownik Zaciekawiony edytował ten post 13.07.2014 - 11:00




#66

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tak, poważnie grożę zbombardowaniem Woodstocku i zamknięciem Owsienki. Mam w ogródku samolot F-117 Nighthawk uzbrojony po zęby i prywatne więzienie, więc wszystkie groźby mogę spełnić.

 

Dzieciaczku, wystarczy trochę poczytać wypowiedzi tego użytkownika, by przekonać się, że pozdrowienia tego używa w zupełnie niekościelnym kontekście. Taki hehe oryginalny, hehe skandalista.

 

prawo2.gif

 

blokada14.gif

 

Mocno się zastanawiam czy nie wysłać tego na Policję. Obrażasz każdego, straszysz nie wiadomo czym, a naprawdę jesteś chudym nerdem klepiącym co mu ślina na palce przyniesie. Panu już podziękujemy.

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 13.07.2014 - 17:08


#67

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

He he, taki tajnus agentus...

 

A ty byłeś tam że wiesz jak tam jest? Czy się tylko naczytałeś pobożnych gazetek?





#68

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przecież pisał, że był wszędzie, nawet w ...


Użytkownik Padael edytował ten post 13.07.2014 - 12:04




#69

NenufarKoult.
  • Postów: 45
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Oczywiście, że byłem - inwigilacja tego spędu to było jedno z moich pierwszych poważnych, urzędniczych zadań. O tej wizycie na Brudstoku napiszę innym razem; dość, że ledwie wyszedłem z tego żywy i bez uszczerbku na zdrowiu (przynajmniej fizycznym).



#70

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kończ waść, wstydu oszczędź. Takie bajki to ty możesz dzieciom wmawiać. Myślisz, ze ktoś ci w to uwierz, bez ani kszty dowodu?

Poraz ostatni piszę: Podaj dane swoje, swojego przełożonego, adres miejsca gdzie pracujesz. Bez tego to zamilknij, prowokatorze.

I stonuj słownictwo, bo warna wyłapiesz.





#71

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fizycznie zdrowy, hmm a reszta ? Sam coś sugerujesz.





#72

Urgon.
  • Postów: 1297
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

AVE (Satan, tudzież Maria, albo Caesar, morituri te salutant - mnie tam wszystko jedno)...

On tak był na przystanku Woodstock, jak ja na przystanku Jezus. Przyszła znudzona gimbaza na forum i trolluje, bo się nudzi. Bana dostanie i się skończy dzień dziecka...



#73

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Proszę sobie kwestie przywitań omówić na PW. Koniec offtopu, od tej chwili każdy post nie na temat, będzie odpowiednio nagradzany.





#74

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Właściwie wszystko, co nie jest Woodstockiem (i paroma innymi obrzydliwymi spędami) jest odpowiednie.

Czyli musisz pojechać na Przystanek Jezus. Albo zostań w Lednicy. Na zawsze.

 

 Bez sęsu.

No tak... gimbaza ma wakacje. Poczytałbyś słownik Języka polskiego. Od września się przyda.





#75

Romczyn.
  • Postów: 757
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie wierzę co tu się wyprawia... rok temu w analogicznym temacie było omawiane tylko i wyłącznie jak się zorganizować i kto będzie na festiwalu, a teraz jakieś dywagacje o narkotykach i ruchaniu... W dodatku wszyscy dają się trollować jakiemuś nafuranemu Koultowi. To forum już na prawdę zeszło na psy.

Mam pytanie do PIKuS. Możliwe że wybiorę się samochodem na festiwal, czy jest możliwość na jego czas pozostawienie wozu u ciebie na podwórku? Forma podziękowania do omówienia :)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych