Skocz do zawartości


Zdjęcie

co to mogło być?

ufo nol zjawiska paranormalne

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#16

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

stałem na podwórku na nieba mam niezbyt duży widok ale coś tam widać tak jak mówie stałem na podwórku i patrzyłem na środek nieba i to się pokazało i leciało na wschód i znikło tak po prostu po 3 sekundach a jak nisko był?....nie umiem określić przykro mi bo po prostu nie chce nikogo w błąd wprowadzić


  • 0

#17

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

stałem na podwórku na nieba mam niezbyt duży widok ale coś tam widać tak jak mówie stałem na podwórku i patrzyłem na środek nieba i to się pokazało i leciało na wschód i znikło tak po prostu po 3 sekundach a jak nisko był?....nie umiem określić przykro mi bo po prostu nie chce nikogo w błąd wprowadzić

No dobra, ale gdzie to dokładnie było, bo w profilu masz napisane "Toruń". To jest przecież ważne, mógłbyś jakoś zaznaczyć na mapie gdzie to mniej więcej leciało ?


  • 0

#18

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

na mapie ... no to byo w toruniu na ull. podgórnej 28


  • 0

#19

Churchille.

    Trochę sceptyk

  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

na mapie ... no to byo w toruniu na ull. podgórnej 28

Ale bardziej widziane z tamtąd? Bo nie przelatywało nad Tobą?
  • 0

#20

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

przelatywał przez podwórko na wysokości a właściwie kawałek od głowy i poleciał na wschód tak jak wcześniej pisałem


  • 0

#21

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

duże tylko jak to określić jakie było duże... no było to takie duże jak przeciętny okrągły księżyc

 

 

przelatywał przez podwórko na wysokości a właściwie kawałek od głowy i poleciał na wschód tak jak wcześniej pisałem

Kawałek(ile to dla Ciebie kawałek?) od głowu a wielkość ksieżyca na niebie? To w ogole sie kupy nie trzyma. Jak to ci lecialo "kawalek obok głowy" to mogł byc to dron(nie koniecznie wojskowy).


  • 0



#22

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra może już wystarczy? Kolega idzie teraz studiować podstawy języka polskiego - byle nie na podwórku!


  • 0




 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, nol, zjawiska paranormalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych