Skocz do zawartości


Zdjęcie

co to mogło być?

ufo nol zjawiska paranormalne

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
21 odpowiedzi w tym temacie

#1

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

witam to mój drugi post tym razem chciałem wam coś opowiedźieć bo nie daje mi to spokoju zaczynam .... tak więc jakieś pół roku temu wraz z kolegą postanowiliśmy popatrzeć w niebo było piękne nie było chmur była to godzina około 21  , tak 30 minut oglądaliśmy i nic i nagle coś bardzo szybko w miare okrągłego , szarego przeleciało przez niebo to było duże tylko jak to określić jakie było duże... no było to takie duże jak przeciętny okrągły księżyc tylko że to było srebrnego koloru , myślałem na początku może to meteoryt ale srebrny meteoryt mi nie pasował pare dni po tym zdarzeniu odruchowo w domu spojrzałem przez okno i z znowu to zobaczyłem tyle że tym razem przez ułamek sekundy to tyle chciałem się z wami tym podzielić bo nie dawało mi to spokoju pozdrawiam was i co o tym sądzicie?


  • 0

#2

Taurus121.
  • Postów: 49
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przez to zdanie wydaje mi się, że autor Trolluje trochę ;) "myślałem na początku może to meteoryt ale srebrny meteoryt mi nie pasował "

i jeszcze jedno o 22.00 +/- widzieliście ten obiekt więc skąd wiesz, że był on srebrny lub chociażby szary ? Przecież o tej godzinie jest już Ciemno jak w ****** ...

 Następne ... piszesz, że po paru dniach widziałeś to przez ułamek sekundy to po raz kolejny się pytam skąd wiesz, że miało to kształt taki jak wcześniej widziałeś i było srebrne.... Przecież widziałeś to jak pisałeś przez Ułamek sekundy .

Jak dla mnie słaby trol ;)

 

wulgaryzmy.gif

 

Kronikarz


  • 0

#3

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tak więc jakieś pół roku temu wraz z kolegą postanowiliśmy popatrzeć w niebo było piękne nie było chmur była to godzina około 21  , tak 30 minut oglądaliśmy

 

 

To fajnego masz kolegę, że chciał z tobą przed pół godziny patrzeć się w chmury.  :szczerb:

 

pare dni po tym zdarzeniu odruchowo w domu spojrzałem przez okno

 

Co rozumiesz, przez "odruchowe spojrzenie przez okno" ? 


Użytkownik Kazuhaki edytował ten post 23.04.2014 - 14:43

  • 1



#4

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może to jakiś samolot. Ew. meteoryt/asteroida. A szare to mogło byc bo na niebie w wieczór wszystko nieoświetlone od dołu ma szarawy kolor ;)


  • 0



#5

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

wiem jaki miało kolor bylo piękne niebo wszędzie gwiazdy i nagle ten szary obiekt był jasny szary wiem co widziałem


  • 0

#6

Vitharr.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby był to meteoryt wielkości księżyca to nie wiem czy pisalibyśmy tutaj na tym forum :D

 

"Przez niebo" rozumiem że przeleciało przez cały widnokrąg? Możesz określić z jakiego kierunku geograficznego na jaki i czy drugi przelot był tym samym torem?


  • 0

#7

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Gdyby był to meteoryt wielkości księżyca to nie wiem czy pisalibyśmy tutaj na tym forum :D

 

"Przez niebo" rozumiem że przeleciało przez cały widnokrąg? Możesz określić z jakiego kierunku geograficznego na jaki i czy drugi przelot był tym samym torem?

wiem że pokazał się nagle i leciał na wschód i nie zmieniał kierunku leciał około 2,3 sekund i znikł tak jak by się rozpuścił... mówie prawdę wiem co widziałem


  • -1

#8

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak szybko leciał? I czy na 100% był wielkości Księżyca w pełni?


  • 0



#9

Churchille.

    Trochę sceptyk

  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejne najdłuższe zdanie na świecie... ech...
I czy możesz opisać to ,,coś'' dokładniej?

Użytkownik Churchille edytował ten post 23.04.2014 - 18:07

  • 0

#10

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

nie widzicie że to troll? sama ankieta jest by nabijać się z nas, opcja 1 ufo opcja druga nol i jakże zaskakująca 3 opcja   zjawiska paranormalne. Tak jak ty to opisałeś można opisać niemalże wszystko. Co więcej wątpie by ktokolwiek rozwiązał zagadkę bez zdjęcia. Dlaczego? Bo każdy może przyjść napisać bajkę i zapierać się że to 100% prawdy a żadnego nawet najmniejszego dowodu nie przedstawi


  • 1

#11

Smokerider.
  • Postów: 17
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jaka ankieta? A to nie są przypadkiem tagi? :)


  • 1

#12

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

ahhhh mój błąd zwracam honor :). Ale i tak bez żadnego dowodu możemy tylko gdybać. Wiem że powiecie że od tego są fora, ale już nie raz był ktoś kto zapiera się iż mówi prawdę ale nie jest w stanie tego udowodnić ani odszukać jakiegokolwiek świadka.


  • -1

#13

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

z nikogo się nie nabijam nie rozumiem tych negatywnych opinii pana Churchille a był wielkości takiego zwykłego księżyca nie wiem no było to duże i leciało bardzo szybko po prostu spojrzałem na to widziałem to 2,3 sekundy nie wiem co więcej mogę opowiedzieć i wydawało mi się że jest to dość nisko


  • 0

#14

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

z nikogo się nie nabijam nie rozumiem tych negatywnych opinii pana Churchille a był wielkości takiego zwykłego księżyca nie wiem no było to duże i leciało bardzo szybko po prostu spojrzałem na to widziałem to 2,3 sekundy nie wiem co więcej mogę opowiedzieć i wydawało mi się że jest to dość nisko

A gdzie to dokładnie widziałeś ? Opisz dokładniej


  • 0

#15

Churchille.

    Trochę sceptyk

  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po 1, panią, nie pana, a po drugie jestem bardzo na ortografię wyczulona.
A co do tematu- A tak na oko na jakiej wysokości?
  • 1


 


Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ufo, nol, zjawiska paranormalne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych