Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja do wersji 3.4.6: wyjaśnienia, błędy, usterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#106

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mi zawyżyło licznik tematów-miałem bodajże 29. 

 

Edit:

1.Wciąż ikona z pocztą, kontem i wylogowaniem zjeżdża mi na przeglądaną treść-zasłaniając ją. 

2.Pisownia czasem działa a czasem nie. 

 

Na edycje nie narzekam. 


Użytkownik Robakatorianin edytował ten post 18.01.2014 - 20:33


#107

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zaciekawiony tymi narzekaniami na nadmiar tematów, zaglądnąłem do swojego profilu i również stwierdziłem nadwyżkę o 3 (słownie - trzy) tematy przypisane do mojego konta. Każdy z nich poprzedzony literką Z. Żaden z nich nie daje się wyświetlić z pozycji profilu (no, chyba, że klika się na jego ostatnią stronę - o ile widnieją przy nich te kwadraciki z numerami stron).

W sumie, to nie miałbym nic na przeciw, żeby jeden z nich pozostał na moim koncie (dwa pozostałe se możecie zabrać :szczerb: ) tylko zmieńcie też nick autora na głównej ;]

 

edit:

 

Mam jeszcze pytanie... Czy w tej nowej wersji istnieje coś takiego jak podgląd postu?

Jakoś nie mogę znaleźć ikonki.

Tak przycisk jest dość przydatny, szczególnie, że zmieniła się min. forma cytatów , czy odnośników i człowiek nie pewności jak wygląda jego post, zanim go nie zobaczy.

A później trzeba edytować... Niby edytor działa ale...


Użytkownik pishor edytował ten post 18.01.2014 - 22:31




#108

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

pytanie czy można wprowadzić tryb html do postów tak jak jest w dziale 'promowane artykuły'? czasem by mi się przydało :P



#109

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy to tylko u mnie,czy u wszystkich,ale nie działa mi ikonka forum.

 

Edit. Zauważyłem jeszcze,że jeśli ja napisze ostatni post w temacie,to jest on oznaczy tak jakby były tam jakieś nowe posty.Na starej wersji z tego co pamiętam oznaczało temat jako przeczytany.


Użytkownik Astro1004 edytował ten post 19.01.2014 - 13:15


#110

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Edit. Zauważyłem jeszcze,że jeśli ja napisze ostatni post w temacie,to jest on oznaczy tak jakby były tam jakieś nowe posty.Na starej wersji z tego co pamiętam oznaczało temat jako przeczytany.

U mnie to samo.





#111

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przycisk "do góry" już działa, dziękuję :D

 

Powiększanie okna edytora też działa, ale  dosyć kulawo i nadal zaznacza tekst na całej stronie.





#112

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te trzy dodatkowe tematy, to taki prezent od Dzikiego Kuraka, aby Wam się więcej chciało... pisać.

Też takie dostałem.


Użytkownik Staniq edytował ten post 19.01.2014 - 18:40




#113

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ponawiam prośbę o informację dotyczącą podglądu postów i dodaję pytanie dotyczące autokorekty... Jak można ją uruchomić?

BARDZO zależy mi na tych dwóch opcjach (jeżeli to nie jest jakiś wielki problem oczywiście)

 

Przy okazji (jako mało gramotny osobnik) prosiłbym o mały samouczek dotyczący obsługi ikonek w oknie odpowiedzi.

 

Przykładowo: jak zacytować fragment postu poprzednika?

Ikonkę cytat znalazłem bez problemu ale jest ona jakby "bezosobowa" Tzn. jeśli ją wykorzystam, to w mojej odpowiedzi znajdzie się cytat ale nie przypisany do konkretnej osoby. Nie ma problemu jeśli cytuję wpis bezpośrednio nad moim postem - da się domyślić, że odnoszę się do niego. Problem pojawia się jeżeli mam zamiar cytować wpis zamieszczony dwie strony wcześniej. Dawniej działało to na zasadzie np. "pishor 19.01.2014 o godz.22.01 napisał", gdzie wiadomo było kto (chodzi głównie o to "kto") i kiedy coś napisał (nawet jesli było to kilka stron wcześniej) Teraz to jakoś nie działa, bo zaznaczając w ten sposób, w moim poście cytowany fragment, nie zaznacza się jako cytat. Być może z powodu braków znaczników, a być może z powodu mojej indolencji.

 

Na koniec, sygnalizuję dwie rzeczy dotyczące komórek (które nie są jakimś wielkim problemem dla mnie ale może jakoś tam pomogą DK w budowaniu forum idealnego)

Problem pierwszy.

W informacjach o nowych postach, w których cytowana jest ich treść, szwankują polskie znaki (tzn. nie są one wyświetlane)

Problem drugi.

Przeglądarka na komórce nie zapamiętuje pełnej wersji forum (czyli tego layoutu, który można oglądac w internecie) Za każdym razem włącza się wersja uproszczona (dawniej tak nie było).

Czasem nawet próba przełączenia na wersję pełną nie daje skutku.

Rzecz dotyczy Androida 4.0.4. i przeglądarki Firefox.

Oczywiście wyczyściłem wszystkie wcześniejsze informacje i zapisy ustawień (żeby nie było).





#114

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Głupie to trochę, ale może mi ktoś odpowie.
Zauważyłem dziwną rzecz, przy dodawaniu wpisu na shoutboxie temperatura na GPU skacze mi o 5 stopni :D
Podobne skoki  temperatur są normą np przy włączaniu elementów flash, filmików - na przykład odpalenie starych gier czy filmu w 1080p. Ale dlaczego akurat shoutbox powoduje coś takiego ? Przy dodawaniu dziesiątek wpisów dziennie to ta karta mi się wykończy :D
Testowałem to trochę czasu i zauważyłem, ze nawet oglądaniem filmów we flashu nie podnosi mi temperatury na karcie - a shoutbox tak, a przeciez nie jest jakimś zaawansowanym elementem graficznym.

Edit: Przeprowadzilem test na około 20 witrynach z rózną treścią (elementy flash, fora) porównujać temepratury, tylko VRP mi wyciska od 5 do 8 nawet stopni więcej. Coś chyba z szatą graficzną jest nie halo.


Użytkownik mjr Tsu edytował ten post 19.01.2014 - 23:44




#115

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co to za " f " między każdym postem?



#116

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy wróci dopisek "rejestracja" pod avatarem? Czasem chciałbym wiedzieć, jaki staż ma rozmówca.





#117

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobry pomysł.

 

A tak w ogóle, to wkradł się jakiś mały błąd. Pod moim miejscem na avatar jest napisane, ze założyłem jeden temat, ale jak wchodzę w profil i chce przejrzeć swoje tematy, to pisze, że żadnego nie zakładałem.



#118

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A tak w ogóle, to wkradł się jakiś mały błąd. Pod moim miejscem na avatar jest napisane, ze założyłem jeden temat, ale jak wchodzę w profil i chce przejrzeć swoje tematy, to pisze, że żadnego nie zakładałem.

Jest napisane.

 

Popieram pomysł, żeby w ''dodaj odpowiedź'' był html tak jak przed aktualizacją. Kilka postów temu ktoś o tym pisał.





#119

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Odpowiadanie jest kłopotliwe-zwłaszcza gdy chce się cytować kilka odrębnych wypowiedzi kilku użytkowników. Przy jednym odniesieniu do jednej osoby nie ma problemu. 

 

Patrzyłem na przycisk do śledzenia tematu-wydaję mi się dziwne że bardzo mało osób obserwuje popularne tematy-najczęściej kilka, powiedzmy ten obserwuje 8 osób (chyba rekord) ale patrząc po aktywności podejrzewam że ten licznik mocno zaniża. 



#120

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli jest taka opcja, trzeba poprawić przycisk do wrzucania filmików, znajduje się on w panelu posta obok znaczka Twittera. Obecnie w ogóle go nie widać  :)






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych