Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aktualizacja do wersji 3.4.6: wyjaśnienia, błędy, usterki.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
312 odpowiedzi w tym temacie

#91

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3016
  • Tematów: 2588
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

  1. Dodałam przycisk "do góry" - znajduje się po prawej stronie belki nagłówka dla każdego postu, zaraz za numerem kolejnym postu. Ma ikonę arrow_up.png
  2. Licznik tematów? Proszę uprzejmie, już jest. Przy okazji zmodyfikowałam tłumaczenie i szyk wyrazów, bo oryginalne było co tu owijać w bawełnę... dość niezgrabne.
  3. Artykuły czekają na wyjaśnienie kwestii licencji. Okazało się bowiem, że prawa własności dla aplikacji Artykułów przejął ktoś inny i rozwija je dalej. Aktualizacja jest możliwa, więc zamierzam kupić licencję na nowy moduł i wtedy artykuły znów będą dostępne. Autor coś jednak nie ma ochoty się odezwać od trzech dni. Oczywiście teoretycznie nic nie stoi na przeszkodzie, by pominąć etap licencji i uruchomić pirata od razu, ale niestety ta opcja nie wchodzi w grę.
  4. Długie zapisywanie postów występowało już parę dni przed aktualizacją forum, problem leży po stronie hostingu. Na razie jeszcze nie został niestety zlokalizowany, ale i tak nie zamierzam odpuścić tej sprawy :)
  5. Connor, pishor: Trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo u mnie obie funkcje działają należycie i to pod wszystkimi możliwymi kombinacjami systemów i przeglądarek, jakie mam pod ręką. Spróbujcie więc standardowej procedury w postaci wyczyszczenia ciasteczek, opróżnienia cache przeglądarki i uruchomienia ich ponownie. Zajrzyjcie też do rozszerzeń, jakie macie zainstalowane w przeglądarkach lub do firewalli/antywirusów. Może po prostu "coś" blokuje niektóre ze skryptów potrzebnych do działania forum?

Chciałam w tym momencie podkreślić, że chyba po raz pierwszy użyłam SOA#1: U mnie działa. Doceńcie to :D





#92

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OK - działa.

 

Ciasteczka oczywiście wyczyściłem zaraz po zmianie  na forum ale historię zostawłem nieruszoną. Teraz wyczyściłem i jedno i drugie i poskutkowało.

Dzięki...

Przy okazji - kawał dobrej roboty.

edit: jeszcze tylko sprawdzę...

edit: OK

 


Użytkownik pishor edytował ten post 17.01.2014 - 22:41




#93

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Licznik twierdzi, że popełniłam 6 tematów:

hz7h.png

Natomiast w rzeczywistości jestem autorką tylko 3.





#94

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3016
  • Tematów: 2588
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Licznik twierdzi, że popełniłam 6 tematów:

Natomiast w rzeczywistości jestem autorką tylko 3.

 

Licznik ma dostęp do tajnych archiwów i zakurzonych teczek każdego z użytkowników forum z osobna -- wynika z nich, że jednak 6:

 

  1. Podróż Curiosity na Marsa
  2. Lepusa
  3. Podróż Curiosity na Marsa
  4. Janusz Palikot - zdrajca - chcę likwidacji Państw Narodowych
  5. Rynogradencje (nosochody)
  6. Pytania zwyczajne i dziwne

Przy czym tematy nr 1, 3 i 4 nie są dostępne do wglądu, bowiem wylądowały ostatecznie w koszu. Mimo tego jednak były Twojego autorstwa, liczą się więc do ogólnej liczby. 1-0 dla licznika :)





#95

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

 

  1. Podróż Curiosity na Marsa
  2. Lepusa
  3. Podróż Curiosity na Marsa
  4. Janusz Palikot - zdrajca - chcę likwidacji Państw Narodowych
  5. Rynogradencje (nosochody)
  6. Pytania zwyczajne i dziwne

Przy czym tematy nr 1, 3 i 4 nie są dostępne do wglądu, bowiem wylądowały ostatecznie w koszu. Mimo tego jednak były Twojego autorstwa, liczą się więc do ogólnej liczby. 1-0 dla licznika :)

1. Udzielałam się w tym temacie dzień po mojej rejestracji, ale nie jest mojego autorstwa.

2. Mój temat powitalny stworzony przed aktualizacją forum.

3. To na pewno nie mój temat.

4. Udzielałam się w tym temacie, ale nie jest on mojego autorstwa. Nawet pamiętam, co w nim napisałam.

5. Mój temat stworzony po aktualizacji forum. :D

6. Jw.

 

Czy istnieje możliwość, by licznik się pomylił i przypisał mi autorstwo tematu, który tak naprawdę stworzył ktoś, kto na przykład usunął konto?

 

Edit:

Zauważyłam ciekawe zjawisko: tematy, których rzekomo jestem autorką mają 1 lub 0 wyświetleń i mają przed nazwą tematu ''Z:''.


Użytkownik dr Lepusa edytował ten post 17.01.2014 - 23:10




#96

MEfi..
  • Postów: 412
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Bardzo dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej skromnej prośby :D

 

...ale u mnie przycisk "do góry" nie działa  ;( tzn. ten na dole strony ( z trójkątem) działa doskonale, a ten przy postach wcale.

 

Win XP SP2, Chrome aktualny.

 

Aha i jeszcze w edytorze przy próbie powiększania okienka ("złap i przesuń bla bla") zaznacza się tekst na całej stronie, a okienko się nie zmienia.

 

Pozdrawiam,

M.





#97

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

U mnie też nie działa przycisk "do góry".Również na chromie.

 

 

Edit.Nie założyłem żadnego tematu,a mam 2 naliczone.


Użytkownik Astro1004 edytował ten post 18.01.2014 - 13:29


#98

Blitz Wölf.
  • Postów: 495
  • Tematów: 7
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

U mnie też nie działa przycisk ''do góry''. Firefox.





#99

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Z licznikiem tematów rzeczywiście jest coś nie w porządku. Pokazuje, że jestem autorem 6 tematów, a w rzeczywistości rozpocząłem tylko 2.





#100

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiadomienia o nowych PW nie działają. Cytowanie jest do kitu. Kopiuję fragment PW, wklejam i piszę [ quote] [/ quote] (bez spacji oczywiście). Nie dość że nie można się doczytać czy dobrze napisałem (kolor tła cytowanego tekstu jest czarny, a ramka biała, wobec czego [ quote] i [/ quote] też robią się białe), to jeszcze odpowiedź na cytat zawiera się w cytacie.

 

Wysłanie posta, albo PW trwa WIEKI. Zresztą od dawna tak jest.

 

Nie działa archiwum SB.

 

 

  1. Connor, pishor: Trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo u mnie obie funkcje działają należycie i to pod wszystkimi możliwymi kombinacjami systemów i przeglądarek, jakie mam pod ręką. Spróbujcie więc standardowej procedury w postaci wyczyszczenia ciasteczek, opróżnienia cache przeglądarki i uruchomienia ich ponownie. Zajrzyjcie też do rozszerzeń, jakie macie zainstalowane w przeglądarkach lub do firewalli/antywirusów. Może po prostu "coś" blokuje niektóre ze skryptów potrzebnych do działania forum?

Dziwne, teraz zaczęło działać. Działało, przestało i znowu działa.

 

P.S. Wydaje mi się, że ten cytat zabiera za dużo miejsca. Chodzi o to, że jest zbyt dużo pustego miejsca między górną częścią ramki, a pierwszą linijką tekstu.





#101 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Znaczek "popularny temat" jest na strasznie jasnym tle. Lepiej by wyglądał na transparentnym :).

 

Kiedy dodaje nowy post muszę odświeżyć stronę aby go zobaczyć.


Użytkownik convers edytował ten post 18.01.2014 - 16:27


#102

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Czy dałoby się umieścić "oznacz jako przeczytane" w "ostatnim logowaniu" w formie i miejscu jak w poprzedniej wersji forum?





#103

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja z drugiej strony mam wrażenie, że miałem ponad 300 tematów, a tu 288 :P

druga sprawa zakładka FAQ. poprosiłbym o zamknięcie tej zakładki, bo aktualnie można tam zostawić komentarz, pewnie znajdzie jakiś troll co coś tam napisze :P wciąz pod zakładką nwyżej oceniane posty jest '

'Najaktywniejsi użytkownicy dzisiaj'
pod zakładką osiągnięcia -> lista odznaczeń poza prztłumaczeniem tekstów to ogólnie zmieniłbym tę granatową czcionkę, bo jest kompletnie nieczytelna.

co do błędów to większość o których chciałem pisać jest już poprawionych.
głównym to jednak wciąż długo ładujące się posty. czasami, bo edycji posty musz odświeżyć stronę F5, bo nie pokazuje zapisanych zmian tylko wciąż widnieje edytor po kliknięciu 'zapisz zmiany'


Użytkownik dżek edytował ten post 18.01.2014 - 18:38




#104 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mogę kliknąć "dodaj odpowiedź". Licznik wyświetleń w profilu chyba coś szwankuje.

#105

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że przydałby się jakiś odnośnik albo guzik do pełnej wersji szałtboksa, bo wciąż trzeba się tam dostawać przez ustawienia. Chyba, że czegoś nie wiem albo nie widzę.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych