Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eurowizja coraz bardziej kontrowersyjna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
123 odpowiedzi w tym temacie

#46

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przesyt seksualności w muzyce, teledyskach, czy lecący na łeb na szyje poziom programów w mediach, jawnie zachęcające do rozwiązłości treści w gazetach (głownie dla kobiet), w dobie informatyzacji - przyzwyczajanie coraz młodszych, nieukształtowanych umysłowo dzieci do coraz brutalniejszych treści to są jakieś plusy ?
Chcialbyś własne dzieci wychowywać w dobie narażenia na postępujące, coraz bardziej degradujące inteligencje treści, które z roku na rok są coraz łatwiej dostępne ?
Trzeba zachować jakiś umiar, nawet jeżeli jest się za ogólnospołecznym "postępem" czymkolwiek by to nie było, inaczej z naszych potomków powstanie antycywilizacja która położy wszystkie dokonania swoich przodków do grobu.
I nie, nie demonizuje, bo na przeciągu lat rózne rzeczy, które były społecznie wyklęte stały się obowiązująca normą, ale wszystko teraz postepuje w zastraszajacym tempie, wystarczy spojrzeć na dzisiejsza młodzież, która nie ma pojęcia co zrobić ze sobą w życiu, ale od gówniarza widziała i wie więcej niż nasi dziadkowie przez całe swoje życie.


Użytkownik mjr Tsu edytował ten post 10.05.2014 - 00:14




#47

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

 

Zresztą to widać już na ulicach jak moda się zmienia, pełno chłopaczków wyżelowanych, 50kg wagi, rurki, grzywka na bok...a to wszystko dalej idzie w złym kierunku i będzie jeszcze gorzej, dlatego trzeba w końcu powiedzieć stop, bo tolerancja ma swoje granice.

 

No ale co Ci to przeszkadza tak na prawdę? :D

To co trzeba robić? Bić jak się ktoś ubierze w nie to w co uważasz za męskie?

 

 

I odegraliśmy taką scenkę, że zacząłem jej wykręcać ręce, a ona zaczęła krzyczeć i mimo, że byłem sam, a ich czterech to wstali i odeszli.

 

Czyli siedzieliście sobie na ławce obok nich i nagle zacząłeś jej wykręcać ręce? Ja bym to odebrał jako końskie zaloty jakiegoś nieogara na zasadzie "kto się czubi ten się lubi" i też bym olał. Z resztą żeby być wiarygodnym to musisz powtórzyć takie doświadczenie przy innych facetach, żeby wiedzieć jak reagują (nie, nie mów mi ze wiesz jak reagują).





#48

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeszkadza mi to, bo jestem facetem i reprezentuję ten gatunek i boli mnie to, że dziś mężczyzna staje się bardziej kobiecy od swojej kobiety, albo kiedy jadę autobusem i nie odróżniam płci. Prędzej czy później doprowadzi to do upadku tak jak pisze o tym mjr Tsu. Ci pożal się boże mężczyźni nie potrafią nic pożytecznego zrobić, tylko klikać na ajfonach. Nie chciałbym np wychowywać swojego syna wśród takich pajacyków, tylko chciałbym go wychować na prawdziwego mężczyznę, który zapewni bezpieczeństwo swojej przyszłej rodzinie, ewentualnie mnie jak już będę dziadziuszkiem. Ciężko spełnić taki plan, skoro wszędzie dookoła niego będą chodzić takie pajacyki "może to jestem chłopakiem, a może to jestem dziewczyną".

Bić może niekoniecznie, są inne sposoby, ale na pewno pokazywanie i wychwalanie takich pajacyków w telewizji jak ten z eurowizji czy jakiś inny Michał Szpak tego problemu nie rozwiąże, a problem niewątpliwie jest.

Nie wiem jak reagują wszystkie takie pajacyki, ale naprawdę wiele miałem takich sytuacji, że ręce mi opadały, jak widziałem zachowanie takiego osobnika.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 10.05.2014 - 00:09




#49

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mjr Tsu@

 

 

Przesyt seksualności w muzyce, teledyskach, czy lecący na łeb na szyje poziom programów w mediach, jawnie zachęcające do rozwiązłości treści w gazetach (głownie dla kobiet), w dobie informatyzacji - przyzwyczajanie coraz młodszych, nieukształtowanych umysłowo dzieci do coraz brutalniejszych treści to są jakieś plusy ?
Chcialbyś własne dzieci wychowywać w dobie narażenia na postępujące, coraz bardziej degradujące inteligencje treści, które z roku na rok są coraz łatwiej dostępne ?
Trzeba zachować jakiś umiar, nawet jeżeli jest się za ogólnospołecznym "postępem" czymkolwiek by to nie było, inaczej z naszych potomków powstanie antycywilizacja która położy wszystkie dokonania swoich przodków do grobu.
I nie, nie demonizuje, bo na przeciągu lat rózne rzeczy, które były społecznie wyklęte stały się obowiązująca normą, ale wszystko teraz postepuje w zastraszajacym tempie, wystarczy spojrzeć na dzisiejsza młodzież, która nie ma pojęcia co zrobić ze sobą w życiu, ale od gówniarza widziała i wie więcej niż nasi dziadkowie przez całe swoje życie.

 

Same ogólniki i znowu sztandarowy argument obrońców moralności - "dla dobra dzieci" i koniec kropka.

Seksualność? A co powiesz o malarstwie od czasów renesansu do wieku XIX, wszędzie poskręcane gołe baby i faceci, nawet w Kościołach! Dramat, epatowanie golizną i dzieci to wszystko widzą.

Rozwiązłość? Chyba nie dorównuje to niczym rewolucji seksualnej lat 60, gdzie "wolna miłość" zatoczyła ogromne kręgi. Z resztą co Cię obchodzi kto z kim i ile razy robi? A Ty grzecznie uprawiasz? Bez ekscesów? Bez cudzołożenia? Ta sama partnerka od pierwszego razu? Zawsze prawidłowo bez groty nestle?  :szczerb:

No i tak, sztandarowy argument jeśli chcemy jechać ogólnikiem - BRUTALNOŚĆ. Niby czemu uważasz że brutalność w mediach jest większa niż w przeszłości? Rambo, Terminator, Robocop - wszystkie wielkie hity lat 80 to przesycone brutalnością i setkami trupów filmy akcji. Oglądałeś je w dzieciństwie, masz jakieś problemy ze sobą z tego powodu? Bo ja jakoś nie odczułem przebudzenia się we mnie brutalnego instynktu mordowania.  :szczerb:

Młodzi ludzie zawsze mieli problem z odnalezieniem się, dlatego powstają subkultury. Chyba nie powiesz mi że panki nie miały problemu z odnalezieniem się, albo kibole którzy ładują się po mordach za irracjonalną przynależność.

 

Tak, demonizujesz. Bo świat się śmie zmieniać w stosunku do tego do czego się przyzwyczaiłeś. Normy społeczne się zmieniają z pokolenia na pokolenie. Twoje normy byłyby nie do pomyślenia dla Twoich rodziców, ich normy do nie pomyślenia dla ich dziadków. Standard, a Ty się tutaj podniecasz wielce.

 

 

Daniel.@

 

Haha. Wiesz co, masz duży problem. Pewni siebie mężczyźni nie potrzebują się tak dowartościowywać (te pajace, nie mężczyźni - nie to co ja, normalny). 

Każdy ma prawo się ubierać jak chce i Twój ból tylniej części ciała tego nie zmieni.

Problemem jest to że się podniecasz tym jak się ubierają inni mężczyźni, a nie ich ubiór.

 

Pamiętam jak się tutaj wiecznie oburzeni podniecali moim zdjęciem bo jakiś taki ubrany nie w dres. Wysyłali sobie na shoucie, pokazywali. Straszna gejoza, nie? 





#50

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomina mi się taki świetny fragment z Arystofanesa, gdzie jedna z postaci narzeka na dzisiejszą młodzież, oraz opisuje jak dawniej zachowywał się "grzeczny młodzieniec". Otóż ten młodzieniec nosił schludne szaty zakrywające łydki, w odróżnieniu od dzisiejszych pokazujących wszystko, milczy w obecności dorosłych, uczęszcza do gimnazjonu, grywa na kitarze, słucha się rodziców i stara się nikogo nie prowokować, a nawet powstając z ziemi zaciera na piasku odbicie swych pośladków, aby nie kusić jakiegoś pederasty. Brzmi to bardzo współcześnie, ale Arystofanes napisał to 2,5 tysiąca lat temu.

 

Natomiast co do wyżelowanych chłopaczków, i odróżniania płci - jeszcze w XVIII wieku uważano, że "prawdziwy mężczyzna" nie powinien myć się mydłem, bo to zabija prawdziwie męski zapach. Gdy w latach 20. kobiety zaczęły krótko obcinać włosy, obrońcy moralności twierdzili, że doprowadzi to do epidemii lezbijstwa, bo kobiety zaczynają wyglądać jak mężczyźni i innym może się mylić.





#51

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do takich chłopaczków, to oczywiście trzeba to prać i nie zgadzam się tutaj z Danielem, że bić niekoniecznie. W Szwecji nie biją i im się pedalstwo panoszy, a ktoś ostatnio na marszu nacjonalistów ( pewnie z jakiejś antify ) wyrwał flagę Szwecji jakiejś pani i dostał w ryj - takich różnych zboczeńców z antify i innych padalców trzeba lać równo :D

 

Kiedyś myślałem, że tolerancja dla takich jest dobra, ale bez przesady - musi istnieć jakaś równowaga i muszą być łysi co nakopią pedała :D.

 

7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.
7.9 Zabronione są wypowiedzi nawołujące do przemocy i naruszające cudzą prywatność.

 

To Twoje trzecie ostrzeżenie, tak więc...

ban30.gif

I do zobaczenia za miesiąc.

 

Blitz Wolf



#52

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

owerfull chętnie wlepiłbym Ci wielkiego minusa za tą Twoją troglodycką wypowiedź.

 

@Temat: Fakt faktem kobieta z brodą, a może mężczyzna w damskich ciuszkach wywołuje niebywałe zainteresowanie ale nie da się ukryć, że śpiewa świetnie i prawdpodobnie najlepiej ze wszystkich tam zgromadzonych.



#53

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

owerfull chętnie wlepiłbym Ci wielkiego minusa za tą Twoją troglodycką wypowiedź.

 

 

A ja byłbym drugi w kolejce ale nie chce mi się tego tematu rozwijać.

 

A wracając do meritum - "kobieta z brodą", to największa żenada, jaka miałem okazję ostatnio oglądać i nie tłumaczy tego "zjawiska" żadna, akceptowalna dla mnie filozofia.

Konkurs Eurowizji, to ogólnie nie jest coś nad czym chciałoby mi się wogóle  pochylić ale tak się składa, że aktualnie śledzę go kątem oka (taka niezręczna sytuacja wystąpiła w miejscu mojego zamieszkania) i skoro już, to muszę przyznać, że niemiecka propozycja (z polskim akcentem), zdecydowanie najbardziej przypada mi do gustu.

A cała reszta...

No, cóż - skoro próbujecie na podstawie tego "czegoś" zbudować jakąkolwiek teorię, która poświadczy o waszej prawości i prawomyślności, to gratuluję, że wam się wogóle chce i "zazdraszczam" braku realnych problemów.

Najważniejsze, to mieć cel w życiu. Cała reszta to tylko przaśny dodatek.





#54

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najlepsze jest to, że ten pajacyk prawdopodobnie wygra. Ciekawe jest też to jak gwiżdżą przy każdym punkcie dla Rosji, a już w ogóle najlepsze było jak punkt przyznawała Rosja, myślałem, że sala pęknie z buczenia i gwizdów.





#55

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No cóż, Francja ma jedynie 2 punkty, a Konczita wygrał. Ale trzeba przyznać, że umie śpiewać.





#56

Last Sicarius.

    Ostrzewtłumie

  • Postów: 1437
  • Tematów: 84
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe jest to że ani z WB ani z Irlandii punktu nie dostalismy(Chociaż te nasze Polonie tam takie wielkie) a od Niemców aż 10(no to juz można zrozumiec). Jakiś wałek.

A jak zobaczylem zdjecia tego ziomka(tego czegos bo sam nie wiem co to) Kiełbasy z różnych sesji zdjęciowych to aż mi się źle zrobiło. Irlandia miała fajna piosenkę, a większość jakieś płaczliwe(miłość błehhhhh)...


Użytkownik Ostrzewtlumie edytował ten post 10.05.2014 - 23:30




#57

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

10 od Niemców zaskoczenie, My im 8, niby to tylko muzyka, ale to też pokazuje stosunki(przykład z Rosją np, która od zachodu praktycznie nie dostawała punktów), widać że Nasze obecne z Niemcami są okej.

Natomiast czuję obrzydzenie jak widzę to coś, a jeszcze większe jak widzę, że cała Europa temu przytakuje i cieszy się....ta cywilizacja upadnie sama z siebie. I ja jeszcze się dziwię, że Putin sobie tak poczyna, a kto ma go zatrzymać? Transwestyci? Żenada...


Użytkownik Daniel. edytował ten post 10.05.2014 - 23:35




#58

voice.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ciekawe jest to że ani z WB ani z Irlandii punktu nie dostalismy(Chociaż te nasze Polonie tam takie wielkie) a od Niemców aż 10(no to juz można zrozumiec). Jakiś wałek.

A jak zobaczylem zdjecia tego ziomka(tego czegos bo sam nie wiem co to) Kiełbasy z różnych sesji zdjęciowych to aż mi się źle zrobiło. Irlandia miała fajna piosenkę, a większość jakieś płaczliwe(miłość błehhhhh)...

 

W GB oraz Irlandi poczytne dzienniki zrobiły Polsce czarny PR, zatem nie dziwi fakt braku jakichkolwiek punktów.

 

Edit: W finale gdyby brane od uwagę było samo głosowanie publiczności bylibyśmy w TOP 5, jury nas "***" i bardzo niedoceniło nasz występ, w takich krajach zajęliśmy takie miejsca U PUBLICZNOŚCI:

Irlandia - 1 miejsce
Wielka Brytania -1 miejsce
Ukraina -1 miejsce
Norwegia- 1 miejsce
Holandia 2 miejsce
Macedonia 3 miejsce
Niemcy - 3 miejsce
Litwa - 4 miejsce
Białoruś - 5 miejsce

 

7.4 Zabronione jest stosowanie wulgarnego języka.

wulgaryzmy.gif

Blitz Wolf



#59

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe rzeczy czytam w internetach. Otóż na pewnym forum pewien osobnik oburzył się, że tylu polaków mieszka w UK i nie oddali głosów, po czym posypała się lawina wiadomości od Polaków z WB/Irlandii, którzy twierdzą, że oddawali głosy i to nie pojedynczo i byli przekonani, że Polacy dostaną punkty. Cóż...12 pkt od Izraela dla Austrii też wygląda ciekawie. A może tak miało być? Może w świecie ideologii Homo i gender właśnie ktoś taki miał wygrać? Nie lubię teorii spiskowych, ale wcale bym się nie zdziwił gdyby tak właśnie miało być.

"Jutro w UK gazety powinny pisac o gigantycznej afrrze i wielkim przekrecie. Polacy glosowali na Polske. Mozecie wierzyc albo nie."

Cieszy mnie też, że Polacy potrafi zjednoczyć się chociaż w internecie i wszyscy jak jeden mąż mówią, że przez takie wyniki Europa upada i że tolerancja ma również swoje granicę.

Byliśmy chyba jedyni, którzy nie dali pkt temu czemuś ;>

W każdym bądź razie, brawo Polska za piętnowanie takich pajaców!


Użytkownik Daniel. edytował ten post 11.05.2014 - 00:38




#60

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@voice, skąd masz te informacje?

Podsumowując, wyniki ogólnie zadowalające, bardzo dobre miejsce Polski. Szczerze mówiąc liczyłem na wygraną Holandii, ale Austria też była dobra - nieważne, co kto mówi o wyglądzie Conchity Wurst, ta piosenka była naprawdę super.


Użytkownik Lupus28 edytował ten post 11.05.2014 - 00:33





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych